SEN 8
Technische staf
 
Overige staf
Wijs, Stan de (Teammanager)
 
Spelers
Bambacht, Danny
Bijsterveld, Hans van
Dupuis, Paul
Groeneweg, Jullien
Krete, Wesley
Oetelaar, Guney v.d.
Vet, Leroy de
Vet, PJ de
Weber, Patrick
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
25 nov. 10:00 Wilhelmina 8 - Boxtel 9 re Sportpark De Saren
2 dec. 10:00 SCG'18 9 - Wilhelmina 8 re Sportpark Zegenwerp
9 dec. 10:00 Wilhelmina 8 - Nemelaer 5 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 6e klasse 63 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
4 nov.
Wilhelmina 8
RKKSV 5
8 - 0 
4 nov.
Real Lunet 5
Boxtel 9
12 - 0 
4 nov.
RKDVC 13
SCG'18 9
2 - 5 
4 nov.
SV BLC 3
CHC 5
2 - 5 
4 nov.
OSC'45 5
Den Dungen 9
7 - 3 
4 nov.
Essche Boys 4
Nemelaer 5
1 - 6 
11 nov.
Wilhelmina 8
OSC'45 5
1 - 6 
11 nov.
RKDVC 13
Real Lunet 5
0 - 3 
11 nov.
Essche Boys 4
SV BLC 3
0 - 5 
18 nov.
Real Lunet 5
RKKSV 5
Afgelast 
18 nov.
Den Dungen 9
CHC 5
1 - 2 
18 nov.
Nemelaer 5
RKDVC 13
3 - 1 
18 nov.
SV BLC 3
Wilhelmina 8
3 - 4 
18 nov.
OSC'45 5
Essche Boys 4
2 - 1 
 
Stand 6e klasse 63 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OSC'45 5 8 8 0 0 24 39 13 0
2 SCG'18 9 6 5 0 1 15 26 13 0
3 CHC 5 6 4 1 1 13 31 10 0
4 Real Lunet 5 6 4 1 1 13 30 10 0
5 Wilhelmina 8 8 3 4 1 13 34 29 0
6 Nemelaer 5 6 4 0 2 12 18 12 0
7 RKDVC 13 7 2 0 5 6 10 25 0
8 SV BLC 3 8 2 0 6 6 22 24 0
9 Den Dungen 9 7 1 1 5 4 18 31 0
10 Essche Boys 4 7 1 1 5 4 18 32 0
11 RKKSV 5 5 1 0 4 3 9 28 0
12 Boxtel 9 6 1 0 5 3 8 36 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 63 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
25 nov. 10:00 SCG'18 9 - CHC 5 re Sportpark Zegenwerp
25 nov. 10:00 Wilhelmina 8 - Boxtel 9 re Sportpark De Saren
25 nov. 10:30 RKDVC 13 - OSC'45 5 re Sportpark aan de Duinweg
25 nov. 11:00 SV BLC 3 - Den Dungen 9 re Sportpark De Meerendonk
25 nov. 12:00 RKKSV 5 - Nemelaer 5 re Sportpark Eikenhage
25 nov. 12:00 Essche Boys 4 - Real Lunet 5 re Sportpark Essche Boys
2 dec. 10:00 Boxtel 9 - RKDVC 13 re Sportpark Munsel
2 dec. 10:00 SCG'18 9 - Wilhelmina 8 re Sportpark Zegenwerp
2 dec. 10:00 Den Dungen 9 - RKKSV 5 re Sportpark Jacobskamp
2 dec. 11:00 OSC'45 5 - Real Lunet 5 re Sportpark De Hambaken
2 dec. 11:00 CHC 5 - Essche Boys 4 re Sportpark De Schutskamp
2 dec. 11:00 Nemelaer 5 - SV BLC 3 re Sportpark De Walzaad
9 dec. 10:00 Wilhelmina 8 - Nemelaer 5 re Sportpark De Saren
9 dec. 10:00 Real Lunet 5 - CHC 5 re Sportpark Bergenshuizen
9 dec. 10:30 RKDVC 13 - Den Dungen 9 re Sportpark aan de Duinweg
9 dec. 11:00 SV BLC 3 - OSC'45 5 re Sportpark De Meerendonk
9 dec. 12:00 RKKSV 5 - SCG'18 9 re Sportpark Eikenhage
9 dec. 12:00 Essche Boys 4 - Boxtel 9 re Sportpark Essche Boys
 
Uitslagen Groep 7 078 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 7 078 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Hedel 4 2 2 0 0 6 12 3 0
2 TGG 5 2 1 0 1 3 5 6 0
3 Wilhelmina 8 2 0 0 2 0 3 11 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 7 078 (beker)
Er is nog geen programma bekend