JO8-4
Technische staf
 
Overige staf
 
Spelers
Libregts, Dylan
Stippent, Stijn van
Vieira da Silva, Iza
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
21 sep. 10:15 Wilhelmina JO8-4 - VV Trinitas Oisterwijk JO8-4 re Sportpark De Saren
28 sep. 09:45 FC Engelen JO8-4 - Wilhelmina JO8-4 re Sportpark Engelerpark
5 okt. 10:15 Wilhelmina JO8-4 - SV BLC JO8-3 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 4e klasse 22 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 22 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 4e klasse 22 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
21 sep. 08:30 SV BLC JO8-3 - Emplina JO8-4 re Sportpark De Schutskamp
21 sep. 08:45 Zwaluw VFC JO8-7 - Nivo Sparta JO8-4 re Sportpark Bergenshuizen
21 sep. 08:45 DSC JO8-2 - FC Engelen JO8-4 re Sportpark Ipperakkeren
21 sep. 08:45 Zwaluw VFC JO8-5 - GVV'63 JO8-2G re Sportpark Bergenshuizen
21 sep. 10:15 Wilhelmina JO8-4 - VV Trinitas Oisterwijk JO8-4 re Sportpark De Saren
21 sep. 10:15 OJC ROSMALEN JO8-10 - OJC ROSMALEN JO8-7 re Sportpark De Groote Wielen
28 sep. 08:30 Nivo Sparta JO8-4 - SV BLC JO8-3 re Sportpark De Watertoren
28 sep. 08:30 Emplina JO8-4 - OJC ROSMALEN JO8-10 re Sportpark Empel Zuid
28 sep. 08:30 GVV'63 JO8-2G - DSC JO8-2 re Sportpark Maartenshof
28 sep. 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO8-4 - Zwaluw VFC JO8-5 re Sportpark D'n Donk
28 sep. 09:45 FC Engelen JO8-4 - Wilhelmina JO8-4 re Sportpark Engelerpark
28 sep. 10:15 OJC ROSMALEN JO8-7 - Zwaluw VFC JO8-7 re Sportpark De Groote Wielen
5 okt. 08:30 GVV'63 JO8-2G - OJC ROSMALEN JO8-7 re Sportpark Maartenshof
5 okt. 08:45 Zwaluw VFC JO8-7 - OJC ROSMALEN JO8-10 re Sportpark Bergenshuizen
5 okt. 08:45 Zwaluw VFC JO8-5 - Nivo Sparta JO8-4 re Sportpark Bergenshuizen
5 okt. 08:45 DSC JO8-2 - Emplina JO8-4 re Sportpark Ipperakkeren
5 okt. 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO8-4 - FC Engelen JO8-4 re Sportpark D'n Donk
5 okt. 10:15 Wilhelmina JO8-4 - SV BLC JO8-3 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen Groep 4 08 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 4 08 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 4 08 (beker)
Er is nog geen programma bekend