Hieronder het programma voor de komende weken:

Datum: 18 nov.
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
12:00 Wilhelmina 10 - Alem 3 re W.A. (Willie) van der Horst
 
Datum: 24 nov.
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
08:30 Den Dungen JO11-2 - Wilhelmina JO11-2 re
08:45 Wilhelmina JO12-3 - TSV Gudok JO12-3 re
08:45 Wilhelmina JO10-3 - SV BLC JO10-3 re
08:45 Wilhelmina JO9-2 - Den Dungen JO9-1 re
08:45 Wilhelmina JO9-1 - Jong Brabant JO9-1 re
08:45 SC 't Zand JO8-5 - Wilhelmina JO8-2 re
08:45 DSC JO9-2G - Wilhelmina JO9-5 re
08:45 Hardinxveld JO11-2 - Wilhelmina JO11-3 re
09:00 GDC JO10-1 - Wilhelmina JO10-2 re
09:00 Schelluinen MO13-1 - Wilhelmina MO13-2 re E. (Eva) Kalemi
09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 - Wilhelmina JO9-3 re
09:00 Maliskamp JO10-1 - Wilhelmina JO10-1 re
09:00 GDC JO7-2 - Wilhelmina JO7-3G re
10:00 ODC JO12-2 - Wilhelmina JO12-2 re
10:15 Wilhelmina JO11-1 - RKTVC JO11-1 re
10:15 Wilhelmina JO12-1 - Unitas JO12-1 re
10:15 Wilhelmina JO9-6 - LRC JO9-2 re
10:15 Wilhelmina JO7-2G - Emplina JO7-3 re
10:15 Wilhelmina JO7-4 - Haarsteeg JO7-2 re
10:15 Wilhelmina JO8-1 - RPC JO8-1 re
10:15 Wilhelmina MO13-1 - VOAB MO13-1 re
10:15 OJC ROSMALEN JO8-5 - Wilhelmina JO8-3 re
10:15 OJC ROSMALEN JO8-6 - Wilhelmina JO8-4 re
10:30 OSC'45 JO7-1 - Wilhelmina JO7-1G re
11:00 CHC JO13-1 - Wilhelmina JO13-2 re
11:00 SV Capelle JO13-1 - Wilhelmina JO13-3 re Afgeschermd
11:30 Wilhelmina JO13-4 - Maliskamp JO13-3 re
11:30 Wilhelmina JO13-1 - Geldrop JO13-1 re
13:00 Wilhelmina JO17-1 - Sleeuwijk JO17-1 re M.M.J. (Michel) de Munnik
13:00 Wilhelmina JO15-2 - WNC JO15-1 re
13:00 Wilhelmina JO17-3 - SBC JO17-4 re
13:00 Jan van Arckel MO15-1 - Wilhelmina MO15-1 re
13:00 Den Dungen JO15-1 - Wilhelmina JO15-1 re
13:00 BVV/Timmermans Infra JO15-3 - Wilhelmina JO15-3 re
14:30 Hedel JO17-1 - Wilhelmina JO17-2 re
14:45 Wilhelmina JO19-1 - OJC ROSMALEN JO19-2 re M.M.L. (Michael) Korthout
14:45 Wilhelmina MO17-1 - SV BLC MO17-1 re
14:45 Wilhelmina JO19-3 - Zwaluw VFC JO19-3 re
 
Datum: 25 nov.
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
10:00 Wilhelmina VR2 - ODC VR2 re
10:00 Wilhelmina 4 - TGG 4 re
10:00 Wilhelmina 8 - Boxtel 9 re
10:00 Wilhelmina VR3 - MEC'07 VR1 re
10:00 Jan van Arckel VE1 - Wilhelmina VE1 re D.M. (Martijn) Bouwens
10:00 FC Tilburg 6 - Wilhelmina 5 re
10:00 Essche Boys 5 - Wilhelmina 11 re
11:00 Zwaluw VFC 2 - Wilhelmina 2 re D.R. (Dennie) Jansen
12:00 Wilhelmina VR1 - Hilvaria VR1 re
12:00 Wilhelmina 9 - Vlijmense Boys 6 re
12:00 Wilhelmina 10 - OJC ROSMALEN 11 re
14:30 Wilhelmina 1 - Alem 1 re R.M. (Robby) Luyken
 
