JO10-4
Technische staf
Benavente prieto, Diego (Ass.-trainer/coach)
Honk, Marco van (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
 
Spelers
Honk, Diede van
Willems, Sem
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
1 feb. 08:45 Wilhelmina JO10-4 - Maliskamp JO10-2 re Sportpark De Saren
8 feb. 08:30 FC Engelen JO10-4 - Wilhelmina JO10-4 re Sportpark Engelerpark
 
Uitslagen 4e klasse 22 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 22 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 4e klasse 22 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 4e klasse 07 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 07 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 4e klasse 07 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
1 feb. 08:30 Nivo Sparta JO10-3 - OJC ROSMALEN JO10-7 re Sportpark De Watertoren
1 feb. 08:30 Theole JO10-3 - FC Engelen JO10-4 re Sportpark Drumpt
1 feb. 08:45 Wilhelmina JO10-4 - Maliskamp JO10-2 re Sportpark De Saren
1 feb. 09:00 Haaften JO10-1 - GVV'63 JO10-2 re Sportpark Elzenbos
1 feb. 10:30 RKKSV JO10-2 - DSC JO10-3 re Sportpark Eikenhage
1 feb. 11:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G - SV BLC JO10-4 re Sportpark De Oude Maas
8 feb. 08:30 GVV'63 JO10-2 - Theole JO10-3 re Sportpark Maartenshof
8 feb. 08:30 FC Engelen JO10-4 - Wilhelmina JO10-4 re Sportpark Engelerpark
8 feb. 08:30 OJC ROSMALEN JO10-7 - RKKSV JO10-2 re Sportpark De Groote Wielen
8 feb. 09:00 Maliskamp JO10-2 - ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G re Sportpark Maliskamp
8 feb. 09:45 SV BLC JO10-4 - Nivo Sparta JO10-3 re Sportpark De Meerendonk
8 feb. 10:00 DSC JO10-3 - Haaften JO10-1 re Sportpark Ipperakkeren
 
Uitslagen Groep 3 32 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 3 32 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 3 32 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 3 14 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 3 14 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 3 14 (beker)
Er is nog geen programma bekend