SEN 4
Technische staf
Aben, Roland (Trainer/coach)
Westerhoven, Theo van (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Pijnenburg, Stephan (Teammanager)
 
Spelers
Aben, Jeroen
Baaten, Ron
Balkom, Joris
Bollen, Jeroen
Bruinooge, Pascal
Chun, Robbie
Cromvoirt, Michiel van
Greijmans, Rob
Groeneweg, Maarten
Kerkenaar, Nick
Korthout, Martijn
Luttik, Tijn
Minkels, Gijs
Popelier, Jarry
Zalinge, Bram van
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
3 feb. 10:00 Wilhelmina 4 - SCG'18 7 re Sportpark De Saren
10 feb. 10:00 Wilhelmina 4 - Boxtel 4 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 5e klasse 51 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 5e klasse 51 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Zwaluw VFC 5 9 6 2 1 20 35 17 0
2 Boxtel 4 11 6 2 3 20 23 26 0
3 Helvoirt 5 9 5 2 2 17 36 18 0
4 Maliskamp 4 9 5 1 3 16 21 22 0
5 Wilhelmina 4 8 3 4 1 13 13 9 0
6 SCG'18 7 9 3 4 2 13 22 21 0
7 Nemelaer 4 8 3 2 3 11 18 18 0
8 Haarsteeg 4 9 3 2 4 11 30 25 0
9 Emplina 3 7 2 4 1 10 21 17 0
10 TGG 4 9 1 3 5 6 22 24 0
11 ODC 4 10 1 2 7 5 15 43 0
12 OJC ROSMALEN 10 8 0 2 6 2 8 24 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 51 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
27 jan. 11:00 Nemelaer 4 - Haarsteeg 4 re Sportpark De Walzaad
27 jan. 12:00 Emplina 3 - Zwaluw VFC 5 re Sportpark Empel Zuid
27 jan. 12:30 OJC ROSMALEN 10 - TGG 4 re Sportpark De Groote Wielen
3 feb. 10:00 Wilhelmina 4 - SCG'18 7 re Sportpark De Saren
3 feb. 10:00 ODC 4 - Nemelaer 4 re Sportpark Wagenaars
3 feb. 10:00 Helvoirt 5 - Haarsteeg 4 re Sportpark Burg.van Hovell
3 feb. 11:00 Zwaluw VFC 5 - Maliskamp 4 re Sportpark Bergenshuizen
3 feb. 13:00 TGG 4 - Emplina 3 re Sportpark De Donken
10 feb. 10:00 Wilhelmina 4 - Boxtel 4 re Sportpark De Saren
10 feb. 10:00 SCG'18 7 - ODC 4 re Sportpark Zegenwerp
10 feb. 11:00 Haarsteeg 4 - Maliskamp 4 re Sportpark Haarsteeg
10 feb. 12:00 Helvoirt 5 - Emplina 3 re Sportpark Burg.van Hovell
10 feb. 12:30 OJC ROSMALEN 10 - Zwaluw VFC 5 re Sportpark De Groote Wielen
10 feb. 13:00 TGG 4 - Nemelaer 4 re Sportpark De Donken
 
Uitslagen Groep 6 69 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 69 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Vlijmense Boys 4 3 2 1 0 7 12 3 0
2 GVV 3 3 2 0 1 6 10 6 0
3 DSC 5 3 1 0 2 3 10 15 0
4 Wilhelmina 4 3 0 1 2 1 6 14 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 69 (beker)
Er is nog geen programma bekend