JO11-2
Technische staf
 
Overige staf
 
Spelers
Habraken, Pepijn
Lourenco da Encarnacao, RJ
Rijn, Jens van
Schoenmaker, Nick
Schut, Ward
Visser, Jesse
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
1 feb. 08:45 Wilhelmina JO11-2 - Rhelico JO11-1 re Sportpark De Saren
8 feb. 09:00 Beesd JO11-1 - Wilhelmina JO11-2 re Sportpark Molenzicht
 
Uitslagen 3e klasse 11 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 11 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OSC'45 JO11-1 10 9 0 1 27 91 24 0
2 ODC JO11-2 10 8 1 1 25 84 33 0
3 Nemelaer JO11-1 10 7 1 2 22 61 30 0
4 SCG'18 JO11-2 10 7 1 2 22 53 22 0
5 Zwaluw VFC JO11-3 10 5 1 4 16 40 46 0
6 Haarsteeg JO11-2 10 4 0 6 12 35 43 0
7 Wilhelmina JO11-2 10 3 2 5 11 44 56 0
8 Were Di JO11-2 10 3 1 6 10 29 74 0
9 OJC ROSMALEN JO11-4 10 2 1 7 7 37 76 0
10 SV BLC JO11-2 10 2 0 8 6 26 49 0
11 FC Engelen JO11-2 10 1 0 9 3 33 80 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 11 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 3e klasse 04 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 04 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Asperen JO11-2G 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beesd JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BMC JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HRC'14 JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MEC'07 JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nivo Sparta JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 OJC ROSMALEN JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rhelico JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Teisterbanders JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Tricht JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilhelmina JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 04 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
1 feb. 08:30 Nivo Sparta JO11-3 - OJC ROSMALEN JO11-3 re Sportpark De Watertoren
1 feb. 08:30 Asperen JO11-2G - Tricht JO11-1 re Sportpark Asperen
1 feb. 08:45 Wilhelmina JO11-2 - Rhelico JO11-1 re Sportpark De Saren
1 feb. 10:15 BMC JO11-2 - Beesd JO11-1 re Sportpark De Brand
1 feb. 11:15 HRC'14 JO11-1G - MEC'07 JO11-1 re Sportpark Hurwenen
8 feb. 08:30 OJC ROSMALEN JO11-3 - Teisterbanders JO11-1 re Sportpark De Groote Wielen
8 feb. 09:00 Beesd JO11-1 - Wilhelmina JO11-2 re Sportpark Molenzicht
8 feb. 09:30 Rhelico JO11-1 - Nivo Sparta JO11-3 re Sportpark Boutenstein
8 feb. 10:30 Tricht JO11-1 - BMC JO11-2 re Sportpark Crayenstein
8 feb. 11:00 MEC'07 JO11-1 - Asperen JO11-2G re Sportpark MEC'07
 
Uitslagen Groep 3 03 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 3 03 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OSC'45 JO11-1 3 3 0 0 9 38 13 0
2 FC Engelen JO11-2 3 2 0 1 6 15 22 0
3 Wilhelmina JO11-2 3 1 0 2 3 12 16 0
4 OJC ROSMALEN JO11-4 3 0 0 3 0 6 20 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 3 03 (beker)
Er is nog geen programma bekend