SEN 1
Technische staf
Biolek, Bjorn (Ass.-trainer/coach)
Overbeek, Coen van (Trainer/coach)
Stoop, Patrick (Keeperstrainer)
 
Overige staf
Bammens, Mart (Teammanager)
Rijken, Cara van den (Teammanager)
 
Spelers
Beers, Rick van
Bersselaar, Bjorn v/d
Biggelaar, Mika vd
Blankhorst, Jesse
Drunen, Giovanni van
Esch, Sjeffie van
Griendt, Pepijn van de
Griepink, Mike
Hagens, Luc
Ham, Jordey van
Heesakkers, Rick
Janssen, Roberto
Jong, Jeroen de
Kaathoven, Loid van
Kaathoven, Mel van
Librizzi, Giovanni
Luyt, Dennis v.d.
Martens, Rico
Matheeuwsen, Max
Meeuwsen, Tommie
Netten, Jasper
Netten, Thomas
Quaadvliet, Luuk
Sampat, Richano
Stoop, Pim
Valk, Martijn de
Vos, Matthew
Werner, Wouter
Wouters, Jari
 
Programma komende weken
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 4e klasse F (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
17 mei
Vorstenbossche Boys 1
Essche Boys 1
 
17 mei
OSC'45 1
HHC'09 1
 
17 mei
WEC 1
Wilhelmina 1
 
17 mei
VOW 1
Boskant 1
 
17 mei
SC Elshout 1
Avesteyn 1
 
17 mei
RKKSV 1
Boxtel 1
 
17 mei
VCB 1
Nulandia 1
 
24 mei
Wilhelmina 1
RKKSV 1
 
24 mei
Boxtel 1
VOW 1
 
24 mei
Avesteyn 1
VCB 1
 
24 mei
Essche Boys 1
OSC'45 1
 
24 mei
Boskant 1
Vorstenbossche Boys 1
 
24 mei
Nulandia 1
SC Elshout 1
 
24 mei
HHC'09 1
WEC 1
 
 
Stand 4e klasse F (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Nulandia 1 16 14 2 0 44 47 11 0
2 Avesteyn 1 16 14 1 1 43 46 5 0
3 Boxtel 1 17 11 2 4 35 29 17 0
4 VOW 1 14 8 4 2 28 25 11 0
5 SC Elshout 1 14 7 3 4 24 25 20 0
6 Wilhelmina 1 17 7 3 7 24 38 33 0
7 Boskant 1 15 6 5 4 23 27 14 0
8 WEC 1 14 6 1 7 19 23 25 0
9 Essche Boys 1 16 5 2 9 17 17 34 0
10 RKKSV 1 16 4 2 10 14 16 37 0
11 Vorstenbossche Boys 1 14 3 2 9 11 21 25 0
12 OSC'45 1 15 2 4 9 10 16 35 0
13 HHC'09 1 16 2 1 13 7 15 50 0
14 VCB 1 14 1 2 11 5 11 39 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse F (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 2 05 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 05 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 TGG 1 2 2 0 0 6 5 1 0
2 Wilhelmina 1 2 1 0 1 3 10 3 0
3 RKVSC 1 2 0 0 2 0 0 11 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 05 (beker)
Er is nog geen programma bekend