SEN 5
Technische staf
Weber, Rick (Trainer/coach)
 
Overige staf
Weber, Rick (Teammanager)
 
Spelers
Barten, Nick
Eikemans, Leon
Gooijer, Mark de
Hoedemakers, Rob
Kasteren, Stefano van
Kroon, Dennis
Mol, Benjamin
Panjer, Edwin
Panjer, Steven
Silva, Danny da
Sluyter, Pascal
Valk, Michael
Veerhoek, Jan-Willem
Weber, Rick
Willems, Peter
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
26 mei 12:00 Wilhelmina 5 - Baardwijk 5 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 5e klasse 51 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
12 mei
Jong Brabant 7
DESK 5
3 - 0 
12 mei
FC Tilburg 6
RWB 3
4 - 0 
12 mei
Wilhelmina 5
Berkdijk 2
 
12 mei
Blauw Wit'81 2
ZIGO 5
0 - 1 
12 mei
Sarto 10
WSC 6
2 - 4 
12 mei
OJC ROSMALEN 9
Baardwijk 5
2 - 1 
16 mei
Wilhelmina 5
Berkdijk 2
2 - 1 
19 mei
DESK 5
FC Tilburg 6
4 - 3 
19 mei
Blauw Wit'81 2
Wilhelmina 5
3 - 2 
19 mei
Baardwijk 5
Jong Brabant 7
4 - 0 
19 mei
Berkdijk 2
Sarto 10
2 - 6 
19 mei
WSC 6
RWB 3
3 - 1 
 
Stand 5e klasse 51 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Baardwijk 5 21 17 1 3 52 102 21 0
2 Wilhelmina 5 21 16 2 3 50 92 41 0
3 WSC 6 21 14 3 4 45 68 49 0
4 Blauw Wit'81 2 21 11 2 8 35 52 64 0
5 Sarto 10 21 8 5 8 29 47 64 0
6 DESK 5 21 7 5 9 26 52 50 0
7 RWB 3 21 7 3 11 24 35 56 0
8 ZIGO 5 20 6 3 11 21 37 43 0
9 FC Tilburg 6 21 5 6 10 21 53 67 0
10 Jong Brabant 7 21 6 2 13 20 34 66 0
11 OJC ROSMALEN 9 20 4 6 10 18 37 55 0
12 Berkdijk 2 21 5 0 16 15 35 68 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 51 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
23 mei 19:30 Jong Brabant 7 - Blauw Wit'81 2 re Sportpark Berkelseweg
23 mei 20:00 ZIGO 5 - OJC ROSMALEN 9 re Sportpark D'n Haaikant
26 mei 10:00 FC Tilburg 6 - ZIGO 5 re Sportpark Spoordijk
26 mei 10:00 OJC ROSMALEN 9 - WSC 6 re Sportpark De Groote Wielen
26 mei 12:00 RWB 3 - Berkdijk 2 re Sportpark De Gaard
26 mei 12:00 Wilhelmina 5 - Baardwijk 5 re Sportpark De Saren
26 mei 12:15 Sarto 10 - DESK 5 re Sportpark Westend
 
Uitslagen Groep 8 32 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 8 32 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RKTVC 3 1 1 0 0 3 4 2 0
2 Wilhelmina 5 1 0 0 1 0 2 4 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 8 32 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 6 46 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 46 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 5 2 1 1 0 4 4 2 0
2 Buren 2 2 1 0 1 3 5 5 0
3 Emplina 3 2 0 1 1 1 5 7 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 46 (beker)
Er is nog geen programma bekend