Veteranen
Technische staf
 
Overige staf
 
Spelers
Barten, Nick
Bos, Berry
Brok, Marcel den
Burg, Tini
Eikemans, Leon
Funcke, Patrick
Hoff, Martijn van der
Kallen, Frans v.d.
Kasteren, Stefano van
Muller, Michel
Tiebosch, Robert
Tijl, Marcus
Tripaldelli, Raf
Wdowiak, Kris
Weber, Rick
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
17 nov. 10:00 Wilhelmina VE1 - B.V.V. VE1 re Sportpark De Saren
24 nov. 10:00 SCG'18 VE1 - Wilhelmina VE1 re Sportpark Zegenwerp
1 dec. 10:00 Jan van Arckel VE1 - Wilhelmina VE1 re Sportpark D’n Huybert
 
Uitslagen 1e klasse 1 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
3 nov.
CHC VE1
Nieuwkuijk VE1
10 - 2 
3 nov.
RWB VE1
RKKSV VE1
5 - 1 
3 nov.
SCG'18 VE1
DSC VE1
3 - 7 
3 nov.
Wilhelmina VE1
HRC'14 VE1
6 - 0 
3 nov.
Emplina VE1
Jan van Arckel VE1
3 - 1 
10 nov.
CHC VE1
RWB VE1
2 - 2 
10 nov.
Jan van Arckel VE1
SCG'18 VE1
0 - 7 
10 nov.
Maliskamp VE1
DSC VE1
1 - 11 
10 nov.
Nieuwkuijk VE1
Wilhelmina VE1
0 - 4 
10 nov.
Emplina VE1
RKKSV VE1
5 - 5 
 
Stand 1e klasse 1 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina VE1 6 5 1 0 16 28 5 0
2 Emplina VE1 7 5 1 1 16 28 16 0
3 CHC VE1 6 4 2 0 14 29 9 0
4 RWB VE1 6 4 1 1 13 20 11 0
5 DSC VE1 5 3 0 2 9 28 15 0
6 SCG'18 VE1 6 2 1 3 7 22 22 0
7 Nieuwkuijk VE1 6 2 0 4 6 14 21 0
8 HRC'14 VE1 6 2 0 4 6 9 20 0
9 RKKSV VE1 6 1 2 3 5 11 29 0
10 B.V.V. VE1 3 1 0 2 3 5 13 0
11 Maliskamp VE1 5 1 0 4 3 8 23 0
12 Jan van Arckel VE1 6 0 0 6 0 8 26 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 1e klasse 1 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
17 nov. 10:00 DSC VE1 - Jan van Arckel VE1 re Sportpark Ipperakkeren
17 nov. 10:00 RKKSV VE1 - Nieuwkuijk VE1 re Sportpark Eikenhage
17 nov. 10:00 RWB VE1 - Emplina VE1 re Sportpark De Gaard
17 nov. 10:00 SCG'18 VE1 - CHC VE1 re Sportpark Zegenwerp
17 nov. 10:00 Wilhelmina VE1 - B.V.V. VE1 re Sportpark De Saren
24 nov. 10:00 CHC VE1 - Maliskamp VE1 re Sportpark De Schutskamp
24 nov. 10:00 Jan van Arckel VE1 - Nieuwkuijk VE1 re Sportpark D’n Huybert
24 nov. 10:00 RKKSV VE1 - DSC VE1 re Sportpark Eikenhage
24 nov. 10:00 RWB VE1 - HRC'14 VE1 re Sportpark De Gaard
24 nov. 10:00 SCG'18 VE1 - Wilhelmina VE1 re Sportpark Zegenwerp
24 nov. 11:00 Emplina VE1 - B.V.V. VE1 re Sportpark Empel Zuid
1 dec. 10:00 DSC VE1 - RWB VE1 re Sportpark Ipperakkeren
1 dec. 10:00 Jan van Arckel VE1 - Wilhelmina VE1 re Sportpark D’n Huybert
1 dec. 10:00 Maliskamp VE1 - Emplina VE1 re Sportpark Maliskamp
1 dec. 10:00 Nieuwkuijk VE1 - SCG'18 VE1 re Sportpark Nieuwkuijk
1 dec. 10:00 HRC'14 VE1 - RKKSV VE1 re Sportpark Hurwenen
1 dec. 10:30 B.V.V. VE1 - CHC VE1 re Sportpark De Vliert
 
Uitslagen Groep 1 11 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 11 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 B.V.V. VE1 1 1 0 0 3 4 2 0
2 Wilhelmina VE1 1 0 0 1 0 2 4 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 11 (beker)
Er is nog geen programma bekend