SEN 7
Technische staf
 
Overige staf
Klabbers, Max (Teammanager)
 
Spelers
Berkhof, Lee-Roy
Bruggink, Toon
Deckers, Niek
Erp, Sam van
Geurtz, Coen
Graafmans, Thierry
Kentie, Nick
Klabbers, Max
Maaren, Milan van
Martens, Eric
Oostveen, Wouter
Raijmann, Thom
Spek, Steef van der
Swolfs, Pim
Wagenaar, Melvin
Wening, Youri
Wennekers, Jelle
Wijs, Pieter de
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
22 sep. 12:00 Wilhelmina 7 - Haarsteeg 7 re Sportpark De Saren
29 sep. 10:00 RWB 5 - Wilhelmina 7 re Sportpark De Gaard
6 okt. 12:00 Wilhelmina 7 - Sarto 12 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 6e klasse 62 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 6e klasse 62 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Baardwijk 6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Drunen 5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SC Elshout 3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarsteeg 7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuwkuijk 6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKC Waalwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKDVC 10 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RWB 5 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Sarto 12 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Waspik 6 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilhelmina 7 0 0 0 0 0 0 0 0
12 WSC 7 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 62 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
22 sep. 11:00 WSC 7 - RKC Waalwijk 2 re Sportpark Eikendonk
22 sep. 11:00 SC Elshout 3 - RWB 5 re Sportpark Den Donk
22 sep. 12:00 Sarto 12 - RKDVC 10 re Sportpark Westend
22 sep. 12:00 Nieuwkuijk 6 - Baardwijk 6 re Sportpark Nieuwkuijk
22 sep. 12:00 Wilhelmina 7 - Haarsteeg 7 re Sportpark De Saren
29 sep. 10:00 Baardwijk 6 - FC Drunen 5 re Sportpark Olympia
29 sep. 10:00 RKDVC 10 - Nieuwkuijk 6 re Sportpark aan de Duinweg
29 sep. 10:00 RWB 5 - Wilhelmina 7 re Sportpark De Gaard
29 sep. 10:00 RKC Waalwijk 2 - SC Elshout 3 re Mandemakers Stadion
29 sep. 10:00 Waspik 6 - Sarto 12 re Sportpark Elzenhage
1 okt. 20:00 Haarsteeg 7 - WSC 7 re Sportpark Haarsteeg
6 okt. 10:00 RKC Waalwijk 2 - Baardwijk 6 re Mandemakers Stadion
6 okt. 10:30 FC Drunen 5 - Nieuwkuijk 6 re Sportpark Duinzicht
6 okt. 11:00 WSC 7 - Waspik 6 re Sportpark Eikendonk
6 okt. 11:00 SC Elshout 3 - RKDVC 10 re Sportpark Den Donk
6 okt. 12:00 Haarsteeg 7 - RWB 5 re Sportpark Haarsteeg
6 okt. 12:00 Wilhelmina 7 - Sarto 12 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen Groep 7 116 (beker)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
8 sep.
BMC 6
Wilhelmina 7
2 - 9 
8 sep.
OJC ROSMALEN 11
RKKSV 3
0 - 9 
15 sep.
RKKSV 3
Wilhelmina 7
2 - 5 
15 sep.
OJC ROSMALEN 11
BMC 6
5 - 1 
 
Stand Groep 7 116 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 7 3 3 0 0 9 24 4 0
2 RKKSV 3 3 2 0 1 6 17 7 0
3 OJC ROSMALEN 11 3 1 0 2 3 5 20 0
4 BMC 6 3 0 0 3 0 5 20 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 7 116 (beker)
Er is nog geen programma bekend