MO19-1
Technische staf
Klinckenberg, Marloes (Trainer/coach)
Westelaken, Andre van de (Assistent-scheidsrechter(club))
 
Overige staf
Klinckenberg, Marloes (Teammanager)
Vos, Johann (Teammanager)
 
Spelers
Amerongen, Raiza van
Boks, Yasmin
Buijs, Renee
Geronimo, Marcia valquira
Grefkens, Monica
Hastenberg, Femke van
Kerf, Naomi de
Rootseler, Chantal van
Sluijter, Nina
Smits, Lotte
Vos, Melissa
Westelaken, Dominique van de
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
28 mrt. 14:45 Wilhelmina MO19-1 - ASH MO19-1 re AFGELAST
4 apr. 15:00 FC de Rakt MO19-1 - Wilhelmina MO19-1 re AFGELAST
 
Uitslagen 2e klasse 5 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
14 mrt.
Achilles Veen MO19-1
SV TOP MO19-1
 
14 mrt.
SCG'18 MO19-1
MVV'58 MO19-1
 
14 mrt.
Wilhelmina MO19-1
Emplina MO19-1
 
14 mrt.
Rhode/Van Stiphout Bouw MO19-1
RKTVC MO19-1
 
21 mrt.
MVV'58 MO19-1
SV TOP MO19-1
 
21 mrt.
RKTVC MO19-1
Achilles Veen MO19-1
 
21 mrt.
Emplina MO19-1
ASH MO19-1
 
28 mrt.
Achilles Veen MO19-1
SCG'18 MO19-1
 
28 mrt.
SV TOP MO19-1
Rhode/Van Stiphout Bouw MO19-1
 
28 mrt.
Wilhelmina MO19-1
ASH MO19-1
 
28 mrt.
RKTVC MO19-1
FC de Rakt MO19-1
 
 
Stand 2e klasse 5 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 FC de Rakt MO19-1 2 2 0 0 6 12 2 0
2 Wilhelmina MO19-1 2 2 0 0 6 8 2 0
3 ASH MO19-1 2 2 0 0 6 4 0 0
4 MVV'58 MO19-1 3 2 0 1 6 3 5 0
5 Emplina MO19-1 2 1 1 0 4 4 0 0
6 SV TOP MO19-1 2 0 1 1 1 2 4 0
7 RKTVC MO19-1 1 0 0 1 0 0 4 0
8 Rhode/Van Stiphout Bouw MO19-1 2 0 0 2 0 0 3 0
9 Achilles Veen MO19-1 2 0 0 2 0 2 8 0
10 SCG'18 MO19-1 2 0 0 2 0 1 8 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 2e klasse 5 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 mrt. 11:30 Achilles Veen MO19-1 - SCG'18 MO19-1 re AFGELAST
28 mrt. 12:30 SV TOP MO19-1 - Rhode/Van Stiphout Bouw MO19-1 re AFGELAST
28 mrt. 14:45 Wilhelmina MO19-1 - ASH MO19-1 re AFGELAST
28 mrt. 15:30 RKTVC MO19-1 - FC de Rakt MO19-1 re AFGELAST
4 apr. 10:30 ASH MO19-1 - RKTVC MO19-1 re AFGELAST
4 apr. 13:00 SCG'18 MO19-1 - SV TOP MO19-1 re AFGELAST
4 apr. 15:00 FC de Rakt MO19-1 - Wilhelmina MO19-1 re AFGELAST
4 apr. 15:30 Rhode/Van Stiphout Bouw MO19-1 - Achilles Veen MO19-1 re AFGELAST
11 apr. 10:30 ASH MO19-1 - Achilles Veen MO19-1 re Sportpark A.S.H.
11 apr. 15:00 FC de Rakt MO19-1 - Emplina MO19-1 re Sportpark Moleneind
18 apr. 10:30 ASH MO19-1 - FC de Rakt MO19-1 re Sportpark A.S.H.
18 apr. 13:00 SCG'18 MO19-1 - Rhode/Van Stiphout Bouw MO19-1 re Sportpark Zegenwerp
18 apr. 15:00 Emplina MO19-1 - Achilles Veen MO19-1 re Sportpark Empel Zuid
18 apr. 15:30 RKTVC MO19-1 - MVV'58 MO19-1 re Sportpark De Ridderweide
 
Uitslagen 2e klasse 05 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 2e klasse 05 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Nivo Sparta MO19-1 9 8 0 1 24 66 20 0
2 De Zwerver MO19-1 9 7 0 2 21 54 12 0
3 Emplina MO19-1 9 7 0 2 21 35 17 0
4 Wilhelmina MO19-1 8 5 0 3 15 24 17 0
5 RKTVC MO19-1 7 4 0 3 12 37 19 0
6 Asperen MO19-1 7 4 0 3 12 23 17 0
7 ASH MO19-1 7 3 0 4 9 19 13 0
8 SCG'18 MO19-1 7 1 0 6 3 12 43 0
9 Achilles Veen MO19-1 8 1 0 7 3 6 66 0
10 MVV'58 MO19-1 9 0 0 9 0 11 63 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 2e klasse 05 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 2 01 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 01 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina MO19-1 2 2 0 0 6 11 1 0
2 Wilhelmina MO19-1 2 1 0 1 3 3 2 0
3 Achilles Veen MO19-1 2 0 0 2 0 2 13 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 01 (beker)
Er is nog geen programma bekend