JO10-3
Technische staf
Lindt, Wim van (Trainer/coach)
Put, Stefan vd (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
 
Spelers
Pijnenburg, Ties
Stiphout, Nick van
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
29 feb. 08:45 Boxtel JO10-2 - Wilhelmina JO10-3 be Sportpark Munsel
7 mrt. 08:45 Wilhelmina JO10-3 - Nieuwkuijk JO10-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 4e klasse 19 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 19 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 4e klasse 19 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 4e klasse 02 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 02 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 4e klasse 02 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
29 feb. 10:00 Nieuwkuijk JO10-1 - VV Trinitas Oisterwijk JO10-4 re Sportpark Nieuwkuijk
7 mrt. 08:30 FC Engelen JO10-3 - Woudrichem JO10-2 re Sportpark Engelerpark
7 mrt. 08:45 Wilhelmina JO10-3 - Nieuwkuijk JO10-1 re Sportpark De Saren
7 mrt. 09:00 Wilhelmina'26 JO10-1 - WSC JO10-3 re Sportpark De Ebbe
7 mrt. 09:45 SV BLC JO10-3 - RKDVC JO10-3 re Sportpark De Meerendonk
7 mrt. 10:15 HHC'09 JO10-1 - Haarsteeg JO10-3 re Sportpark De Oosters
7 mrt. 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO10-4 - Vlijmense Boys JO10-1 re Sportpark D'n Donk
 
Uitslagen Groep 3 18 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 3 18 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 3 18 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 3 17 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 3 17 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 3 17 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 5 1 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 5 1 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 5 1 (beker)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
29 feb. 08:45 Wilhelmina JO10-2 - Den Dungen JO10-1 be Sportpark De Saren
29 feb. 08:45 Wilhelmina JO10-4 - FC Engelen JO10-3 be Sportpark De Saren
29 feb. 08:45 Boxtel JO10-2 - Wilhelmina JO10-3 be Sportpark Munsel
29 feb. 10:00 FC Eindhoven AV JO10-5 - Marvilde JO10-2 be Sportpark Genneperparken
29 feb. 10:00 SV Unitas'59 JO10-5 - Braakhuizen JO10-1 be Sportpark Bokt
29 feb. 10:00 Zwaluw VFC JO10-9 - Dommelen JO10-2G be Sportpark Bergenshuizen
29 feb. 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 - ST Vessem/DEES JO10-1 be Sportpark Den Hoek
29 feb. 10:30 Tongelre JO10-1G - DVS JO10-1 be Sportpark Tongelre
29 feb. 10:30 Gestel JO10-1G - ST Casteren / Netersel JO10-1 be Sportpark Dommeldal