SEN 8
Technische staf
Prins, Hans (Trainer/coach)
 
Overige staf
 
Spelers
Berg, Joey van den
Beurden, Wouter van
Hidayat, Ridho
Jansen, Niels
Koolen, Mark
Luttik, Tijn
Middelkoop, Patrick
Prins, Jarno
Prins, Jordi
Villalba Recuerda, Julio
Voets, Rob
Zentjens, Robert
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 nov. 12:00 Wilhelmina 8 - DSC 7 re Sportpark De Saren
1 dec. 12:00 Wilhelmina 8 - Heerewaarden 2 re Sportpark De Saren
8 dec. 12:00 Hedel 5 - Wilhelmina 8 re Sportpark De Winkels
 
Uitslagen 6e klasse 63 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
10 nov.
TGG 7
OJC ROSMALEN 10
2 - 1 
10 nov.
Alem 3
Hedel 5
6 - 0 
10 nov.
Wilhelmina 8
RKKSV 4
3 - 1 
10 nov.
DSC 7
Heerewaarden 2
4 - 2 
17 nov.
Heerewaarden 2
TGG 7
3 - 2 
17 nov.
Hedel 5
DSC 7
2 - 1 
17 nov.
Den Dungen 5
Wilhelmina 8
3 - 0 
17 nov.
OJC ROSMALEN 10
BMC 7
1 - 3 
17 nov.
RKKSV 4
HRC'14 4
5 - 2 
 
Stand 6e klasse 63 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RKKSV 4 7 5 1 1 16 34 10 0
2 OJC ROSMALEN 10 8 5 0 3 15 27 15 0
3 BMC 7 6 4 2 0 14 22 10 0
4 Emplina 8 6 4 0 2 12 26 20 0
5 Heerewaarden 2 8 3 2 3 11 26 24 0
6 TGG 7 8 3 2 3 11 17 20 0
7 Wilhelmina 8 8 3 0 5 9 15 22 0
8 DSC 7 7 2 2 3 8 18 22 0
9 Hedel 5 7 2 1 4 7 10 32 0
10 Den Dungen 5 4 2 1 1 5 10 7 2
11 Alem 3 7 1 2 4 5 16 23 0
12 HRC'14 4 6 0 1 5 1 9 25 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 63 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 nov. 10:30 Alem 3 - TGG 7 re Sportpark De Oude Maas
24 nov. 12:00 Wilhelmina 8 - DSC 7 re Sportpark De Saren
24 nov. 12:00 Hedel 5 - Den Dungen 5 re Sportpark De Winkels
24 nov. 12:00 HRC'14 4 - BMC 7 re Sportpark Hurwenen
1 dec. 10:00 TGG 7 - HRC'14 4 re Sportpark De Donken
1 dec. 11:00 BMC 7 - Alem 3 re Sportpark De Brand
1 dec. 12:00 Wilhelmina 8 - Heerewaarden 2 re Sportpark De Saren
1 dec. 12:00 DSC 7 - RKKSV 4 re Sportpark Ipperakkeren
1 dec. 12:15 Den Dungen 5 - Emplina 8 re Sportpark Jacobskamp
1 dec. 12:30 OJC ROSMALEN 10 - Hedel 5 re Sportpark De Groote Wielen
8 dec. 10:00 Heerewaarden 2 - BMC 7 re Sportpark De Buke
8 dec. 10:30 Alem 3 - HRC'14 4 re Sportpark De Oude Maas
8 dec. 12:00 Hedel 5 - Wilhelmina 8 re Sportpark De Winkels
8 dec. 12:30 OJC ROSMALEN 10 - Den Dungen 5 re Sportpark De Groote Wielen
8 dec. 13:00 RKKSV 4 - TGG 7 re Sportpark Eikenhage
8 dec. 13:00 Emplina 8 - DSC 7 re Sportpark Empel Zuid
 
Uitslagen Groep 7 086 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 7 086 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 CHC 5 3 3 0 0 9 22 12 0
2 B.V.V. 4 3 2 0 1 6 15 11 0
3 FC Engelen 3 3 1 0 2 3 11 13 0
4 Wilhelmina 8 3 0 0 3 0 7 19 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 7 086 (beker)
Er is nog geen programma bekend