JO11-1
Technische staf
Griendt, Pepijn van de (Trainer/coach)
Stoop, Pim (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
 
Spelers
Benavente Prieto, Hugo
Boxtel, Bram van
Broek, Marlon van den
Grinsven, Bart van
Heijden, Justin vd
Maanen, Joep van
Molle, Jasey
Spijkers, Kay
Tillaart, Stijn van den
Waes, Lucas van
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
18 apr. 10:15 Wilhelmina JO11-1 - Nivo Sparta JO11-1 re AFGELAST
 
Uitslagen 1e klasse 07 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 1e klasse 07 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO11-1 11 9 1 1 28 52 25 0
2 DSC JO11-1 11 7 2 2 23 44 30 0
3 OJC ROSMALEN JO11-2 11 7 0 4 21 39 26 0
4 BMC JO11-1 10 6 1 3 19 35 28 0
5 SCG'18 JO11-1 10 5 0 5 15 29 30 0
6 SV BLC JO11-1 11 4 3 4 15 36 39 0
7 RKDVC JO11-1 10 4 1 5 13 32 28 0
8 Haarsteeg JO11-1 11 4 1 6 13 23 31 0
9 Maliskamp JO11-1 10 4 0 6 12 34 38 0
10 Emplina JO11-2 11 3 3 5 12 34 32 0
11 WSC JO11-1 10 2 1 7 7 24 41 0
12 B.V.V. JO11-3 10 1 1 8 4 27 61 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 1e klasse 07 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Hoofdklasse (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
28 mrt.
sv O.S.S. 1920 JO11-1
HVCH JO11-1
 
28 mrt.
Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1
Nivo Sparta JO11-1
 
28 mrt.
Avanti'31 JO11-1
Schijndel/DE WIT JO11-1
 
28 mrt.
Margriet JO11-1
Theole JO11-1
 
28 mrt.
Wilhelmina JO11-1
Emplina JO11-1
 
28 mrt.
UDI'19/CSU JO11-1
OJC ROSMALEN JO11-1
 
4 apr.
Nivo Sparta JO11-1
sv O.S.S. 1920 JO11-1
 
4 apr.
OJC ROSMALEN JO11-1
Wilhelmina JO11-1
 
4 apr.
Theole JO11-1
Avanti'31 JO11-1
 
4 apr.
Emplina JO11-1
UDI'19/CSU JO11-1
 
4 apr.
HVCH JO11-1
Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1
 
4 apr.
Schijndel/DE WIT JO11-1
Margriet JO11-1
 
 
Stand Hoofdklasse (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO11-1 4 4 0 0 12 26 10 0
2 sv O.S.S. 1920 JO11-1 4 4 0 0 12 14 8 0
3 UDI'19/CSU JO11-1 3 3 0 0 9 24 4 0
4 HVCH JO11-1 3 3 0 0 9 16 5 0
5 Margriet JO11-1 3 2 0 1 6 10 3 0
6 Emplina JO11-1 4 1 2 1 5 8 12 0
7 Theole JO11-1 3 1 1 1 4 9 7 0
8 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 4 1 0 3 3 7 17 0
9 Schijndel/DE WIT JO11-1 4 0 1 3 1 8 13 0
10 Nivo Sparta JO11-1 4 0 1 3 1 6 20 0
11 Avanti'31 JO11-1 4 0 1 3 1 9 25 0
12 Wilhelmina JO11-1 4 0 0 4 0 7 20 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Hoofdklasse (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
18 apr. 08:30 Emplina JO11-1 - OJC ROSMALEN JO11-1 re AFGELAST
18 apr. 09:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 - Avanti'31 JO11-1 re AFGELAST
18 apr. 10:00 Margriet JO11-1 - HVCH JO11-1 re AFGELAST
18 apr. 10:15 Wilhelmina JO11-1 - Nivo Sparta JO11-1 re AFGELAST
18 apr. 10:15 Schijndel/DE WIT JO11-1 - Theole JO11-1 re AFGELAST
18 apr. 10:30 UDI'19/CSU JO11-1 - sv O.S.S. 1920 JO11-1 re AFGELAST
 
Uitslagen Groep 1 20 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 20 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO11-1 3 3 0 0 9 39 6 0
2 FC Engelen JO11-1 3 2 0 1 6 14 20 0
3 Emplina JO11-2 3 1 0 2 3 8 26 0
4 Wilhelmina JO11-1 3 0 0 3 0 9 18 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 20 (beker)
Er is nog geen programma bekend