MO15-1
Technische staf
 
Overige staf
Veen, Christel van (Teammanager)
 
Spelers
Boks, Yasmin
Bonselaar, Evi
Cruijsen, Anita van
Dielissen, Serenity
Heijden, Joann van der
Leeden, Gwen van der
Mual, Yana
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 nov. 13:00 Jan van Arckel MO15-1 - Wilhelmina MO15-1 re Sportpark D’n Huybert
1 dec. 13:00 Wilhelmina MO15-1 - DSC MO15-2 re Sportpark De Saren
8 dec. 13:00 Emplina MO15-1 - Wilhelmina MO15-1 re Sportpark Empel Zuid
 
Uitslagen 2e klasse 09 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
10 nov.
Nivo Sparta MO15-1
Theole MO15-2
2 - 0 
10 nov.
TGG MO15-1
Wilhelmina MO15-1
3 - 0 
10 nov.
DSC MO15-2
FC Engelen MO15-1
0 - 2 
10 nov.
RKKSV MO15-1
OJC ROSMALEN MO15-2
2 - 3 
10 nov.
Emplina MO15-1
SCG'18 MO15-1
8 - 0 
10 nov.
Jan van Arckel MO15-1
Den Dungen MO15-1
3 - 1 
17 nov.
Theole MO15-2
RKKSV MO15-1
0 - 1 
17 nov.
SCG'18 MO15-1
Jan van Arckel MO15-1
2 - 12 
17 nov.
Den Dungen MO15-1
Emplina MO15-1
6 - 1 
17 nov.
Wilhelmina MO15-1
Nivo Sparta MO15-1
2 - 1 
17 nov.
OJC ROSMALEN MO15-2
DSC MO15-2
5 - 0 
 
Stand 2e klasse 09 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Jan van Arckel MO15-1 7 7 0 0 21 43 4 0
2 OJC ROSMALEN MO15-2 8 6 1 1 19 23 7 0
3 FC Engelen MO15-1 6 5 1 0 16 25 4 0
4 RKKSV MO15-1 7 5 0 2 15 25 9 0
5 Den Dungen MO15-1 7 4 1 2 13 24 8 0
6 Nivo Sparta MO15-1 8 3 3 2 12 17 14 0
7 Wilhelmina MO15-1 8 3 1 4 10 19 16 0
8 TGG MO15-1 7 3 0 4 9 26 20 0
9 Emplina MO15-1 8 3 0 5 9 20 18 0
10 DSC MO15-2 8 1 2 5 5 7 26 0
11 SCG'18 MO15-1 8 0 1 7 1 10 71 0
12 Theole MO15-2 8 0 0 8 0 1 43 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 2e klasse 09 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
20 nov. 11:30 FC Engelen MO15-1 - TGG MO15-1 re Sportpark Engelerpark
24 nov. 09:30 Nivo Sparta MO15-1 - RKKSV MO15-1 re Sportpark De Watertoren
24 nov. 10:00 Emplina MO15-1 - FC Engelen MO15-1 re Sportpark Empel Zuid
24 nov. 11:00 TGG MO15-1 - OJC ROSMALEN MO15-2 re Sportpark De Donken
24 nov. 11:00 SCG'18 MO15-1 - Theole MO15-2 re Sportpark Heidelust
24 nov. 11:30 DSC MO15-2 - Den Dungen MO15-1 re Sportpark Ipperakkeren
24 nov. 13:00 Jan van Arckel MO15-1 - Wilhelmina MO15-1 re Sportpark D’n Huybert
1 dec. 09:45 Theole MO15-2 - TGG MO15-1 re Sportpark Drumpt
1 dec. 12:15 Nivo Sparta MO15-1 - Jan van Arckel MO15-1 re Sportpark De Watertoren
1 dec. 12:30 RKKSV MO15-1 - Emplina MO15-1 re Sportpark Eikenhage
1 dec. 12:30 Den Dungen MO15-1 - FC Engelen MO15-1 re Sportpark Jacobskamp
1 dec. 13:00 Wilhelmina MO15-1 - DSC MO15-2 re Sportpark De Saren
1 dec. 13:00 OJC ROSMALEN MO15-2 - SCG'18 MO15-1 re Sportpark De Groote Wielen
8 dec. 11:00 TGG MO15-1 - Nivo Sparta MO15-1 re Sportpark De Donken
8 dec. 11:00 SCG'18 MO15-1 - Den Dungen MO15-1 re Sportpark Heidelust
8 dec. 11:30 DSC MO15-2 - Theole MO15-2 re Sportpark Ipperakkeren
8 dec. 11:30 FC Engelen MO15-1 - RKKSV MO15-1 re Sportpark Engelerpark
8 dec. 13:00 Jan van Arckel MO15-1 - OJC ROSMALEN MO15-2 re Sportpark D’n Huybert
8 dec. 13:00 Emplina MO15-1 - Wilhelmina MO15-1 re Sportpark Empel Zuid
 
Uitslagen Groep 2 21 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 21 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Hilvaria MO15-1 3 3 0 0 9 26 3 0
2 SV Budel MO15-2 3 2 0 1 6 6 9 0
3 Wilhelmina MO15-1 3 1 0 2 3 9 16 0
4 RKSV Nuenen MO15-2 3 0 0 3 0 6 19 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 21 (beker)
Er is nog geen programma bekend