JO9-4
Technische staf
Sanders, Peter (Trainer)
 
Overige staf
Benavente prieto, Diego (Teammanager)
 
Spelers
Lommen, Twan
Stiphout, Nick van
Willems, Sem
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
23 mrt. 08:45 DSC JO9-2G - Wilhelmina JO9-4 re Sportpark Ipperakkeren
6 apr. 08:45 Wilhelmina JO9-4 - Jan van Arckel JO9-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 3e klasse 11 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 11 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 3e klasse 11 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 4e klasse 10 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 10 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 4e klasse 10 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
23 mrt. 08:30 NOAD'32 JO9-1 - GVV'63 JO9-2G re Sportpark Korenzand
23 mrt. 08:45 DSC JO9-2G - Wilhelmina JO9-4 re Sportpark Ipperakkeren
23 mrt. 09:00 Wilhelmina'26 JO9-1 - HHC'09 JO9-1 re Sportpark De Ebbe
23 mrt. 09:00 GDC JO9-2 - GVV JO9-1 re Sportpark GDC
23 mrt. 09:30 Jan van Arckel JO9-1 - MVV'58 JO9-1 re Sportpark D’n Huybert
23 mrt. 09:30 Heerewaarden JO9-1G - Nivo Sparta JO9-3 re Sportpark De Buke
30 mrt. 08:30 Nivo Sparta JO9-3 - Wilhelmina'26 JO9-1 re Sportpark De Watertoren
30 mrt. 08:30 MVV'58 JO9-1 - NOAD'32 JO9-1 re Sportpark Achterveld
30 mrt. 10:00 HHC'09 JO9-1 - DSC JO9-2G re Sportpark De Oosters
6 apr. 08:30 GVV'63 JO9-2G - MVV'58 JO9-1 re Sportpark Maartenshof
6 apr. 08:30 Nivo Sparta JO9-3 - NOAD'32 JO9-1 re Sportpark De Watertoren
6 apr. 08:45 Wilhelmina JO9-4 - Jan van Arckel JO9-1 re Sportpark De Saren
6 apr. 08:45 DSC JO9-2G - Heerewaarden JO9-1G re Sportpark Ipperakkeren
6 apr. 09:30 GVV JO9-1 - Wilhelmina'26 JO9-1 re Sportpark Anton Kruger
6 apr. 10:00 HHC'09 JO9-1 - GDC JO9-2 re Sportpark De Oosters
10 apr. 18:30 GVV'63 JO9-2G - GVV JO9-1 re Sportpark Maartenshof
 
Uitslagen Groep 3 03 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 3 03 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Well JO9-1 3 3 0 0 9 39 7 0
2 Wilhelmina JO9-4 3 1 1 1 4 12 17 0
3 Haarsteeg JO9-2 3 1 0 2 3 13 26 0
4 Vlijmense Boys JO9-1 3 0 1 2 1 12 26 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 3 03 (beker)
Er is nog geen programma bekend