SEN 3
Technische staf
Aben, Roland (Trainer/coach)
Westerhoven, Theo van (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Pijnenburg, Stephan (Teammanager)
 
Spelers
Aben, Jeroen
Balkom, Joris
Bollen, Jeroen
Bruinooge, Pascal
Chun, Robbie
Cromvoirt, Michiel van
Kerkenaar, Nick
Knoben, Rob
Kort, Mark de
Korthout, Martijn
Minkels, Gijs
Pijnenburg, Tim
Popelier, Jarry
Popelier, Stijn
Smits, Roel
Zalinge, Bram van
Zeldenrust, Danny
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
2 feb. 10:00 Wilhelmina 3 - Boxtel 4 re Sportpark De Saren
9 feb. 12:00 SCG'18 6 - Wilhelmina 3 re Sportpark Zegenwerp
 
Uitslagen 5e klasse 51 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
19 jan.
BMC 5
ODC 3
2 - 1 
19 jan.
Emplina 3
TGG 4
6 - 2 
 
Stand 5e klasse 51 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 CHC 3 9 9 0 0 27 44 5 0
2 TGG 4 10 7 0 3 21 43 18 0
3 Emplina 3 10 7 0 3 21 47 26 0
4 Den Dungen 4 10 7 0 3 21 27 20 0
5 ODC 3 9 6 0 3 18 31 18 0
6 Wilhelmina 3 11 5 1 5 16 30 19 0
7 Maliskamp 3 9 4 0 5 12 23 23 0
8 Boxtel 4 10 4 0 6 12 29 25 0
9 BMC 5 10 3 1 6 10 16 24 0
10 OSC'45 2 10 3 0 7 9 11 45 0
11 SCG'18 6 11 3 0 8 9 19 39 0
12 OJC ROSMALEN 8 11 1 0 10 3 5 63 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 51 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
26 jan. 11:00 OSC'45 2 - ODC 3 re Sportpark De Hambaken
26 jan. 11:00 BMC 5 - Emplina 3 re Sportpark De Brand
2 feb. 10:00 Wilhelmina 3 - Boxtel 4 re Sportpark De Saren
2 feb. 10:00 OJC ROSMALEN 8 - CHC 3 re Sportpark De Groote Wielen
2 feb. 10:00 ODC 3 - OSC'45 2 re Sportpark Molenwijk
2 feb. 11:00 BMC 5 - SCG'18 6 re Sportpark De Brand
2 feb. 12:15 Den Dungen 4 - Maliskamp 3 re Sportpark Jacobskamp
2 feb. 13:00 TGG 4 - Emplina 3 re Sportpark De Donken
9 feb. 10:00 Boxtel 4 - Den Dungen 4 re Sportpark Munsel
9 feb. 10:30 CHC 3 - BMC 5 re Sportpark De Schutskamp
9 feb. 11:00 OSC'45 2 - OJC ROSMALEN 8 re Sportpark De Hambaken
9 feb. 11:30 Maliskamp 3 - TGG 4 re Sportpark Maliskamp
9 feb. 12:00 SCG'18 6 - Wilhelmina 3 re Sportpark Zegenwerp
9 feb. 12:00 Emplina 3 - ODC 3 re Sportpark Empel Zuid
 
Uitslagen Groep 5 26 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 5 26 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina Boys 3 3 2 1 0 7 23 9 0
2 Zwaluw VFC 4 3 2 0 1 6 6 12 0
3 Hedel 2 3 1 0 2 3 9 13 0
4 Wilhelmina 3 3 0 1 2 1 7 11 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 5 26 (beker)
Er is nog geen programma bekend