VROUWEN1
Technische staf
Horst, Ad van der (Trainer/coach)
Jonkers, Sylvia (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Horst, Ad van der (Teammanager)
Jonkers, Sylvia (Teammanager)
 
Spelers
Aarssen, Maartje van den
Abkoude, Romy van
Bakkers, Denise
Beek, Nathaniella van
Broek, Melanie van den
Buitenhek, Patty
Damen, Eva
Giebels, Elisa
Groot, Larissa de
Helmink, Ingrid
Hinz- de Koster, Linda
Horst, Jessica van der
Klemans, Jill
Laat, Jelske de
Lent, Nina van
Linde, Samantha van de
Mees, Lisa
Oetelaar, Marleen v/d
Ramlal, Danisha
Rechchad, Hanane
Riitano, Daniela
Rijken, Cara van den
Tops, Susan
Valk, Sanne de
Veen, Christel van
Verheul, Melanie
Vugt, Lies van
Zwaan, Helena de
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
10 feb. 12:00 Bergeijk VR1 - Wilhelmina VR1 re Sportpark De Bergerheide
 
Uitslagen 3e klasse E (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse E (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 11 10 1 0 31 32 11 0
2 Wilhelmina Boys VR1 11 9 0 2 27 44 24 0
3 Helvoirt VR1 10 7 1 2 22 34 20 0
4 Bergeijk VR1 11 6 1 4 19 49 32 0
5 VCB VR1 10 5 2 3 17 42 28 0
6 DESK VR1 11 5 0 6 15 33 27 0
7 Wilhelmina VR1 11 3 4 4 13 17 24 0
8 Uno Animo VR1 10 4 0 6 12 36 33 0
9 Hilvaria VR1 10 3 1 6 10 18 33 0
10 DSC VR1 10 1 5 4 8 19 34 0
11 Teisterbanders VR1 9 1 0 8 3 20 42 0
12 OJC ROSMALEN VR2 10 0 1 9 1 13 49 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse E (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
27 jan. 10:00 DSC VR1 - Teisterbanders VR1 re Sportpark Ipperakkeren
3 feb. 11:30 Teisterbanders VR1 - Helvoirt VR1 re Sportpark De Woerd
3 feb. 12:00 Uno Animo VR1 - OJC ROSMALEN VR2 re Sportpark de Klokkenberg
10 feb. 10:00 DSC VR1 - Hilvaria VR1 re Sportpark Ipperakkeren
10 feb. 10:00 OJC ROSMALEN VR2 - VCB VR1 re Sportpark De Groote Wielen
10 feb. 11:30 Teisterbanders VR1 - ST Were Di / FC Tilburg / VR1 re Sportpark De Woerd
10 feb. 12:00 Uno Animo VR1 - Wilhelmina Boys VR1 re Sportpark de Klokkenberg
10 feb. 12:00 Bergeijk VR1 - Wilhelmina VR1 re Sportpark De Bergerheide
10 feb. 12:00 Helvoirt VR1 - DESK VR1 re Sportpark Burg.van Hovell
 
Uitslagen Groep 2 08 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 08 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN VR1 2 2 0 0 6 6 0 0
2 RKSV Nuenen VR2 2 1 0 1 3 2 4 0
3 Wilhelmina VR1 2 0 0 2 0 0 4 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 08 (beker)
Er is nog geen programma bekend