MO17-1
Technische staf
Jonkers, Sylvia (Trainer/coach)
 
Overige staf
Jonkers, Sylvia (Teammanager)
Vos, Johann (Teammanager)
 
Spelers
Amerongen, Raiza van
Buijs, Renee
Geronimo, Marcia valquira
Grefkens, Monica
Hastenberg, Femke van
Janissen, Lindsay
Kerf, Naomi de
Rootseler, Chantal van
Smits, Lotte
Vos, Melissa
Westelaken, Dominique van de
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 nov. 14:45 Wilhelmina MO17-1 - SV BLC MO17-1 re Sportpark De Saren
1 dec. 14:30 Nieuwkuijk MO17-1 - Wilhelmina MO17-1 re Sportpark Nieuwkuijk
8 dec. 14:45 Wilhelmina MO17-1 - NOAD'32 MO17-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 2e klasse 10 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
10 nov.
Nemelaer MO17-1
RKDVC MO17-1
0 - 2 
10 nov.
OJC ROSMALEN MO17-3
Helvoirt MO17-1
1 - 6 
10 nov.
Emplina MO17-2
SV BLC MO17-1
1 - 2 
10 nov.
Nieuwkuijk MO17-1
Zwaluw VFC MO17-1
0 - 13 
10 nov.
Wilhelmina MO17-1
SCG'18 MO17-1
4 - 1 
10 nov.
Haarsteeg MO17-1
NOAD'32 MO17-1
4 - 2 
17 nov.
NOAD'32 MO17-1
OJC ROSMALEN MO17-3
5 - 1 
17 nov.
SV BLC MO17-1
Haarsteeg MO17-1
0 - 1 
17 nov.
RKDVC MO17-1
Wilhelmina MO17-1
2 - 1 
17 nov.
Helvoirt MO17-1
Nieuwkuijk MO17-1
2 - 0 
17 nov.
SCG'18 MO17-1
Nemelaer MO17-1
10 - 0 
17 nov.
Zwaluw VFC MO17-1
Emplina MO17-2
8 - 0 
 
Stand 2e klasse 10 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Zwaluw VFC MO17-1 8 7 1 0 22 51 12 0
2 Haarsteeg MO17-1 8 7 1 0 22 47 12 0
3 SV BLC MO17-1 8 5 0 3 15 20 10 0
4 Helvoirt MO17-1 7 4 1 2 13 18 9 0
5 SCG'18 MO17-1 8 4 1 3 13 39 19 0
6 Wilhelmina MO17-1 7 4 0 3 12 23 9 0
7 NOAD'32 MO17-1 7 4 0 3 12 25 13 0
8 RKDVC MO17-1 7 4 0 3 12 19 21 0
9 Emplina MO17-2 7 1 0 6 3 17 36 0
10 OJC ROSMALEN MO17-3 8 1 0 7 3 11 46 0
11 Nieuwkuijk MO17-1 8 1 0 7 3 4 58 0
12 Nemelaer MO17-1 5 0 0 5 0 1 30 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 2e klasse 10 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
21 nov. 19:45 Haarsteeg MO17-1 - Zwaluw VFC MO17-1 re Sportpark Haarsteeg
24 nov. 11:30 Nemelaer MO17-1 - NOAD'32 MO17-1 re Sportpark De Walzaad
24 nov. 11:45 Emplina MO17-2 - RKDVC MO17-1 re Sportpark Empel Zuid
24 nov. 13:00 SCG'18 MO17-1 - Helvoirt MO17-1 re Sportpark Zegenwerp
24 nov. 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 - Nieuwkuijk MO17-1 re Sportpark De Groote Wielen
24 nov. 14:45 Wilhelmina MO17-1 - SV BLC MO17-1 re Sportpark De Saren
1 dec. 09:45 NOAD'32 MO17-1 - Emplina MO17-2 re Sportpark Korenzand
1 dec. 10:15 RKDVC MO17-1 - SV BLC MO17-1 re Sportpark aan de Duinweg
1 dec. 13:00 Helvoirt MO17-1 - Haarsteeg MO17-1 re Sportpark Burg.van Hovell
1 dec. 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 - Nemelaer MO17-1 re Sportpark De Groote Wielen
1 dec. 13:00 Zwaluw VFC MO17-1 - SCG'18 MO17-1 re Sportpark Bergenshuizen
1 dec. 14:30 Nieuwkuijk MO17-1 - Wilhelmina MO17-1 re Sportpark Nieuwkuijk
8 dec. 11:00 SV BLC MO17-1 - Nieuwkuijk MO17-1 re Sportpark De Meerendonk
8 dec. 11:30 Nemelaer MO17-1 - Zwaluw VFC MO17-1 re Sportpark De Walzaad
8 dec. 13:00 Haarsteeg MO17-1 - OJC ROSMALEN MO17-3 re Sportpark Haarsteeg
8 dec. 13:00 SCG'18 MO17-1 - RKDVC MO17-1 re Sportpark Zegenwerp
8 dec. 14:45 Wilhelmina MO17-1 - NOAD'32 MO17-1 re Sportpark De Saren
8 dec. 15:00 Emplina MO17-2 - Helvoirt MO17-1 re Sportpark Empel Zuid
 
Uitslagen Groep 2 08 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 08 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN MO17-2 3 3 0 0 9 12 1 0
2 Nivo Sparta MO17-1 3 2 0 1 6 9 6 0
3 Wilhelmina MO17-1 3 1 0 2 3 6 4 0
4 Emplina MO17-2 3 0 0 3 0 3 19 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 08 (beker)
Er is nog geen programma bekend