JO15-3
Technische staf
Janssen, Dave (Trainer/coach)
 
Overige staf
Dartel, Sjef van (Teammanager)
Janssen, Dave (Teammanager)
 
Spelers
Berg, Damian van den
Gorter, Jari
Groenendaal, Milo van den
Janssen, Robin
Kizilcak, Dilan
Koroma, Sajor Junusa
Melis, Sander
Sajoe, Orlando
Slijkhuis, Rutger
Vogel, Stijn
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 nov. 13:00 BVV/Timmermans Infra JO15-3 - Wilhelmina JO15-3 re Sportpark De Vliert
1 dec. 11:30 Wilhelmina JO15-3 - Nieuwkuijk JO15-1 re Sportpark De Saren
8 dec. 09:00 Achilles Veen JO15-2 - Wilhelmina JO15-3 re Sportpark De Hanen Weide
 
Uitslagen 5e klasse 11 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
10 nov.
Achilles Veen JO15-2
OJC ROSMALEN JO15-10
2 - 4 
10 nov.
GJS JO15-4
Jan van Arckel JO15-1
0 - 9 
10 nov.
WSC JO15-4
Kerkwijk JO15-1
3 - 2 
10 nov.
Hedel JO15-2
Wilhelmina JO15-3
4 - 3 
10 nov.
Nieuwkuijk JO15-1
RKDVC JO15-4
5 - 0 
17 nov.
Kerkwijk JO15-1
Nieuwkuijk JO15-1
5 - 3 
17 nov.
OJC ROSMALEN JO15-10
BVV/Timmermans Infra JO15-3
2 - 0 
17 nov.
Wilhelmina JO15-3
GJS JO15-4
8 - 0 
17 nov.
Jan van Arckel JO15-1
WSC JO15-4
5 - 1 
17 nov.
RKDVC JO15-4
Hedel JO15-2
0 - 8 
 
Stand 5e klasse 11 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Jan van Arckel JO15-1 7 7 0 0 21 52 6 0
2 WSC JO15-4 7 5 0 2 15 30 11 0
3 OJC ROSMALEN JO15-10 7 5 0 2 15 21 22 0
4 BVV/Timmermans Infra JO15-3 7 4 1 2 13 25 12 0
5 Nieuwkuijk JO15-1 7 4 1 2 13 20 11 0
6 Kerkwijk JO15-1 7 4 0 3 12 42 17 0
7 Wilhelmina JO15-3 6 3 0 3 9 21 24 0
8 Hedel JO15-2 7 3 0 4 9 23 22 0
9 Achilles Veen JO15-2 7 1 0 6 3 6 40 0
10 RKDVC JO15-4 8 1 0 7 3 19 49 0
11 GJS JO15-4 6 0 0 6 0 7 52 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 11 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 nov. 09:00 Achilles Veen JO15-2 - RKDVC JO15-4 re Sportpark De Hanen Weide
24 nov. 09:45 GJS JO15-4 - WSC JO15-4 re Sportpark Dalem
24 nov. 11:30 OJC ROSMALEN JO15-10 - Jan van Arckel JO15-1 re Sportpark De Groote Wielen
24 nov. 13:00 Hedel JO15-2 - Kerkwijk JO15-1 re Sportpark De Winkels
24 nov. 13:00 BVV/Timmermans Infra JO15-3 - Wilhelmina JO15-3 re Sportpark De Vliert
1 dec. 09:45 GJS JO15-4 - BVV/Timmermans Infra JO15-3 re Sportpark Dalem
1 dec. 10:00 Kerkwijk JO15-1 - OJC ROSMALEN JO15-10 re Sportpark De Drie Morgen
1 dec. 11:30 Wilhelmina JO15-3 - Nieuwkuijk JO15-1 re Sportpark De Saren
1 dec. 12:30 WSC JO15-4 - Achilles Veen JO15-2 re Sportpark Eikendonk
1 dec. 13:00 Jan van Arckel JO15-1 - Hedel JO15-2 re Sportpark D’n Huybert
8 dec. 09:00 Achilles Veen JO15-2 - Wilhelmina JO15-3 re Sportpark De Hanen Weide
8 dec. 13:00 Hedel JO15-2 - GJS JO15-4 re Sportpark De Winkels
8 dec. 13:00 RKDVC JO15-4 - WSC JO15-4 re Sportpark aan de Duinweg
8 dec. 13:00 BVV/Timmermans Infra JO15-3 - Kerkwijk JO15-1 re Sportpark De Vliert
8 dec. 13:00 Nieuwkuijk JO15-1 - Jan van Arckel JO15-1 re Sportpark Nieuwkuijk
 
Uitslagen Groep 6 09 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 09 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO15-4 3 3 0 0 9 20 3 0
2 FC Engelen JO15-2 3 2 0 1 6 18 7 0
3 Baardwijk JO15-1 3 1 0 2 3 5 10 0
4 Wilhelmina JO15-3 3 0 0 3 0 4 27 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 09 (beker)
Er is nog geen programma bekend