JO17-3
Technische staf
 
Overige staf
Moursel, Hilal (Teammanager)
Veneboer, Eric (Teammanager)
 
Spelers
Almousa, Abdullah
Brorens, Jules
Fleuren, Tijs
Kruijf, Thom de
Kuiters, Simon
Molin, Joris
Veneboer, Jort
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
23 mrt. 13:00 Zwaluw VFC JO17-6 - Wilhelmina JO17-3 re Sportpark Bergenshuizen
6 apr. 13:00 Wilhelmina JO17-3 - OSC'45 JO17-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 5e klasse 12 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 5e klasse 12 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Nemelaer JO17-2 11 10 0 1 30 76 16 0
2 Real Lunet JO17-1 11 10 0 1 30 64 14 0
3 ODC JO17-3 11 9 0 2 27 71 12 0
4 SBC JO17-4 11 8 0 3 24 65 18 0
5 Zwaluw VFC JO17-5 11 6 0 5 18 47 29 0
6 BMC JO17-3 11 5 0 6 15 31 46 0
7 Boxtel JO17-2 11 3 1 7 10 22 54 0
8 Den Dungen JO17-3 11 3 1 7 10 18 52 0
9 SV Unitas'59 JO17-7 11 3 0 8 9 27 50 0
10 Taxandria JO17-4 11 3 0 8 9 26 52 0
11 Helvoirt JO17-2 10 2 0 8 6 21 62 0
12 Wilhelmina JO17-3 10 2 0 8 6 12 75 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 12 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 5e klasse 10 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
9 mrt.
GDC JO17-1
OJC ROSMALEN JO17-9
9 - 1 
9 mrt.
Zwaluw VFC JO17-6
Haarsteeg JO17-2
4 - 1 
9 mrt.
OSC'45 JO17-1
Nieuwkuijk JO17-2
1 - 2 
9 mrt.
HHC'09 JO17-1
Kerkwijk JO17-1
1 - 0 
9 mrt.
Den Dungen JO17-3
Wilhelmina JO17-3
1 - 0 
9 mrt.
DSC JO17-3
Jan van Arckel JO17-2
0 - 2 
16 mrt.
OJC ROSMALEN JO17-9
DSC JO17-3
1 - 3 
 
Stand 5e klasse 10 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 GDC JO17-1 3 3 0 0 9 22 2 0
2 Jan van Arckel JO17-2 3 2 0 1 6 13 2 0
3 Kerkwijk JO17-1 3 2 0 1 6 7 3 0
4 OSC'45 JO17-1 3 2 0 1 6 8 5 0
5 DSC JO17-3 3 2 0 1 6 5 4 0
6 Nieuwkuijk JO17-2 3 2 0 1 6 4 4 0
7 HHC'09 JO17-1 1 1 0 0 3 1 0 0
8 Haarsteeg JO17-2 3 1 0 2 3 10 10 0
9 Zwaluw VFC JO17-6 3 1 0 2 3 7 7 0
10 Den Dungen JO17-3 3 1 0 2 3 2 5 0
11 Wilhelmina JO17-3 3 0 0 3 0 1 18 0
12 OJC ROSMALEN JO17-9 3 0 0 3 0 3 23 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 10 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
23 mrt. 09:15 GDC JO17-1 - Kerkwijk JO17-1 re Sportpark GDC
23 mrt. 13:00 Zwaluw VFC JO17-6 - Wilhelmina JO17-3 re Sportpark Bergenshuizen
23 mrt. 13:00 OSC'45 JO17-1 - DSC JO17-3 re Sportpark De Hambaken
23 mrt. 14:30 HHC'09 JO17-1 - Jan van Arckel JO17-2 re Sportpark De Oosters
23 mrt. 14:45 Haarsteeg JO17-2 - Nieuwkuijk JO17-2 re Sportpark Haarsteeg
23 mrt. 15:00 Den Dungen JO17-3 - OJC ROSMALEN JO17-9 re Sportpark Jacobskamp
30 mrt. 12:30 Kerkwijk JO17-1 - Zwaluw VFC JO17-6 re Sportpark De Drie Morgen
30 mrt. 13:00 OJC ROSMALEN JO17-9 - Haarsteeg JO17-2 re Sportpark De Groote Wielen
30 mrt. 14:30 Nieuwkuijk JO17-2 - Den Dungen JO17-3 re Sportpark Nieuwkuijk
30 mrt. 14:30 Jan van Arckel JO17-2 - GDC JO17-1 re Sportpark D’n Huybert
30 mrt. 15:15 DSC JO17-3 - HHC'09 JO17-1 re Sportpark Ipperakkeren
6 apr. 12:30 Kerkwijk JO17-1 - Den Dungen JO17-3 re Sportpark De Drie Morgen
6 apr. 13:00 Wilhelmina JO17-3 - OSC'45 JO17-1 re Sportpark De Saren
6 apr. 13:00 OJC ROSMALEN JO17-9 - Nieuwkuijk JO17-2 re Sportpark De Groote Wielen
6 apr. 13:00 DSC JO17-3 - Zwaluw VFC JO17-6 re Sportpark Ipperakkeren
6 apr. 14:30 Jan van Arckel JO17-2 - Haarsteeg JO17-2 re Sportpark D’n Huybert
6 apr. 14:30 HHC'09 JO17-1 - GDC JO17-1 re Sportpark De Oosters