SEN 2 ZAT
Technische staf
Bos, Berry (Trainer/coach)
 
Overige staf
Bos, Berry (Teammanager)
 
Spelers
Aaftink, Ruben
Bos, Berry
Dun, Kevin van
Kreijkamp, Sam
Librizzi, Giovanni
Migchielsen, Danny
Wouters, Minck
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
30 mrt. 14:45 FC Tilburg 2 - Wilhelmina 2 re Sportpark Spoordijk
 
Uitslagen 5e klasse 28 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
9 mrt.
Wilhelmina 2
SV BLC 7
1 - 5 
9 mrt.
Zwaluw VFC 3
SCG'18 2
1 - 3 
9 mrt.
Best Vooruit 2
FC Tilburg 2
3 - 0 
9 mrt.
Rood Wit V 2
Rust Roest 2
0 - 4 
16 mrt.
SCG'18 2
Best Vooruit 2
2 - 3 
 
Stand 5e klasse 28 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Best Vooruit 2 13 12 1 0 37 86 16 0
2 FC Tilburg 2 12 8 2 2 26 43 19 0
3 SCG'18 2 12 8 1 3 25 37 18 0
4 TGG 3 11 6 1 4 19 35 23 0
5 Rust Roest 2 10 5 1 4 16 24 22 0
6 Rood Wit V 2 12 5 1 6 16 32 43 0
7 SV BLC 7 12 4 1 7 13 26 39 0
8 Wilhelmina 2 12 2 2 8 8 32 48 0
9 Zwaluw VFC 3 12 2 0 10 6 17 56 0
10 Best Vooruit 4 10 0 2 8 2 11 59 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 28 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
23 mrt. 15:00 SCG'18 2 - FC Tilburg 2 re Sportpark Zegenwerp
23 mrt. 15:00 Zwaluw VFC 3 - SV BLC 7 re Sportpark Bergenshuizen
23 mrt. 16:45 Best Vooruit 4 - Rust Roest 2 re Sportpark De Leemkuilen
23 mrt. 16:45 Best Vooruit 2 - Rood Wit V 2 re Sportpark De Leemkuilen
30 mrt. 14:30 Rust Roest 2 - TGG 3 re Sportpark de Hondsheuvels
30 mrt. 14:45 FC Tilburg 2 - Wilhelmina 2 re Sportpark Spoordijk
30 mrt. 15:00 SV BLC 7 - Best Vooruit 4 re Sportpark De Meerendonk
6 apr. 14:30 Rust Roest 2 - SCG'18 2 re Sportpark de Hondsheuvels
6 apr. 15:00 SV BLC 7 - Best Vooruit 2 re Sportpark De Meerendonk
6 apr. 16:45 Best Vooruit 4 - TGG 3 re Sportpark De Leemkuilen
6 apr. 17:00 Rood Wit V 2 - Zwaluw VFC 3 re Sportpark De Korze
 
Uitslagen Groep 6 46 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 46 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 2 3 2 1 0 7 22 4 0
2 Haaften 3 3 2 0 1 6 12 8 0
3 Nivo Sparta 8 3 1 1 1 4 8 12 0
4 ASH 3 3 0 0 3 0 2 20 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 46 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 5 05 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 5 05 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 2 1 1 0 0 3 4 1 0
2 Kerkwijk 4 1 0 0 1 0 1 4 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 5 05 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 12 02 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 12 02 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 SCG'18 4 1 1 0 0 3 3 1 0
2 Wilhelmina 2 1 0 0 1 0 1 3 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 12 02 (beker)
Er is nog geen programma bekend