SEN 1
Technische staf
Biolek, Bjorn (Ass.-trainer/coach)
Overbeek, Coen van (Trainer/coach)
Stoop, Patrick (Keeperstrainer)
 
Overige staf
Bammens, Mart (Teammanager)
Rijken, Cara van den (Teammanager)
 
Spelers
Abdalla, Yosry
Beers, Rick van
Bersselaar, Bjorn v/d
Biggelaar, Mika vd
Blankhorst, Jesse
Boelen, Rick
Davis, Lindley
Drunen, Giovanni van
Esch, Sjeffie van
Griendt, Pepijn van de
Griepink, Mike
Hagens, Luc
Ham, Jordey van
Heesakkers, Rick
Janssen, Roberto
Jong, Jeroen de
Kaathoven, Loid van
Kaathoven, Mel van
Librizzi, Giovanni
Luyt, Dennis v.d.
Martens, Rico
Matheeuwsen, Max
Meeuwsen, Tommie
Netten, Jasper
Netten, Thomas
Quaadvliet, Luuk
Sampat, Richano
Stoop, Pim
Valk, Martijn de
Vos, Matthew
Werner, Wouter
Wouters, Jari
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 nov. 14:30 RKKSV 1 - Wilhelmina 1 re Sportpark Eikenhage
1 dec. 14:30 Wilhelmina 1 - WEC 1 re Sportpark De Saren
8 dec. 14:00 VOW 1 - Wilhelmina 1 re Sportpark De Vonders te Zijtaart
 
Uitslagen 4e klasse F (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
10 nov.
HHC'09 1
RKKSV 1
0 - 3 
10 nov.
VOW 1
Vorstenbossche Boys 1
1 - 0 
10 nov.
Wilhelmina 1
VCB 1
3 - 1 
10 nov.
Boxtel 1
OSC'45 1
1 - 0 
10 nov.
Avesteyn 1
Essche Boys 1
3 - 0 
10 nov.
Boskant 1
SC Elshout 1
1 - 1 
10 nov.
Nulandia 1
WEC 1
3 - 1 
17 nov.
Essche Boys 1
Wilhelmina 1
2 - 2 
17 nov.
OSC'45 1
Avesteyn 1
0 - 6 
17 nov.
VCB 1
Boxtel 1
0 - 3 
 
Stand 4e klasse F (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Nulandia 1 8 7 1 0 22 26 3 0
2 Avesteyn 1 8 7 0 1 21 21 1 0
3 Boxtel 1 8 7 0 1 21 16 4 0
4 VOW 1 8 5 1 2 16 15 7 0
5 Wilhelmina 1 8 4 3 1 15 22 15 0
6 Boskant 1 8 3 3 2 12 16 9 0
7 SC Elshout 1 8 3 2 3 11 13 12 0
8 RKKSV 1 8 3 1 4 10 10 15 0
9 WEC 1 8 3 0 5 9 12 14 0
10 OSC'45 1 8 2 1 5 7 8 17 0
11 Essche Boys 1 8 2 1 5 7 12 23 0
12 Vorstenbossche Boys 1 8 2 0 6 6 9 15 0
13 VCB 1 8 1 1 6 4 9 28 0
14 HHC'09 1 8 0 0 8 0 7 33 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse F (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 nov. 14:00 HHC'09 1 - Boskant 1 re Sportpark De Oosters
24 nov. 14:00 SC Elshout 1 - Essche Boys 1 re Sportpark Den Donk
24 nov. 14:30 RKKSV 1 - Wilhelmina 1 re Sportpark Eikenhage
24 nov. 14:30 Vorstenbossche Boys 1 - Nulandia 1 re Sportpark De Bergakkers
24 nov. 14:30 WEC 1 - OSC'45 1 re Sportpark De Glorie
24 nov. 14:30 VOW 1 - Boxtel 1 re Sportpark De Vonders te Zijtaart
24 nov. 14:30 VCB 1 - Avesteyn 1 re Sportpark VCB
1 dec. 14:00 OSC'45 1 - Vorstenbossche Boys 1 re Sportpark De Hambaken
1 dec. 14:00 Essche Boys 1 - VCB 1 re Sportpark Essche Boys
1 dec. 14:30 Wilhelmina 1 - WEC 1 re Sportpark De Saren
1 dec. 14:30 Boxtel 1 - RKKSV 1 re Sportpark Munsel
1 dec. 14:30 Avesteyn 1 - SC Elshout 1 re Sportpark Avesteyn
1 dec. 14:30 Boskant 1 - VOW 1 re Sportpark De Scheken
1 dec. 14:30 Nulandia 1 - HHC'09 1 re Sportpark Duin en Dael
8 dec. 14:00 RKKSV 1 - Avesteyn 1 re Sportpark Eikenhage
8 dec. 14:00 Vorstenbossche Boys 1 - Boxtel 1 re Sportpark De Bergakkers
8 dec. 14:00 WEC 1 - HHC'09 1 re Sportpark De Glorie
8 dec. 14:00 OSC'45 1 - Essche Boys 1 re Sportpark De Hambaken
8 dec. 14:00 VOW 1 - Wilhelmina 1 re Sportpark De Vonders te Zijtaart
8 dec. 14:00 SC Elshout 1 - Nulandia 1 re Sportpark Den Donk
8 dec. 14:00 VCB 1 - Boskant 1 re Sportpark VCB
 
Uitslagen Groep 2 05 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 05 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 TGG 1 2 2 0 0 6 5 1 0
2 Wilhelmina 1 2 1 0 1 3 10 3 0
3 RKVSC 1 2 0 0 2 0 0 11 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 05 (beker)
Er is nog geen programma bekend