JO11-1
Technische staf
Stoop, Patrick (Trainer)
Zande, Johan van de (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Sluyter, Pascal (Teammanager)
 
Spelers
Baggem, Yuri van
Heijden, Justin vd
Kuipers, Luca
Sluyter, Mitchel
Vergel de Dios, Nigel
Vergel de Dios, Virgil
Visser, Stijn
Wolfs, Mick
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 nov. 10:15 Wilhelmina JO11-1 - RKTVC JO11-1 re Sportpark De Saren
8 dec. 10:15 Wilhelmina JO11-1 - OSC'45 JO11-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen Hoofdklasse (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
10 nov.
Emplina JO11-1
DSC JO11-1
1 - 4 
10 nov.
FC Engelen JO11-1
RKTVC JO11-1
3 - 8 
10 nov.
Jong Brabant JO11-1
OSC'45 JO11-1
5 - 4 
10 nov.
Wilhelmina JO11-1
WSC JO11-1
4 - 4 
10 nov.
BZS JO11-1
Zwaluw VFC JO11-1
2 - 7 
17 nov.
OJC ROSMALEN JO11-1
FC Engelen JO11-1
3 - 8 
17 nov.
WSC JO11-1
Emplina JO11-1
3 - 2 
17 nov.
OSC'45 JO11-1
BZS JO11-1
9 - 2 
17 nov.
DSC JO11-1
Wilhelmina JO11-1
4 - 0 
17 nov.
RKTVC JO11-1
Jong Brabant JO11-1
4 - 6 
 
Stand Hoofdklasse (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Zwaluw VFC JO11-1 7 7 0 0 21 42 8 0
2 Jong Brabant JO11-1 7 6 1 0 19 43 15 0
3 OSC'45 JO11-1 7 5 0 2 15 38 20 0
4 DSC JO11-1 7 4 1 2 13 24 17 0
5 FC Engelen JO11-1 7 3 2 2 11 25 30 0
6 BZS JO11-1 8 3 1 4 10 34 36 0
7 OJC ROSMALEN JO11-1 7 3 0 4 9 28 39 0
8 RKTVC JO11-1 8 2 0 6 6 22 30 0
9 WSC JO11-1 7 1 2 4 5 16 29 0
10 Emplina JO11-1 7 1 1 5 4 13 28 0
11 Wilhelmina JO11-1 8 0 2 6 2 15 48 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Hoofdklasse (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 nov. 08:30 WSC JO11-1 - Zwaluw VFC JO11-1 re Sportpark Eikendonk
24 nov. 08:30 Emplina JO11-1 - OSC'45 JO11-1 re Sportpark Empel Zuid
24 nov. 08:30 FC Engelen JO11-1 - DSC JO11-1 re Sportpark Engelerpark
24 nov. 10:15 Wilhelmina JO11-1 - RKTVC JO11-1 re Sportpark De Saren
24 nov. 10:15 Jong Brabant JO11-1 - OJC ROSMALEN JO11-1 re Sportpark Berkelseweg
1 dec. 08:45 OJC ROSMALEN JO11-1 - WSC JO11-1 re Sportpark De Groote Wielen
1 dec. 09:30 OSC'45 JO11-1 - FC Engelen JO11-1 re Sportpark De Hambaken
1 dec. 10:00 DSC JO11-1 - RKTVC JO11-1 re Sportpark Ipperakkeren
1 dec. 10:00 Zwaluw VFC JO11-1 - Jong Brabant JO11-1 re Sportpark Bergenshuizen
1 dec. 12:45 BZS JO11-1 - Emplina JO11-1 re Sportpark BZS
8 dec. 08:30 Emplina JO11-1 - OJC ROSMALEN JO11-1 re Sportpark Empel Zuid
8 dec. 08:30 FC Engelen JO11-1 - Zwaluw VFC JO11-1 re Sportpark Engelerpark
8 dec. 09:00 Jong Brabant JO11-1 - BZS JO11-1 re Sportpark Berkelseweg
8 dec. 09:30 WSC JO11-1 - DSC JO11-1 re Sportpark Eikendonk
8 dec. 10:15 Wilhelmina JO11-1 - OSC'45 JO11-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen Groep 1 15 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 15 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Were Di JO11-1 3 3 0 0 9 22 7 0
2 DVS JO11-1 3 2 0 1 6 8 6 0
3 Wilhelmina JO11-1 3 1 0 2 3 12 13 0
4 SV BLC JO11-1 3 0 0 3 0 9 25 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 15 (beker)
Er is nog geen programma bekend