SEN 3
Technische staf
Aben, Roland (Trainer/coach)
Westerhoven, Theo van (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Pijnenburg, Stephan (Teammanager)
 
Spelers
Aben, Jeroen
Balkom, Joris
Bollen, Jeroen
Bruinooge, Pascal
Chun, Robbie
Kerkenaar, Nick
Knoben, Rob
Kort, Mark de
Korthout, Martijn
Minkels, Gijs
Pijnenburg, Tim
Popelier, Jarry
Popelier, Stijn
Smits, Roel
Zalinge, Bram van
Zeldenrust, Danny
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 nov. 10:00 Wilhelmina 3 - OJC ROSMALEN 8 re Sportpark De Saren
1 dec. 10:00 ODC 3 - Wilhelmina 3 re Sportpark Molenwijk
8 dec. 12:15 Den Dungen 4 - Wilhelmina 3 re Sportpark Jacobskamp
 
Uitslagen 5e klasse 51 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
10 nov.
ODC 3
Emplina 3
7 - 4 
10 nov.
Wilhelmina 3
SCG'18 6
2 - 4 
10 nov.
OJC ROSMALEN 8
OSC'45 2
1 - 4 
10 nov.
BMC 5
CHC 3
0 - 3 
10 nov.
Den Dungen 4
Boxtel 4
3 - 1 
10 nov.
TGG 4
Maliskamp 3
4 - 0 
17 nov.
Emplina 3
OJC ROSMALEN 8
7 - 0 
17 nov.
CHC 3
Wilhelmina 3
2 - 1 
17 nov.
OSC'45 2
BMC 5
2 - 1 
17 nov.
SCG'18 6
Den Dungen 4
1 - 2 
 
Stand 5e klasse 51 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 CHC 3 7 7 0 0 21 38 4 0
2 Den Dungen 4 7 6 0 1 18 23 13 0
3 Wilhelmina 3 7 4 1 2 13 25 12 0
4 ODC 3 5 4 0 1 12 22 12 0
5 TGG 4 6 4 0 2 12 31 9 0
6 SCG'18 6 8 3 0 5 9 16 25 0
7 BMC 5 6 2 1 3 7 12 15 0
8 Emplina 3 5 2 0 3 6 21 18 0
9 Maliskamp 3 6 2 0 4 6 16 19 0
10 Boxtel 4 6 2 0 4 6 13 16 0
11 OSC'45 2 7 2 0 5 6 7 31 0
12 OJC ROSMALEN 8 8 0 0 8 0 3 53 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 51 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 nov. 10:00 Wilhelmina 3 - OJC ROSMALEN 8 re Sportpark De Saren
24 nov. 10:00 Boxtel 4 - OSC'45 2 re Sportpark Munsel
24 nov. 10:30 CHC 3 - Maliskamp 3 re Sportpark De Schutskamp
24 nov. 11:00 BMC 5 - TGG 4 re Sportpark De Brand
24 nov. 12:00 SCG'18 6 - Emplina 3 re Sportpark Zegenwerp
24 nov. 12:15 Den Dungen 4 - ODC 3 re Sportpark Jacobskamp
1 dec. 10:00 ODC 3 - Wilhelmina 3 re Sportpark Molenwijk
1 dec. 10:00 OJC ROSMALEN 8 - Den Dungen 4 re Sportpark De Groote Wielen
1 dec. 11:00 BMC 5 - Maliskamp 3 re Sportpark De Brand
1 dec. 11:00 OSC'45 2 - SCG'18 6 re Sportpark De Hambaken
1 dec. 12:00 Emplina 3 - Boxtel 4 re Sportpark Empel Zuid
8 dec. 10:00 Boxtel 4 - BMC 5 re Sportpark Munsel
8 dec. 10:30 CHC 3 - ODC 3 re Sportpark De Schutskamp
8 dec. 11:30 Maliskamp 3 - OJC ROSMALEN 8 re Sportpark Maliskamp
8 dec. 12:00 SCG'18 6 - TGG 4 re Sportpark Zegenwerp
8 dec. 12:00 Emplina 3 - OSC'45 2 re Sportpark Empel Zuid
8 dec. 12:15 Den Dungen 4 - Wilhelmina 3 re Sportpark Jacobskamp
 
Uitslagen Groep 5 26 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 5 26 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina Boys 3 3 2 1 0 7 23 9 0
2 Zwaluw VFC 4 3 2 0 1 6 6 12 0
3 Hedel 2 3 1 0 2 3 9 13 0
4 Wilhelmina 3 3 0 1 2 1 7 11 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 5 26 (beker)
Er is nog geen programma bekend