JO19-2
Technische staf
 
Overige staf
Heuvel, Marty vd (Teammanager)
Naus, Theo (Teammanager)
 
Spelers
Beerens, Jibbe
Erp, Jasper van
Heuvel, Daan v/d
Holwerda, Berend
Huiskamp, Rik
Mulder, Thomas
Naus, Thymen
Schophuizen, Kick
Timmers, Nigel
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
23 mrt. 14:45 OJC ROSMALEN JO19-6 - Wilhelmina JO19-2 re Sportpark De Groote Wielen
30 mrt. 15:15 FC Engelen JO19-2 - Wilhelmina JO19-2 re Sportpark Engelerpark
6 apr. 14:45 Wilhelmina JO19-2 - Jong Brabant JO19-2 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 3e klasse 05 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 05 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina JO19-3 10 10 0 0 30 39 12 0
2 Rhelico JO19-1 9 6 1 2 19 47 17 0
3 Beesd JO19-1 10 6 1 3 19 38 29 0
4 DSS'14 JO19-1 10 6 1 3 19 22 13 0
5 Haaften JO19-1 8 4 3 1 15 21 15 0
6 Den Dungen JO19-2 10 4 0 6 12 24 33 0
7 SC Everstein JO19-1 10 3 1 6 10 27 35 0
8 BVV/Timmermans Infra JO19-1 10 3 1 6 10 15 28 0
9 Wilhelmina JO19-2 10 2 2 6 8 19 37 0
10 RKKSV JO19-1 10 2 1 7 7 15 28 0
11 FC Engelen JO19-2 9 1 1 7 4 11 31 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 05 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 4e klasse 09 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
9 mrt.
WSC JO19-4
SVSSS JO19-3
3 - 1 
9 mrt.
OJC ROSMALEN JO19-6
Haarsteeg JO19-2
3 - 1 
9 mrt.
Jong Brabant JO19-2
Nivo Sparta JO19-3
5 - 3 
16 mrt.
Baardwijk JO19-2
OJC ROSMALEN JO19-6
2 - 3 
16 mrt.
Wilhelmina JO19-2
WSC JO19-4
6 - 0 
16 mrt.
SVSSS JO19-3
SC Elshout JO19-1
0 - 5 
 
Stand 4e klasse 09 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 FC Engelen JO19-2 3 3 0 0 9 18 3 0
2 Wilhelmina JO19-2 3 3 0 0 9 14 2 0
3 Jong Brabant JO19-2 3 3 0 0 9 11 7 0
4 Taxandria JO19-3 2 2 0 0 6 9 2 0
5 Nivo Sparta JO19-3 3 2 0 1 6 13 6 0
6 SC Elshout JO19-1 3 1 1 1 4 8 4 0
7 WSC JO19-4 4 1 1 2 4 5 15 0
8 OJC ROSMALEN JO19-6 3 1 0 2 3 5 10 0
9 Haarsteeg JO19-2 1 0 0 1 0 0 6 0
10 DESK JO19-3 2 0 0 2 0 3 9 0
11 Baardwijk JO19-2 3 0 0 3 0 6 14 0
12 SVSSS JO19-3 4 0 0 4 0 1 15 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 09 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
20 mrt. 19:30 SC Elshout JO19-1 - Taxandria JO19-3 re Sportpark Den Donk
23 mrt. 14:30 WSC JO19-4 - Nivo Sparta JO19-3 re Sportpark Eikendonk
23 mrt. 14:45 OJC ROSMALEN JO19-6 - Wilhelmina JO19-2 re Sportpark De Groote Wielen
23 mrt. 14:45 Jong Brabant JO19-2 - Haarsteeg JO19-2 re Sportpark Berkelseweg
23 mrt. 14:45 SVSSS JO19-3 - Taxandria JO19-3 re Sportpark Zeshoeven
27 mrt. 20:00 Haarsteeg JO19-2 - Baardwijk JO19-2 re Sportpark Haarsteeg
30 mrt. 14:30 SC Elshout JO19-1 - DESK JO19-3 re Sportpark Den Donk
30 mrt. 15:15 FC Engelen JO19-2 - Wilhelmina JO19-2 re Sportpark Engelerpark
6 apr. 12:30 Nivo Sparta JO19-3 - SC Elshout JO19-1 re Sportpark De Watertoren
6 apr. 14:30 Baardwijk JO19-2 - SVSSS JO19-3 re Sportpark Olympia
6 apr. 14:45 DESK JO19-3 - WSC JO19-4 re Sportpark Eikendijk
6 apr. 14:45 Haarsteeg JO19-2 - Taxandria JO19-3 re Sportpark Haarsteeg
6 apr. 14:45 Wilhelmina JO19-2 - Jong Brabant JO19-2 re Sportpark De Saren
6 apr. 15:15 FC Engelen JO19-2 - OJC ROSMALEN JO19-6 re Sportpark Engelerpark
 
Uitslagen Groep 6 54 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 54 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO19-2 2 2 0 0 6 12 2 0
2 RKKSV JO19-1 2 1 0 1 3 10 5 0
3 OJC ROSMALEN JO19-5 2 0 0 2 0 1 16 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 54 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 6 24 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 24 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO19-2 1 1 0 0 3 1 0 0
2 Emplina JO19-5 1 0 0 1 0 0 1 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 24 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 12 1 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 12 1 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 DOSKO'32 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DVS JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoogeloon JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Marvilde JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 OJC ROSMALEN JO19-4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SCG'18 JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST DEES/Vessem JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Wilhelmina JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 12 1 (beker)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
30 mrt. 15:00 DVS JO19-2 - Hoogeloon JO19-1 be Sportpark De Aalstervelden