SEN 9
Technische staf
Prins, Hans (Hoofdcoach)
 
Overige staf
Prins, Hans (Teammanager)
Reynders, Jack (Teammanager)
 
Spelers
Beurden, Wouter van
Fennema, Joey
Hidayat, Ridho
Jansen, Niels
Koolen, Mark
Luttik, Tijn
Petronilia, Jonathan
Prins, Jarno
Prins, Jordi
Villalba Recuerda, Julio
Voets, Rob
Zentjens, Robert
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 mrt. 14:00 Vlijmense Boys 6 - Wilhelmina 9 re Sportpark De Hoge Heide
31 mrt. 12:30 RKDVC 8 - Wilhelmina 9 re Sportpark aan de Duinweg
7 apr. 10:00 Baardwijk 7 - Wilhelmina 9 re Sportpark Olympia
 
Uitslagen 6e klasse 62 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
10 mrt.
Haarsteeg 6
Wilhelmina 9
1 - 2 
10 mrt.
FC Drunen 5
Nieuwkuijk 6
2 - 1 
10 mrt.
WSC 7
OJC ROSMALEN 14
3 - 3 
17 mrt.
Baardwijk 7
WSC 7
0 - 10 
17 mrt.
Nieuwkuijk 6
HHC'09 4
4 - 1 
17 mrt.
OJC ROSMALEN 14
RKDVC 8
1 - 3 
 
Stand 6e klasse 62 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RKDVC 8 13 11 1 1 34 44 17 0
2 Vlijmense Boys 6 9 8 1 0 25 64 16 0
3 RWB 5 12 7 1 4 22 54 32 0
4 WSC 7 12 7 1 4 22 50 31 0
5 OJC ROSMALEN 14 11 6 2 3 20 41 21 0
6 Wilhelmina 9 11 6 1 4 19 26 26 0
7 FC Drunen 5 11 6 0 5 18 29 25 0
8 HHC'09 4 12 5 2 5 17 43 31 0
9 SC Elshout 4 12 5 1 6 16 29 38 0
10 Nieuwkuijk 6 13 2 2 9 8 27 54 0
11 Haarsteeg 6 10 0 0 10 0 15 39 0
12 Baardwijk 7 12 0 0 12 0 5 97 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 62 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 mrt. 10:00 Haarsteeg 6 - WSC 7 re Sportpark Haarsteeg
24 mrt. 10:30 FC Drunen 5 - OJC ROSMALEN 14 re Sportpark Duinzicht
24 mrt. 12:00 HHC'09 4 - RWB 5 re Sportpark De Oosters
24 mrt. 12:30 RKDVC 8 - Nieuwkuijk 6 re Sportpark aan de Duinweg
24 mrt. 14:00 Vlijmense Boys 6 - Wilhelmina 9 re Sportpark De Hoge Heide
28 mrt. 20:00 SC Elshout 4 - WSC 7 re Sportpark Den Donk
31 mrt. 10:30 FC Drunen 5 - Baardwijk 7 re Sportpark Duinzicht
31 mrt. 11:00 Vlijmense Boys 6 - RWB 5 re Sportpark De Hoge Heide
31 mrt. 12:00 Nieuwkuijk 6 - Haarsteeg 6 re Sportpark Nieuwkuijk
31 mrt. 12:30 RKDVC 8 - Wilhelmina 9 re Sportpark aan de Duinweg
7 apr. 10:00 Baardwijk 7 - Wilhelmina 9 re Sportpark Olympia
7 apr. 10:30 FC Drunen 5 - RKDVC 8 re Sportpark Duinzicht
7 apr. 11:00 RWB 5 - Haarsteeg 6 re Sportpark De Gaard
7 apr. 11:00 WSC 7 - HHC'09 4 re Sportpark Eikendonk
7 apr. 12:30 OJC ROSMALEN 14 - Vlijmense Boys 6 re Sportpark De Groote Wielen
7 apr. 12:45 Nieuwkuijk 6 - SC Elshout 4 re Sportpark Nieuwkuijk
11 apr. 18:30 WSC 7 - Vlijmense Boys 6 re Sportpark Eikendonk
11 apr. 18:30 Wilhelmina 9 - Baardwijk 7 re Sportpark De Saren
11 apr. 18:30 OJC ROSMALEN 14 - FC Drunen 5 re Sportpark De Groote Wielen
11 apr. 18:30 HHC'09 4 - Haarsteeg 6 re Sportpark De Oosters
 
Uitslagen Groep 6 13 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 13 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 9 1 1 0 0 3 3 1 0
2 OJC ROSMALEN 11 1 0 0 1 0 1 3 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 13 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 13 03 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 13 03 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 CHC 3 1 1 0 0 3 4 2 0
2 Wilhelmina 9 1 0 0 1 0 2 4 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 13 03 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 7 029 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 7 029 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 9 3 2 1 0 7 9 6 0
2 RKKSV 4 3 2 0 1 6 13 6 0
3 OJC ROSMALEN 15 3 1 0 2 3 6 11 0
4 Emplina 6 3 0 1 2 1 2 7 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 7 029 (beker)
Er is nog geen programma bekend