JO10-4
Technische staf
Benavente prieto, Diego (Ass.-trainer/coach)
Honk, Marco van (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
 
Spelers
Honk, Diede van
Willems, Sem
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
16 nov. 09:45 SV BLC JO10-4 - Wilhelmina JO10-4 re Sportpark De Schutskamp
23 nov. 08:45 Wilhelmina JO10-4 - Nieuwkuijk JO10-1 re Sportpark De Saren
30 nov. 09:00 Maliskamp JO10-3 - Wilhelmina JO10-4 re Sportpark Maliskamp
 
Uitslagen 4e klasse 22 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 22 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 4e klasse 22 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
16 nov. 08:45 ODC JO10-4G - CHC JO10-1 re Sportpark Wagenaars
16 nov. 09:30 Essche Boys JO10-1 - Maliskamp JO10-3 re Sportpark Essche Boys
16 nov. 09:45 FC Engelen JO10-4 - Zwaluw VFC JO10-9 re Sportpark Engelerpark
16 nov. 09:45 SV BLC JO10-4 - Wilhelmina JO10-4 re Sportpark De Schutskamp
16 nov. 10:00 Nieuwkuijk JO10-1 - OJC ROSMALEN JO10-8 re Sportpark Nieuwkuijk
16 nov. 10:45 SV BLC JO10-5 - SCG'18 JO10-4 re Sportpark De Schutskamp
23 nov. 08:30 OJC ROSMALEN JO10-8 - FC Engelen JO10-4 re Sportpark De Groote Wielen
23 nov. 08:45 Wilhelmina JO10-4 - Nieuwkuijk JO10-1 re Sportpark De Saren
23 nov. 09:00 SCG'18 JO10-4 - ODC JO10-4G re Sportpark Zegenwerp
23 nov. 09:00 Maliskamp JO10-3 - SV BLC JO10-5 re Sportpark Maliskamp
23 nov. 10:00 Zwaluw VFC JO10-9 - Essche Boys JO10-1 re Sportpark Bergenshuizen
23 nov. 10:30 CHC JO10-1 - SV BLC JO10-4 re Sportpark De Schutskamp
30 nov. 08:30 OJC ROSMALEN JO10-8 - SCG'18 JO10-4 re Sportpark De Groote Wielen
30 nov. 09:00 Maliskamp JO10-3 - Wilhelmina JO10-4 re Sportpark Maliskamp
30 nov. 09:30 Essche Boys JO10-1 - ODC JO10-4G re Sportpark Essche Boys
30 nov. 09:45 FC Engelen JO10-4 - SV BLC JO10-4 re Sportpark Engelerpark
30 nov. 10:00 Zwaluw VFC JO10-9 - CHC JO10-1 re Sportpark Bergenshuizen
30 nov. 10:00 Nieuwkuijk JO10-1 - SV BLC JO10-5 re Sportpark Nieuwkuijk
7 dec. 08:45 Wilhelmina JO10-4 - Zwaluw VFC JO10-9 re Sportpark De Saren
7 dec. 08:45 ODC JO10-4G - FC Engelen JO10-4 re Sportpark Wagenaars
7 dec. 09:45 SV BLC JO10-4 - Essche Boys JO10-1 re Sportpark De Schutskamp
7 dec. 10:00 Nieuwkuijk JO10-1 - SCG'18 JO10-4 re Sportpark Nieuwkuijk
7 dec. 10:30 CHC JO10-1 - Maliskamp JO10-3 re Sportpark De Schutskamp
7 dec. 11:00 SV BLC JO10-5 - OJC ROSMALEN JO10-8 re Sportpark De Schutskamp
 
Uitslagen Groep 3 32 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 3 32 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 3 32 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 3 14 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 3 14 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 3 14 (beker)
Er is nog geen programma bekend