MO17-1
Technische staf
Veen, Christel van (Trainer/coach)
 
Overige staf
Veen, Christel van (Teammanager)
 
Spelers
Cruijsen, Anita van
Dielissen, Serenity
Heijden, Joann van der
Leeden, Gwen van der
Mual, Yana
Ziani, Fatima
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
1 feb. 13:00 Wilhelmina MO17-1 - RKKSV MO17-1 re Sportpark De Saren
8 feb. 15:00 Nulandia MO17-1 - Wilhelmina MO17-1 re Sportpark Duin en Dael
 
Uitslagen 2e klasse 04 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 2e klasse 04 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 ST Heeswijk/Avesteyn MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Berghem Sport MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Den Dungen MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Emplina MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Margriet MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 NLC'03 MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nooit Gedacht MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nulandia MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 OJC ROSMALEN MO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0
10 sv O.S.S. 1920 MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RKKSV MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 2e klasse 04 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
1 feb. 11:30 sv O.S.S. 1920 MO17-1 - Nooit Gedacht MO17-1 re Sportpark De Rusheuvel
1 feb. 12:30 Den Dungen MO17-1 - Berghem Sport MO17-1 re Sportpark Jacobskamp
1 feb. 13:00 Margriet MO17-1 - NLC'03 MO17-1 re Sportpark Amstelhoef
1 feb. 13:00 Wilhelmina MO17-1 - RKKSV MO17-1 re Sportpark De Saren
1 feb. 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 - ST Heeswijk/Avesteyn MO17-1 re Sportpark De Groote Wielen
1 feb. 13:00 Emplina MO17-1 - Nulandia MO17-1 re Sportpark Empel Zuid
8 feb. 13:00 RKKSV MO17-1 - Den Dungen MO17-1 re Sportpark Eikenhage
8 feb. 13:00 ST Heeswijk/Avesteyn MO17-1 - Emplina MO17-1 re Sportpark De Balledonk
8 feb. 13:30 NLC'03 MO17-1 - sv O.S.S. 1920 MO17-1 re Sportpark De Akkeren
8 feb. 14:30 Nooit Gedacht MO17-1 - OJC ROSMALEN MO17-3 re Sportpark De Biescamp
8 feb. 15:00 Nulandia MO17-1 - Wilhelmina MO17-1 re Sportpark Duin en Dael
8 feb. 16:00 Berghem Sport MO17-1 - Margriet MO17-1 re Sportpark de Koppelsteeg
 
Uitslagen 2e klasse 08 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 2e klasse 08 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 ODC MO17-1 9 9 0 0 27 50 5 0
2 Den Dungen MO17-1 10 8 0 2 24 53 14 0
3 RKKSV MO17-1 10 6 1 3 19 33 20 0
4 Haarsteeg MO17-1 10 5 3 2 18 32 19 0
5 DSC MO17-1 10 5 3 2 18 19 14 0
6 SV BLC MO17-2 11 5 2 4 17 25 20 0
7 Helvoirt MO17-1 9 5 1 3 16 32 19 0
8 RKDVC MO17-1 10 5 1 4 16 25 20 0
9 Emplina MO17-1 10 2 1 7 7 7 30 0
10 FC Tilburg MO17-2 10 2 0 8 6 16 37 0
11 OJC ROSMALEN MO17-4 11 2 0 9 6 17 73 0
12 Wilhelmina MO17-1 10 0 0 10 0 4 42 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 2e klasse 08 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
25 jan. 12:30 FC Tilburg MO17-2 - Haarsteeg MO17-1 re Sportpark Spoordijk
 
Uitslagen Groep 2 08 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 08 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RKKSV MO17-1 3 3 0 0 9 14 0 0
2 Wilhelmina MO17-1 3 1 1 1 4 4 7 0
3 Emplina MO17-1 3 1 0 2 3 9 9 0
4 OJC ROSMALEN MO17-4 3 0 1 2 1 3 14 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 08 (beker)
Er is nog geen programma bekend