SEN 5
Technische staf
Weber, Rick (Trainer/coach)
 
Overige staf
Weber, Rick (Teammanager)
 
Spelers
Barten, Nick
Eikemans, Leon
Gooijer, Mark de
Hoedemakers, Rob
Kasteren, Stefano van
Kroon, Dennis
Mol, Benjamin
Panjer, Edwin
Panjer, Steven
Silva, Danny da
Sluyter, Pascal
Valk, Michael
Veerhoek, Jan-Willem
Weber, Rick
Willems, Peter
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 mrt. 12:00 Wilhelmina 5 - FC Tilburg 6 re Sportpark De Saren
7 apr. 11:00 DESK 5 - Wilhelmina 5 re Sportpark Eikendijk
 
Uitslagen 5e klasse 51 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
10 mrt.
Jong Brabant 7
Wilhelmina 5
0 - 2 
10 mrt.
Blauw Wit'81 2
Sarto 10
2 - 3 
10 mrt.
Baardwijk 5
WSC 6
1 - 1 
10 mrt.
Berkdijk 2
DESK 5
0 - 3 
10 mrt.
ZIGO 5
RWB 3
3 - 0 
10 mrt.
OJC ROSMALEN 9
FC Tilburg 6
2 - 3 
17 mrt.
DESK 5
Baardwijk 5
3 - 1 
17 mrt.
WSC 6
Berkdijk 2
5 - 1 
17 mrt.
Wilhelmina 5
OJC ROSMALEN 9
3 - 1 
17 mrt.
Sarto 10
ZIGO 5
4 - 2 
 
Stand 5e klasse 51 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 5 15 12 2 1 38 76 25 0
2 Baardwijk 5 15 12 1 2 37 65 17 0
3 WSC 6 15 9 3 3 30 44 38 0
4 DESK 5 13 6 2 5 20 39 29 0
5 Blauw Wit'81 2 12 6 1 5 19 30 36 0
6 RWB 3 13 6 1 6 19 26 30 0
7 Sarto 10 14 5 3 6 18 26 46 0
8 ZIGO 5 15 4 2 9 14 26 32 0
9 Berkdijk 2 14 4 0 10 12 24 43 0
10 Jong Brabant 7 14 3 2 9 11 20 48 0
11 OJC ROSMALEN 9 14 2 4 8 10 26 42 0
12 FC Tilburg 6 12 2 3 7 9 27 43 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 51 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 mrt. 10:00 Jong Brabant 7 - Sarto 10 re Sportpark Berkelseweg
24 mrt. 12:00 Wilhelmina 5 - FC Tilburg 6 re Sportpark De Saren
24 mrt. 12:00 Blauw Wit'81 2 - WSC 6 re Sportpark De Moer
24 mrt. 12:00 ZIGO 5 - DESK 5 re Sportpark D'n Haaikant
24 mrt. 12:30 OJC ROSMALEN 9 - Berkdijk 2 re Sportpark De Groote Wielen
31 mrt. 11:00 DESK 5 - RWB 3 re Sportpark Eikendijk
31 mrt. 12:00 Sarto 10 - FC Tilburg 6 re Sportpark Westend
31 mrt. 12:30 Blauw Wit'81 2 - Berkdijk 2 re Sportpark De Moer
7 apr. 11:00 DESK 5 - Wilhelmina 5 re Sportpark Eikendijk
7 apr. 12:00 WSC 6 - FC Tilburg 6 re Sportpark Eikendonk
7 apr. 12:00 RWB 3 - Blauw Wit'81 2 re Sportpark De Gaard
7 apr. 12:00 ZIGO 5 - Baardwijk 5 re Sportpark D'n Haaikant
7 apr. 12:00 Berkdijk 2 - Jong Brabant 7 re Sportpark Kegelaar
7 apr. 12:15 Sarto 10 - OJC ROSMALEN 9 re Sportpark Westend
11 apr. 19:00 OJC ROSMALEN 9 - FC Tilburg 6 re Sportpark De Groote Wielen
 
Uitslagen Groep 8 32 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 8 32 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RKTVC 3 1 1 0 0 3 4 2 0
2 Wilhelmina 5 1 0 0 1 0 2 4 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 8 32 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 6 46 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 46 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 5 2 1 1 0 4 4 2 0
2 Buren 2 2 1 0 1 3 5 5 0
3 Emplina 3 2 0 1 1 1 5 7 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 46 (beker)
Er is nog geen programma bekend