VROUWEN2
Technische staf
Jonkers, Sylvia (Trainer/coach)
 
Overige staf
Jonkers, Sylvia (Teammanager)
 
Spelers
Beek, Nathaniella van
Daanen, Fabiën
Daatselaar, Lieke van
Damen, Eva
Giebels, Elisa
Helmink, Ingrid
Horst, Jessica van der
Horst, Mandy van der
Kerkhof, Anouk van de
Klaassen, Marloes
Klemans, Jill
Laat, Jelske de
Saeboe, Eva
Tax, Manon
Tops, Susan
Valk, Sanne de
Veen, Christel van
Veldhuis, Merlyn
Verheul, Melanie
Vries, Dominique de
Vugt, Lies van
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 nov. 10:00 Wilhelmina VR2 - RKTVC VR1 re Sportpark De Saren
1 dec. 12:00 SCG'18 VR1 - Wilhelmina VR2 re Sportpark Zegenwerp
8 dec. 12:00 Wilhelmina VR2 - TGG VR1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 4e klasse 84 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
10 nov.
RKTVC VR1
HRC'14 VR2
4 - 1 
10 nov.
Wilhelmina VR2
Zwaluw VFC VR1
1 - 1 
10 nov.
Emplina VR1
OJC ROSMALEN VR3
10 - 1 
10 nov.
TGG VR1
BMC VR1
1 - 5 
10 nov.
SCG'18 VR1
Hedel VR1
7 - 1 
17 nov.
BMC VR1
Wilhelmina VR2
5 - 2 
17 nov.
OJC ROSMALEN VR3
TGG VR1
3 - 7 
17 nov.
Haarsteeg VR1
RKTVC VR1
5 - 1 
17 nov.
Zwaluw VFC VR1
Buren VR1
3 - 0 
17 nov.
Hedel VR1
Emplina VR1
2 - 2 
 
Stand 4e klasse 84 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina VR1 7 6 1 0 19 51 6 0
2 BMC VR1 7 6 0 1 18 25 18 0
3 SCG'18 VR1 6 5 0 1 15 33 6 0
4 Haarsteeg VR1 6 5 0 1 15 27 8 0
5 RKTVC VR1 7 4 0 3 12 19 16 0
6 HRC'14 VR2 6 3 0 3 9 18 19 0
7 Hedel VR1 6 2 1 3 7 18 20 0
8 Zwaluw VFC VR1 7 2 1 4 7 11 28 0
9 TGG VR1 7 2 0 5 6 13 29 0
10 OJC ROSMALEN VR3 7 2 0 5 6 23 45 0
11 Buren VR1 6 1 0 5 3 12 23 0
12 Wilhelmina VR2 8 0 1 7 1 4 36 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 84 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 nov. 09:30 BMC VR1 - HRC'14 VR2 re Sportpark De Brand
24 nov. 10:00 Wilhelmina VR2 - RKTVC VR1 re Sportpark De Saren
24 nov. 10:00 OJC ROSMALEN VR3 - Haarsteeg VR1 re Sportpark De Groote Wielen
24 nov. 10:30 Emplina VR1 - Buren VR1 re Sportpark Empel Zuid
24 nov. 11:00 TGG VR1 - SCG'18 VR1 re Sportpark De Donken
24 nov. 12:00 Zwaluw VFC VR1 - Hedel VR1 re Sportpark Bergenshuizen
1 dec. 10:00 RKTVC VR1 - TGG VR1 re Sportpark De Ridderweide
1 dec. 10:00 HRC'14 VR2 - Zwaluw VFC VR1 re Sportpark Hurwenen
1 dec. 10:30 Emplina VR1 - Haarsteeg VR1 re Sportpark Empel Zuid
1 dec. 10:30 Buren VR1 - OJC ROSMALEN VR3 re Sportpark 't Hulster
1 dec. 12:00 SCG'18 VR1 - Wilhelmina VR2 re Sportpark Zegenwerp
1 dec. 12:30 Hedel VR1 - BMC VR1 re Sportpark De Winkels
8 dec. 09:30 BMC VR1 - Buren VR1 re Sportpark De Brand
8 dec. 10:00 OJC ROSMALEN VR3 - RKTVC VR1 re Sportpark De Groote Wielen
8 dec. 10:00 HRC'14 VR2 - Hedel VR1 re Sportpark Hurwenen
8 dec. 12:00 Haarsteeg VR1 - SCG'18 VR1 re Sportpark Haarsteeg
8 dec. 12:00 Wilhelmina VR2 - TGG VR1 re Sportpark De Saren
8 dec. 12:00 Zwaluw VFC VR1 - Emplina VR1 re Sportpark Bergenshuizen
 
Uitslagen Groep 3 34 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 3 34 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RWB VR1 3 3 0 0 9 30 2 0
2 Baardwijk VR2 3 1 1 1 4 16 9 0
3 Wilhelmina VR2 3 1 1 1 4 9 12 0
4 TGG VR2 3 0 0 3 0 1 33 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 3 34 (beker)
Er is nog geen programma bekend