VROUWEN1
Technische staf
Horst, Ad van der (Trainer/coach)
Jonkers, Sylvia (Ass.-trainer/coach)
Zwaan, Helena de (Assistent-scheidsrechter(club))
 
Overige staf
Jonkers, Sylvia (Teammanager)
Rijken, Cara van den (Teammanager)
 
Spelers
Aarssen, Maartje van den
Bakkers, Denise
Broek, Melanie van den
Buitenhek, Patty
Klooster, Joan
Kroon-Fabrie, Sophie
Lent, Nina van
Oetelaar, Marleen v/d
Ramlal, Danisha
Rechchad, Hanane
Riitano, Daniela
Rijken, Cara van den
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
22 sep. 11:00 Antibarbari VR2 - Wilhelmina VR1 re Sportpark Toepad
29 sep. 12:00 Wilhelmina VR1 - Teisterbanders VR1 re Sportpark De Saren
6 okt. 12:00 DSC VR1 - Wilhelmina VR1 re Sportpark Ipperakkeren
 
Uitslagen 3e klasse B (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse B (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Antibarbari VR2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Aurora VR1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DSC VR1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Houten Vr1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 OJC ROSMALEN VR2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Olympia VR1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RVC '33 VR1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Saestum VR1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Soest SO Vr1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Teisterbanders VR1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VVIJ VR1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina VR1 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse B (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
22 sep. 10:00 OJC ROSMALEN VR2 - RVC '33 VR1 re Sportpark De Groote Wielen
22 sep. 11:00 Antibarbari VR2 - Wilhelmina VR1 re Sportpark Toepad
22 sep. 11:30 Teisterbanders VR1 - Olympia VR1 re Sportpark De Woerd
22 sep. 12:00 DSC VR1 - Soest SO VR1 re Sportpark Ipperakkeren
22 sep. 12:30 Houten VR1 - Aurora VR1 re Sportpark Oud Wulven
22 sep. 14:00 VVIJ VR1 - Saestum VR1 re Sportpark Groenvliet
29 sep. 11:00 Aurora VR1 - DSC VR1 re Sportpark Hoog Weerdenburg
29 sep. 11:45 RVC '33 VR1 - Antibarbari VR2 re Sportpark RVC '33
29 sep. 12:00 Wilhelmina VR1 - Teisterbanders VR1 re Sportpark De Saren
29 sep. 12:30 Soest SO VR1 - VVIJ VR1 re Sportpark "Bosstraat-Oost"
29 sep. 13:00 Saestum VR1 - Houten VR1 re Sportpark Saestum
29 sep. 14:00 Olympia VR1 - OJC ROSMALEN VR2 re Sportpark Olympia
6 okt. 10:00 OJC ROSMALEN VR2 - Teisterbanders VR1 re Sportpark De Groote Wielen
6 okt. 11:00 Aurora VR1 - Olympia VR1 re Sportpark Hoog Weerdenburg
6 okt. 12:00 DSC VR1 - Wilhelmina VR1 re Sportpark Ipperakkeren
6 okt. 12:30 Houten VR1 - RVC '33 VR1 re Sportpark Oud Wulven
6 okt. 13:00 Saestum VR1 - Soest SO VR1 re Sportpark Saestum
6 okt. 14:00 VVIJ VR1 - Antibarbari VR2 re Sportpark Groenvliet
 
Uitslagen Groep 2 15 (beker)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
8 sep.
SC 't Zand VR2
Madese Boys VR1
15 - 0 
8 sep.
Wilhelmina VR1
Bavel VR2
1 - 1 
15 sep.
Bavel VR2
Madese Boys VR1
13 - 0 
15 sep.
Wilhelmina VR1
SC 't Zand VR2
3 - 0 
 
Stand Groep 2 15 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Bavel VR2 3 2 1 0 7 17 2 0
2 Wilhelmina VR1 3 1 1 1 4 4 2 0
3 SC 't Zand VR2 3 1 0 2 3 16 6 0
4 Madese Boys VR1 3 1 0 2 3 1 28 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 15 (beker)
Er is nog geen programma bekend