JO12-1
Technische staf
Bounouhi, Samir el (Trainer/coach)
 
Overige staf
Smits, Wesley (Teammanager)
Tillaart, Iwan van den (Teammanager)
 
Spelers
Bounouhi, Ahmed el
Moens, Thomas
Samood, Djayden
Smits, Jaimy
Tillaart, Luuk van den
Weyers, Ruben
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 nov. 10:15 Wilhelmina JO12-1 - Unitas JO12-1 re Sportpark De Saren
1 dec. 10:15 DESK JO12-1 - Wilhelmina JO12-1 re Sportpark Eikendijk
8 dec. 10:15 Wilhelmina JO12-1 - SV BLC JO12-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 1e klasse 3 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
10 nov.
OJC ROSMALEN JO12-2
Pelikaan JO12-1
6 - 3 
10 nov.
Haarsteeg JO12-1
Unitas JO12-1
2 - 5 
10 nov.
FC Engelen JO12-1
DESK JO12-1
1 - 2 
10 nov.
Baardwijk JO12-1
SVW JO12-1
2 - 3 
10 nov.
Woudrichem JO12-1
SV BLC JO12-1
4 - 3 
10 nov.
RKDVC JO12-1
Wilhelmina JO12-1
2 - 2 
17 nov.
Pelikaan JO12-1
Baardwijk JO12-1
4 - 4 
17 nov.
SVW JO12-1
Haarsteeg JO12-1
2 - 3 
17 nov.
Wilhelmina JO12-1
Woudrichem JO12-1
3 - 7 
17 nov.
DESK JO12-1
OJC ROSMALEN JO12-2
2 - 2 
17 nov.
SV BLC JO12-1
RKDVC JO12-1
2 - 3 
17 nov.
Unitas JO12-1
FC Engelen JO12-1
11 - 1 
 
Stand 1e klasse 3 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Woudrichem JO12-1 8 6 1 1 19 32 18 0
2 Unitas JO12-1 8 6 0 2 18 45 19 0
3 RKDVC JO12-1 8 5 2 1 17 28 12 0
4 SVW JO12-1 8 5 0 3 15 31 21 0
5 Pelikaan JO12-1 7 4 1 2 13 36 27 0
6 Baardwijk JO12-1 8 4 1 3 13 27 17 0
7 OJC ROSMALEN JO12-2 8 3 1 4 10 25 22 0
8 DESK JO12-1 8 3 1 4 10 26 45 0
9 Wilhelmina JO12-1 8 2 2 4 8 23 36 0
10 Haarsteeg JO12-1 7 2 1 4 7 18 24 0
11 SV BLC JO12-1 8 2 0 6 6 30 29 0
12 FC Engelen JO12-1 8 0 0 8 0 9 60 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 1e klasse 3 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 nov. 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 - SV BLC JO12-1 re Sportpark De Groote Wielen
24 nov. 09:00 Haarsteeg JO12-1 - FC Engelen JO12-1 re Sportpark Haarsteeg
24 nov. 09:15 Woudrichem JO12-1 - SVW JO12-1 re Sportpark Het Bolwerk
24 nov. 10:00 Baardwijk JO12-1 - DESK JO12-1 re Sportpark Olympia
24 nov. 10:15 Wilhelmina JO12-1 - Unitas JO12-1 re Sportpark De Saren
24 nov. 11:15 RKDVC JO12-1 - Pelikaan JO12-1 re Sportpark aan de Duinweg
1 dec. 08:30 SVW JO12-1 - OJC ROSMALEN JO12-2 re Sportpark Molenvliet
1 dec. 09:00 Haarsteeg JO12-1 - Woudrichem JO12-1 re Sportpark Haarsteeg
1 dec. 09:45 FC Engelen JO12-1 - RKDVC JO12-1 re Sportpark Engelerpark
1 dec. 10:15 DESK JO12-1 - Wilhelmina JO12-1 re Sportpark Eikendijk
1 dec. 11:00 SV BLC JO12-1 - Pelikaan JO12-1 re Sportpark De Meerendonk
1 dec. 11:15 Unitas JO12-1 - Baardwijk JO12-1 re Sportpark Molenvliet
8 dec. 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 - Unitas JO12-1 re Sportpark De Groote Wielen
8 dec. 10:15 Wilhelmina JO12-1 - SV BLC JO12-1 re Sportpark De Saren
8 dec. 10:15 Pelikaan JO12-1 - FC Engelen JO12-1 re Sportpark Bakestein (Pelikaan)
8 dec. 10:30 Woudrichem JO12-1 - DESK JO12-1 re Sportpark Het Bolwerk
8 dec. 11:00 Baardwijk JO12-1 - Haarsteeg JO12-1 re Sportpark Olympia
8 dec. 11:15 RKDVC JO12-1 - SVW JO12-1 re Sportpark aan de Duinweg
 
Uitslagen Groep 1 03 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 03 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO12-1 3 3 0 0 9 24 3 0
2 Emplina JO12-1 3 2 0 1 6 22 11 0
3 Wilhelmina JO12-1 3 1 0 2 3 6 24 0
4 FC Engelen JO12-1 3 0 0 3 0 7 21 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 03 (beker)
Er is nog geen programma bekend