JO9-3
Technische staf
Honk, Marco van (Trainer)
 
Overige staf
Put, Stefan vd (Teammanager)
 
Spelers
Honk, Diede van
Pijnenburg, Ties
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
23 mrt. 10:15 Haarsteeg JO9-2 - Wilhelmina JO9-3 re Sportpark Haarsteeg
30 mrt. 10:15 Wilhelmina JO9-3 - Nemelaer JO9-3 re Sportpark De Saren
6 apr. 10:15 Wilhelmina JO9-3 - FC Engelen JO9-2 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 3e klasse 13 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 13 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 3e klasse 13 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 3e klasse 11 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 11 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 3e klasse 11 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
23 mrt. 08:30 Nivo Sparta JO9-2 - FC Engelen JO9-2 re Sportpark De Watertoren
23 mrt. 09:00 BMC JO9-2 - Theole JO9-3 re Sportpark De Brand
23 mrt. 09:00 SCG'18 JO9-1 - Emplina JO9-3 re Sportpark Zegenwerp
23 mrt. 09:00 OJC ROSMALEN JO9-5 - CHC JO9-1 re Sportpark De Groote Wielen
23 mrt. 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 - Nemelaer JO9-3 re Sportpark De Vliert
23 mrt. 10:15 Haarsteeg JO9-2 - Wilhelmina JO9-3 re Sportpark Haarsteeg
30 mrt. 09:00 BMC JO9-2 - Nivo Sparta JO9-2 re Sportpark De Brand
30 mrt. 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 - Haarsteeg JO9-2 re Sportpark De Vliert
30 mrt. 09:30 CHC JO9-1 - SCG'18 JO9-1 re Sportpark De Schutskamp
30 mrt. 10:00 Theole JO9-3 - OJC ROSMALEN JO9-5 re Sportpark Drumpt
30 mrt. 10:15 Wilhelmina JO9-3 - Nemelaer JO9-3 re Sportpark De Saren
6 apr. 08:30 Theole JO9-3 - BVV/Timmermans Infra JO9-1 re Sportpark Drumpt
6 apr. 08:30 Emplina JO9-3 - Haarsteeg JO9-2 re Sportpark Empel Zuid
6 apr. 09:00 Nemelaer JO9-3 - BMC JO9-2 re Sportpark De Walzaad
6 apr. 09:30 CHC JO9-1 - Nivo Sparta JO9-2 re Sportpark De Schutskamp
6 apr. 10:15 Wilhelmina JO9-3 - FC Engelen JO9-2 re Sportpark De Saren
6 apr. 10:15 OJC ROSMALEN JO9-5 - SCG'18 JO9-1 re Sportpark De Groote Wielen
10 apr. 18:30 Nivo Sparta JO9-2 - BVV/Timmermans Infra JO9-1 re Sportpark De Watertoren
 
Uitslagen Groep 3 22 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 3 22 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BMC JO9-2 2 2 0 0 6 17 3 0
2 Maliskamp JO9-2 2 1 0 1 3 5 9 0
3 Wilhelmina JO9-3 2 0 0 2 0 3 13 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 3 22 (beker)
Er is nog geen programma bekend