Datum Tijd Thuis team Uit team Type Scheidsrechter
16-11 08:45 MO13-2 FC Engelen MO13-1 re vr selectie Marleen
16-11 08:45 JO9-5 ODC JO9-2 re spelbegeleider
16-11 08:45 JO10-5 Well JO10-1 re spelbegeleider
16-11 08:45 JO10-2 Maliskamp JO10-1 re spelbegeleider
16-11 08:45 JO11-3 ODC JO11-3G re Willie vd Horst
16-11 08:45 JO10-6 SV BLC JO10-6 re spelbegeleider
16-11 10:00 JO10-7 LRC JO10-2 re spelbegeleider
16-11 10:00 JO13-3 Den Dungen JO13-2 re Luc Custers
16-11 10:15 JO12-1 FC Engelen JO12-1 re Jaap Wolvekamp
16-11 10:15 JO8-3 DSC JO8-1 re spelbegeleider
16-11 10:15 JO9-2 BMC JO9-1 re spelbegeleider
16-11 10:15 JO10-1 SCG'18 JO10-1 re spelbegeleider
16-11 10:15 JO7-4 Maliskamp JO7-2 re spelbegeleider
16-11 10:15 JO12-2 RKTVC JO12-2 re Jo19 Sander Barten
16-11 10:15 JO7-3G OJC ROSMALEN JO7-2 re spelbegeleider
16-11 11:30 JO14-2 Theole JO14-1 re Jan Baas
16-11 11:30 JO13-2 SCG'18 JO13-3 re Willie vd Horst
16-11 11:30 JO13-1 Wilhelmina Boys JO13-1 re Peter Willems
16-11 13:00 MO17-1 Den Dungen MO17-1 re Melanie Verheul
16-11 13:00 JO16-2 Nieuw Woensel JO16-1 re Jaap Wolvekamp
16-11 14:45 JO19-3 Hedel JO19-2G re Peter Willems
Datum Tijd Thuis team Uit team Type Scheidsrechter
17-11 10:00 VE1 B.V.V. VE1 re Ad van Dulmen
17-11 10:00 5 Heerewaarden 1 re Simon Aguado
17-11 10:00 7 RKDVC 10 re Pierre Koolen
17-11 12:00 2 Jong Brabant 2 re KNVB k.Foncken
17-11 12:00 9 ODC 5 re Bob van Veen
17-11 12:00 10 Jong Brabant 8 re Jorn Wolterinck
Datum Tijd Thuis team Uit team Type Scheidsrechter
19-11 20:15 1 FCDB O19 re Peter Willems
Datum Tijd Thuis team Uit team Type Scheidsrechter
23-11 08:45 JO11-2 OSC'45 JO11-1 re Herman ?
23-11 08:45 JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-7 re spelbegeleider
23-11 08:45 JO9-6 Jan van Arckel JO9-1 re spelbegeleider
23-11 08:45 JO9-4 Zwaluw VFC JO9-4 re spelbegeleider
23-11 08:45 JO9-3 Emplina JO9-2 re spelbegeleider
23-11 08:45 JO10-4 Nieuwkuijk JO10-1 re spelbegeleider
23-11 10:15 JO11-1 WSC JO11-1 re Marco?
23-11 10:15 JO8-1 Sarto JO8-1 re spelbegeleider
23-11 10:15 JO9-1 Emplina JO9-1 re spelbegeleider
23-11 10:15 JO8-2 Emplina JO8-2 re spelbegeleider
23-11 10:15 JO8-4 Emplina JO8-4 re spelbegeleider
23-11 10:15 JO7-2G FC Engelen JO7-1 re spelbegeleider
23-11 10:15 JO7-1G FC Engelen JO7-2 re spelbegeleider
23-11 10:15 MO13-1 GVV MO13-1 re Vr.selectie m.vd.Horst
23-11 11:30 JO14-3 SV BLC JO14-2 re Jaap?
23-11 13:00 JO14-1 ODC JO14-1G re knvb J, Swaans
23-11 13:00 JO16-1 Dubbeldam JO16-1 re
23-11 13:00 JO15-1 OVC'26 JO15-1 re
23-11 14:45 MO19-1 De Zwerver MO19-1 re
23-11 14:45 2 Zwaluw VFC 3 re Jorn Wolterinck
23-11 14:45 JO19-1 SVSSS JO19-1 re Knvb W.Vd Veer
Datum Tijd Thuis team Uit team Type Scheidsrechter
24-11 10:00 VR2 RKTVC VR1 re Simon Aguado
24-11 10:00 3 OJC ROSMALEN 8 re Peter Willems
24-11 10:00 6 FC Engelen 3 re Willie Vd Horst
24-11 11:00 7 WSC 7 re Pierre Koolen
24-11 12:00 VR1 Soest SO VR1 re Willie Vd Horst
24-11 12:00 2 OJC ROSMALEN 4 re knvb
24-11 12:00 8 DSC 7 re Peter Willems