SEN 3
Technische staf
Aben, Roland (Trainer/coach)
Westerhoven, Theo van (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Pijnenburg, Stephan (Teammanager)
 
Spelers
Aben, Jeroen
Balkom, Joris
Bollen, Jeroen
Bruinooge, Pascal
Chun, Robbie
Cromvoirt, Michiel van
Kerkenaar, Nick
Knoben, Rob
Kort, Mark de
Korthout, Martijn
Minkels, Gijs
Pijnenburg, Tim
Popelier, Jarry
Popelier, Stijn
Zalinge, Bram van
Zeldenrust, Danny
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
22 sep. 10:00 Boxtel 4 - Wilhelmina 3 re Sportpark Munsel
29 sep. 10:00 Wilhelmina 3 - Maliskamp 3 re Sportpark De Saren
6 okt. 12:00 Emplina 3 - Wilhelmina 3 re Sportpark Empel Zuid
 
Uitslagen 5e klasse 51 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 5e klasse 51 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BMC 5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boxtel 4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CHC 3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Den Dungen 4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Emplina 3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hedel 3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Maliskamp 3 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ODC 3 0 0 0 0 0 0 0 0
9 OJC ROSMALEN 8 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SCG'18 6 0 0 0 0 0 0 0 0
11 TGG 4 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina 3 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 51 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
22 sep. 10:00 Boxtel 4 - Wilhelmina 3 re Sportpark Munsel
22 sep. 10:00 Hedel 3 - ODC 3 re Sportpark De Winkels
22 sep. 10:30 CHC 3 - OJC ROSMALEN 8 re Sportpark De Schutskamp
22 sep. 11:30 Maliskamp 3 - Den Dungen 4 re Sportpark Maliskamp
22 sep. 12:00 SCG'18 6 - BMC 5 re Sportpark Zegenwerp
22 sep. 12:00 Emplina 3 - TGG 4 re Sportpark Empel Zuid
29 sep. 10:00 BMC 5 - Emplina 3 re Sportpark De Brand
29 sep. 10:00 Wilhelmina 3 - Maliskamp 3 re Sportpark De Saren
29 sep. 10:00 OJC ROSMALEN 8 - Boxtel 4 re Sportpark De Groote Wielen
29 sep. 10:00 ODC 3 - SCG'18 6 re Sportpark Molenwijk
29 sep. 12:15 Den Dungen 4 - CHC 3 re Sportpark Jacobskamp
29 sep. 13:00 TGG 4 - Hedel 3 re Sportpark De Donken
6 okt. 10:00 Boxtel 4 - CHC 3 re Sportpark Munsel
6 okt. 10:00 Hedel 3 - Den Dungen 4 re Sportpark De Winkels
6 okt. 11:00 BMC 5 - ODC 3 re Sportpark De Brand
6 okt. 12:00 SCG'18 6 - Maliskamp 3 re Sportpark Zegenwerp
6 okt. 12:00 Emplina 3 - Wilhelmina 3 re Sportpark Empel Zuid
6 okt. 13:00 TGG 4 - OJC ROSMALEN 8 re Sportpark De Donken
 
Uitslagen Groep 5 26 (beker)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
8 sep.
Wilhelmina 3
Wilhelmina Boys 3
4 - 4 
8 sep.
Zwaluw VFC 4
Hedel 2
3 - 0 
15 sep.
Hedel 2
Wilhelmina Boys 3
5 - 8 
15 sep.
Zwaluw VFC 4
Wilhelmina 3
3 - 1 
 
Stand Groep 5 26 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina Boys 3 3 2 1 0 7 23 9 0
2 Zwaluw VFC 4 3 2 0 1 6 6 12 0
3 Hedel 2 3 1 0 2 3 9 13 0
4 Wilhelmina 3 3 0 1 2 1 7 11 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 5 26 (beker)
Er is nog geen programma bekend