MO19-1
Technische staf
Klinckenberg, Marloes (Trainer/coach)
Westelaken, Andre van de (Assistent-scheidsrechter(club))
 
Overige staf
Klinckenberg, Marloes (Teammanager)
Vos, Johann (Teammanager)
 
Spelers
Amerongen, Raiza van
Boks, Yasmin
Buijs, Renee
Geronimo, Marcia valquira
Grefkens, Monica
Hastenberg, Femke van
Kerf, Naomi de
Rootseler, Chantal van
Sluijter, Nina
Smits, Lotte
Vaan, Femke de
Vos, Melissa
Westelaken, Dominique van de
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
23 nov. 14:45 Wilhelmina MO19-1 - De Zwerver MO19-1 re Sportpark De Saren
30 nov. 14:45 Wilhelmina MO19-1 - ASH MO19-1 re Sportpark De Saren
7 dec. 10:15 Asperen MO19-1 - Wilhelmina MO19-1 re Sportpark Asperen
 
Uitslagen 2e klasse 05 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
9 nov.
SCG'18 MO19-1
ASH MO19-1
0 - 5 
9 nov.
Nivo Sparta MO19-1
Asperen MO19-1
6 - 1 
9 nov.
Wilhelmina MO19-1
RKTVC MO19-1
1 - 4 
16 nov.
De Zwerver MO19-1
RKTVC MO19-1
7 - 2 
16 nov.
Achilles Veen MO19-1
Nivo Sparta MO19-1
2 - 13 
16 nov.
MVV'58 MO19-1
ASH MO19-1
0 - 6 
16 nov.
Emplina MO19-1
Wilhelmina MO19-1
0 - 1 
 
Stand 2e klasse 05 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Nivo Sparta MO19-1 6 6 0 0 18 40 14 0
2 Emplina MO19-1 6 5 0 1 15 21 9 0
3 Wilhelmina MO19-1 6 4 0 2 12 21 13 0
4 ASH MO19-1 5 3 0 2 9 19 6 0
5 Asperen MO19-1 5 3 0 2 9 16 14 0
6 De Zwerver MO19-1 4 2 0 2 6 23 9 0
7 RKTVC MO19-1 5 2 0 3 6 18 17 0
8 Achilles Veen MO19-1 5 1 0 4 3 6 35 0
9 MVV'58 MO19-1 5 0 0 5 0 4 27 0
10 SCG'18 MO19-1 5 0 0 5 0 6 30 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 2e klasse 05 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
23 nov. 10:15 Asperen MO19-1 - Achilles Veen MO19-1 re Sportpark Asperen
23 nov. 12:15 Nivo Sparta MO19-1 - Emplina MO19-1 re Sportpark De Watertoren
23 nov. 13:00 SCG'18 MO19-1 - MVV'58 MO19-1 re Sportpark Zegenwerp
23 nov. 14:45 Wilhelmina MO19-1 - De Zwerver MO19-1 re Sportpark De Saren
30 nov. 10:00 De Zwerver MO19-1 - MVV'58 MO19-1 re Sportpark De Schans
30 nov. 14:45 Wilhelmina MO19-1 - ASH MO19-1 re Sportpark De Saren
30 nov. 14:45 Nivo Sparta MO19-1 - SCG'18 MO19-1 re Sportpark De Watertoren
30 nov. 15:30 RKTVC MO19-1 - Asperen MO19-1 re Sportpark De Ridderweide
7 dec. 10:15 Asperen MO19-1 - Wilhelmina MO19-1 re Sportpark Asperen
7 dec. 10:30 ASH MO19-1 - RKTVC MO19-1 re Sportpark A.S.H.
7 dec. 11:30 Achilles Veen MO19-1 - SCG'18 MO19-1 re Sportpark De Hanen Weide
7 dec. 12:30 MVV'58 MO19-1 - Emplina MO19-1 re Sportpark Achterveld
 
Uitslagen Groep 2 01 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 01 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina MO19-1 2 2 0 0 6 11 1 0
2 Wilhelmina MO19-1 2 1 0 1 3 3 2 0
3 Achilles Veen MO19-1 2 0 0 2 0 2 13 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 01 (beker)
Er is nog geen programma bekend