Datum: 1 dec.
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
08:30 Nivo Sparta JO9-2 - Wilhelmina JO9-2 re
08:45 Wilhelmina JO11-2 - BMC JO11-2 re
08:45 Wilhelmina JO10-2 - OSC'45 JO10-1 re
08:45 Wilhelmina JO9-5 - Den Dungen JO9-2 re
08:45 Wilhelmina MO13-2 - DIA MO13-1 re
09:00 Achilles Veen JO12-1 - Wilhelmina JO12-3 re
09:00 WODAN JO8-1 - Wilhelmina JO8-1 re
09:00 ST Alem/RKVSC JO11-1 - Wilhelmina JO11-4 re
10:00 ZIGO JO9-1 - Wilhelmina JO9-1 re
10:15 Wilhelmina JO8-4 - RKKSV JO8-1 re
10:15 Wilhelmina JO8-3 - SV BLC JO8-3 re
10:15 Wilhelmina JO8-2 - Jong Brabant JO8-4G re
10:15 Wilhelmina JO11-3 - GDC JO11-1 re
10:15 Wilhelmina JO9-3 - BMC JO9-2 re
10:15 Wilhelmina JO7-3G - Achilles Veen JO7-2 re
10:15 BMC JO10-2 - Wilhelmina JO10-3 re
10:15 Achilles Veen JO9-1G - Wilhelmina JO9-4 re
10:15 DESK JO12-1 - Wilhelmina JO12-1 re
10:45 BZS JO9-1 - Wilhelmina JO9-6 re
11:00 SV Budel MO13-1 - Wilhelmina MO13-1 re
11:30 Wilhelmina JO13-2 - Helvoirt JO13-1 re
11:30 Wilhelmina JO15-3 - Nieuwkuijk JO15-1 re
11:30 OJC ROSMALEN JO13-5 - Wilhelmina JO13-4 re
11:30 FC Engelen JO13-1 - Wilhelmina JO13-1 re
13:00 Wilhelmina JO15-1 - CHC JO15-1 re
13:00 Wilhelmina MO15-1 - DSC MO15-2 re
13:00 GVV JO15-1 - Wilhelmina JO15-2 re
13:15 ODC JO17-2 - Wilhelmina JO17-1 re
14:00 Rhelico JO19-1 - Wilhelmina JO19-2 re
14:30 Nieuwkuijk MO17-1 - Wilhelmina MO17-1 re
14:45 Wilhelmina JO17-2 - OJC ROSMALEN JO17-5 re
15:00 SV BLC JO19-1 - Wilhelmina JO19-1 re
15:15 Taxandria JO19-4 - Wilhelmina JO19-3 re
16:00 Unitas'59 JO17-7 - Wilhelmina JO17-3 re
 
Datum: 2 dec.
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
10:00 Wilhelmina VE1 - Maliskamp VE1 re
10:00 Wilhelmina 7 - Haarsteeg 8 re
10:00 SC Elshout VR1 - Wilhelmina VR2 re
10:00 DSC VR1 - Wilhelmina VR1 re
10:00 SCG'18 9 - Wilhelmina 8 re
10:30 RKDVC 7 - Wilhelmina 11 re
11:00 Alem VR1 - Wilhelmina VR3 re
12:00 Wilhelmina 9 - Baardwijk 7 re
12:00 Wilhelmina 5 - DESK 5 re
12:00 Wilhelmina 2 - Den Dungen 2 re
12:00 Helvoirt 5 - Wilhelmina 4 re
12:00 DSC 6 - Wilhelmina 10 re
14:30 GVV 1 - Wilhelmina 1 re
 
