JO8-4
Technische staf
 
Overige staf
 
Spelers
Ceglarek, Jasper
Schatsbergen, Thijs
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
23 mrt. 10:15 Wilhelmina JO8-4 - GDC JO8-1 re Sportpark De Saren
30 mrt. 08:30 NOAD'32 JO8-1 - Wilhelmina JO8-4 re Sportpark Korenzand
6 apr. 10:15 Nieuwkuijk JO8-1 - Wilhelmina JO8-4 re Sportpark Nieuwkuijk
 
Uitslagen 3e klasse 12 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 12 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 3e klasse 12 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 4e klasse 19 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 19 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 4e klasse 19 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
23 mrt. 08:30 SV BLC JO8-3 - ODC JO8-2 re Sportpark De Meerendonk
23 mrt. 08:45 Zwaluw VFC JO8-5 - Achilles Veen JO8-1 re Sportpark Bergenshuizen
23 mrt. 09:00 DESK JO8-2 - SCG'18 JO8-2 re Sportpark Eikendijk
23 mrt. 09:30 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 - NOAD'32 JO8-1 re Sportpark de Maaskant
23 mrt. 10:15 Haarsteeg JO8-3 - Nieuwkuijk JO8-1 re Sportpark Haarsteeg
23 mrt. 10:15 Wilhelmina JO8-4 - GDC JO8-1 re Sportpark De Saren
30 mrt. 08:30 NOAD'32 JO8-1 - Wilhelmina JO8-4 re Sportpark Korenzand
30 mrt. 09:00 GDC JO8-1 - Zwaluw VFC JO8-5 re Sportpark GDC
30 mrt. 09:30 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 - SCG'18 JO8-2 re Sportpark de Maaskant
30 mrt. 09:45 SV BLC JO8-3 - Haarsteeg JO8-3 re Sportpark De Meerendonk
6 apr. 08:30 NOAD'32 JO8-1 - DESK JO8-2 re Sportpark Korenzand
6 apr. 08:45 Zwaluw VFC JO8-5 - Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 re Sportpark Bergenshuizen
6 apr. 09:00 GDC JO8-1 - Haarsteeg JO8-3 re Sportpark GDC
6 apr. 10:15 SCG'18 JO8-2 - ODC JO8-2 re Sportpark Zegenwerp
6 apr. 10:15 Nieuwkuijk JO8-1 - Wilhelmina JO8-4 re Sportpark Nieuwkuijk
6 apr. 10:30 Achilles Veen JO8-1 - SV BLC JO8-3 re Sportpark De Hanen Weide
10 apr. 18:30 Achilles Veen JO8-1 - Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 re Sportpark De Hanen Weide
 
Uitslagen Groep 2 097 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 097 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 TGG JO8-1 3 3 0 0 9 37 3 0
2 Haarsteeg JO8-3 3 2 0 1 6 15 25 0
3 FC Engelen JO8-3 3 1 0 2 3 17 21 0
4 Wilhelmina JO8-4 3 0 0 3 0 5 25 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 097 (beker)
Er is nog geen programma bekend