JO10-2
Technische staf
Maanen, Joris (Trainer)
 
Overige staf
Maanen, Joris (Teammanager)
Schut, Remy (Teammanager)
 
Spelers
Habraken, Pepijn
Lourenco da Encarnacao, RJ
Maanen, Joep van
Rijn, Jens van
Schut, Ward
Visser, Jesse
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 nov. 09:00 GDC JO10-1 - Wilhelmina JO10-2 re Sportpark GDC
1 dec. 08:45 Wilhelmina JO10-2 - OSC'45 JO10-1 re Sportpark De Saren
8 dec. 10:00 Emplina JO10-3 - Wilhelmina JO10-2 re Sportpark Empel Zuid
 
Uitslagen 3e klasse 10 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 10 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 3e klasse 10 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 nov. 08:45 Boxtel JO10-2 - Wilhelmina'26 JO10-1 re Sportpark Munsel
24 nov. 09:00 RKDVC JO10-2 - FC Engelen JO10-3 re Sportpark aan de Duinweg
24 nov. 09:00 GDC JO10-1 - Wilhelmina JO10-2 re Sportpark GDC
24 nov. 09:30 OSC'45 JO10-1 - Helvoirt JO10-1 re Sportpark De Hambaken
24 nov. 09:30 Willem II JO10-1 - Zwaluw VFC JO10-4 re Sportpark Noorderpark
24 nov. 10:00 Emplina JO10-3 - TGG JO10-1 re Sportpark Empel Zuid
1 dec. 08:45 Wilhelmina JO10-2 - OSC'45 JO10-1 re Sportpark De Saren
1 dec. 09:00 RKDVC JO10-2 - GDC JO10-1 re Sportpark aan de Duinweg
1 dec. 09:00 Helvoirt JO10-1 - TGG JO10-1 re Sportpark Burg.van Hovell
1 dec. 09:00 Wilhelmina'26 JO10-1 - Willem II JO10-1 re Sportpark De Ebbe
1 dec. 10:00 Zwaluw VFC JO10-4 - Boxtel JO10-2 re Sportpark Bergenshuizen
1 dec. 11:30 FC Engelen JO10-3 - Emplina JO10-3 re Sportpark Engelerpark
8 dec. 08:45 Boxtel JO10-2 - Helvoirt JO10-1 re Sportpark Munsel
8 dec. 09:00 GDC JO10-1 - Zwaluw VFC JO10-4 re Sportpark GDC
8 dec. 09:15 TGG JO10-1 - FC Engelen JO10-3 re Sportpark De Donken
8 dec. 09:30 OSC'45 JO10-1 - Wilhelmina'26 JO10-1 re Sportpark De Hambaken
8 dec. 09:30 Willem II JO10-1 - RKDVC JO10-2 re Sportpark Noorderpark
8 dec. 10:00 Emplina JO10-3 - Wilhelmina JO10-2 re Sportpark Empel Zuid
 
Uitslagen Groep 2 044 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 044 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO10-2 3 3 0 0 9 14 11 0
2 OJC ROSMALEN JO10-3 3 2 0 1 6 21 8 0
3 OSC'45 JO10-1 3 1 0 2 3 17 15 0
4 Emplina JO10-3 3 0 0 3 0 9 27 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 044 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 2 28 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 28 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BVV/Timmermans Infra JO10-1 1 1 0 0 3 9 4 0
2 Wilhelmina JO10-2 1 0 0 1 0 4 9 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 28 (beker)
Er is nog geen programma bekend