SEN 4
Technische staf
Smies, Sam (Trainer/coach)
 
Overige staf
 
Spelers
Fernandes Soares, Michael
Heijden, Stef van der
Hendriksen, Davy
Hoorn, Michiel v
Hoorn, Roel van
Mulder, Martijn
Pieters, Kevin
Schuurmans, Casper
Schuurmans, Harrie
Smies, Sam
Stolzenbach, Dennis
Valentijn, Mylan
Vos, Kevin
Vrouwenvelder, Brandon
Wirjadi, Rochman
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
1 dec. 10:00 Wilhelmina 4 - Essche Boys 5 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 6e klasse 63 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
3 nov.
Essche Boys 5
Emplina 7
0 - 5 
3 nov.
CHC 6
Den Dungen 7
6 - 1 
3 nov.
SCG'18 9
B.V.V. 4
2 - 3 
3 nov.
RKKSV 3
BMC 8
8 - 2 
3 nov.
SV BLC 3
Real Lunet 4
3 - 5 
3 nov.
TGG 5
Wilhelmina 4
2 - 6 
10 nov.
CHC 6
B.V.V. 4
1 - 1 
10 nov.
Wilhelmina 4
SV BLC 3
5 - 5 
10 nov.
RKKSV 3
Real Lunet 4
0 - 3 
10 nov.
Den Dungen 7
Essche Boys 5
3 - 1 
10 nov.
TGG 5
SCG'18 9
0 - 0 
 
Stand 6e klasse 63 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina 7 6 5 1 0 16 30 4 0
2 B.V.V. 4 6 5 1 0 16 28 7 0
3 CHC 6 7 5 1 1 16 31 16 0
4 Real Lunet 4 6 4 1 1 13 28 15 0
5 SCG'18 9 7 4 1 2 13 12 11 0
6 RKKSV 3 7 4 0 3 12 31 18 0
7 Den Dungen 7 7 2 2 3 8 14 25 0
8 Wilhelmina 4 7 2 1 4 7 22 30 0
9 SV BLC 3 6 1 2 3 5 15 20 0
10 BMC 8 6 1 0 5 3 6 23 0
11 TGG 5 7 0 2 5 2 6 35 0
12 Essche Boys 5 6 0 0 6 0 4 23 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 63 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
17 nov. 10:00 Essche Boys 5 - TGG 5 re Sportpark Essche Boys
17 nov. 10:00 SCG'18 9 - CHC 6 re Sportpark Zegenwerp
17 nov. 10:00 Real Lunet 4 - BMC 8 re Sportpark Bergenshuizen
17 nov. 11:00 SV BLC 3 - RKKSV 3 re Sportpark De Meerendonk
17 nov. 11:00 Emplina 7 - Den Dungen 7 re Sportpark Empel Zuid
24 nov. 10:00 Essche Boys 5 - SV BLC 3 re Sportpark Essche Boys
24 nov. 10:00 SCG'18 9 - Real Lunet 4 re Sportpark Zegenwerp
24 nov. 11:00 B.V.V. 4 - Emplina 7 re Sportpark De Vliert
24 nov. 13:00 TGG 5 - BMC 8 re Sportpark De Donken
1 dec. 10:00 RKKSV 3 - TGG 5 re Sportpark Eikenhage
1 dec. 10:00 Wilhelmina 4 - Essche Boys 5 re Sportpark De Saren
1 dec. 10:00 Real Lunet 4 - B.V.V. 4 re Sportpark Bergenshuizen
1 dec. 11:00 Emplina 7 - SCG'18 9 re Sportpark Empel Zuid
1 dec. 11:30 Den Dungen 7 - SV BLC 3 re Sportpark Jacobskamp
1 dec. 13:00 BMC 8 - CHC 6 re Sportpark De Brand
 
Uitslagen Groep 7 072 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 7 072 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina 8 3 3 0 0 9 24 4 0
2 TGG 6 3 2 0 1 6 11 16 0
3 Wilhelmina 4 3 1 0 2 3 5 10 0
4 SCZ 4 3 0 0 3 0 4 14 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 7 072 (beker)
Er is nog geen programma bekend