JO10-3
Technische staf
 
Overige staf
Breemen, Rudi van (Teammanager)
 
Spelers
Breemen, Tim van
Dijkstra, Sven
Sannes, Mike
Schoenmaker, Nick
Veghel, Pim van
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
25 mei 10:00 Emplina JO10-5 - Wilhelmina JO10-3 re Sportpark Empel Zuid
 
Uitslagen 3e klasse 11 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 11 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 3e klasse 11 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 4e klasse 15 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 15 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 4e klasse 15 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
25 mei 08:30 Nivo Sparta JO10-5 - SV BLC JO10-4 re Sportpark De Watertoren
25 mei 08:30 OJC ROSMALEN JO10-8 - Hedel JO10-2 re Sportpark De Groote Wielen
25 mei 09:00 RKDVC JO10-6 - Zwaluw VFC JO10-7 re Sportpark aan de Duinweg
25 mei 10:00 FC Engelen JO10-5 - ST Alem/RKVSC JO10-1G re Sportpark Engelerpark
25 mei 10:00 DSC JO10-4 - Haarsteeg JO10-5 re Sportpark Ipperakkeren
25 mei 10:00 Emplina JO10-5 - Wilhelmina JO10-3 re Sportpark Empel Zuid
 
Uitslagen Groep 2 075 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 075 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO10-3 3 3 0 0 9 22 13 0
2 OJC ROSMALEN JO10-6 3 1 1 1 4 23 16 0
3 Emplina JO10-4 3 1 1 1 4 19 13 0
4 FC Engelen JO10-5 3 0 0 3 0 7 29 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 075 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 2 23 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 23 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 TGG JO10-1 1 1 0 0 3 15 3 0
2 Wilhelmina JO10-3 1 0 0 1 0 3 15 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 23 (beker)
Er is nog geen programma bekend