Datum: 8 dec.
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
08:45 Wilhelmina JO12-3 - Dussense Boys JO12-1G re
08:45 Wilhelmina JO11-4 - Vlijmense Boys JO11-1G re
08:45 Wilhelmina JO9-2 - Helvoirt JO9-1G re
08:45 Wilhelmina JO10-3 - RKKSV JO10-1 re
08:45 Wilhelmina JO9-4 - TSV Gudok JO9-2 re
08:45 Wilhelmina JO9-1 - Emplina JO9-1 re
08:45 OJC ROSMALEN JO12-4 - Wilhelmina JO12-2 re
08:45 OJC ROSMALEN JO11-5 - Wilhelmina JO11-3 re
08:45 OJC ROSMALEN JO11-4 - Wilhelmina JO11-2 re
09:00 Nivo Sparta JO7-1 - Wilhelmina JO7-1G re
09:00 RKTVC JO10-1 - Wilhelmina JO10-1 re
09:00 Achilles Veen JO15-2 - Wilhelmina JO15-3 re
09:15 TGG JO8-1 - Wilhelmina JO8-3 re
09:30 SV BLC JO8-3 - Wilhelmina JO8-4 re
10:00 Emplina JO10-3 - Wilhelmina JO10-2 re
10:15 Wilhelmina JO8-5 - GRC-14 JO8-2 re
10:15 Wilhelmina JO11-1 - OSC'45 JO11-1 re
10:15 Wilhelmina JO12-1 - SV BLC JO12-1 re
10:15 Wilhelmina JO9-6 - Heukelum JO9-1 re
10:15 Wilhelmina JO7-2G - RWB JO7-1 re
10:15 Wilhelmina MO13-1 - Gilze MO13-1 re
10:15 Wilhelmina JO8-1 - SC 't Zand JO8-2 re
10:15 Wilhelmina JO7-4 - GJS JO7-2 re
10:15 Wilhelmina JO7-3G - Nivo Sparta JO7-3 re
10:15 Maliskamp JO9-2 - Wilhelmina JO9-5 re
10:15 OJC ROSMALEN JO8-4 - Wilhelmina JO8-2 re
11:00 ZIGO JO13-2 - Wilhelmina JO13-2 re
11:30 Wilhelmina JO13-4 - SC Everstein JO13-1 re
11:30 Wilhelmina JO13-1 - Brabantia JO13-1 re
11:30 Jan van Arckel MO13-1 - Wilhelmina MO13-2 re
13:00 Wilhelmina JO15-2 - LRC JO15-2 re
13:00 Wilhelmina JO17-3 - Helvoirt JO17-2 re
13:00 Emplina MO15-1 - Wilhelmina MO15-1 re
13:00 OJC ROSMALEN JO17-6 - Wilhelmina JO17-2 re
14:30 Rust Roest 2 - Wilhelmina 2 re
14:45 Wilhelmina MO17-1 - NOAD'32 MO17-1 re
14:45 Wilhelmina JO19-1 - TEC JO19-1 re
14:45 Wilhelmina JO19-3 - OJC ROSMALEN JO19-6 re
14:45 Wilhelmina JO19-2 - Emplina JO19-3 re
 
Datum: 9 dec.
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
10:00 Wilhelmina VR2 - SCG'18 VR2 re
10:00 Wilhelmina VR3 - DSS'14 VR1 re
10:00 Wilhelmina 11 - SBC 6 re
10:00 Wilhelmina 4 - SCG'18 7 re
10:00 Wilhelmina 8 - Nemelaer 5 re
10:00 Nieuwkuijk VE1 - Wilhelmina VE1 re
11:00 RWB 5 - Wilhelmina 9 re
12:00 Wilhelmina 10 - Emplina 6 re
12:00 Wilhelmina VR1 - Teisterbanders VR1 re
12:00 Real Lunet 2 - Wilhelmina 2 re
12:00 ZIGO 5 - Wilhelmina 5 re
12:30 OJC ROSMALEN 12 - Wilhelmina 7 re
14:30 Wilhelmina 1 - OSC'45 1 re