JO11-3
Technische staf
Schoot, Rick van der (Trainer/coach)
 
Overige staf
Schoot, Rick van der (Teammanager)
 
Spelers
Brouwer, Tom
Demircioglu, Yekta
Hof, Jayden op 't
Raafenberg, Sem
Schoot, Loek van der
Versfeld, Max
Vroegh, Ryan
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
25 mei 09:00 Wilhelmina'26 JO11-1 - Wilhelmina JO11-3 re Sportpark De Ebbe
 
Uitslagen 3e klasse 09 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 09 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 HRC'14 JO11-1G 10 9 1 0 28 121 17 0
2 SJO/BZC'14 JO11-1 9 7 1 1 22 79 16 0
3 Vuren JO11-1 9 6 1 2 19 40 29 0
4 Theole JO11-2 10 6 1 3 19 43 36 0
5 Heukelum JO11-1 8 5 1 2 16 47 23 0
6 GVV JO11-1 10 5 1 4 16 37 35 0
7 Sparta'30 JO11-1 8 5 0 3 15 31 31 0
8 Hardinxveld JO11-2 10 3 0 7 9 34 73 0
9 OJC ROSMALEN JO11-5 10 1 0 9 3 9 44 0
10 GDC JO11-1 10 1 0 9 3 25 61 0
11 Wilhelmina JO11-3 10 1 0 9 3 10 111 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 09 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 4e klasse 12 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
11 mei
GDC JO11-1
Zwaluw VFC JO11-4
10 - 3 
11 mei
BVV/Timmermans Infra JO11-1
RKDVC JO11-2
4 - 3 
11 mei
Hedel JO11-1
Wilhelmina JO11-3
3 - 3 
11 mei
BMC JO11-2
Emplina JO11-3
3 - 1 
11 mei
Kerkwijk JO11-1
OJC ROSMALEN JO11-5
3 - 8 
11 mei
Dussense Boys JO11-1
Wilhelmina'26 JO11-1
4 - 3 
16 mei
BVV/Timmermans Infra JO11-1
Wilhelmina'26 JO11-1
7 - 5 
18 mei
OJC ROSMALEN JO11-5
BVV/Timmermans Infra JO11-1
6 - 1 
18 mei
Emplina JO11-3
Dussense Boys JO11-1
2 - 3 
18 mei
Wilhelmina JO11-3
GDC JO11-1
2 - 7 
18 mei
RKDVC JO11-2
BMC JO11-2
1 - 5 
18 mei
Zwaluw VFC JO11-4
Wilhelmina'26 JO11-1
1 - 2 
18 mei
Kerkwijk JO11-1
Hedel JO11-1
7 - 1 
 
Stand 4e klasse 12 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BMC JO11-2 10 8 1 1 25 59 38 0
2 GDC JO11-1 10 7 3 0 24 56 20 0
3 BVV/Timmermans Infra JO11-1 10 5 3 2 18 38 33 0
4 Dussense Boys JO11-1 10 5 2 3 17 40 35 0
5 Kerkwijk JO11-1 10 5 1 4 16 44 43 0
6 Emplina JO11-3 10 5 1 4 16 26 26 0
7 OJC ROSMALEN JO11-5 10 4 3 3 15 30 27 0
8 Zwaluw VFC JO11-4 10 4 1 5 13 29 42 0
9 RKDVC JO11-2 10 3 2 5 11 37 34 0
10 Wilhelmina'26 JO11-1 10 2 1 7 7 37 46 0
11 Hedel JO11-1 10 2 1 7 7 28 41 0
12 Wilhelmina JO11-3 10 0 1 9 1 21 60 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 12 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
25 mei 09:00 GDC JO11-1 - Emplina JO11-3 re Sportpark GDC
25 mei 09:00 Wilhelmina'26 JO11-1 - Wilhelmina JO11-3 re Sportpark De Ebbe
25 mei 10:00 BVV/Timmermans Infra JO11-1 - Zwaluw VFC JO11-4 re Sportpark De Vliert
25 mei 10:15 BMC JO11-2 - Kerkwijk JO11-1 re Sportpark De Brand
25 mei 10:15 Hedel JO11-1 - RKDVC JO11-2 re Sportpark De Winkels
25 mei 10:30 Dussense Boys JO11-1 - OJC ROSMALEN JO11-5 re Sportpark Dussense Boys
 
Uitslagen Groep 3 12 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 3 12 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina JO11-3 2 2 0 0 6 14 4 0
2 Wilhelmina JO11-3 2 1 0 1 3 8 6 0
3 Jan van Arckel JO11-1 2 0 0 2 0 2 14 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 3 12 (beker)
Er is nog geen programma bekend