SEN 1
Technische staf
Ooijen, Hennie van (Trainer/coach)
Overbeek, Coen van (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Bammens, Mart (Teammanager)
 
Spelers
Abdalla, Yosry
Beers, Rick van
Bersselaar, Bjorn v/d
Bouselham, Sherif
Davis, Lindley
Esch, Sjeffie van
Griendt, Pepijn van de
Griepink, Mike
Grigorian, Narek
Haddadi, Yassine
Hagens, Luc
Ham, Jordey van
Ijzendoorn, Glenn van
Jansen, Jordan
Janssen, Roberto
Kaathoven, Loid van
Kaathoven, Mel van
Kuijpers, Nick
Lans, Paul
Matheeuwsen, Max
Netten, Jasper
Netten, Thomas
Nies, Johnny de
Noijen, Raoel
Oers, Jorg van
Stoop, Pim
Vos, Matthew
Willems, Ian
Wouters, Jari
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
25 nov. 14:30 Wilhelmina 1 - Alem 1 re Sportpark De Saren
2 dec. 14:30 GVV 1 - Wilhelmina 1 re Sportpark Anton Kruger
9 dec. 14:30 Wilhelmina 1 - OSC'45 1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 4e klasse E (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
4 nov.
RKKSV 1
Beesd 1
2 - 1 
4 nov.
Buren 1
OSC'45 1
5 - 3 
4 nov.
Maliskamp 1
Hedel 1
4 - 1 
4 nov.
Wilhelmina 1
Jan van Arckel 1
6 - 1 
4 nov.
Teisterbanders 1
RKTVC 1
3 - 2 
4 nov.
DSC 1
SCR 1
0 - 0 
4 nov.
GVV 1
Alem 1
1 - 1 
18 nov.
Hedel 1
Teisterbanders 1
0 - 4 
18 nov.
OSC'45 1
GVV 1
2 - 2 
18 nov.
Beesd 1
Wilhelmina 1
2 - 4 
18 nov.
SCR 1
Maliskamp 1
2 - 4 
18 nov.
Jan van Arckel 1
DSC 1
0 - 2 
18 nov.
RKTVC 1
RKKSV 1
1 - 0 
18 nov.
Alem 1
Buren 1
1 - 1 
 
Stand 4e klasse E (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Maliskamp 1 8 7 0 1 21 23 8 0
2 DSC 1 8 6 1 1 19 20 9 0
3 SCR 1 8 5 1 2 16 24 16 0
4 RKTVC 1 8 5 0 3 15 21 14 0
5 Alem 1 8 4 3 1 15 18 12 0
6 GVV 1 8 4 3 1 15 21 17 0
7 Wilhelmina 1 8 4 1 3 13 15 13 0
8 Jan van Arckel 1 8 4 1 3 13 16 20 0
9 Buren 1 8 3 1 4 10 23 15 0
10 Teisterbanders 1 8 3 1 4 10 12 13 0
11 RKKSV 1 8 2 0 6 6 8 19 0
12 OSC'45 1 8 1 1 6 4 17 29 0
13 Hedel 1 8 1 1 6 4 12 30 0
14 Beesd 1 8 0 0 8 0 12 27 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse E (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
25 nov. 13:30 Hedel 1 - RKTVC 1 re Sportpark De Winkels
25 nov. 14:00 Maliskamp 1 - GVV 1 re Sportpark Maliskamp
25 nov. 14:30 Teisterbanders 1 - RKKSV 1 re Sportpark De Woerd
25 nov. 14:30 Wilhelmina 1 - Alem 1 re Sportpark De Saren
25 nov. 14:30 Jan van Arckel 1 - Beesd 1 re Sportpark D’n Huybert
25 nov. 14:30 DSC 1 - Buren 1 re Sportpark Ipperakkeren
25 nov. 14:30 SCR 1 - OSC'45 1 re Sportpark SCR
2 dec. 14:00 RKKSV 1 - DSC 1 re Sportpark Eikenhage
2 dec. 14:00 Beesd 1 - Hedel 1 re Sportpark Molenzicht
2 dec. 14:00 OSC'45 1 - Maliskamp 1 re Sportpark De Hambaken
2 dec. 14:30 RKTVC 1 - SCR 1 re Sportpark De Ridderweide
2 dec. 14:30 GVV 1 - Wilhelmina 1 re Sportpark Anton Kruger
2 dec. 14:30 Alem 1 - Jan van Arckel 1 re Sportpark De Oude Maas
2 dec. 14:30 Buren 1 - Teisterbanders 1 re Sportpark De Woerd
9 dec. 14:00 Maliskamp 1 - Beesd 1 re Sportpark Maliskamp
9 dec. 14:00 RKKSV 1 - Buren 1 re Sportpark Eikenhage
9 dec. 14:30 SCR 1 - Hedel 1 re Sportpark SCR
9 dec. 14:30 Jan van Arckel 1 - RKTVC 1 re Sportpark D’n Huybert
9 dec. 14:30 Wilhelmina 1 - OSC'45 1 re Sportpark De Saren
9 dec. 14:30 DSC 1 - Alem 1 re Sportpark Ipperakkeren
9 dec. 14:30 Teisterbanders 1 - GVV 1 re Sportpark De Woerd
 
Uitslagen Groep 2 28 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 28 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 1 3 2 1 0 7 12 6 0
2 SC Elshout 1 3 2 0 1 6 14 9 0
3 ONI 1 3 1 1 1 4 10 12 0
4 Haarsteeg 1 3 0 0 3 0 5 14 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 28 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 1 01 (beker)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
8 nov.
