JO15-3
Technische staf
Janssen, Dave (Trainer/coach)
 
Overige staf
Dartel, Sjef van (Teammanager)
Janssen, Dave (Teammanager)
 
Spelers
Berg, Damian van den
Gorter, Jari
Groenendaal, Milo van den
Janssen, Robin
Kizilcak, Dilan
Koroma, Sajor Junusa
Melis, Sander
Sajoe, Orlando
Slijkhuis, Rutger
Vogel, Stijn
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
9 feb. 11:30 Wilhelmina JO15-3 - Nieuwkuijk JO15-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 5e klasse 11 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 5e klasse 11 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Jan van Arckel JO15-1 10 10 0 0 30 62 8 0
2 WSC JO15-4 10 8 0 2 24 56 13 0
3 BVV/Timmermans Infra JO15-3 10 7 2 1 23 46 12 0
4 Kerkwijk JO15-1 10 6 1 3 19 56 18 0
5 Nieuwkuijk JO15-1 10 6 1 3 19 28 17 0
6 Wilhelmina JO15-3 10 5 0 5 15 31 34 0
7 Hedel JO15-2 10 4 0 6 12 33 29 0
8 OJC ROSMALEN JO15-10 10 4 0 6 12 19 49 0
9 RKDVC JO15-4 10 2 0 8 6 22 55 0
10 Achilles Veen JO15-2 10 1 0 9 3 7 55 0
11 GJS JO15-4 10 0 0 10 0 12 82 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 11 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 5e klasse 13 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 5e klasse 13 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Achilles Veen JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarsteeg JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hedel JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Jan van Arckel JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kerkwijk JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuwkuijk JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 OJC ROSMALEN JO15-7 0 0 0 0 0 0 0 0
8 OJC ROSMALEN JO15-10 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKDVC JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wilhelmina JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zwaluw VFC JO15-7 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 13 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
9 feb. 11:30 Haarsteeg JO15-2 - Achilles Veen JO15-2 re Sportpark Haarsteeg
9 feb. 11:30 Wilhelmina JO15-3 - Nieuwkuijk JO15-1 re Sportpark De Saren
9 feb. 13:00 Zwaluw VFC JO15-7 - Jan van Arckel JO15-2 re Sportpark Bergenshuizen
9 feb. 13:00 OJC ROSMALEN JO15-7 - OJC ROSMALEN JO15-10 re Sportpark De Groote Wielen
9 feb. 13:00 Hedel JO15-2 - RKDVC JO15-4 re Sportpark De Winkels
 
Uitslagen Groep 6 09 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 09 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO15-4 3 3 0 0 9 20 3 0
2 FC Engelen JO15-2 3 2 0 1 6 18 7 0
3 Baardwijk JO15-1 3 1 0 2 3 5 10 0
4 Wilhelmina JO15-3 3 0 0 3 0 4 27 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 09 (beker)
Er is nog geen programma bekend