JO10-2
Technische staf
 
Overige staf
Mathijssen, Milan (Teammanager)
 
Spelers
Hurk, Tim van den
Jacobs, Myrthe
Keurentjes Oosterling, Jesser
Leest, Rens van der
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
16 nov. 08:45 Wilhelmina JO10-2 - Maliskamp JO10-1 re Sportpark De Saren
23 nov. 08:45 Boxtel JO10-1 - Wilhelmina JO10-2 re Sportpark Munsel
30 nov. 08:30 GVV'63 JO10-1G - Wilhelmina JO10-2 re Sportpark Maartenshof
 
Uitslagen 2e klasse 05 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 2e klasse 05 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 2e klasse 05 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
16 nov. 08:30 Theole JO10-2 - Zwaluw VFC JO10-4 re Sportpark Drumpt
16 nov. 08:45 Wilhelmina JO10-2 - Maliskamp JO10-1 re Sportpark De Saren
16 nov. 09:00 Heukelum JO10-1 - Boxtel JO10-1 re Sportpark De Vriezenwijk
16 nov. 10:00 GVV'63 JO10-1G - Woudrichem JO10-1 re Sportpark Maartenshof
16 nov. 11:00 GJS JO10-1 - Emplina JO10-2 re Sportpark Dalem
23 nov. 08:45 Boxtel JO10-1 - Wilhelmina JO10-2 re Sportpark Munsel
23 nov. 08:45 Woudrichem JO10-1 - Heukelum JO10-1 re Sportpark Het Bolwerk
23 nov. 09:00 Maliskamp JO10-1 - GJS JO10-1 re Sportpark Maliskamp
23 nov. 10:00 Zwaluw VFC JO10-4 - GVV'63 JO10-1G re Sportpark Bergenshuizen
23 nov. 11:45 BZS JO10-1 - Theole JO10-2 re Sportpark BZS
30 nov. 08:30 Theole JO10-2 - GJS JO10-1 re Sportpark Drumpt
30 nov. 08:30 GVV'63 JO10-1G - Wilhelmina JO10-2 re Sportpark Maartenshof
30 nov. 09:00 Woudrichem JO10-1 - Emplina JO10-2 re Sportpark Het Bolwerk
30 nov. 09:45 BZS JO10-1 - Boxtel JO10-1 re Sportpark BZS
30 nov. 10:00 Zwaluw VFC JO10-4 - Maliskamp JO10-1 re Sportpark Bergenshuizen
7 dec. 08:45 Wilhelmina JO10-2 - Theole JO10-2 re Sportpark De Saren
7 dec. 09:00 Maliskamp JO10-1 - Woudrichem JO10-1 re Sportpark Maliskamp
7 dec. 09:00 Heukelum JO10-1 - BZS JO10-1 re Sportpark De Vriezenwijk
7 dec. 10:00 Emplina JO10-2 - Zwaluw VFC JO10-4 re Sportpark Empel Zuid
7 dec. 11:00 GJS JO10-1 - GVV'63 JO10-1G re Sportpark Dalem
 
Uitslagen Groep 2 13 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 13 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 2 13 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 2 09 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 09 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 2 09 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen (-)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand (-)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma (-)
Er is nog geen programma bekend