JO9-2
Technische staf
Bonten, Peter (Trainer)
 
Overige staf
Bonten, Peter (Teammanager)
Wetzer, Dennis (Teammanager)
 
Spelers
Frikh, Zine-Eddine
Jacobs, Myrthe
Keurentjes Oosterling, Jesser
Klinckenberg, Daniel
Leest, Rens van der
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 nov. 08:45 Wilhelmina JO9-2 - Den Dungen JO9-1 re Sportpark De Saren
1 dec. 08:30 Nivo Sparta JO9-2 - Wilhelmina JO9-2 re Sportpark De Watertoren
8 dec. 08:45 Wilhelmina JO9-2 - Helvoirt JO9-1G re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 2e klasse 6 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 2e klasse 6 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 2e klasse 6 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 nov. 08:30 GVV'63 JO9-1G - Helvoirt JO9-1G re Sportpark Maartenshof
24 nov. 08:30 GVV'63 JO9-2G - SV BLC JO9-2 re Sportpark Maartenshof
24 nov. 08:45 Wilhelmina JO9-2 - Den Dungen JO9-1 re Sportpark De Saren
24 nov. 08:45 Zwaluw VFC JO9-3 - OJC ROSMALEN JO9-4 re Sportpark Bergenshuizen
24 nov. 09:00 BMC JO9-1 - Nivo Sparta JO9-2 re Sportpark De Brand
24 nov. 09:00 Nemelaer JO9-3 - FC Engelen JO9-2 re Sportpark De Walzaad
24 nov. 10:15 SCG'18 JO9-1 - Boxtel JO9-1 re Sportpark Zegenwerp
1 dec. 08:30 Nivo Sparta JO9-2 - Wilhelmina JO9-2 re Sportpark De Watertoren
1 dec. 08:30 SV BLC JO9-2 - SCG'18 JO9-1 re Sportpark De Meerendonk
1 dec. 08:45 Boxtel JO9-1 - GVV'63 JO9-2G re Sportpark Munsel
1 dec. 09:45 FC Engelen JO9-2 - BMC JO9-1 re Sportpark Engelerpark
1 dec. 10:00 Den Dungen JO9-1 - Zwaluw VFC JO9-3 re Sportpark Jacobskamp
1 dec. 10:15 Helvoirt JO9-1G - Nemelaer JO9-3 re Sportpark Burg.van Hovell
1 dec. 10:15 OJC ROSMALEN JO9-4 - GVV'63 JO9-1G re Sportpark De Groote Wielen
8 dec. 08:30 GVV'63 JO9-2G - Den Dungen JO9-1 re Sportpark Maartenshof
8 dec. 08:30 GVV'63 JO9-1G - FC Engelen JO9-2 re Sportpark Maartenshof
8 dec. 08:45 Wilhelmina JO9-2 - Helvoirt JO9-1G re Sportpark De Saren
8 dec. 08:45 Zwaluw VFC JO9-3 - Nivo Sparta JO9-2 re Sportpark Bergenshuizen
8 dec. 09:00 SCG'18 JO9-1 - OJC ROSMALEN JO9-4 re Sportpark Zegenwerp
8 dec. 09:00 BMC JO9-1 - Nemelaer JO9-3 re Sportpark De Brand
8 dec. 09:30 SV BLC JO9-2 - Boxtel JO9-1 re Sportpark De Meerendonk
 
Uitslagen Groep 2 22 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 22 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BMC JO9-1 3 3 0 0 9 49 4 0
2 Wilhelmina JO9-2 3 2 0 1 6 19 19 0
3 Den Dungen JO9-1 3 1 0 2 3 7 25 0
4 OJC ROSMALEN JO9-4 3 0 0 3 0 5 32 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 22 (beker)
Er is nog geen programma bekend