JO9-5
Technische staf
 
Overige staf
 
Spelers
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
21 sep. 10:30 OSC'45 JO9-2 - Wilhelmina JO9-5 re Sportpark De Hambaken
28 sep. 08:45 Wilhelmina JO9-5 - OJC ROSMALEN JO9-6 re Sportpark De Saren
5 okt. 08:45 Wilhelmina JO9-5 - Zwaluw VFC JO9-7 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 5e klasse 17 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 5e klasse 17 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 5e klasse 17 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
21 sep. 08:30 Emplina JO9-6 - TGG JO9-1 re Sportpark Empel Zuid
21 sep. 08:30 Emplina JO9-5M - Zwaluw VFC JO9-7 re Sportpark Empel Zuid
21 sep. 08:45 ODC JO9-2 - FC Engelen JO9-3 re Sportpark Molenwijk
21 sep. 09:00 BMC JO9-3 - Maliskamp JO9-3 re Sportpark De Brand
21 sep. 10:15 OJC ROSMALEN JO9-6 - ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO9-1G re Sportpark De Groote Wielen
21 sep. 10:30 OSC'45 JO9-2 - Wilhelmina JO9-5 re Sportpark De Hambaken
28 sep. 08:30 FC Engelen JO9-3 - Emplina JO9-5M re Sportpark Engelerpark
28 sep. 08:45 Wilhelmina JO9-5 - OJC ROSMALEN JO9-6 re Sportpark De Saren
28 sep. 08:45 Zwaluw VFC JO9-7 - BMC JO9-3 re Sportpark Bergenshuizen
28 sep. 09:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO9-1G - Emplina JO9-6 re Sportpark De Peperd
28 sep. 09:00 TGG JO9-1 - OSC'45 JO9-2 re Sportpark De Donken
28 sep. 10:30 Maliskamp JO9-3 - ODC JO9-2 re Sportpark Maliskamp
5 okt. 08:30 Emplina JO9-6 - ODC JO9-2 re Sportpark Empel Zuid
5 okt. 08:45 Wilhelmina JO9-5 - Zwaluw VFC JO9-7 re Sportpark De Saren
5 okt. 09:00 BMC JO9-3 - Emplina JO9-5M re Sportpark De Brand
5 okt. 09:00 TGG JO9-1 - ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO9-1G re Sportpark De Donken
5 okt. 10:15 OJC ROSMALEN JO9-6 - FC Engelen JO9-3 re Sportpark De Groote Wielen
5 okt. 10:30 OSC'45 JO9-2 - Maliskamp JO9-3 re Sportpark De Hambaken
 
Uitslagen Groep 5 26 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 5 26 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 5 26 (beker)
Er is nog geen programma bekend