JO10-5
Technische staf
Balen, Bart van (Ass.-trainer/coach)
Richardson, Camille (Trainer/coach)
 
Overige staf
 
Spelers
Borne, Pepijn van den
Gemeren, Morris van
Mauriks, Daan
Miserus, Quinn
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
28 mrt. 08:45 Wilhelmina JO10-5 - Maliskamp JO10-3 re AFGELAST
4 apr. 10:00 Zwaluw VFC JO10-6 - Wilhelmina JO10-5 re AFGELAST
18 apr. 11:00 SV BLC JO10-5 - Wilhelmina JO10-5 re Sportpark De Meerendonk
 
Uitslagen 4e klasse 20 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 20 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 4e klasse 20 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 4e klasse 26 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 26 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 4e klasse 26 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 mrt. 08:30 OJC ROSMALEN JO10-8 - Zwaluw VFC JO10-6 re AFGELAST
28 mrt. 08:30 SV BLC JO10-5 - Nemelaer JO10-3G re AFGELAST
28 mrt. 08:45 Wilhelmina JO10-5 - Maliskamp JO10-3 re AFGELAST
28 mrt. 08:45 ODC JO10-3 - Den Dungen JO10-2 re AFGELAST
28 mrt. 09:45 FC Engelen JO10-5 - Helvoirt JO10-2 re AFGELAST
28 mrt. 10:00 TGG JO10-1 - Haarsteeg JO10-4 re AFGELAST
4 apr. 08:30 Den Dungen JO10-2 - SV BLC JO10-5 re AFGELAST
4 apr. 09:00 Maliskamp JO10-3 - OJC ROSMALEN JO10-8 re AFGELAST
4 apr. 09:00 Nemelaer JO10-3G - ODC JO10-3 re AFGELAST
4 apr. 09:00 Haarsteeg JO10-4 - FC Engelen JO10-5 re AFGELAST
4 apr. 09:00 Helvoirt JO10-2 - TGG JO10-1 re AFGELAST
4 apr. 10:00 Zwaluw VFC JO10-6 - Wilhelmina JO10-5 re AFGELAST
18 apr. 08:30 OJC ROSMALEN JO10-8 - Den Dungen JO10-2 re Sportpark De Groote Wielen
18 apr. 09:00 Maliskamp JO10-3 - Zwaluw VFC JO10-6 re Sportpark Maliskamp
18 apr. 09:00 Helvoirt JO10-2 - Haarsteeg JO10-4 re Sportpark Burg.van Hovell
18 apr. 09:45 FC Engelen JO10-5 - Nemelaer JO10-3G re Sportpark Engelerpark
18 apr. 10:00 TGG JO10-1 - ODC JO10-3 re Sportpark De Donken
18 apr. 11:00 SV BLC JO10-5 - Wilhelmina JO10-5 re Sportpark De Meerendonk
 
Uitslagen Groep 3 39 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 3 39 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 3 39 (beker)
Er is nog geen programma bekend