JO11-1
Technische staf
Griendt, Pepijn van de (Trainer/coach)
Stoop, Pim (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
 
Spelers
Benavente Prieto, Hugo
Boxtel, Bram van
Broek, Marlon van den
Grinsven, Bart van
Heijden, Justin vd
Maanen, Joep van
Molle, Jasey
Spijkers, Kay
Tillaart, Stijn van den
Waes, Lucas van
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
16 nov. 09:30 B.V.V. JO11-3 - Wilhelmina JO11-1 re Sportpark De Vliert
23 nov. 10:15 Wilhelmina JO11-1 - WSC JO11-1 re Sportpark De Saren
30 nov. 10:15 Wilhelmina JO11-1 - SV BLC JO11-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 1e klasse 07 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
2 nov.
OJC ROSMALEN JO11-2
BMC JO11-1
2 - 3 
2 nov.
RKDVC JO11-1
Maliskamp JO11-1
5 - 1 
2 nov.
SCG'18 JO11-1
DSC JO11-1
4 - 6 
2 nov.
Haarsteeg JO11-1
SV BLC JO11-1
5 - 2 
2 nov.
B.V.V. JO11-3
WSC JO11-1
5 - 4 
2 nov.
Emplina JO11-2
Wilhelmina JO11-1
1 - 6 
9 nov.
Maliskamp JO11-1
OJC ROSMALEN JO11-2
2 - 3 
9 nov.
WSC JO11-1
SCG'18 JO11-1
3 - 4 
9 nov.
SV BLC JO11-1
Emplina JO11-2
3 - 3 
9 nov.
DSC JO11-1
B.V.V. JO11-3
8 - 3 
9 nov.
BMC JO11-1
RKDVC JO11-1
2 - 1 
9 nov.
Wilhelmina JO11-1
Haarsteeg JO11-1
6 - 2 
 
Stand 1e klasse 07 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO11-1 6 5 1 0 16 29 11 0
2 BMC JO11-1 6 4 0 2 12 21 18 0
3 DSC JO11-1 6 3 2 1 11 23 19 0
4 RKDVC JO11-1 6 3 1 2 10 23 16 0
5 OJC ROSMALEN JO11-2 6 3 0 3 9 23 17 0
6 Maliskamp JO11-1 6 3 0 3 9 22 19 0
7 SCG'18 JO11-1 6 3 0 3 9 20 19 0
8 WSC JO11-1 6 2 1 3 7 16 20 0
9 SV BLC JO11-1 6 1 3 2 6 18 21 0
10 Haarsteeg JO11-1 6 2 0 4 6 13 20 0
11 Emplina JO11-2 6 1 2 3 5 20 19 0
12 B.V.V. JO11-3 6 1 0 5 3 17 46 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 1e klasse 07 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
16 nov. 08:30 OJC ROSMALEN JO11-2 - Haarsteeg JO11-1 re Sportpark De Groote Wielen
16 nov. 09:00 Maliskamp JO11-1 - Emplina JO11-2 re Sportpark Maliskamp
16 nov. 09:00 SCG'18 JO11-1 - SV BLC JO11-1 re Sportpark Zegenwerp
16 nov. 09:30 WSC JO11-1 - BMC JO11-1 re Sportpark Eikendonk
16 nov. 09:30 B.V.V. JO11-3 - Wilhelmina JO11-1 re Sportpark De Vliert
16 nov. 10:00 DSC JO11-1 - RKDVC JO11-1 re Sportpark Ipperakkeren
23 nov. 08:45 RKDVC JO11-1 - SCG'18 JO11-1 re Sportpark aan de Duinweg
23 nov. 09:00 Haarsteeg JO11-1 - B.V.V. JO11-3 re Sportpark Haarsteeg
23 nov. 09:45 BMC JO11-1 - DSC JO11-1 re Sportpark De Brand
23 nov. 10:00 Emplina JO11-2 - OJC ROSMALEN JO11-2 re Sportpark Empel Zuid
23 nov. 10:15 Wilhelmina JO11-1 - WSC JO11-1 re Sportpark De Saren
23 nov. 12:30 SV BLC JO11-1 - Maliskamp JO11-1 re Sportpark De Schutskamp
30 nov. 08:45 RKDVC JO11-1 - Haarsteeg JO11-1 re Sportpark aan de Duinweg
30 nov. 09:30 WSC JO11-1 - OJC ROSMALEN JO11-2 re Sportpark Eikendonk
30 nov. 09:30 B.V.V. JO11-3 - SCG'18 JO11-1 re Sportpark De Vliert
30 nov. 10:00 DSC JO11-1 - Maliskamp JO11-1 re Sportpark Ipperakkeren
30 nov. 10:15 BMC JO11-1 - Emplina JO11-2 re Sportpark De Brand
30 nov. 10:15 Wilhelmina JO11-1 - SV BLC JO11-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen Groep 1 20 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 20 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO11-1 3 3 0 0 9 39 6 0
2 FC Engelen JO11-1 3 2 0 1 6 14 20 0
3 Emplina JO11-2 3 1 0 2 3 8 26 0
4 Wilhelmina JO11-1 3 0 0 3 0 9 18 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 20 (beker)
Er is nog geen programma bekend