JO12-1
Technische staf
Bounouhi, Samir el (Trainer/coach)
 
Overige staf
Smits, Wesley (Teammanager)
Tillaart, Iwan van den (Teammanager)
 
Spelers
Bounouhi, Ahmed el
Moens, Thomas
Samood, Djayden
Smits, Jaimy
Tillaart, Luuk van den
Weyers, Ruben
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
23 mrt. 10:15 Wilhelmina JO12-1 - Best Vooruit JO12-2 re Sportpark De Saren
30 mrt. 10:00 BMC JO12-1 - Wilhelmina JO12-1 re Sportpark De Brand
6 apr. 11:00 GVV'63 JO12-1G - Wilhelmina JO12-1 re Sportpark Maartenshof
 
Uitslagen 1e klasse 3 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 1e klasse 3 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Unitas JO12-1 11 9 0 2 27 58 21 0
2 RKDVC JO12-1 11 8 2 1 26 55 15 0
3 Woudrichem JO12-1 11 7 2 2 23 42 26 0
4 Baardwijk JO12-1 11 6 1 4 19 39 23 0
5 Pelikaan JO12-1 11 5 2 4 17 52 46 0
6 OJC ROSMALEN JO12-2 11 5 1 5 16 34 28 0
7 SVW JO12-1 11 5 1 5 16 33 35 0
8 Haarsteeg JO12-1 11 5 1 5 16 33 37 0
9 Wilhelmina JO12-1 11 3 2 6 11 32 52 0
10 SV BLC JO12-1 11 3 1 7 10 43 42 0
11 DESK JO12-1 11 3 1 7 10 31 61 0
12 FC Engelen JO12-1 11 0 0 11 0 13 79 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 1e klasse 3 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 2e klasse 4 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
9 mrt.
FC Engelen JO12-1
Achilles Veen JO12-1
0 - 5 
9 mrt.
OJC ROSMALEN JO12-3
SV Unitas'59 JO12-2
3 - 4 
16 mrt.
Best Vooruit JO12-2
OJC ROSMALEN JO12-3
3 - 5 
16 mrt.
Wilhelmina JO12-1
Zwaluw VFC JO12-1
9 - 3 
 
Stand 2e klasse 4 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO12-3 4 2 1 1 7 17 14 0
2 GVV'63 JO12-1G 2 2 0 0 6 11 4 0
3 SCG'18 JO12-2G 2 2 0 0 6 5 3 0
4 Wilhelmina JO12-1 3 2 0 1 6 15 7 0
5 Achilles Veen JO12-1 3 2 0 1 6 9 4 0
6 BVV/Timmermans Infra JO12-1 2 1 1 0 4 9 4 0
7 BMC JO12-1 2 1 0 1 3 10 6 0
8 Best Vooruit JO12-2 3 1 0 2 3 8 10 0
9 SV Unitas'59 JO12-2 3 1 0 2 3 7 10 0
10 Nivo Sparta JO12-2 2 0 1 1 1 4 10 0
11 FC Engelen JO12-1 3 0 1 2 1 3 13 0
12 Zwaluw VFC JO12-1 3 0 0 3 0 10 23 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 2e klasse 4 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
23 mrt. 08:30 FC Engelen JO12-1 - GVV'63 JO12-1G re Sportpark Engelerpark
23 mrt. 10:00 BMC JO12-1 - SV Unitas'59 JO12-2 re Sportpark De Brand
23 mrt. 10:00 OJC ROSMALEN JO12-3 - Nivo Sparta JO12-2 re Sportpark De Groote Wielen
23 mrt. 10:15 Wilhelmina JO12-1 - Best Vooruit JO12-2 re Sportpark De Saren
23 mrt. 11:30 SCG'18 JO12-2G - Achilles Veen JO12-1 re Sportpark Zegenwerp
23 mrt. 11:30 Zwaluw VFC JO12-1 - BVV/Timmermans Infra JO12-1 re Sportpark Bergenshuizen
30 mrt. 10:00 BMC JO12-1 - Wilhelmina JO12-1 re Sportpark De Brand
30 mrt. 10:00 BVV/Timmermans Infra JO12-1 - GVV'63 JO12-1G re Sportpark De Vliert
30 mrt. 11:15 SV Unitas'59 JO12-2 - FC Engelen JO12-1 re Sportpark Bokt
30 mrt. 11:30 SCG'18 JO12-2G - Nivo Sparta JO12-2 re Sportpark Zegenwerp
30 mrt. 11:30 Zwaluw VFC JO12-1 - Best Vooruit JO12-2 re Sportpark Bergenshuizen
6 apr. 08:30 FC Engelen JO12-1 - SCG'18 JO12-2G re Sportpark Engelerpark
6 apr. 09:00 Achilles Veen JO12-1 - OJC ROSMALEN JO12-3 re Sportpark De Hanen Weide
6 apr. 10:00 BVV/Timmermans Infra JO12-1 - BMC JO12-1 re Sportpark De Vliert
6 apr. 10:15 Nivo Sparta JO12-2 - Best Vooruit JO12-2 re Sportpark De Watertoren
6 apr. 11:00 GVV'63 JO12-1G - Wilhelmina JO12-1 re Sportpark Maartenshof
6 apr. 11:15 SV Unitas'59 JO12-2 - Zwaluw VFC JO12-1 re Sportpark Bokt
10 apr. 18:30 Achilles Veen JO12-1 - BMC JO12-1 re Sportpark De Hanen Weide
10 apr. 18:30 Nivo Sparta JO12-2 - BVV/Timmermans Infra JO12-1 re Sportpark De Watertoren
10 apr. 18:30 GVV'63 JO12-1G - SCG'18 JO12-2G re Sportpark Maartenshof
 
Uitslagen Groep 1 03 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 03 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO12-1 3 3 0 0 9 24 3 0
2 Emplina JO12-1 3 2 0 1 6 22 11 0
3 Wilhelmina JO12-1 3 1 0 2 3 6 24 0
4 FC Engelen JO12-1 3 0 0 3 0 7 21 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 03 (beker)
Er is nog geen programma bekend