JO17-3
Technische staf
 
Overige staf
Baas, Jan (Teammanager)
Moursel, Hilal (Teammanager)
Wouters, John (Teammanager)
 
Spelers
Almousa, Abdullah
Brorens, Jules
Fleuren, Tijs
Kruijf, Thom de
Molin, Joris
Peters, Rick
Veneboer, Jort
Wouters, Flint
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 nov. 13:00 Wilhelmina JO17-3 - SBC JO17-4 re Sportpark De Saren
1 dec. 16:00 Unitas'59 JO17-7 - Wilhelmina JO17-3 re Sportpark 't Bokt
8 dec. 13:00 Wilhelmina JO17-3 - Helvoirt JO17-2 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 5e klasse 12 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
10 nov.
BMC JO17-3
Helvoirt JO17-2
5 - 0 
10 nov.
Wilhelmina JO17-3
Taxandria JO17-4
5 - 4 
10 nov.
Nemelaer JO17-2
Unitas'59 JO17-7
4 - 2 
10 nov.
Real Lunet JO17-1
SBC JO17-4
2 - 1 
10 nov.
ODC JO17-3
Boxtel JO17-2
11 - 0 
10 nov.
Den Dungen JO17-3
Zwaluw VFC JO17-5
1 - 7 
17 nov.
Taxandria JO17-4
Nemelaer JO17-2
0 - 5 
17 nov.
Helvoirt JO17-2
Den Dungen JO17-3
1 - 3 
17 nov.
Boxtel JO17-2
Real Lunet JO17-1
0 - 12 
17 nov.
Zwaluw VFC JO17-5
Wilhelmina JO17-3
14 - 0 
17 nov.
SBC JO17-4
ODC JO17-3
6 - 2 
17 nov.
Unitas'59 JO17-7
BMC JO17-3
2 - 5 
 
Stand 5e klasse 12 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Nemelaer JO17-2 8 7 0 1 21 45 13 0
2 Real Lunet JO17-1 8 7 0 1 21 42 11 0
3 ODC JO17-3 8 6 0 2 18 46 10 0
4 SBC JO17-4 8 5 0 3 15 45 16 0
5 Zwaluw VFC JO17-5 8 5 0 3 15 38 20 0
6 BMC JO17-3 7 4 0 3 12 24 20 0
7 Den Dungen JO17-3 8 3 1 4 10 14 36 0
8 Unitas'59 JO17-7 8 3 0 5 9 23 28 0
9 Boxtel JO17-2 8 2 1 5 7 13 41 0
10 Helvoirt JO17-2 8 2 0 6 6 20 41 0
11 Taxandria JO17-4 7 1 0 6 3 16 34 0
12 Wilhelmina JO17-3 8 1 0 7 3 8 64 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 12 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 nov. 13:00 BMC JO17-3 - Den Dungen JO17-3 re Sportpark De Brand
24 nov. 13:00 Wilhelmina JO17-3 - SBC JO17-4 re Sportpark De Saren
24 nov. 14:30 Nemelaer JO17-2 - Zwaluw VFC JO17-5 re Sportpark De Walzaad
24 nov. 14:30 Real Lunet JO17-1 - Unitas'59 JO17-7 re Sportpark Bergenshuizen
24 nov. 15:00 ODC JO17-3 - Taxandria JO17-4 re Sportpark Wagenaars
24 nov. 15:00 Boxtel JO17-2 - Helvoirt JO17-2 re Sportpark Munsel
1 dec. 13:00 BMC JO17-3 - Real Lunet JO17-1 re Sportpark De Brand
1 dec. 14:45 Helvoirt JO17-2 - Nemelaer JO17-2 re Sportpark Burg.van Hovell
1 dec. 15:00 Den Dungen JO17-3 - ODC JO17-3 re Sportpark Jacobskamp
1 dec. 15:00 Zwaluw VFC JO17-5 - Boxtel JO17-2 re Sportpark Bergenshuizen
1 dec. 15:15 SBC JO17-4 - Taxandria JO17-4 re Sportpark Schuttersheide
1 dec. 16:00 Unitas'59 JO17-7 - Wilhelmina JO17-3 re Sportpark 't Bokt
8 dec. 12:45 Taxandria JO17-4 - Den Dungen JO17-3 re Sportpark De Gemullehoeken
8 dec. 13:00 Wilhelmina JO17-3 - Helvoirt JO17-2 re Sportpark De Saren
8 dec. 14:30 Nemelaer JO17-2 - BMC JO17-3 re Sportpark De Walzaad
8 dec. 14:30 Real Lunet JO17-1 - Zwaluw VFC JO17-5 re Sportpark Bergenshuizen
8 dec. 15:00 Boxtel JO17-2 - SBC JO17-4 re Sportpark Munsel
8 dec. 15:00 ODC JO17-3 - Unitas'59 JO17-7 re Sportpark Wagenaars