SEN10
Technische staf
Meer, Willem van der (Trainer/coach)
 
Overige staf
Heuves, Sam (Teammanager)
Noppen, Jan (Teammanager)
 
Spelers
Arends, Alexander
Balkum, Bas van
Dongen, Mike van
Dongen, Mitch van
Ekers, Bart
Griendt, Gijs van de
Guney, Burak
Heuves, Sam
Meer, Willem van der
Nijland, Jaap
Noppen, Jan
Pelger, Stijn
Princen, Quinten
Smit, Rick
Smits, Didjay
Veenstra, Bas
Voets, Rick
Zutphen, Tim van
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
17 nov. 12:00 Wilhelmina 10 - Jong Brabant 8 re Sportpark De Saren
24 nov. 12:00 SVSSS 5 - Wilhelmina 10 re Sportpark Zeshoeven
1 dec. 12:00 Wilhelmina 10 - ODC 6 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 6e klasse 62 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
3 nov.
VCB 4
Jong Brabant 8
2 - 2 
3 nov.
FC Drunen 2
Essche Boys 3
7 - 2 
3 nov.
Nemelaer 7
Wilhelmina 10
2 - 4 
3 nov.
ODC 6
SVSSS 5
0 - 2 
3 nov.
Real Lunet 3
RKDVC 11
1 - 7 
10 nov.
Jong Brabant 8
Nemelaer 7
6 - 1 
10 nov.
VCB 4
SVSSS 5
3 - 0 
10 nov.
FC Drunen 2
ODC 6
3 - 3 
10 nov.
Essche Boys 3
Real Lunet 3
2 - 0 
 
Stand 6e klasse 62 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RKDVC 11 6 6 0 0 18 38 6 0
2 VCB 4 7 5 1 1 16 23 14 0
3 FC Drunen 2 7 4 1 2 13 29 16 0
4 SVSSS 5 5 3 1 1 10 18 10 0
5 Wilhelmina 10 5 3 0 2 9 16 12 0
6 ODC 6 6 2 2 2 8 20 12 0
7 Jong Brabant 8 6 2 1 3 7 15 15 0
8 Nemelaer 7 5 1 0 4 3 9 21 0
9 ZIGO 7 5 1 0 4 3 8 30 0
10 Essche Boys 3 6 1 0 5 3 9 28 0
11 Real Lunet 3 6 0 2 4 2 8 29 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 62 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
17 nov. 11:00 Nemelaer 7 - FC Drunen 2 re Sportpark De Walzaad
17 nov. 11:00 ODC 6 - VCB 4 re Sportpark Molenwijk
17 nov. 12:00 Wilhelmina 10 - Jong Brabant 8 re Sportpark De Saren
17 nov. 12:00 SVSSS 5 - Essche Boys 3 re Sportpark Zeshoeven
17 nov. 12:00 Real Lunet 3 - ZIGO 7 re Sportpark Bergenshuizen
24 nov. 10:00 VCB 4 - ZIGO 7 re Sportpark VCB
24 nov. 10:00 Jong Brabant 8 - Essche Boys 3 re Sportpark Berkelseweg
24 nov. 11:00 Nemelaer 7 - Real Lunet 3 re Sportpark De Walzaad
24 nov. 11:00 ODC 6 - RKDVC 11 re Sportpark Wagenaars
24 nov. 12:00 SVSSS 5 - Wilhelmina 10 re Sportpark Zeshoeven
1 dec. 10:00 ZIGO 7 - FC Drunen 2 re Sportpark D'n Haaikant
1 dec. 10:00 Jong Brabant 8 - Real Lunet 3 re Sportpark Berkelseweg
1 dec. 10:30 RKDVC 11 - SVSSS 5 re Sportpark aan de Duinweg
1 dec. 11:30 Essche Boys 3 - Nemelaer 7 re Sportpark Essche Boys
1 dec. 12:00 Wilhelmina 10 - ODC 6 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen Groep 7 048 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 7 048 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 B.V.V. 3 3 2 1 0 5 8 4 2
2 Wilhelmina 10 3 1 1 1 4 4 4 0
3 BMC 7 3 1 1 1 2 8 6 2
4 Den Dungen 7 3 0 1 2 1 2 8 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 7 048 (beker)
Er is nog geen programma bekend