VROUWEN1
Technische staf
Horst, Ad van der (Trainer/coach)
Jonkers, Sylvia (Ass.-trainer/coach)
Zwaan, Helena de (Assistent-scheidsrechter(club))
 
Overige staf
Jonkers, Sylvia (Teammanager)
Rijken, Cara van den (Teammanager)
 
Spelers
Aarssen, Maartje van den
Bakkers, Denise
Broek, Melanie van den
Buitenhek, Patty
Klooster, Joan
Kroon-Fabrie, Sophie
Lent, Nina van
Oetelaar, Marleen v/d
Ramlal, Danisha
Rechchad, Hanane
Rezgui, Hiba
Riitano, Daniela
Rijken, Cara van den
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
26 jan. 12:00 Wilhelmina VR1 - VVIJ VR1 re Sportpark De Saren
2 feb. 12:00 Wilhelmina VR1 - Antibarbari VR2 re Sportpark De Saren
9 feb. 10:00 OJC ROSMALEN VR2 - Wilhelmina VR1 re Sportpark De Groote Wielen
 
Uitslagen 3e klasse B (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse B (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina VR1 11 10 0 1 30 40 11 0
2 Olympia VR1 11 9 1 1 28 22 4 0
3 Teisterbanders VR1 11 8 1 2 25 34 19 0
4 RVC '33 VR1 11 7 1 3 22 35 13 0
5 VVIJ VR1 11 6 0 5 18 27 30 0
6 Soest SO Vr1 11 5 1 5 16 24 23 0
7 Antibarbari VR2 11 4 2 5 14 19 23 0
8 DSC VR1 11 4 0 7 12 19 38 0
9 Aurora VR1 11 3 2 6 11 23 28 0
10 OJC ROSMALEN VR2 11 2 1 8 7 15 26 0
11 Saestum VR1 11 1 1 9 4 20 41 0
12 Houten Vr1 11 1 2 8 2 15 37 3

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse B (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
26 jan. 10:00 OJC ROSMALEN VR2 - Antibarbari VR2 re Sportpark De Groote Wielen
26 jan. 11:45 RVC '33 VR1 - Teisterbanders VR1 re Sportpark RVC '33
26 jan. 12:00 Wilhelmina VR1 - VVIJ VR1 re Sportpark De Saren
26 jan. 14:00 Aurora VR1 - Soest SO VR1 re Sportpark Hoog Weerdenburg
26 jan. 14:00 Olympia VR1 - Houten VR1 re Sportpark Olympia
2 feb. 11:00 Aurora VR1 - Houten VR1 re Sportpark Hoog Weerdenburg
2 feb. 11:45 RVC '33 VR1 - OJC ROSMALEN VR2 re Sportpark RVC '33
2 feb. 12:00 Wilhelmina VR1 - Antibarbari VR2 re Sportpark De Saren
2 feb. 12:30 Soest SO VR1 - DSC VR1 re Sportpark "Bosstraat-Oost"
2 feb. 13:00 Saestum VR1 - VVIJ VR1 re Sportpark Saestum
2 feb. 14:00 Olympia VR1 - Teisterbanders VR1 re Sportpark Olympia
9 feb. 10:00 OJC ROSMALEN VR2 - Wilhelmina VR1 re Sportpark De Groote Wielen
9 feb. 11:00 Antibarbari VR2 - Aurora VR1 re Sportpark Toepad
9 feb. 11:30 Teisterbanders VR1 - Saestum VR1 re Sportpark De Woerd
9 feb. 12:00 DSC VR1 - Olympia VR1 re Sportpark Ipperakkeren
9 feb. 12:30 Houten VR1 - Soest SO VR1 re Sportpark Oud Wulven
9 feb. 14:00 VVIJ VR1 - RVC '33 VR1 re Sportpark Groenvliet
 
Uitslagen Groep 2 15 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 15 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Bavel VR2 3 2 1 0 7 17 2 0
2 Wilhelmina VR1 3 1 1 1 4 4 2 0
3 SC 't Zand VR2 3 1 0 2 3 16 6 0
4 Madese Boys VR1 3 1 0 2 3 1 28 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 15 (beker)
Er is nog geen programma bekend