SEN 2 ZAT
Technische staf
 
Overige staf
Heuvel, Marty vd (Teammanager)
Naus, Theo (Teammanager)
 
Spelers
Baert, Yannick
Erp, Jasper van
Heuvel, Daan v/d
Heuvel, Marty vd
Holwerda, Berend
Huiskamp, Rik
Mulder, Thomas
Naus, Thymen
Peters, Dennis
Schophuizen, Kick
Timmers, Nigel
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
25 jan. 15:15 VV Trinitas Oisterwijk 2 - Wilhelmina 2 re Sportpark D'n Donk
1 feb. 14:45 Wilhelmina 2 - TGG 2 re Sportpark De Saren
8 feb. 16:45 Best Vooruit 5 - Wilhelmina 2 re Sportpark De Leemkuilen
 
Uitslagen 5e klasse 31 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
18 jan.
SV BLC 8
B.V.V. 2
1 - 4 
18 jan.
Best Vooruit 5
ODC 2
0 - 2 
 
Stand 5e klasse 31 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 B.V.V. 2 11 10 0 1 28 54 13 2
2 ODC 2 10 7 1 2 22 49 14 0
3 Best Vooruit 5 10 7 1 2 22 33 13 0
4 Rust Roest 2 10 6 2 2 20 25 16 0
5 OJC ROSMALEN 2 10 5 1 4 16 25 23 0
6 Wilhelmina 2 10 3 4 3 13 24 25 0
7 VV Trinitas Oisterwijk 2 10 4 1 5 13 24 35 0
8 TGG 2 11 3 3 5 12 26 35 0
9 Blauw Geel'38/JUMBO 3 11 3 2 6 11 27 42 0
10 Zwaluw VFC 3 11 2 3 6 9 26 36 0
11 SV BLC 8 10 1 1 8 4 11 38 0
12 SCG'18 5 10 1 1 8 4 16 50 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 31 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
25 jan. 15:15 SCG'18 5 - OJC ROSMALEN 2 re Sportpark Zegenwerp
25 jan. 15:15 VV Trinitas Oisterwijk 2 - Wilhelmina 2 re Sportpark D'n Donk
25 jan. 16:45 Best Vooruit 5 - SV BLC 8 re Sportpark De Leemkuilen
1 feb. 12:45 SV BLC 8 - VV Trinitas Oisterwijk 2 re Sportpark De Meerendonk
1 feb. 14:45 Wilhelmina 2 - TGG 2 re Sportpark De Saren
1 feb. 15:00 Zwaluw VFC 3 - Rust Roest 2 re Sportpark Bergenshuizen
1 feb. 15:00 B.V.V. 2 - Best Vooruit 5 re Sportpark De Vliert
1 feb. 17:00 Blauw Geel'38/JUMBO 3 - OJC ROSMALEN 2 re Sportpark Prins W. Alexander
1 feb. 17:00 SCG'18 5 - ODC 2 re Sportpark Zegenwerp
8 feb. 13:00 TGG 2 - Blauw Geel'38/JUMBO 3 re Sportpark De Donken
8 feb. 14:30 VV Trinitas Oisterwijk 2 - B.V.V. 2 re Sportpark D'n Donk
8 feb. 14:30 Rust Roest 2 - SV BLC 8 re Sportpark de Hondsheuvels
8 feb. 14:45 OJC ROSMALEN 2 - SCG'18 5 re Sportpark De Groote Wielen
8 feb. 15:15 ODC 2 - Zwaluw VFC 3 re Sportpark Wagenaars
8 feb. 16:45 Best Vooruit 5 - Wilhelmina 2 re Sportpark De Leemkuilen
 
Uitslagen Groep 6 48 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 48 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Jan van Arckel 3 3 2 0 1 6 12 7 0
2 Wilhelmina 2 3 2 0 1 6 9 6 0
3 SV BLC 5 3 2 0 1 6 12 11 0
4 Kerkwijk 3 3 0 0 3 0 7 16 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 48 (beker)
Er is nog geen programma bekend