JO8-2
Technische staf
 
Overige staf
Broeren, Tom (Teammanager)
Kroon, Dennis (Teammanager)
Kroon-Fabrie, Sophie (Teammanager)
Woerd, Gerben te (Teammanager)
 
Spelers
Bak, Levi
Hanstede, Stef
Kroon, Sem
Thomassen, Ruben
Tuerlings, Niels
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 nov. 08:45 SC 't Zand JO8-5 - Wilhelmina JO8-2 re Sportpark Bijstervelden
1 dec. 10:15 Wilhelmina JO8-2 - Jong Brabant JO8-4G re Sportpark De Saren
8 dec. 10:15 OJC ROSMALEN JO8-4 - Wilhelmina JO8-2 re Sportpark De Groote Wielen
 
Uitslagen 3e klasse 11 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 11 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 3e klasse 11 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 nov. 08:45 SC 't Zand JO8-5 - Wilhelmina JO8-2 re Sportpark Bijstervelden
24 nov. 09:00 Audacia JO8-1 - Were Di JO8-2 re Sportpark Audacia
24 nov. 09:00 Nevelo JO8-2 - SVSSS JO8-2 re Sportpark D'n Donk
24 nov. 10:15 Jong Brabant JO8-4G - ODC JO8-2 re Sportpark Berkelseweg
24 nov. 10:15 Haarsteeg JO8-2 - Zwaluw VFC JO8-6 re Sportpark Haarsteeg
24 nov. 10:15 OJC ROSMALEN JO8-4 - Nemelaer JO8-1 re Sportpark De Groote Wielen
1 dec. 08:30 SVSSS JO8-2 - Were Di JO8-2 re Sportpark Zeshoeven
1 dec. 08:30 ODC JO8-2 - SC 't Zand JO8-5 re Sportpark Molenwijk
1 dec. 08:45 Zwaluw VFC JO8-6 - Audacia JO8-1 re Sportpark Bergenshuizen
1 dec. 09:00 Nemelaer JO8-1 - Nevelo JO8-2 re Sportpark De Walzaad
1 dec. 10:15 Wilhelmina JO8-2 - Jong Brabant JO8-4G re Sportpark De Saren
1 dec. 10:15 Haarsteeg JO8-2 - OJC ROSMALEN JO8-4 re Sportpark Haarsteeg
8 dec. 08:45 SC 't Zand JO8-5 - Haarsteeg JO8-2 re Sportpark Bijstervelden
8 dec. 09:00 Audacia JO8-1 - Nemelaer JO8-1 re Sportpark Audacia
8 dec. 09:00 Nevelo JO8-2 - ODC JO8-2 re Sportpark D'n Donk
8 dec. 09:00 Were Di JO8-2 - Zwaluw VFC JO8-6 re Sportpark Moerenburg
8 dec. 10:15 Jong Brabant JO8-4G - SVSSS JO8-2 re Sportpark Berkelseweg
8 dec. 10:15 OJC ROSMALEN JO8-4 - Wilhelmina JO8-2 re Sportpark De Groote Wielen
 
Uitslagen Groep 2 045 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 045 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Nivo Sparta JO8-2 3 3 0 0 9 37 16 0
2 Emplina JO8-3 3 2 0 1 6 29 19 0
3 Wilhelmina JO8-2 3 1 0 2 3 30 20 0
4 Hedel JO8-2 3 0 0 3 0 6 47 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 045 (beker)
Er is nog geen programma bekend