SEN10
Technische staf
Wagenaar, Ronnie (Trainer/coach)
 
Overige staf
Deckers, Niek (Teammanager)
Dirks, Nick (Teammanager)
Wagenaar, Ronnie (Teammanager)
Wennekers, Jelle (Teammanager)
 
Spelers
Berkhof, Lee-Roy
Deckers, Niek
Dirks, Nick
Geurtz, Coen
Graafmans, Thierry
Kentie, Nick
Kivits, Leroy
Kivits, Mitchel
Klabbers, Max
Oostveen, Wouter
Raijmann, Thom
Schoor, Stijn
Spek, Steef van der
Wagenaar, Melvin
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
18 nov. 12:00 Wilhelmina 10 - Alem 3 re Sportpark De Saren
25 nov. 12:00 Wilhelmina 10 - OJC ROSMALEN 11 re Sportpark De Saren
2 dec. 12:00 DSC 6 - Wilhelmina 10 re Sportpark Ipperakkeren
9 dec. 12:00 Wilhelmina 10 - Emplina 6 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 6e klasse 63 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
4 nov.
GVV 4
Ophemert 2
4 - 4 
4 nov.
Alem 3
RKVSC 2
2 - 9 
4 nov.
Hedel 4
HRC'14 3
5 - 3 
4 nov.
Wilhelmina 10
Wadenoijen 4
3 - 2 
4 nov.
Emplina 6
OJC ROSMALEN 11
1 - 5 
11 nov.
Hedel 4
GVV 4
4 - 1 
14 nov.
Alem 3
Emplina 6
6 - 2 
18 nov.
Ophemert 2
HRC'14 3
0 - 4 
18 nov.
DSC 6
Hedel 4
1 - 0 
18 nov.
GVV 4
RKVSC 2
3 - 4 
18 nov.
OJC ROSMALEN 11
Wadenoijen 4
2 - 6 
 
Stand 6e klasse 63 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RKVSC 2 6 6 0 0 18 32 9 0
2 HRC'14 3 6 5 0 1 15 39 13 0
3 Ophemert 2 7 4 1 2 13 27 26 0
4 Wilhelmina 10 6 4 0 2 12 23 17 0
5 Wadenoijen 4 7 4 0 3 12 36 21 0
6 OJC ROSMALEN 11 5 3 0 2 9 14 16 0
7 Hedel 4 7 3 0 4 9 20 20 0
8 DSC 6 6 2 1 3 7 20 27 0
9 GVV 4 8 1 2 5 5 23 30 0
10 Alem 3 5 1 0 4 3 10 25 0
11 Emplina 6 7 0 0 7 0 8 48 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 63 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
18 nov. 12:00 Wilhelmina 10 - Alem 3 re Sportpark De Saren
25 nov. 09:30 HRC'14 3 - Wadenoijen 4 re Sportpark Hurwenen
25 nov. 10:30 Alem 3 - Ophemert 2 re Sportpark De Oude Maas
25 nov. 11:45 Hedel 4 - Emplina 6 re Sportpark De Winkels
25 nov. 12:00 RKVSC 2 - DSC 6 re Sportpark De Peperd
25 nov. 12:00 Wilhelmina 10 - OJC ROSMALEN 11 re Sportpark De Saren
2 dec. 09:30 HRC'14 3 - Alem 3 re Sportpark Hurwenen
2 dec. 12:00 Ophemert 2 - Hedel 4 re Sportpark Kapelhof
2 dec. 12:00 DSC 6 - Wilhelmina 10 re Sportpark Ipperakkeren
2 dec. 12:30 OJC ROSMALEN 11 - RKVSC 2 re Sportpark De Groote Wielen
9 dec. 10:30 Alem 3 - DSC 6 re Sportpark De Oude Maas
9 dec. 11:00 GVV 4 - Wadenoijen 4 re Sportpark Anton Kruger
9 dec. 11:00 Hedel 4 - OJC ROSMALEN 11 re Sportpark De Winkels
9 dec. 12:00 RKVSC 2 - HRC'14 3 re Sportpark De Peperd
9 dec. 12:00 Wilhelmina 10 - Emplina 6 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen Groep 7 028 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 7 028 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BVV/Timmermans Infra 4 3 3 0 0 9 9 5 0
2 Wilhelmina 10 3 2 0 1 6 12 4 0
3 OSC'45 4 3 0 1 2 1 7 12 0
4 CHC 5 3 0 1 2 1 3 10 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 7 028 (beker)
Er is nog geen programma bekend