JO10-2
Technische staf
 
Overige staf
Mathijssen, Milan (Teammanager)
 
Spelers
Hurk, Tim van den
Jacobs, Myrthe
Keurentjes Oosterling, Jesser
Leest, Rens van der
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
28 mrt. 08:45 SCG'18 JO10-1 - Wilhelmina JO10-2 re AFGELAST
4 apr. 08:45 Wilhelmina JO10-2 - Den Dungen JO10-1 re AFGELAST
18 apr. 08:30 Theole JO10-2 - Wilhelmina JO10-2 re Sportpark Drumpt
 
Uitslagen 2e klasse 05 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 2e klasse 05 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 2e klasse 05 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 2e klasse 12 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 2e klasse 12 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 2e klasse 12 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 mrt. 08:30 Den Dungen JO10-1 - Berghem Sport JO10-2 re AFGELAST
28 mrt. 08:30 OJC ROSMALEN JO10-3 - Zwaluw VFC JO10-5 re AFGELAST
28 mrt. 08:30 Theole JO10-2 - Prinses Irene JO10-3 re AFGELAST
28 mrt. 08:45 SCG'18 JO10-1 - Wilhelmina JO10-2 re AFGELAST
28 mrt. 09:00 Maliskamp JO10-1 - SJO/SSA VESTA'19 JO10-2 re AFGELAST
28 mrt. 09:30 BZS JO10-1 - SV TOP JO10-1 re AFGELAST
4 apr. 08:45 Wilhelmina JO10-2 - Den Dungen JO10-1 re AFGELAST
4 apr. 09:00 Prinses Irene JO10-3 - Maliskamp JO10-1 re AFGELAST
4 apr. 09:30 SJO/SSA VESTA'19 JO10-2 - Theole JO10-2 re AFGELAST
4 apr. 10:00 Zwaluw VFC JO10-5 - BZS JO10-1 re AFGELAST
4 apr. 10:15 Berghem Sport JO10-2 - SCG'18 JO10-1 re AFGELAST
4 apr. 10:30 SV TOP JO10-1 - OJC ROSMALEN JO10-3 re AFGELAST
18 apr. 08:30 Den Dungen JO10-1 - Maliskamp JO10-1 re Sportpark Jacobskamp
18 apr. 08:30 OJC ROSMALEN JO10-3 - SCG'18 JO10-1 re Sportpark De Groote Wielen
18 apr. 08:30 Theole JO10-2 - Wilhelmina JO10-2 re Sportpark Drumpt
18 apr. 09:30 BZS JO10-1 - Berghem Sport JO10-2 re Sportpark BZS
18 apr. 09:30 SJO/SSA VESTA'19 JO10-2 - Prinses Irene JO10-3 re Sportpark De Vijf Stromen
18 apr. 10:30 SV TOP JO10-1 - Zwaluw VFC JO10-5 re Sportpark TOP
 
Uitslagen Groep 2 13 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 13 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 2 13 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 2 09 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 09 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 2 09 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 5 1 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 5 1 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 5 1 (beker)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
1 apr. 18:30 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 - ST Vessem/DEES JO10-1 be AFGELAST
1 apr. 18:30 FC Eindhoven AV JO10-5 - Marvilde JO10-2 be AFGELAST