SEN 4
Technische staf
Aben, Roland (Trainer/coach)
Westerhoven, Theo van (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Pijnenburg, Stephan (Teammanager)
 
Spelers
Aben, Jeroen
Baaten, Ron
Balkom, Joris
Bollen, Jeroen
Bruinooge, Pascal
Chun, Robbie
Cromvoirt, Michiel van
Greijmans, Rob
Groeneweg, Maarten
Kerkenaar, Nick
Korthout, Martijn
Luttik, Tijn
Minkels, Gijs
Popelier, Jarry
Zalinge, Bram van
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
25 nov. 10:00 Wilhelmina 4 - TGG 4 re Sportpark De Saren
2 dec. 12:00 Helvoirt 5 - Wilhelmina 4 re Sportpark Burg.van Hovell
9 dec. 10:00 Wilhelmina 4 - SCG'18 7 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 5e klasse 51 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
4 nov.
Wilhelmina 4
Haarsteeg 4
4 - 2 
4 nov.
Boxtel 4
Zwaluw VFC 5
3 - 2 
4 nov.
ODC 4
Helvoirt 5
3 - 2 
4 nov.
Nemelaer 4
Emplina 3
4 - 0 
4 nov.
OJC ROSMALEN 10
Maliskamp 4
2 - 4 
4 nov.
TGG 4
SCG'18 7
0 - 1 
11 nov.
Wilhelmina 4
ODC 4
0 - 0 
11 nov.
Boxtel 4
TGG 4
2 - 1 
11 nov.
Emplina 3
SCG'18 7
3 - 3 
18 nov.
SCG'18 7
Zwaluw VFC 5
4 - 4 
18 nov.
Haarsteeg 4
Boxtel 4
1 - 2 
18 nov.
Maliskamp 4
Helvoirt 5
1 - 7 
18 nov.
OJC ROSMALEN 10
Wilhelmina 4
0 - 5 
 
Stand 5e klasse 51 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Helvoirt 5 7 5 1 1 16 31 10 0
2 Zwaluw VFC 5 7 4 2 1 14 26 15 0
3 Maliskamp 4 7 4 1 2 13 17 19 0
4 Boxtel 4 8 4 1 3 13 18 23 0
5 Wilhelmina 4 7 3 3 1 12 13 9 0
6 SCG'18 7 7 3 2 2 11 20 19 0
7 Nemelaer 4 6 3 1 2 10 16 12 0
8 Emplina 3 6 2 3 1 9 19 15 0
9 Haarsteeg 4 7 2 1 4 7 20 22 0
10 TGG 4 7 1 1 5 4 18 20 0
11 ODC 4 7 1 1 5 4 14 33 0
12 OJC ROSMALEN 10 6 0 1 5 1 8 23 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 51 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
25 nov. 10:00 Wilhelmina 4 - TGG 4 re Sportpark De Saren
25 nov. 10:00 Boxtel 4 - OJC ROSMALEN 10 re Sportpark Munsel
25 nov. 10:00 ODC 4 - Maliskamp 4 re Sportpark Wagenaars
25 nov. 11:00 Nemelaer 4 - SCG'18 7 re Sportpark De Walzaad
25 nov. 11:00 Zwaluw VFC 5 - Helvoirt 5 re Sportpark Bergenshuizen
25 nov. 11:00 Emplina 3 - Haarsteeg 4 re Sportpark Empel Zuid
2 dec. 10:00 SCG'18 7 - Boxtel 4 re Sportpark Zegenwerp
2 dec. 11:00 Haarsteeg 4 - ODC 4 re Sportpark Haarsteeg
2 dec. 11:00 Zwaluw VFC 5 - Nemelaer 4 re Sportpark Bergenshuizen
2 dec. 11:30 Maliskamp 4 - Emplina 3 re Sportpark Maliskamp
2 dec. 12:00 Helvoirt 5 - Wilhelmina 4 re Sportpark Burg.van Hovell
2 dec. 12:30 OJC ROSMALEN 10 - TGG 4 re Sportpark De Groote Wielen
9 dec. 10:00 Wilhelmina 4 - SCG'18 7 re Sportpark De Saren
9 dec. 10:00 Boxtel 4 - Maliskamp 4 re Sportpark Munsel
9 dec. 10:00 ODC 4 - OJC ROSMALEN 10 re Sportpark Wagenaars
9 dec. 11:00 Nemelaer 4 - Haarsteeg 4 re Sportpark De Walzaad
9 dec. 11:00 Emplina 3 - Zwaluw VFC 5 re Sportpark Empel Zuid
9 dec. 13:00 TGG 4 - Helvoirt 5 re Sportpark De Donken
 
Uitslagen Groep 6 69 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 69 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Vlijmense Boys 4 3 2 1 0 7 12 3 0
2 GVV 3 3 2 0 1 6 10 6 0
3 DSC 5 3 1 0 2 3 10 15 0
4 Wilhelmina 4 3 0 1 2 1 6 14 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 69 (beker)
Er is nog geen programma bekend