VROUWEN3
Technische staf
Vugt, Arthur van (Ass.-trainer/coach)
Vugt, Marc van (Hoofdcoach)
 
Overige staf
Wijs, Suzanne de (Teammanager)
Willemen, Roland (Teammanager)
 
Spelers
Burgt, Sharmaine van der
Hoof, Renate van
Huizinga, Laura
Lucassen, Kirstin
Mosselaar, Elles vd.
Palmen, Mandy
Pogosian, Zarina
Putten, Corina van der
Verhofstadt, Roos
Vries, Dominique de
Wijs, Elise de
Wijs, Suzanne de
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
25 nov. 10:00 Wilhelmina VR3 - MEC'07 VR1 re Sportpark De Saren
2 dec. 11:00 Alem VR1 - Wilhelmina VR3 re Sportpark De Oude Maas
9 dec. 10:00 Wilhelmina VR3 - DSS'14 VR1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 5e klasse 85 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
4 nov.
Wilhelmina VR3
Wadenoijen VR1
3 - 6 
4 nov.
DSS'14 VR1
MEC'07 VR1
1 - 3 
4 nov.
SC Elshout VR2
BZS VR1
0 - 3 
4 nov.
Theole VR1
Alem VR1
4 - 1 
4 nov.
RKKSV VR2
RKTVC VR1
6 - 8 
11 nov.
Wadenoijen VR1
Alem VR1
3 - 2 
11 nov.
BZS VR1
MEC'07 VR1
0 - 3 
18 nov.
RKTVC VR1
BZS VR1
3 - 3 
18 nov.
DSS'14 VR1
Theole VR1
2 - 0 
18 nov.
MEC'07 VR1
Wadenoijen VR1
4 - 0 
 
Stand 5e klasse 85 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RKTVC VR1 6 5 1 0 16 36 19 0
2 MEC'07 VR1 7 5 0 2 15 31 9 0
3 Alem VR1 6 4 0 2 12 24 11 0
4 Wadenoijen VR1 6 4 0 2 12 24 16 0
5 BZS VR1 8 3 2 3 11 31 20 0
6 Theole VR1 5 3 0 2 9 13 7 0
7 RKKSV VR2 5 1 1 3 4 18 36 0
8 SC Elshout VR2 4 1 0 3 3 1 17 0
9 DSS'14 VR1 6 1 0 5 3 5 24 0
10 Wilhelmina VR3 5 0 0 5 0 6 30 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 85 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
18 nov. 11:00 Alem VR1 - SC Elshout VR2 re Sportpark De Oude Maas
25 nov. 10:00 Wilhelmina VR3 - MEC'07 VR1 re Sportpark De Saren
25 nov. 11:30 SC Elshout VR2 - DSS'14 VR1 re Sportpark Den Donk
25 nov. 12:00 Theole VR1 - RKKSV VR2 re Sportpark Drumpt
25 nov. 13:00 BZS VR1 - Wadenoijen VR1 re Sportpark BZS
2 dec. 10:00 RKTVC VR1 - SC Elshout VR2 re Sportpark De Ridderweide
2 dec. 11:00 Alem VR1 - Wilhelmina VR3 re Sportpark De Oude Maas
2 dec. 11:00 Wadenoijen VR1 - Theole VR1 re Sportpark de Iepengaard
2 dec. 11:00 DSS'14 VR1 - RKKSV VR2 re Sportpark DSS'14
9 dec. 10:00 Wilhelmina VR3 - DSS'14 VR1 re Sportpark De Saren
9 dec. 11:30 SC Elshout VR2 - MEC'07 VR1 re Sportpark Den Donk
9 dec. 12:00 Theole VR1 - RKTVC VR1 re Sportpark Drumpt
9 dec. 13:00 RKKSV VR2 - Wadenoijen VR1 re Sportpark Eikenhage
 
Uitslagen Groep 3 05 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 3 05 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RWB VR1 2 1 1 0 4 16 2 0
2 HRC'14 VR2 2 1 1 0 4 5 4 0
3 Wilhelmina VR3 2 0 0 2 0 2 17 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 3 05 (beker)
Er is nog geen programma bekend