SEN 2 ZAT
Technische staf
 
Overige staf
Heuvel, Marty vd (Teammanager)
Naus, Theo (Teammanager)
 
Spelers
Baert, Yannick
Erp, Jasper van
Heuvel, Daan v/d
Heuvel, Marty vd
Holwerda, Berend
Huiskamp, Rik
Mulder, Thomas
Naus, Thymen
Peters, Dennis
Schophuizen, Kick
Timmers, Nigel
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
23 nov. 14:45 Wilhelmina 2 - Zwaluw VFC 3 re Sportpark De Saren
30 nov. 14:45 Wilhelmina 2 - ODC 2 re Sportpark De Saren
7 dec. 14:45 OJC ROSMALEN 2 - Wilhelmina 2 re Sportpark De Groote Wielen
 
Uitslagen 5e klasse 31 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
9 nov.
SV BLC 8
Rust Roest 2
1 - 4 
9 nov.
Wilhelmina 2
Best Vooruit 5
2 - 5 
9 nov.
Zwaluw VFC 3
ODC 2
4 - 6 
9 nov.
B.V.V. 2
VV Trinitas Oisterwijk 2
5 - 2 
9 nov.
Blauw Geel'38/JUMBO 3
TGG 2
4 - 3 
16 nov.
TGG 2
SCG'18 5
5 - 0 
16 nov.
Rust Roest 2
B.V.V. 2
1 - 4 
16 nov.
OJC ROSMALEN 2
Zwaluw VFC 3
2 - 2 
16 nov.
ODC 2
SV BLC 8
5 - 1 
16 nov.
Best Vooruit 5
Blauw Geel'38/JUMBO 3
3 - 0 
 
Stand 5e klasse 31 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Best Vooruit 5 8 6 1 1 19 29 10 0
2 ODC 2 7 6 0 1 18 45 9 0
3 B.V.V. 2 7 6 0 1 16 29 7 2
4 Rust Roest 2 7 4 1 2 13 16 10 0
5 OJC ROSMALEN 2 7 4 1 2 13 20 15 0
6 VV Trinitas Oisterwijk 2 7 3 1 3 10 16 28 0
7 TGG 2 8 3 1 4 10 18 24 0
8 Wilhelmina 2 7 2 2 3 8 17 20 0
9 Blauw Geel'38/JUMBO 3 8 2 2 4 8 12 27 0
10 Zwaluw VFC 3 8 2 1 5 7 18 25 0
11 SCG'18 5 7 0 1 6 1 11 33 0
12 SV BLC 8 7 0 1 6 1 4 27 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 31 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
23 nov. 13:00 TGG 2 - Rust Roest 2 re Sportpark De Donken
23 nov. 14:45 SCG'18 5 - SV BLC 8 re Sportpark Zegenwerp
23 nov. 14:45 OJC ROSMALEN 2 - VV Trinitas Oisterwijk 2 re Sportpark De Groote Wielen
23 nov. 14:45 Wilhelmina 2 - Zwaluw VFC 3 re Sportpark De Saren
23 nov. 17:00 Blauw Geel'38/JUMBO 3 - B.V.V. 2 re Sportpark Prins W. Alexander
30 nov. 12:45 SV BLC 8 - Blauw Geel'38/JUMBO 3 re Sportpark De Schutskamp
30 nov. 14:30 Rust Roest 2 - OJC ROSMALEN 2 re Sportpark de Hondsheuvels
30 nov. 14:30 VV Trinitas Oisterwijk 2 - TGG 2 re Sportpark D'n Donk
30 nov. 14:45 Wilhelmina 2 - ODC 2 re Sportpark De Saren
30 nov. 15:00 Zwaluw VFC 3 - Best Vooruit 5 re Sportpark Bergenshuizen
30 nov. 15:00 B.V.V. 2 - SCG'18 5 re Sportpark De Vliert
7 dec. 13:00 TGG 2 - Zwaluw VFC 3 re Sportpark De Donken
7 dec. 14:30 SCG'18 5 - Blauw Geel'38/JUMBO 3 re Sportpark Zegenwerp
7 dec. 14:30 Rust Roest 2 - VV Trinitas Oisterwijk 2 re Sportpark de Hondsheuvels
7 dec. 14:45 OJC ROSMALEN 2 - Wilhelmina 2 re Sportpark De Groote Wielen
7 dec. 15:15 ODC 2 - B.V.V. 2 re Sportpark Wagenaars
7 dec. 16:45 Best Vooruit 5 - SV BLC 8 re Sportpark De Leemkuilen
 
Uitslagen Groep 6 48 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 48 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Jan van Arckel 3 3 2 0 1 6 12 7 0
2 Wilhelmina 2 3 2 0 1 6 9 6 0
3 SV BLC 5 3 2 0 1 6 12 11 0
4 Kerkwijk 3 3 0 0 3 0 7 16 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 48 (beker)
Er is nog geen programma bekend