JO11-2
Technische staf
 
Overige staf
 
Spelers
Habraken, Pepijn
Lourenco da Encarnacao, RJ
Rijn, Jens van
Schoenmaker, Nick
Schut, Ward
Visser, Jesse
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
28 mrt. 08:45 Wilhelmina JO11-2 - Asperen JO11-2G re AFGELAST
4 apr. 11:15 HRC'14 JO11-1G - Wilhelmina JO11-2 re AFGELAST
18 apr. 08:45 Wilhelmina JO11-2 - Tricht JO11-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 3e klasse 11 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 11 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OSC'45 JO11-1 10 9 0 1 27 91 24 0
2 ODC JO11-2 10 8 1 1 25 84 33 0
3 Nemelaer JO11-1 10 7 1 2 22 61 30 0
4 SCG'18 JO11-2 10 7 1 2 22 53 22 0
5 Zwaluw VFC JO11-3 10 5 1 4 16 40 46 0
6 Haarsteeg JO11-2 10 4 0 6 12 35 43 0
7 Wilhelmina JO11-2 10 3 2 5 11 44 56 0
8 Were Di JO11-2 10 3 1 6 10 29 74 0
9 OJC ROSMALEN JO11-4 10 2 1 7 7 37 76 0
10 SV BLC JO11-2 10 2 0 8 6 26 49 0
11 FC Engelen JO11-2 10 1 0 9 3 33 80 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 11 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 3e klasse 04 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
14 mrt.
Nivo Sparta JO11-3
Wilhelmina JO11-2
 
14 mrt.
Asperen JO11-2G
Rhelico JO11-1
 
14 mrt.
BMC JO11-2
Teisterbanders JO11-1
 
14 mrt.
Tricht JO11-1
OJC ROSMALEN JO11-3
 
14 mrt.
HRC'14 JO11-1G
Beesd JO11-1
 
21 mrt.
HRC'14 JO11-1G
MEC'07 JO11-1
 
28 mrt.
Nivo Sparta JO11-3
HRC'14 JO11-1G
 
28 mrt.
Wilhelmina JO11-2
Asperen JO11-2G
 
28 mrt.
Rhelico JO11-1
OJC ROSMALEN JO11-3
 
28 mrt.
Teisterbanders JO11-1
MEC'07 JO11-1
 
28 mrt.
Beesd JO11-1
Tricht JO11-1
 
 
Stand 3e klasse 04 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Asperen JO11-2G 3 3 0 0 9 22 8 0
2 Teisterbanders JO11-1 3 3 0 0 9 19 8 0
3 Nivo Sparta JO11-3 3 3 0 0 9 11 5 0
4 Tricht JO11-1 4 3 0 1 9 23 9 0
5 BMC JO11-2 4 2 1 1 7 23 12 0
6 OJC ROSMALEN JO11-3 4 2 0 2 6 16 13 0
7 Wilhelmina JO11-2 4 1 0 3 3 11 24 0
8 Beesd JO11-1 4 1 0 3 3 13 28 0
9 Rhelico JO11-1 4 0 1 3 1 9 14 0
10 HRC'14 JO11-1G 2 0 0 2 0 3 10 0
11 MEC'07 JO11-1 3 0 0 3 0 5 24 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 04 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 mrt. 08:30 Nivo Sparta JO11-3 - HRC'14 JO11-1G re AFGELAST
28 mrt. 08:45 Wilhelmina JO11-2 - Asperen JO11-2G re AFGELAST
28 mrt. 09:30 Rhelico JO11-1 - OJC ROSMALEN JO11-3 re AFGELAST
28 mrt. 10:30 Teisterbanders JO11-1 - MEC'07 JO11-1 re AFGELAST
28 mrt. 10:45 Beesd JO11-1 - Tricht JO11-1 re AFGELAST
4 apr. 08:30 OJC ROSMALEN JO11-3 - BMC JO11-2 re AFGELAST
4 apr. 08:30 Asperen JO11-2G - Nivo Sparta JO11-3 re AFGELAST
4 apr. 10:30 Tricht JO11-1 - Teisterbanders JO11-1 re AFGELAST
4 apr. 11:00 MEC'07 JO11-1 - Beesd JO11-1 re AFGELAST
4 apr. 11:15 HRC'14 JO11-1G - Wilhelmina JO11-2 re AFGELAST
18 apr. 08:45 Wilhelmina JO11-2 - Tricht JO11-1 re Sportpark De Saren
18 apr. 09:30 Rhelico JO11-1 - Beesd JO11-1 re Sportpark Boutenstein
18 apr. 10:15 BMC JO11-2 - MEC'07 JO11-1 re Sportpark De Brand
18 apr. 10:30 Teisterbanders JO11-1 - Nivo Sparta JO11-3 re Sportpark De Woerd
18 apr. 11:15 HRC'14 JO11-1G - Asperen JO11-2G re Sportpark Hurwenen
 
Uitslagen Groep 3 03 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 3 03 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OSC'45 JO11-1 3 3 0 0 9 38 13 0
2 FC Engelen JO11-2 3 2 0 1 6 15 22 0
3 Wilhelmina JO11-2 3 1 0 2 3 12 16 0
4 OJC ROSMALEN JO11-4 3 0 0 3 0 6 20 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 3 03 (beker)
Er is nog geen programma bekend