JO8-2
Technische staf
Broeren, Tom (Trainer/coach)
Kroon, Dennis (Trainer/coach)
 
Overige staf
Kroon-Fabrie, Sophie (Teammanager)
 
Spelers
Faber, Koen
Hanstede, Stef
Kroon, Sem
Thomassen, Ruben
Tuerlings, Niels
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
23 mrt. 10:15 Wilhelmina JO8-2 - Zwaluw VFC JO8-2 re Sportpark De Saren
30 mrt. 08:45 Zwaluw VFC JO8-3 - Wilhelmina JO8-2 re Sportpark Bergenshuizen
6 apr. 09:00 BMC JO8-2G - Wilhelmina JO8-2 re Sportpark De Brand
 
Uitslagen 3e klasse 11 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 11 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 3e klasse 11 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 3e klasse 12 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 12 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 3e klasse 12 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
23 mrt. 08:30 Emplina JO8-2 - Emplina JO8-3 re Sportpark Empel Zuid
23 mrt. 09:15 TGG JO8-1 - Maliskamp JO8-2 re Sportpark De Donken
23 mrt. 09:30 HHC'09 JO8-1 - BMC JO8-2G re Sportpark De Oosters
23 mrt. 10:15 Wilhelmina JO8-2 - Zwaluw VFC JO8-2 re Sportpark De Saren
23 mrt. 10:15 OJC ROSMALEN JO8-4 - Zwaluw VFC JO8-3 re Sportpark De Groote Wielen
23 mrt. 15:15 FC Engelen JO8-3 - Wilhelmina JO8-6 re Sportpark Engelerpark
30 mrt. 08:30 Emplina JO8-3 - Wilhelmina JO8-6 re Sportpark Empel Zuid
30 mrt. 08:45 Zwaluw VFC JO8-3 - Wilhelmina JO8-2 re Sportpark Bergenshuizen
30 mrt. 10:15 Maliskamp JO8-2 - Emplina JO8-2 re Sportpark Maliskamp
6 apr. 08:30 Emplina JO8-3 - Maliskamp JO8-2 re Sportpark Empel Zuid
6 apr. 08:45 Zwaluw VFC JO8-3 - Emplina JO8-2 re Sportpark Bergenshuizen
6 apr. 08:45 Zwaluw VFC JO8-2 - HHC'09 JO8-1 re Sportpark Bergenshuizen
6 apr. 09:00 BMC JO8-2G - Wilhelmina JO8-2 re Sportpark De Brand
6 apr. 10:15 Wilhelmina JO8-6 - TGG JO8-1 re Sportpark De Saren
6 apr. 13:15 FC Engelen JO8-3 - OJC ROSMALEN JO8-4 re Sportpark Engelerpark
10 apr. 18:30 Wilhelmina JO8-6 - OJC ROSMALEN JO8-4 re Sportpark De Saren
10 apr. 18:30 Emplina JO8-3 - BMC JO8-2G re Sportpark Empel Zuid
 
Uitslagen Groep 2 045 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 045 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Nivo Sparta JO8-2 3 3 0 0 9 37 16 0
2 Emplina JO8-3 3 2 0 1 6 29 19 0
3 Wilhelmina JO8-2 3 1 0 2 3 30 20 0
4 Hedel JO8-2 3 0 0 3 0 6 47 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 045 (beker)
Er is nog geen programma bekend