MO15-1
Technische staf
 
Overige staf
Veen, Christel van (Teammanager)
 
Spelers
Boks, Yasmin
Cruijsen, Anita van
Dielissen, Serenity
Heijden, Joann van der
Leeden, Gwen van der
Mual, Yana
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
23 mrt. 13:00 Wilhelmina MO15-1 - Den Dungen MO15-1 re Sportpark De Saren
6 apr. 11:30 DSC MO15-2 - Wilhelmina MO15-1 re Sportpark Ipperakkeren
 
Uitslagen 2e klasse 7 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
9 mrt.
MVV'58 MO15-2
SV BLC MO15-1
0 - 11 
9 mrt.
Well MO15-1
BVV/Timmermans Infra MO15-1
2 - 1 
9 mrt.
DSC MO15-2
Den Dungen MO15-1
0 - 1 
9 mrt.
Wilhelmina MO15-1
Emplina MO15-1
2 - 1 
16 mrt.
SV BLC MO15-1
Wilhelmina MO15-1
1 - 0 
16 mrt.
BVV/Timmermans Infra MO15-1
Theole MO15-2
4 - 3 
16 mrt.
Haarsteeg MO15-1
DSC MO15-2
4 - 2 
16 mrt.
Den Dungen MO15-1
Well MO15-1
5 - 0 
 
Stand 2e klasse 7 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 SV BLC MO15-1 4 3 1 0 10 19 6 0
2 Haarsteeg MO15-1 3 3 0 0 9 8 3 0
3 Wilhelmina'26 MO15-1 2 2 0 0 6 7 1 0
4 Den Dungen MO15-1 3 2 0 1 6 9 4 0
5 Well MO15-1 4 2 0 2 6 6 13 0
6 OJC ROSMALEN MO15-4 2 1 1 0 4 8 4 0
7 DSC MO15-2 4 1 1 2 4 4 6 0
8 BVV/Timmermans Infra MO15-1 3 1 0 2 3 6 8 0
9 Wilhelmina MO15-1 4 1 0 3 3 2 5 0
10 Theole MO15-2 3 0 1 2 1 7 9 0
11 Emplina MO15-1 3 0 1 2 1 5 7 0
12 MVV'58 MO15-2 3 0 1 2 1 2 17 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 2e klasse 7 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
23 mrt. 09:30 Well MO15-1 - Haarsteeg MO15-1 re Sportpark De Hoef
23 mrt. 09:45 Theole MO15-2 - MVV'58 MO15-2 re Sportpark Drumpt
23 mrt. 11:30 DSC MO15-2 - SV BLC MO15-1 re Sportpark Ipperakkeren
23 mrt. 11:30 BVV/Timmermans Infra MO15-1 - Wilhelmina'26 MO15-1 re Sportpark De Vliert
23 mrt. 13:00 Wilhelmina MO15-1 - Den Dungen MO15-1 re Sportpark De Saren
23 mrt. 13:00 OJC ROSMALEN MO15-4 - Emplina MO15-1 re Sportpark De Groote Wielen
30 mrt. 11:30 OJC ROSMALEN MO15-4 - Haarsteeg MO15-1 re Sportpark De Groote Wielen
30 mrt. 12:45 Emplina MO15-1 - MVV'58 MO15-2 re Sportpark Empel Zuid
30 mrt. 13:00 Den Dungen MO15-1 - BVV/Timmermans Infra MO15-1 re Sportpark Jacobskamp
6 apr. 08:30 MVV'58 MO15-2 - Well MO15-1 re Sportpark Achterveld
6 apr. 09:45 SV BLC MO15-1 - BVV/Timmermans Infra MO15-1 re Sportpark De Meerendonk
6 apr. 11:00 Emplina MO15-1 - Wilhelmina'26 MO15-1 re Sportpark Empel Zuid
6 apr. 11:30 Haarsteeg MO15-1 - Theole MO15-2 re Sportpark Haarsteeg
6 apr. 11:30 DSC MO15-2 - Wilhelmina MO15-1 re Sportpark Ipperakkeren
6 apr. 12:30 Den Dungen MO15-1 - OJC ROSMALEN MO15-4 re Sportpark Jacobskamp
10 apr. 18:30 Wilhelmina'26 MO15-1 - OJC ROSMALEN MO15-4 re Sportpark De Ebbe
 
Uitslagen 2e klasse 09 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 2e klasse 09 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Jan van Arckel MO15-1 10 10 0 0 30 59 4 0
2 OJC ROSMALEN MO15-2 11 8 1 2 25 36 12 0
3 FC Engelen MO15-1 9 6 3 0 21 31 9 0
4 Den Dungen MO15-1 10 6 2 2 20 41 9 0
5 RKKSV MO15-1 9 5 2 2 17 28 12 0
6 TGG MO15-1 11 5 1 5 16 37 29 0
7 Emplina MO15-1 11 4 1 6 13 24 22 0
8 Wilhelmina MO15-1 11 4 1 6 13 22 24 0
9 Nivo Sparta MO15-1 11 3 4 4 13 18 24 0
10 DSC MO15-2 11 2 2 7 8 11 35 0
11 SCG'18 MO15-1 11 0 2 9 2 13 91 0
12 Theole MO15-2 11 0 1 10 1 4 53 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 2e klasse 09 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 2 21 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 21 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Hilvaria MO15-1 3 3 0 0 9 26 3 0
2 SV Budel MO15-2 3 2 0 1 6 6 9 0
3 Wilhelmina MO15-1 3 1 0 2 3 9 16 0
4 RKSV Nuenen MO15-2 3 0 0 3 0 6 19 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 21 (beker)
Er is nog geen programma bekend