JO11-2
Technische staf
 
Overige staf
Hoekstra, Frank (Teammanager)
 
Spelers
Donk, Oscar van der
Hoekstra, Timo
Meilink, David
Steenbergen, Mauro
Verduijn, Mitchell
Wolfs, Jim
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
25 mei 08:30 OJC ROSMALEN JO11-3 - Wilhelmina JO11-2 re Sportpark De Groote Wielen
 
Uitslagen 3e klasse 12 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 12 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO11-2 10 8 1 1 25 56 18 0
2 Den Dungen JO11-2 10 8 0 2 24 54 21 0
3 SV BLC JO11-2 10 7 1 2 22 43 21 0
4 ODC JO11-2 10 6 2 2 20 49 18 0
5 OJC ROSMALEN JO11-4 10 6 1 3 19 48 35 0
6 OSC'45 JO11-2 10 4 1 5 13 40 43 0
7 Maliskamp JO11-2 10 3 3 4 12 53 56 0
8 BMC JO11-2 10 3 2 5 11 36 57 0
9 Boxtel JO11-2 10 2 1 7 7 19 49 0
10 Emplina JO11-3 10 1 1 8 4 23 61 0
11 SCG'18 JO11-2 10 0 1 9 1 31 73 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 12 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 2e klasse 8 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
8 mei
Wilhelmina Boys JO11-1G
Boxtel JO11-1
3 - 6 
11 mei
OJC ROSMALEN JO11-3
Den Dungen JO11-1
0 - 6 
11 mei
ODC JO11-2
Vlijmense Boys JO11-1G
2 - 1 
11 mei
Essche Boys JO11-1
SV Unitas'59 JO11-2
6 - 5 
11 mei
Acht JO11-2
Wilhelmina JO11-2
4 - 0 
11 mei
Zwaluw VFC JO11-2
Wilhelmina Boys JO11-1G
5 - 2 
11 mei
Boxtel JO11-1
Maliskamp JO11-1
1 - 6 
13 mei
Vlijmense Boys JO11-1G
Acht JO11-2
6 - 3 
18 mei
Den Dungen JO11-1
Boxtel JO11-1
5 - 1 
18 mei
Wilhelmina JO11-2
ODC JO11-2
4 - 2 
18 mei
Maliskamp JO11-1
Wilhelmina Boys JO11-1G
10 - 0 
18 mei
Essche Boys JO11-1
OJC ROSMALEN JO11-3
8 - 6 
18 mei
SV Unitas'59 JO11-2
Acht JO11-2
8 - 2 
20 mei
Vlijmense Boys JO11-1G
Zwaluw VFC JO11-2
1 - 2 
 
Stand 2e klasse 8 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Den Dungen JO11-1 10 8 1 1 25 46 16 0
2 Maliskamp JO11-1 10 8 0 2 24 63 18 0
3 Zwaluw VFC JO11-2 10 8 0 2 24 42 19 0
4 SV Unitas'59 JO11-2 10 7 1 2 22 56 24 0
5 Essche Boys JO11-1 10 6 0 4 18 49 36 0
6 OJC ROSMALEN JO11-3 10 4 1 5 13 30 43 0
7 Acht JO11-2 10 3 2 5 11 37 43 0
8 Wilhelmina Boys JO11-1G 10 3 1 6 10 34 56 0
9 Vlijmense Boys JO11-1G 10 3 0 7 9 34 58 0
10 ODC JO11-2 10 3 0 7 9 22 47 0
11 Wilhelmina JO11-2 10 2 0 8 6 21 56 0
12 Boxtel JO11-1 10 1 2 7 5 15 33 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 2e klasse 8 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
25 mei 08:30 OJC ROSMALEN JO11-3 - Wilhelmina JO11-2 re Sportpark De Groote Wielen
25 mei 10:00 Acht JO11-2 - Maliskamp JO11-1 re Sportpark De Leeuwenkuil
25 mei 10:00 Wilhelmina Boys JO11-1G - Den Dungen JO11-1 re Sportpark Naastenbest
25 mei 10:00 Zwaluw VFC JO11-2 - SV Unitas'59 JO11-2 re Sportpark Bergenshuizen
25 mei 10:00 ODC JO11-2 - Essche Boys JO11-1 re Sportpark Wagenaars
25 mei 10:15 Boxtel JO11-1 - Vlijmense Boys JO11-1G re Sportpark Munsel
 
Uitslagen Groep 3 10 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 3 10 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 HRC'14 JO11-1G 3 3 0 0 9 33 2 0
2 Peursum JO11-1 3 2 0 1 6 16 4 0
3 LRC JO11-2 3 1 0 2 3 6 32 0
4 Wilhelmina JO11-2 3 0 0 3 0 2 19 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 3 10 (beker)
Er is nog geen programma bekend