JO11-3
Technische staf
Breemen, Rudi van (Trainer/coach)
 
Overige staf
Breemen, Rudi van (Teammanager)
 
Spelers
Breemen, Tim van
Sannes, Mike
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
28 mrt. 08:30 Emplina JO11-5 - Wilhelmina JO11-3 re AFGELAST
4 apr. 08:45 Wilhelmina JO11-3 - DSC JO11-3 re AFGELAST
18 apr. 10:15 BMC JO11-3 - Wilhelmina JO11-3 re Sportpark De Brand
 
Uitslagen 5e klasse 15 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 5e klasse 15 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 TGG JO11-1 11 11 0 0 33 94 11 0
2 SCG'18 JO11-3 11 10 0 1 30 86 23 0
3 Jan van Arckel JO11-2 11 8 1 2 25 60 43 0
4 Boxtel JO11-2 11 7 0 4 21 59 41 0
5 OSC'45 JO11-2 11 6 0 5 18 36 41 0
6 BMC JO11-3 11 6 0 5 18 32 42 0
7 OJC ROSMALEN JO11-6 11 5 0 6 15 38 50 0
8 SV BLC JO11-3 11 4 0 7 12 36 56 0
9 Wilhelmina JO11-3 11 3 1 7 10 30 63 0
10 FC Engelen JO11-3 11 2 1 8 7 25 60 0
11 Emplina JO11-5 11 1 1 9 4 26 44 0
12 ODC JO11-3G 11 1 0 10 3 20 68 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 15 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 5e klasse 06 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
14 mrt.
FC Engelen JO11-3
OJC ROSMALEN JO11-6
 
14 mrt.
Wilhelmina JO11-3
Zwaluw VFC JO11-5
 
14 mrt.
ODC JO11-3G
DSC JO11-3
 
14 mrt.
OSC'45 JO11-2
Boxtel JO11-3
 
14 mrt.
BMC JO11-3
Emplina JO11-5
 
14 mrt.
Maliskamp JO11-3
SV BLC JO11-4
 
21 mrt.
OJC ROSMALEN JO11-6
Wilhelmina JO11-3
 
21 mrt.
DSC JO11-3
FC Engelen JO11-3
 
21 mrt.
BMC JO11-3
ODC JO11-3G
 
28 mrt.
OJC ROSMALEN JO11-6
Boxtel JO11-3
 
28 mrt.
SV BLC JO11-4
FC Engelen JO11-3
 
28 mrt.
Emplina JO11-5
Wilhelmina JO11-3
 
28 mrt.
DSC JO11-3
OSC'45 JO11-2
 
28 mrt.
BMC JO11-3
Zwaluw VFC JO11-5
 
28 mrt.
Maliskamp JO11-3
ODC JO11-3G
 
 
Stand 5e klasse 06 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Zwaluw VFC JO11-5 4 4 0 0 12 52 7 0
2 OJC ROSMALEN JO11-6 4 4 0 0 12 19 5 0
3 OSC'45 JO11-2 3 3 0 0 9 22 10 0
4 Wilhelmina JO11-3 4 2 1 1 7 26 12 0
5 DSC JO11-3 3 2 0 1 6 17 7 0
6 BMC JO11-3 4 2 0 2 6 15 11 0
7 Boxtel JO11-3 4 1 2 1 5 10 11 0
8 Emplina JO11-5 4 1 0 3 3 22 19 0
9 Maliskamp JO11-3 4 1 0 3 3 12 25 0
10 ODC JO11-3G 3 0 1 2 1 6 31 0
11 FC Engelen JO11-3 3 0 0 3 0 5 26 0
12 SV BLC JO11-4 4 0 0 4 0 0 42 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 06 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 mrt. 08:30 OJC ROSMALEN JO11-6 - Boxtel JO11-3 re AFGELAST
28 mrt. 08:30 SV BLC JO11-4 - FC Engelen JO11-3 re AFGELAST
28 mrt. 08:30 Emplina JO11-5 - Wilhelmina JO11-3 re AFGELAST
28 mrt. 10:00 DSC JO11-3 - OSC'45 JO11-2 re AFGELAST
28 mrt. 10:15 BMC JO11-3 - Zwaluw VFC JO11-5 re AFGELAST
28 mrt. 11:00 Maliskamp JO11-3 - ODC JO11-3G re AFGELAST
4 apr. 08:30 FC Engelen JO11-3 - Maliskamp JO11-3 re AFGELAST
4 apr. 08:45 Wilhelmina JO11-3 - DSC JO11-3 re AFGELAST
4 apr. 08:45 ODC JO11-3G - SV BLC JO11-4 re AFGELAST
4 apr. 09:30 OSC'45 JO11-2 - Emplina JO11-5 re AFGELAST
4 apr. 10:00 Zwaluw VFC JO11-5 - OJC ROSMALEN JO11-6 re AFGELAST
4 apr. 10:15 Boxtel JO11-3 - BMC JO11-3 re AFGELAST
18 apr. 08:30 OJC ROSMALEN JO11-6 - DSC JO11-3 re Sportpark De Groote Wielen
18 apr. 08:30 SV BLC JO11-4 - OSC'45 JO11-2 re Sportpark De Meerendonk
18 apr. 08:30 Emplina JO11-5 - Maliskamp JO11-3 re Sportpark Empel Zuid
18 apr. 08:45 ODC JO11-3G - FC Engelen JO11-3 re Sportpark Wagenaars
18 apr. 10:00 Zwaluw VFC JO11-5 - Boxtel JO11-3 re Sportpark Bergenshuizen
18 apr. 10:15 BMC JO11-3 - Wilhelmina JO11-3 re Sportpark De Brand
 
Uitslagen Groep 5 17 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 5 17 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 TGG JO11-1 3 3 0 0 9 39 2 0
2 Wilhelmina JO11-3 3 1 0 2 3 10 20 0
3 OJC ROSMALEN JO11-6 3 1 0 2 3 7 19 0
4 Emplina JO11-5 3 1 0 2 3 7 22 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 5 17 (beker)
Er is nog geen programma bekend