SEN 7
Technische staf
 
Overige staf
Swolfs, Pim (Teammanager)
 
Spelers
Berkhof, Lee-Roy
Deckers, Niek
Erp, Sam van
Geurtz, Coen
Graafmans, Thierry
Janzing, Daniel
Kentie, Nick
Klabbers, Max
Maaren, Milan van
Martens, Eric
Raijmann, Thom
Spek, Steef van der
Swolfs, Pim
Wagenaar, Melvin
Wening, Youri
Wennekers, Jelle
Wijs, Pieter de
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
2 feb. 12:00 Wilhelmina 7 - Haarsteeg 7 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 6e klasse 62 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 6e klasse 62 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 7 11 9 1 1 28 65 15 0
2 Haarsteeg 7 10 8 1 1 25 32 14 0
3 RKC Waalwijk 2 10 7 0 3 21 33 12 0
4 RWB 5 11 5 3 3 18 27 16 0
5 SC Elshout 3 11 5 0 6 15 26 29 0
6 Sarto 12 9 4 2 3 14 32 18 0
7 WSC 7 10 4 2 4 14 43 28 0
8 RKDVC 10 9 4 1 4 13 18 30 0
9 FC Drunen 5 9 4 0 5 12 43 27 0
10 Waspik 6 8 2 0 6 6 8 39 0
11 Baardwijk 6 11 1 1 9 4 11 52 0
12 Nieuwkuijk 6 9 0 1 8 1 9 67 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 62 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
19 jan. 10:00 RKDVC 10 - Waspik 6 re Sportpark aan de Duinweg
19 jan. 10:00 RKC Waalwijk 2 - Nieuwkuijk 6 re Mandemakers Stadion
26 jan. 10:00 RKDVC 10 - FC Drunen 5 re Sportpark aan de Duinweg
26 jan. 12:00 Haarsteeg 7 - Sarto 12 re Sportpark Haarsteeg
26 jan. 12:00 Nieuwkuijk 6 - Waspik 6 re Sportpark Nieuwkuijk
2 feb. 10:00 Baardwijk 6 - Nieuwkuijk 6 re Sportpark Olympia
2 feb. 10:00 RKC Waalwijk 2 - WSC 7 re Mandemakers Stadion
2 feb. 10:00 RKDVC 10 - Sarto 12 re Sportpark aan de Duinweg
2 feb. 10:00 Waspik 6 - FC Drunen 5 re Sportpark Elzenhage
2 feb. 10:30 RWB 5 - SC Elshout 3 re Sportpark De Gaard
2 feb. 12:00 Wilhelmina 7 - Haarsteeg 7 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen (-)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand (-)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma (-)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 6 11 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 11 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 7 1 1 0 0 3 3 2 0
2 OJC ROSMALEN 10 1 0 0 1 0 2 3 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 11 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 12 8 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 12 8 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 FC Tilburg 13 1 1 0 0 3 4 2 0
2 Wilhelmina 7 1 0 0 1 0 2 4 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 12 8 (beker)
Er is nog geen programma bekend