SEN 8
Technische staf
Prins, Hans (Trainer/coach)
 
Overige staf
 
Spelers
Berg, Joey van den
Bloks, Sven
Hidayat, Ridho
Jansen, Niels
Koolen, Mark
Luttik, Tijn
Middelkoop, Patrick
Prins, Jarno
Prins, Jordi
Villalba Recuerda, Julio
Voets, Rob
Zentjens, Robert
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
8 mrt. 10:00 TGG 7 - Wilhelmina 8 re Sportpark De Donken
 
Uitslagen 6e klasse 63 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
16 feb.
BMC 7
OJC ROSMALEN 10
4 - 2 
16 feb.
Wilhelmina 8
Den Dungen 5
6 - 3 
16 feb.
Hedel 5
Heerewaarden 2
2 - 5 
 
Stand 6e klasse 63 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BMC 7 12 10 2 0 32 57 12 0
2 Emplina 8 11 9 0 2 27 51 27 0
3 OJC ROSMALEN 10 13 8 0 5 24 49 26 0
4 TGG 7 12 6 2 4 20 35 28 0
5 RKKSV 4 10 6 1 3 19 39 16 0
6 Wilhelmina 8 13 6 0 7 18 32 34 0
7 Heerewaarden 2 12 5 2 5 17 35 35 0
8 Hedel 5 12 4 1 7 13 26 60 0
9 DSC 7 12 3 2 7 11 25 35 0
10 Den Dungen 5 12 3 2 7 9 28 52 2
11 Alem 3 10 2 2 6 8 26 34 0
12 HRC'14 4 11 0 2 9 2 12 56 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 63 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
1 mrt. 10:30 Emplina 8 - Alem 3 re Sportpark Empel Zuid
1 mrt. 11:00 BMC 7 - DSC 7 re Sportpark De Brand
1 mrt. 12:00 HRC'14 4 - Hedel 5 re Sportpark Hurwenen
1 mrt. 13:00 RKKSV 4 - Den Dungen 5 re Sportpark Eikenhage
8 mrt. 10:00 Heerewaarden 2 - HRC'14 4 re Sportpark De Buke
8 mrt. 10:00 TGG 7 - Wilhelmina 8 re Sportpark De Donken
8 mrt. 12:00 Emplina 8 - BMC 7 re Sportpark Empel Zuid
8 mrt. 12:15 Den Dungen 5 - DSC 7 re Sportpark Jacobskamp
8 mrt. 12:30 OJC ROSMALEN 10 - Alem 3 re Sportpark De Groote Wielen
8 mrt. 13:00 RKKSV 4 - Hedel 5 re Sportpark Eikenhage
 
Uitslagen Groep 7 086 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 7 086 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 CHC 5 3 3 0 0 9 22 12 0
2 B.V.V. 4 3 2 0 1 6 15 11 0
3 FC Engelen 3 3 1 0 2 3 11 13 0
4 Wilhelmina 8 3 0 0 3 0 7 19 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 7 086 (beker)
Er is nog geen programma bekend