JO10-1
Technische staf
Griendt, Pepijn van de (Trainer)
Netten, Jasper (Trainer)
 
Overige staf
Griendt, Pepijn van de (Teammanager)
Netten, Jasper (Teammanager)
 
Spelers
Benavente Prieto, Hugo
Boxtel, Bram van
Broek, Marlon van den
Grinsven, Bart van
Molle, Jasey
Spijkers, Kay
Tillaart, Stijn van den
Waes, Lucas van
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 nov. 09:00 Maliskamp JO10-1 - Wilhelmina JO10-1 re Sportpark Maliskamp
8 dec. 09:00 RKTVC JO10-1 - Wilhelmina JO10-1 re Sportpark De Ridderweide
 
Uitslagen 1e klasse 5 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 1e klasse 5 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 1e klasse 5 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 nov. 08:30 Unitas JO10-1 - RKDVC JO10-1 re Sportpark Molenvliet
24 nov. 09:00 RKTVC JO10-1 - DSC JO10-1 re Sportpark De Ridderweide
24 nov. 09:00 Maliskamp JO10-1 - Wilhelmina JO10-1 re Sportpark Maliskamp
24 nov. 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 - Theole JO10-1 re Sportpark De Groote Wielen
24 nov. 10:00 Den Dungen JO10-1 - FC Engelen JO10-1 re Sportpark Jacobskamp
24 nov. 11:00 SV BLC JO10-1 - Zwaluw VFC JO10-2 re Sportpark De Meerendonk
1 dec. 08:30 FC Engelen JO10-1 - RKTVC JO10-1 re Sportpark Engelerpark
1 dec. 08:30 Emplina JO10-2 - Den Dungen JO10-1 re Sportpark Empel Zuid
1 dec. 09:00 RKDVC JO10-1 - SV BLC JO10-1 re Sportpark aan de Duinweg
1 dec. 10:00 DSC JO10-1 - Maliskamp JO10-1 re Sportpark Ipperakkeren
1 dec. 10:00 Zwaluw VFC JO10-2 - Unitas JO10-1 re Sportpark Bergenshuizen
8 dec. 09:00 RKDVC JO10-1 - Zwaluw VFC JO10-2 re Sportpark aan de Duinweg
8 dec. 09:00 RKTVC JO10-1 - Wilhelmina JO10-1 re Sportpark De Ridderweide
8 dec. 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 - Maliskamp JO10-1 re Sportpark De Groote Wielen
8 dec. 09:45 Unitas JO10-1 - Emplina JO10-2 re Sportpark Molenvliet
8 dec. 10:00 Den Dungen JO10-1 - Theole JO10-1 re Sportpark Jacobskamp
 
Uitslagen Groep 1 07 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 07 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO10-1 3 3 0 0 9 36 2 0
2 Wilhelmina JO10-1 3 2 0 1 6 18 17 0
3 Emplina JO10-2 3 1 0 2 3 21 17 0
4 GRC-14 JO10-1 3 0 0 3 0 4 43 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 07 (beker)
Er is nog geen programma bekend