VROUWEN2
Technische staf
Craane, Patrick (Trainer/coach)
Kroon-Fabrie, Sophie (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Hinz, Barry (Teammanager)
 
Spelers
Aarssen, Maartje van den
Abkoude, Romy van
Bakkers, Denise
Bax, Daisy
Beek, Nathaniella van
Broek, Melanie van den
Buitenhek, Patty
Damen, Eva
Giebels, Elisa
Groot, Larissa de
Helmink, Ingrid
Hinz- de Koster, Linda
Horst, Jessica van der
Horst, Mandy van der
Klemans, Jill
Laat, Jelske de
Lent, Nina van
Linde, Samantha van de
Mees, Lisa
Oetelaar, Marleen v/d
Ramlal, Danisha
Rechchad, Hanane
Riitano, Daniela
Rijken, Cara van den
Tops, Susan
Valk, Sanne de
Veen, Christel van
Verheul, Melanie
Vugt, Lies van
Zwaan, Helena de
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
27 jan. 10:00 SC Elshout VR1 - Wilhelmina VR2 re Sportpark Den Donk
3 feb. 10:00 Wilhelmina VR2 - SCG'18 VR2 re Sportpark De Saren
10 feb. 11:00 TGG VR1 - Wilhelmina VR2 re Sportpark De Donken
 
Uitslagen 5e klasse 85 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
20 jan.
Wilhelmina VR2
Nieuwkuijk VR2
7 - 2 
 
Stand 5e klasse 85 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Den Dungen VR2 8 7 1 0 22 37 15 0
2 TGG VR1 7 6 1 0 19 24 9 0
3 Nemelaer VR2 7 4 1 2 13 20 12 0
4 Wilhelmina VR2 6 3 0 3 9 18 18 0
5 Nieuwkuijk VR2 7 3 0 4 9 22 28 0
6 SC Elshout VR1 7 2 2 3 8 10 10 0
7 SCG'18 VR2 7 2 1 4 7 11 23 0
8 ODC VR2 8 1 0 7 3 15 22 0
9 Helvoirt VR2 7 0 2 5 2 3 23 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 85 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
27 jan. 10:00 SC Elshout VR1 - Wilhelmina VR2 re Sportpark Den Donk
3 feb. 10:00 Wilhelmina VR2 - SCG'18 VR2 re Sportpark De Saren
3 feb. 10:00 Helvoirt VR2 - TGG VR1 re Sportpark Burg.van Hovell
3 feb. 12:00 Nieuwkuijk VR2 - Nemelaer VR2 re Sportpark Nieuwkuijk
10 feb. 10:00 Den Dungen VR2 - Nemelaer VR2 re Sportpark Jacobskamp
10 feb. 11:00 TGG VR1 - Wilhelmina VR2 re Sportpark De Donken
10 feb. 12:15 ODC VR2 - SC Elshout VR1 re Sportpark Wagenaars
 
Uitslagen Groep 3 27 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 3 27 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wadenoijen VR1 3 2 0 1 6 14 10 0
2 DSS'14 VR1 3 1 1 1 4 6 6 0
3 TGG VR1 3 1 1 1 4 6 7 0
4 Wilhelmina VR2 3 1 0 2 3 4 7 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 3 27 (beker)
Er is nog geen programma bekend