Steenbergen 1
Moerse Boys 1
4 - 0 
8 nov.
BMC 1
SBC 1
2 - 0 
10 nov.
FC Dauwendaele 1
Bruse Boys 1
4 - 7 
10 nov.
GPC Vlissingen 1
SSV'65 1
1 - 7 
10 nov.
Almkerk 1
Achilles Veen
0 - 1 
10 nov.
Alblasserdam 1
DHV 1
4 - 1 
10 nov.
Haaften 1
Heukelum 1
2 - 2 
10 nov.
VCK 1
Arnemuiden 1
1 - 3 
10 nov.
Roda Boys/Bommelerwaard 1
Sleeuwijk 1
8 - 0 
10 nov.
ZSC'62 1
De Noormannen 1
4 - 5 
10 nov.
Wilhelmina'26 1
GDC 1
4 - 3 
10 nov.
Klundert 1
Oranje Wit 1
1 - 3 
10 nov.
De Zwerver 1
Sliedrecht 1
0 - 10 
10 nov.
Walcheren 1
Serooskerke 1
1 - 3 
10 nov.
RCS 1
ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1
5 - 0 
10 nov.
Prinsenland 1
ASWH 2
3 - 2 
10 nov.
NOAD'67 1
Kruiningen 1
1 - 2 
10 nov.
Zaamslag 1
Terneuzense Boys 1
1 - 2 
10 nov.
's Heer Arendskerke 1
Kloetinge 1
2 - 2 
10 nov.
Nivo Sparta 1
LRC 1
3 - 3 
10 nov.
Rijsoord 1
Nieuw Lekkerland 1
3 - 0 
10 nov.
VVGZ 1
De Alblas 1
4 - 0 
10 nov.
Halsteren 1
SPS 1
8 - 0 
10 nov.
Ameide 1
Groot-Ammers 1
1 - 3 
10 nov.
Wilhelmina 1
BVV/Timmermans Infra 1
1 - 1 
10 nov.
PSV 1
TGG 1
3 - 2 
10 nov.
RBC 1
Zundert 1
5 - 1 
10 nov.
Zwaluw VFC 1
Real Lunet 1
1 - 6 
11 nov.
SAB 1
JEKA 1
1 - 4 
11 nov.
MOC'17 1
Unitas'30 1
3 - 2 
11 nov.
Terneuzen 1
VC Vlissingen
2 - 2 
11 nov.
Right'Oh 1
Waspik 1
1 - 1 
11 nov.
Bergeijk 1
Hapert 1
3 - 1 
11 nov.
Riel 1
Were Di 1
0 - 1 
11 nov.
FC Cranendonck 1
Reusel Sport/CoTrans 1
1 - 4 
11 nov.
RKDVC 1
VOAB 1
1 - 3 
11 nov.
Rood Wit V 1
RKSV Nuenen 2
1 - 2 
11 nov.
METO 1
Clinge 1
3 - 0 
11 nov.
SC Gastel 1
Hoeven 1
2 - 0 
11 nov.
EFC 1
UNA 2
4 - 0 
11 nov.
Geldrop 1
RPC 1
4 - 2 
11 nov.
WVV'67 1
Philippine 1
2 - 3 
11 nov.
Victoria'03 1
Halsteren
1 - 0 
11 nov.
RKSV Heeze 1
Geldrop 2
3 - 2 
11 nov.
ZIGO 1
FC Engelen 1
6 - 1 
11 nov.
TSV Gudok 1
Taxandria 1
1 - 1 
11 nov.
Gilze 1
Rijen 1
2 - 2 
11 nov.
Theole 1
SCR 1
3 - 0 
11 nov.
SVSSS 1
FC Tilburg 1
1 - 3 
11 nov.
Roosendaal 1
WDS'19 1
5 - 2 
11 nov.
VCB 1
Nemelaer 1
3 - 2 
11 nov.
