VROUWEN2
Technische staf
Jonkers, Sylvia (Trainer/coach)
 
Overige staf
Jonkers, Sylvia (Teammanager)
 
Spelers
Beek, Nathaniella van
Daanen, Fabiën
Daatselaar, Lieke van
Damen, Eva
Giebels, Elisa
Helmink, Ingrid
Horst, Jessica van der
Horst, Mandy van der
Klaassen, Marloes
Klemans, Jill
Laat, Jelske de
Loon, Michelle van
Saeboe, Eva
Tax, Manon
Tops, Susan
Valk, Sanne de
Veen, Christel van
Veldhuis, Merlyn
Verheul, Melanie
Vries, Dominique de
Vugt, Lies van
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
22 sep. 12:00 Haarsteeg VR1 - Wilhelmina VR2 re Sportpark Haarsteeg
29 sep. 10:00 Wilhelmina VR2 - OJC ROSMALEN VR3 re Sportpark De Saren
6 okt. 12:30 Hedel VR1 - Wilhelmina VR2 re Sportpark De Winkels
 
Uitslagen 4e klasse 84 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 84 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BMC VR1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Buren VR1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Emplina VR1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarsteeg VR1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hedel VR1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HRC'14 VR2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 OJC ROSMALEN VR3 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKTVC VR1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SCG'18 VR1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 TGG VR1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilhelmina VR2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC VR1 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 84 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
22 sep. 09:45 BMC VR1 - Emplina VR1 re Sportpark De Brand
22 sep. 10:00 OJC ROSMALEN VR3 - SCG'18 VR1 re Sportpark De Groote Wielen
22 sep. 12:00 Haarsteeg VR1 - Wilhelmina VR2 re Sportpark Haarsteeg
22 sep. 12:00 Zwaluw VFC VR1 - TGG VR1 re Sportpark Bergenshuizen
22 sep. 12:30 Hedel VR1 - RKTVC VR1 re Sportpark De Winkels
29 sep. 10:00 RKTVC VR1 - BMC VR1 re Sportpark De Ridderweide
29 sep. 10:00 Wilhelmina VR2 - OJC ROSMALEN VR3 re Sportpark De Saren
29 sep. 10:00 Buren VR1 - Hedel VR1 re Sportpark 't Hulster
29 sep. 10:30 Emplina VR1 - HRC'14 VR2 re Sportpark Empel Zuid
29 sep. 11:00 TGG VR1 - Haarsteeg VR1 re Sportpark De Donken
29 sep. 12:00 SCG'18 VR1 - Zwaluw VFC VR1 re Sportpark Zegenwerp
6 okt. 09:45 BMC VR1 - Haarsteeg VR1 re Sportpark De Brand
6 okt. 10:00 HRC'14 VR2 - TGG VR1 re Sportpark Hurwenen
6 okt. 10:30 Buren VR1 - SCG'18 VR1 re Sportpark 't Hulster
6 okt. 10:30 Emplina VR1 - RKTVC VR1 re Sportpark Empel Zuid
6 okt. 12:00 Zwaluw VFC VR1 - OJC ROSMALEN VR3 re Sportpark Bergenshuizen
6 okt. 12:30 Hedel VR1 - Wilhelmina VR2 re Sportpark De Winkels
 
Uitslagen Groep 3 34 (beker)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
8 sep.
Baardwijk VR2
TGG VR2
10 - 1 
8 sep.
RWB VR1
Wilhelmina VR2
8 - 0 
15 sep.
Wilhelmina VR2
TGG VR2
5 - 0 
 
Stand Groep 3 34 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RWB VR1 2 2 0 0 6 26 0 0
2 Baardwijk VR2 2 1 1 0 4 14 5 0
3 Wilhelmina VR2 3 1 1 1 4 9 12 0
4 TGG VR2 3 0 0 3 0 1 33 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 3 34 (beker)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
17 sep. 20:00 RWB VR1 - Baardwijk VR2 be Sportpark De Gaard