JO19-2
Technische staf
 
Overige staf
Heuvel, Marty vd (Teammanager)
Naus, Theo (Teammanager)
 
Spelers
Beerens, Jibbe
Erp, Jasper van
Heuvel, Daan v/d
Holwerda, Berend
Mulder, Thomas
Naus, Thymen
Schophuizen, Kick
Timmers, Nigel
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
1 dec. 14:00 Rhelico JO19-1 - Wilhelmina JO19-2 re Sportpark Boutenstein
8 dec. 14:45 Wilhelmina JO19-2 - Emplina JO19-3 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 3e klasse 05 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
10 nov.
DSS'14 JO19-1
SC Everstein JO19-1
3 - 2 
10 nov.
Beesd JO19-1
Rhelico JO19-1
2 - 4 
10 nov.
RKKSV JO19-1
Emplina JO19-3
1 - 3 
10 nov.
BVV/Timmermans Infra JO19-1
FC Engelen JO19-2
3 - 1 
10 nov.
Wilhelmina JO19-2
Den Dungen JO19-2
2 - 4 
14 nov.
Wilhelmina JO19-2
RKKSV JO19-1
0 - 2 
17 nov.
SC Everstein JO19-1
Haaften JO19-1
2 - 3 
17 nov.
Rhelico JO19-1
RKKSV JO19-1
6 - 1 
17 nov.
Emplina JO19-3
BVV/Timmermans Infra JO19-1
4 - 0 
17 nov.
FC Engelen JO19-2
Wilhelmina JO19-2
2 - 2 
 
Stand 3e klasse 05 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina JO19-3 7 7 0 0 21 23 8 0
2 Rhelico JO19-1 6 4 1 1 13 30 13 0
3 Haaften JO19-1 7 3 3 1 12 18 13 0
4 DSS'14 JO19-1 7 3 1 3 10 14 10 0
5 Den Dungen JO19-2 6 3 0 3 9 16 19 0
6 BVV/Timmermans Infra JO19-1 7 3 0 4 9 13 20 0
7 Wilhelmina JO19-2 8 2 2 4 8 18 22 0
8 Beesd JO19-1 5 2 1 2 7 16 16 0
9 SC Everstein JO19-1 7 2 1 4 7 19 21 0
10 FC Engelen JO19-2 6 1 1 4 4 9 21 0
11 RKKSV JO19-1 6 1 0 5 3 6 19 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 05 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 nov. 12:00 SC Everstein JO19-1 - Emplina JO19-3 re Sportpark sc Everstein
24 nov. 12:15 Haaften JO19-1 - Rhelico JO19-1 re Sportpark Elzenbos
24 nov. 14:30 Beesd JO19-1 - FC Engelen JO19-2 re Sportpark Molenzicht
24 nov. 14:30 RKKSV JO19-1 - BVV/Timmermans Infra JO19-1 re Sportpark Eikenhage
24 nov. 14:30 DSS'14 JO19-1 - Den Dungen JO19-2 re Sportpark DSS'14
1 dec. 14:00 Rhelico JO19-1 - Wilhelmina JO19-2 re Sportpark Boutenstein
1 dec. 14:30 RKKSV JO19-1 - Haaften JO19-1 re Sportpark Eikenhage
1 dec. 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 - DSS'14 JO19-1 re Sportpark De Vliert
1 dec. 15:00 Emplina JO19-3 - Beesd JO19-1 re Sportpark Empel Zuid
1 dec. 15:15 FC Engelen JO19-2 - SC Everstein JO19-1 re Sportpark Engelerpark
3 dec. 20:00 Den Dungen JO19-2 - Beesd JO19-1 re Sportpark Jacobskamp
8 dec. 12:15 Haaften JO19-1 - FC Engelen JO19-2 re Sportpark Elzenbos
8 dec. 14:30 DSS'14 JO19-1 - Rhelico JO19-1 re Sportpark DSS'14
8 dec. 14:30 Beesd JO19-1 - RKKSV JO19-1 re Sportpark Molenzicht
8 dec. 14:45 Wilhelmina JO19-2 - Emplina JO19-3 re Sportpark De Saren
8 dec. 15:00 Den Dungen JO19-2 - BVV/Timmermans Infra JO19-1 re Sportpark Jacobskamp
 
Uitslagen Groep 6 54 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 54 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO19-2 2 2 0 0 6 12 2 0
2 RKKSV JO19-1 2 1 0 1 3 10 5 0
3 OJC ROSMALEN JO19-5 2 0 0 2 0 1 16 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 54 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 6 24 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 24 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO19-2 1 1 0 0 3 1 0 0
2 Emplina JO19-5 1 0 0 1 0 0 1 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 24 (beker)
Er is nog geen programma bekend