SEN 9
Technische staf
Beurden, Henk van (Ass.-trainer/coach)
Prins, Hans (Trainer/coach)
 
Overige staf
Beurden, Wouter (Teammanager)
Prins, Hans (Teammanager)
Prins, Jordi (Teammanager)
 
Spelers
Beurden, Wouter
Biezen, Jesse van de
Bloks, Sven
Dalsen, Mitchel van
Fennema, Joey
Hidayat, Ridho
Jansen, Niels
Koolen, Mark
Meijers, Davy
Petronilia, Jonathan
Prins, Jordi
Putters, Tom
Spierings, Jeremy
Tuijl, Jorn van
Villalba Recuerda, Julio
Voets, Rob
Westerhoven, Max van
Zentjens, Robert
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
26 nov 11:00 SV BLC 2 - Wilhelmina 9 re Sportpark De Meerendonk
3 dec 10:00 Wilhelmina 9 - RKDVC 9 re Sportpark De Saren
10 dec 13:00 RKKSV 4 - Wilhelmina 9 re Sportpark Eikenhage
 
Uitslagen 6e klasse 63 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
12 nov
Maliskamp 5
CHC 7
1 - 2 
19 nov
Boxtel 9
BMC 8
0 - 3 
19 nov
Wilhelmina 9
Maliskamp 5
4 - 2 
19 nov
CHC 7
BVV/Timmermans Infra 4
9 - 2 
19 nov
Zwaluw VFC 7
Den Dungen 7
5 - 1 
19 nov
RKDVC 9
SV BLC 2
0 - 9 
19 nov
OJC ROSMALEN 15
RKKSV 4
0 - 3 
 
Stand 6e klasse 63 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 SV BLC 2 7 7 0 0 21 43 3 0
2 CHC 7 8 6 2 0 20 42 13 0
3 Zwaluw VFC 7 7 6 0 1 18 43 10 0
4 Wilhelmina 9 7 5 1 1 16 22 9 0
5 Maliskamp 5 8 5 0 3 15 28 15 0
6 RKKSV 4 7 4 1 2 13 18 6 0
7 OJC ROSMALEN 15 7 2 0 5 6 13 22 0
8 BVV/Timmermans Infra 4 7 2 0 5 6 15 34 0
9 Den Dungen 7 7 1 1 5 4 8 23 0
10 Boxtel 9 7 1 1 5 4 4 28 0
11 BMC 8 7 1 0 6 3 9 33 0
12 RKDVC 9 7 0 0 7 0 8 57 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 63 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
26 nov 11:00 BVV/Timmermans Infra 4 - Boxtel 9 re Sportpark De Vliert
26 nov 11:00 SV BLC 2 - Wilhelmina 9 re Sportpark De Meerendonk
26 nov 11:30 Maliskamp 5 - Zwaluw VFC 7 re Sportpark Maliskamp
26 nov 12:00 BMC 8 - Den Dungen 7 re Sportpark De Saren
26 nov 12:30 OJC ROSMALEN 15 - CHC 7 re Sportpark De Groote Wielen
26 nov 13:00 RKKSV 4 - RKDVC 9 re Sportpark Eikenhage
3 dec 10:00 Wilhelmina 9 - RKDVC 9 re Sportpark De Saren
3 dec 10:00 Boxtel 9 - OJC ROSMALEN 15 re Sportpark Munsel
3 dec 10:30 CHC 7 - RKKSV 4 re Sportpark De Schutskamp
3 dec 11:00 BVV/Timmermans Infra 4 - BMC 8 re Sportpark De Vliert
3 dec 11:00 Zwaluw VFC 7 - SV BLC 2 re Sportpark Bergenshuizen
3 dec 12:15 Den Dungen 7 - Maliskamp 5 re Sportpark Jacobskamp
10 dec 11:00 BMC 8 - Zwaluw VFC 7 re Sportpark De Brand
10 dec 11:00 SV BLC 2 - CHC 7 re Sportpark De Meerendonk
10 dec 11:30 Maliskamp 5 - Boxtel 9 re Sportpark Maliskamp
10 dec 12:30 RKDVC 9 - BVV/Timmermans Infra 4 re Sportpark aan de Duinweg
10 dec 12:30 OJC ROSMALEN 15 - Den Dungen 7 re Sportpark De Groote Wielen
10 dec 13:00 RKKSV 4 - Wilhelmina 9 re Sportpark Eikenhage
 
Uitslagen Groep 9 060 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 9 060 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 TEC 3 3 2 1 0 7 10 6 0
2 CHC 8 3 1 1 1 4 12 8 0
3 OJC ROSMALEN 14 3 1 0 2 3 3 9 0
4 Wilhelmina 9 3 0 2 1 2 6 8 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 9 060 (beker)
Er is nog geen programma bekend