JO12-1
Technische staf
Bounouhi, Samir el (Trainer/coach)
 
Overige staf
Smits, Wesley (Teammanager)
Tillaart, Iwan van den (Teammanager)
 
Spelers
Bounouhi, Ahmed el
Moens, Thomas
Samood, Djayden
Smits, Jaimy
Tillaart, Luuk van den
Weyers, Ruben
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
25 mei 10:15 Wilhelmina JO12-1 - SCG'18 JO12-2G re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 1e klasse 3 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 1e klasse 3 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Unitas JO12-1 11 9 0 2 27 58 21 0
2 RKDVC JO12-1 11 8 2 1 26 55 15 0
3 Woudrichem JO12-1 11 7 2 2 23 42 26 0
4 Baardwijk JO12-1 11 6 1 4 19 39 23 0
5 Pelikaan JO12-1 11 5 2 4 17 52 46 0
6 OJC ROSMALEN JO12-2 11 5 1 5 16 34 28 0
7 SVW JO12-1 11 5 1 5 16 33 35 0
8 Haarsteeg JO12-1 11 5 1 5 16 33 37 0
9 Wilhelmina JO12-1 11 3 2 6 11 32 52 0
10 SV BLC JO12-1 11 3 1 7 10 43 42 0
11 DESK JO12-1 11 3 1 7 10 31 61 0
12 FC Engelen JO12-1 11 0 0 11 0 13 79 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 1e klasse 3 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 2e klasse 4 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
8 mei
GVV'63 JO12-1G
Zwaluw VFC JO12-1
3 - 2 
11 mei
BMC JO12-1
GVV'63 JO12-1G
10 - 0 
11 mei
OJC ROSMALEN JO12-3
FC Engelen JO12-1
1 - 2 
11 mei
Wilhelmina JO12-1
BVV/Timmermans Infra JO12-1
4 - 3 
11 mei
SV Unitas'59 JO12-2
Nivo Sparta JO12-2
2 - 5 
11 mei
Best Vooruit JO12-2
Achilles Veen JO12-1
2 - 3 
11 mei
Zwaluw VFC JO12-1
SCG'18 JO12-2G
2 - 0 
14 mei
BVV/Timmermans Infra JO12-1
Best Vooruit JO12-2
3 - 3 
18 mei
FC Engelen JO12-1
Zwaluw VFC JO12-1
4 - 1 
18 mei
BVV/Timmermans Infra JO12-1
SV Unitas'59 JO12-2
7 - 3 
18 mei
OJC ROSMALEN JO12-3
Wilhelmina JO12-1
6 - 4 
18 mei
Nivo Sparta JO12-2
Achilles Veen JO12-1
1 - 4 
18 mei
GVV'63 JO12-1G
Best Vooruit JO12-2
4 - 6 
18 mei
SCG'18 JO12-2G
BMC JO12-1
2 - 9 
21 mei
BVV/Timmermans Infra JO12-1
GVV'63 JO12-1G
8 - 0 
 
Stand 2e klasse 4 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BMC JO12-1 10 9 0 1 27 68 21 0
2 OJC ROSMALEN JO12-3 10 7 1 2 22 54 28 0
3 Wilhelmina JO12-1 10 7 0 3 21 53 34 0
4 Achilles Veen JO12-1 10 7 0 3 21 37 22 0
5 BVV/Timmermans Infra JO12-1 10 6 2 2 20 55 26 0
6 Best Vooruit JO12-2 10 5 1 4 16 39 29 0
7 FC Engelen JO12-1 10 4 2 4 14 26 35 0
8 GVV'63 JO12-1G 10 4 0 6 12 27 53 0
9 SCG'18 JO12-2G 10 3 1 6 10 22 33 0
10 SV Unitas'59 JO12-2 10 1 1 8 4 23 51 0
11 Zwaluw VFC JO12-1 10 1 1 8 4 23 55 0
12 Nivo Sparta JO12-2 10 1 1 8 4 18 58 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 2e klasse 4 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
25 mei 10:00 BMC JO12-1 - OJC ROSMALEN JO12-3 re Sportpark De Brand
25 mei 10:00 Achilles Veen JO12-1 - BVV/Timmermans Infra JO12-1 re Sportpark De Hanen Weide
25 mei 10:15 Wilhelmina JO12-1 - SCG'18 JO12-2G re Sportpark De Saren
25 mei 11:15 SV Unitas'59 JO12-2 - GVV'63 JO12-1G re Sportpark Bokt
25 mei 11:30 Best Vooruit JO12-2 - FC Engelen JO12-1 re Sportpark De Leemkuilen
25 mei 11:30 Zwaluw VFC JO12-1 - Nivo Sparta JO12-2 re Sportpark Bergenshuizen
 
Uitslagen Groep 1 03 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 03 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO12-1 3 3 0 0 9 24 3 0
2 Emplina JO12-1 3 2 0 1 6 22 11 0
3 Wilhelmina JO12-1 3 1 0 2 3 6 24 0
4 FC Engelen JO12-1 3 0 0 3 0 7 21 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 03 (beker)
Er is nog geen programma bekend