SEN 7
Technische staf
 
Overige staf
Klabbers, Max (Teammanager)
Swolfs, Pim (Teammanager)
 
Spelers
Berkhof, Lee-Roy
Bruggink, Toon
Deckers, Niek
Erp, Sam van
Geurtz, Coen
Graafmans, Thierry
Janzing, Daniel
Kentie, Nick
Klabbers, Max
Maaren, Milan van
Martens, Eric
Oostveen, Wouter
Raijmann, Thom
Spek, Steef van der
Swolfs, Pim
Wening, Youri
Wennekers, Jelle
Wijs, Pieter de
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 nov. 11:00 Wilhelmina 7 - WSC 7 re Sportpark De Saren
1 dec. 11:00 SC Elshout 3 - Wilhelmina 7 re Sportpark Den Donk
8 dec. 12:00 Wilhelmina 7 - RKC Waalwijk 2 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 6e klasse 62 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
10 nov.
Baardwijk 6
SC Elshout 3
2 - 9 
10 nov.
RKC Waalwijk 2
Sarto 12
3 - 1 
10 nov.
Waspik 6
Wilhelmina 7
0 - 9 
10 nov.
Haarsteeg 7
Nieuwkuijk 6
5 - 2 
17 nov.
Wilhelmina 7
RKDVC 10
10 - 1 
17 nov.
Sarto 12
RWB 5
0 - 0 
17 nov.
FC Drunen 5
RKC Waalwijk 2
2 - 4 
17 nov.
SC Elshout 3
Haarsteeg 7
1 - 3 
17 nov.
WSC 7
Baardwijk 6
1 - 1 
 
Stand 6e klasse 62 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 7 7 7 0 0 21 53 8 0
2 RKC Waalwijk 2 8 7 0 1 21 31 7 0
3 Haarsteeg 7 7 6 1 0 19 28 9 0
4 SC Elshout 3 8 4 0 4 12 22 15 0
5 RWB 5 8 3 2 3 11 17 14 0
6 WSC 7 7 3 1 3 10 32 20 0
7 RKDVC 10 7 3 1 3 10 14 25 0
8 Sarto 12 7 2 2 3 8 15 16 0
9 FC Drunen 5 6 2 0 4 6 28 18 0
10 Baardwijk 6 8 1 1 6 4 9 39 0
11 Waspik 6 6 1 0 5 3 6 34 0
12 Nieuwkuijk 6 7 0 0 7 0 7 57 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 62 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 nov. 10:00 RKDVC 10 - RWB 5 re Sportpark aan de Duinweg
24 nov. 10:00 Waspik 6 - Baardwijk 6 re Sportpark Elzenhage
24 nov. 10:30 FC Drunen 5 - SC Elshout 3 re Sportpark Duinzicht
24 nov. 11:00 Wilhelmina 7 - WSC 7 re Sportpark De Saren
24 nov. 12:00 Nieuwkuijk 6 - Sarto 12 re Sportpark Nieuwkuijk
24 nov. 12:00 Haarsteeg 7 - RKC Waalwijk 2 re Sportpark Haarsteeg
1 dec. 10:00 Baardwijk 6 - RKDVC 10 re Sportpark Olympia
1 dec. 10:00 RKC Waalwijk 2 - Nieuwkuijk 6 re Mandemakers Stadion
1 dec. 10:30 RWB 5 - Waspik 6 re Sportpark De Gaard
1 dec. 11:00 SC Elshout 3 - Wilhelmina 7 re Sportpark Den Donk
1 dec. 11:00 WSC 7 - FC Drunen 5 re Sportpark Eikendonk
1 dec. 12:00 Haarsteeg 7 - Sarto 12 re Sportpark Haarsteeg
8 dec. 10:00 RKDVC 10 - Waspik 6 re Sportpark aan de Duinweg
8 dec. 10:30 FC Drunen 5 - Haarsteeg 7 re Sportpark Duinzicht
8 dec. 11:00 WSC 7 - SC Elshout 3 re Sportpark Eikendonk
8 dec. 12:00 Nieuwkuijk 6 - RWB 5 re Sportpark Nieuwkuijk
8 dec. 12:00 Wilhelmina 7 - RKC Waalwijk 2 re Sportpark De Saren
8 dec. 12:00 Sarto 12 - Baardwijk 6 re Sportpark Westend
 
Uitslagen (-)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand (-)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma (-)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 6 11 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 11 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 7 1 1 0 0 3 3 2 0
2 OJC ROSMALEN 10 1 0 0 1 0 2 3 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 11 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 12 8 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 12 8 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 FC Tilburg 13 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wilhelmina 7 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 12 8 (beker)
Er is nog geen programma bekend