SEN 2
Technische staf
Werve, Ben Van der (Trainer/coach)
 
Overige staf
Bammens, Mart (Teammanager)
 
Spelers
Abdalla, Yosry
Beers, Rick van
Bersselaar, Bjorn v/d
Biggelaar, Mika vd
Blankhorst, Jesse
Boelen, Rick
Davis, Lindley
Drunen, Giovanni van
Esch, Sjeffie van
Griendt, Pepijn van de
Griepink, Mike
Grigorian, Narek
Hagens, Luc
Ham, Jordey van
Heesakkers, Rick
Janssen, Roberto
Kaathoven, Loid van
Kaathoven, Mel van
Librizzi, Giovanni
Luyt, Dennis v.d.
Martens, Rico
Matheeuwsen, Max
Netten, Jasper
Netten, Thomas
Quaadvliet, Luuk
Sampat, Richano
Stoop, Pim
Valk, Martijn de
Vos, Matthew
Werner, Wouter
Wouters, Jari
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
22 sep. 12:00 Wilhelmina 2 - FC Engelen 2 re Sportpark De Saren
29 sep. 11:45 Emplina 2 - Wilhelmina 2 re Sportpark Empel Zuid
6 okt. 11:00 SVSSS 2 - Wilhelmina 2 re Sportpark Zeshoeven
 
Uitslagen 2e klasse C (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 2e klasse C (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 DSC 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Emplina 2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Engelen 2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Jong Brabant 2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuwkuijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OJC ROSMALEN 4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Real Lunet 2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDVC 4 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SCG'18 2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SVSSS 2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Uno Animo 2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina 2 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 2e klasse C (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
22 sep. 11:00 SVSSS 2 - Jong Brabant 2 re Sportpark Zeshoeven
22 sep. 12:00 SCG'18 2 - Uno Animo 2 re Sportpark Zegenwerp
22 sep. 12:00 Wilhelmina 2 - FC Engelen 2 re Sportpark De Saren
22 sep. 12:00 Real Lunet 2 - DSC 2 re Sportpark Bergenshuizen
22 sep. 12:30 RKDVC 4 - Nieuwkuijk 2 re Sportpark aan de Duinweg
22 sep. 12:30 OJC ROSMALEN 4 - Emplina 2 re Sportpark De Groote Wielen
29 sep. 11:30 FC Engelen 2 - SVSSS 2 re Sportpark Engelerpark
29 sep. 11:30 Uno Animo 2 - RKDVC 4 re Sportpark de Klokkenberg
29 sep. 11:30 DSC 2 - SCG'18 2 re Sportpark Ipperakkeren
29 sep. 11:45 Emplina 2 - Wilhelmina 2 re Sportpark Empel Zuid
29 sep. 12:00 Nieuwkuijk 2 - Real Lunet 2 re Sportpark Nieuwkuijk
29 sep. 12:00 Jong Brabant 2 - OJC ROSMALEN 4 re Sportpark Berkelseweg
6 okt. 11:00 SVSSS 2 - Wilhelmina 2 re Sportpark Zeshoeven
6 okt. 11:30 Uno Animo 2 - DSC 2 re Sportpark de Klokkenberg
6 okt. 12:00 SCG'18 2 - OJC ROSMALEN 4 re Sportpark Zegenwerp
6 okt. 12:00 Nieuwkuijk 2 - FC Engelen 2 re Sportpark Nieuwkuijk
6 okt. 12:00 Real Lunet 2 - Emplina 2 re Sportpark Bergenshuizen
6 okt. 12:30 RKDVC 4 - Jong Brabant 2 re Sportpark aan de Duinweg
 
Uitslagen Groep 1 19 (beker)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
8 sep.
Baardwijk 3
Wilhelmina 2
2 - 4 
8 sep.
RKDVC 2
TGG 2
4 - 0 
15 sep.
RKDVC 2
Baardwijk 3
11 - 0 
15 sep.
TGG 2
Wilhelmina 2
1 - 6 
 
Stand Groep 1 19 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 2 3 3 0 0 9 13 4 0
2 RKDVC 2 3 2 0 1 6 16 3 0
3 TGG 2 3 1 0 2 3 10 12 0
4 Baardwijk 3 3 0 0 3 0 4 24 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 19 (beker)
Er is nog geen programma bekend