HVV'24 1
Rood-Wit W 1
4 - 0 
11 nov.
Oosterhout 1
Dongen 2
2 - 3 
11 nov.
Nuenen
Brabantia 1
3 - 1 
11 nov.
SCG'18 1
DOSL 1
2 - 0 
13 nov.
Tivoli 1
ODC 1
3 - 2 
13 nov.
Bavel 1
Baronie
1 - 4 
13 nov.
Madese Boys 1
IFC
2 - 6 
13 nov.
Groen Wit 1
Beek Vooruit 1
2 - 4 
13 nov.
HSSC'61 1
SVW 1
1 - 2 
13 nov.
Peursum 1
Arkel 1
2 - 3 
13 nov.
Unitas 1
GJS 1
2 - 5 
13 nov.
TSC 1
Unitas
0 - 2 
 
Stand Groep 1 01 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Sliedrecht 1 1 1 0 0 3 10 0 0
2 Halsteren 1 1 1 0 0 3 8 0 0
3 Roda Boys/Bommelerwaard 1 1 1 0 0 3 8 0 0
4 SSV'65 1 1 1 0 0 3 7 1 0
5 Real Lunet 1 1 1 0 0 3 6 1 0
6 ZIGO 1 1 1 0 0 3 6 1 0
7 RCS 1 1 1 0 0 3 5 0 0
8 IFC 1 1 0 0 3 6 2 0
9 RBC 1 1 1 0 0 3 5 1 0
10 EFC 1 1 1 0 0 3 4 0 0
11 HVV'24 1 1 1 0 0 3 4 0 0
12 Steenbergen 1 1 1 0 0 3 4 0 0
13 VVGZ 1 1 1 0 0 3 4 0 0
14 Bruse Boys 1 1 1 0 0 3 7 4 0
15 GJS 1 1 1 0 0 3 5 2 0
16 Roosendaal 1 1 1 0 0 3 5 2 0
17 Alblasserdam 1 1 1 0 0 3 4 1 0
18 Baronie 1 1 0 0 3 4 1 0
19 JEKA 1 1 1 0 0 3 4 1 0
20 Reusel Sport/CoTrans 1 1 1 0 0 3 4 1 0
21 METO 1 1 1 0 0 3 3 0 0
22 Rijsoord 1 1 1 0 0 3 3 0 0
23 Theole 1 1 1 0 0 3 3 0 0
24 Beek Vooruit 1 1 1 0 0 3 4 2 0
25 Geldrop 1 1 1 0 0 3 4 2 0
26 Arnemuiden 1 1 1 0 0 3 3 1 0
27 Bergeijk 1 1 1 0 0 3 3 1 0
28 Groot-Ammers 1 1 1 0 0 3 3 1 0
29 Nuenen 1 1 0 0 3 3 1 0
30 Oranje Wit 1 1 1 0 0 3 3 1 0
31 Serooskerke 1 1 1 0 0 3 3 1 0
32 FC Tilburg 1 1 1 0 0 3 3 1 0
33 VOAB 1 1 1 0 0 3 3 1 0
34 BMC 1 1 1 0 0 3 2 0 0
35 SC Gastel 1 1 1 0 0 3 2 0 0
36 SCG'18 1 1 1 0 0 3 2 0 0
37 Unitas 1 1 0 0 3 2 0 0
38 De Noormannen 1 1 1 0 0 3 5 4 0
39 Wilhelmina'26 1 1 1 0 0 3 4 3 0
40 Arkel 1 1 1 0 0 3 3 2 0
41 Dongen 2 1 1 0 0 3 3 2 0
42 RKSV Heeze 1 1 1 0 0 3 3 2 0
43 MOC'17 1 1 1 0 0 3 3 2 0
44 Philippine 1 1 1 0 0 3 3 2 0
45 Prinsenland 1 1 1 0 0 3 3 2 0
46 PSV 1 1 1 0 0 3 3 2 0
47 Tivoli 1 1 1 0 0 3 3 2 0
48 VCB 1 1 1 0 0 3 3 2 0
49 Kruiningen 1 1 1 0 0 3 2 1 0
50 RKSV Nuenen 2 1 1 0 0 3 2 1 0
51 SVW 1 1 1 0 0 3 2 1 0
52 Terneuzense Boys 1 1 1 0 0 3 2 1 0
53 Achilles Veen 1 1 0 0 3 1 0 0
54 Victoria'03 1 1 1 0 0 3 1 0 0
55 Were Di 1 1 1 0 0 3 1 0 0
56 LRC 1 1 1 0 0 3 3 3 0
57 Gilze 1 1 1 0 0 3 2 2 0
58 Haaften 1 1 1 0 0 3 2 2 0
59 Kloetinge 1 1 1 0 0 3 2 2 0
60 VC Vlissingen 1 1 0 0 3 2 2 0
61 Waspik 1 1 1 0 0 3 1 1 0
