SEN10
Technische staf
Meer, Willem van der (Trainer/coach)
 
Overige staf
Heuves, Sam (Teammanager)
 
Spelers
Arends, Alexander
Dongen, Mitch van
Ekers, Bart
Griendt, Gijs van de
Guney, Burak
Heuves, Sam
Meer, Willem van der
Nijland, Jaap
Noppen, Jan
Pelger, Stijn
Princen, Quinten
Smit, Rick
Smits, Didjay
Veenstra, Bas
Voets, Rick
Zutphen, Tim van
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
2 feb. 10:00 ZIGO 7 - Wilhelmina 10 re Sportpark D'n Haaikant
 
Uitslagen 6e klasse 62 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
19 jan.
VCB 4
FC Drunen 2
4 - 0 
 
Stand 6e klasse 62 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 VCB 4 9 7 1 1 22 28 13 0
2 RKDVC 11 8 7 0 1 21 36 8 0
3 SVSSS 5 8 6 0 2 18 23 12 0
4 Jong Brabant 8 8 4 1 3 13 24 17 0
5 FC Drunen 2 8 4 1 3 13 24 20 0
6 ODC 6 9 3 2 4 11 23 17 0
7 Wilhelmina 10 9 3 1 5 10 18 22 0
8 Nemelaer 7 8 2 0 6 6 19 28 0
9 Essche Boys 3 9 2 0 7 6 16 37 0
10 ZIGO 7 8 1 0 7 3 9 46 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 62 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
26 jan. 10:00 ZIGO 7 - RKDVC 11 re Sportpark D'n Haaikant
26 jan. 11:00 Nemelaer 7 - FC Drunen 2 re Sportpark De Walzaad
26 jan. 12:00 SVSSS 5 - Jong Brabant 8 re Sportpark Zeshoeven
2 feb. 10:00 ZIGO 7 - Wilhelmina 10 re Sportpark D'n Haaikant
2 feb. 10:00 Jong Brabant 8 - ODC 6 re Sportpark Berkelseweg
2 feb. 10:30 FC Drunen 2 - SVSSS 5 re Sportpark Duinzicht
2 feb. 11:30 Essche Boys 3 - RKDVC 11 re Sportpark Essche Boys
9 feb. 10:30 RKDVC 11 - ZIGO 7 re Sportpark aan de Duinweg
9 feb. 11:00 Nemelaer 7 - Jong Brabant 8 re Sportpark De Walzaad
9 feb. 11:00 ODC 6 - FC Drunen 2 re Sportpark Wagenaars
9 feb. 12:00 SVSSS 5 - VCB 4 re Sportpark Zeshoeven
 
Uitslagen Groep 7 048 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 7 048 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 B.V.V. 3 3 2 1 0 5 8 4 2
2 Wilhelmina 10 3 1 1 1 4 4 4 0
3 BMC 7 3 1 1 1 2 8 6 2
4 Den Dungen 7 3 0 1 2 1 2 8 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 7 048 (beker)
Er is nog geen programma bekend