SEN 9
Technische staf
Prins, Hans (Hoofdcoach)
 
Overige staf
Prins, Hans (Teammanager)
Reynders, Jack (Teammanager)
 
Spelers
Beurden, Wouter van
Fennema, Joey
Hidayat, Ridho
Jansen, Niels
Koolen, Mark
Luttik, Tijn
Petronilia, Jonathan
Prins, Jarno
Prins, Jordi
Villalba Recuerda, Julio
Voets, Rob
Zentjens, Robert
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
26 mei 10:00 Wilhelmina 9 - FC Drunen 5 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 6e klasse 62 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
9 mei
SC Elshout 4
RWB 5
2 - 1 
12 mei
Haarsteeg 6
RKDVC 8
0 - 8 
12 mei
Wilhelmina 9
Nieuwkuijk 6
6 - 2 
12 mei
RWB 5
Baardwijk 7
5 - 1 
12 mei
Vlijmense Boys 6
WSC 7
 
12 mei
SC Elshout 4
FC Drunen 5
3 - 1 
16 mei
FC Drunen 5
Vlijmense Boys 6
1 - 6 
19 mei
Baardwijk 7
Nieuwkuijk 6
0 - 4 
19 mei
FC Drunen 5
Haarsteeg 6
3 - 2 
19 mei
WSC 7
RWB 5
2 - 8 
19 mei
SC Elshout 4
Vlijmense Boys 6
0 - 6 
19 mei
OJC ROSMALEN 14
Wilhelmina 9
2 - 6 
 
Stand 6e klasse 62 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RKDVC 8 19 17 1 1 52 73 22 0
2 Vlijmense Boys 6 17 16 1 0 49 120 17 0
3 Wilhelmina 9 19 11 2 6 35 52 35 0
4 RWB 5 19 10 2 7 32 86 54 0
5 OJC ROSMALEN 14 18 9 2 7 29 54 35 0
6 WSC 7 18 9 1 8 28 66 58 0
7 FC Drunen 5 19 9 0 10 27 43 57 0
8 SC Elshout 4 20 8 1 11 25 38 54 0
9 Nieuwkuijk 6 19 3 3 13 12 36 72 0
10 Haarsteeg 6 19 3 0 16 9 28 75 0
11 Baardwijk 7 19 1 1 17 4 14 131 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 62 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
23 mei 19:30 Vlijmense Boys 6 - OJC ROSMALEN 14 re Sportpark De Hoge Heide
26 mei 10:00 Haarsteeg 6 - Baardwijk 7 re Sportpark Haarsteeg
26 mei 10:00 Wilhelmina 9 - FC Drunen 5 re Sportpark De Saren
26 mei 11:00 RWB 5 - OJC ROSMALEN 14 re Sportpark De Gaard
26 mei 11:00 Vlijmense Boys 6 - RKDVC 8 re Sportpark De Hoge Heide
26 mei 13:00 Nieuwkuijk 6 - WSC 7 re Sportpark Nieuwkuijk
2 jun. 11:00 Vlijmense Boys 6 - WSC 7 re Sportpark De Hoge Heide
 
Uitslagen Groep 6 13 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 13 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 9 1 1 0 0 3 3 1 0
2 OJC ROSMALEN 11 1 0 0 1 0 1 3 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 13 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 13 03 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 13 03 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 CHC 3 1 1 0 0 3 4 2 0
2 Wilhelmina 9 1 0 0 1 0 2 4 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 13 03 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 7 029 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 7 029 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 9 3 2 1 0 7 9 6 0
2 RKKSV 4 3 2 0 1 6 13 6 0
3 OJC ROSMALEN 15 3 1 0 2 3 6 11 0
4 Emplina 6 3 0 1 2 1 2 7 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 7 029 (beker)
Er is nog geen programma bekend