62 Wilhelmina 1 1 1 0 0 3 1 1 0
63 Taxandria 1 1 1 0 0 3 1 1 0
64 Oirschot Vooruit 1 0 0 0 0 0 0 0 0
65 Unitas'59 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Nivo Sparta 1 1 0 0 1 0 3 3 0
67 's Heer Arendskerke 1 1 0 0 1 0 2 2 0
68 Heukelum 1 1 0 0 1 0 2 2 0
69 Rijen 1 1 0 0 1 0 2 2 0
70 Terneuzen 1 1 0 0 1 0 2 2 0
71 Right'Oh 1 1 0 0 1 0 1 1 0
72 BVV/Timmermans Infra 1 1 0 0 1 0 1 1 0
73 TSV Gudok 1 1 0 0 1 0 1 1 0
74 ZSC'62 1 1 0 0 1 0 4 5 0
75 GDC 1 1 0 0 1 0 3 4 0
76 ASWH 2 1 0 0 1 0 2 3 0
77 Geldrop 2 1 0 0 1 0 2 3 0
78 Nemelaer 1 1 0 0 1 0 2 3 0
79 ODC 1 1 0 0 1 0 2 3 0
80 Oosterhout 1 1 0 0 1 0 2 3 0
81 Peursum 1 1 0 0 1 0 2 3 0
82 TGG 1 1 0 0 1 0 2 3 0
83 Unitas'30 1 1 0 0 1 0 2 3 0
84 WVV'67 1 1 0 0 1 0 2 3 0
85 HSSC'61 1 1 0 0 1 0 1 2 0
86 NOAD'67 1 1 0 0 1 0 1 2 0
87 Rood Wit V 1 1 0 0 1 0 1 2 0
88 Zaamslag 1 1 0 0 1 0 1 2 0
89 Almkerk 1 1 0 0 1 0 0 1 0
90 Halsteren 1 0 0 1 0 0 1 0
91 Riel 1 1 0 0 1 0 0 1 0
92 Groen Wit 1 1 0 0 1 0 2 4 0
93 RPC 1 1 0 0 1 0 2 4 0
94 Ameide 1 1 0 0 1 0 1 3 0
95 Brabantia 1 1 0 0 1 0 1 3 0
96 Hapert 1 1 0 0 1 0 1 3 0
97 Klundert 1 1 0 0 1 0 1 3 0
98 RKDVC 1 1 0 0 1 0 1 3 0
99 SVSSS 1 1 0 0 1 0 1 3 0
100 VCK 1 1 0 0 1 0 1 3 0
101 Walcheren 1 1 0 0 1 0 1 3 0
102 DOSL 1 1 0 0 1 0 0 2 0
103 Hoeven 1 1 0 0 1 0 0 2 0
104 SBC 1 1 0 0 1 0 0 2 0
105 TSC 1 1 0 0 1 0 0 2 0
106 FC Dauwendaele 1 1 0 0 1 0 4 7 0
107 Unitas 1 1 0 0 1 0 2 5 0
108 WDS'19 1 1 0 0 1 0 2 5 0
109 Bavel 1 1 0 0 1 0 1 4 0
110 FC Cranendonck 1 1 0 0 1 0 1 4 0
111 DHV 1 1 0 0 1 0 1 4 0
112 SAB 1 1 0 0 1 0 1 4 0
113 Clinge 1 1 0 0 1 0 0 3 0
114 Nieuw Lekkerland 1 1 0 0 1 0 0 3 0
115 SCR 1 1 0 0 1 0 0 3 0
116 Madese Boys 1 1 0 0 1 0 2 6 0
117 Zundert 1 1 0 0 1 0 1 5 0
118 De Alblas 1 1 0 0 1 0 0 4 0
119 Moerse Boys 1 1 0 0 1 0 0 4 0
120 Rood-Wit W 1 1 0 0 1 0 0 4 0
121 UNA 2 1 0 0 1 0 0 4 0
122 FC Engelen 1 1 0 0 1 0 1 6 0
123 Zwaluw VFC 1 1 0 0 1 0 1 6 0
124 ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1 1 0 0 1 0 0 5 0
125 GPC Vlissingen 1 1 0 0 1 0 1 7 0
126 Sleeuwijk 1 1 0 0 1 0 0 8 0
127 SPS 1 1 0 0 1 0 0 8 0
128 De Zwerver 1 1 0 0 1 0 0 10 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 01 (beker)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
20 nov. 20:00 Unitas'59 1 - Oirschot Vooruit 1 be Sportpark 't Bokt