JO11-3
Technische staf
Schoot, Rick van der (Trainer/coach)
 
Overige staf
Schoot, Rick van der (Teammanager)
 
Spelers
Brouwer, Tom
Demircioglu, Yekta
Hof, Jayden op 't
Raafenberg, Sem
Schoot, Loek van der
Versfeld, Max
Vroegh, Ryan
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
23 mrt. 10:00 BVV/Timmermans Infra JO11-1 - Wilhelmina JO11-3 re Sportpark De Vliert
30 mrt. 10:15 Wilhelmina JO11-3 - Emplina JO11-3 re Sportpark De Saren
6 apr. 08:45 Wilhelmina JO11-3 - BMC JO11-2 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 3e klasse 09 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 09 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 HRC'14 JO11-1G 10 9 1 0 28 121 17 0
2 SJO/BZC'14 JO11-1 9 7 1 1 22 79 16 0
3 Vuren JO11-1 9 6 1 2 19 40 29 0
4 Theole JO11-2 10 6 1 3 19 43 36 0
5 Heukelum JO11-1 8 5 1 2 16 47 23 0
6 GVV JO11-1 10 5 1 4 16 37 35 0
7 Sparta'30 JO11-1 8 5 0 3 15 31 31 0
8 Hardinxveld JO11-2 10 3 0 7 9 34 73 0
9 OJC ROSMALEN JO11-5 10 1 0 9 3 9 44 0
10 GDC JO11-1 10 1 0 9 3 25 61 0
11 Wilhelmina JO11-3 10 1 0 9 3 10 111 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 09 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 4e klasse 12 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
9 mrt.
OJC ROSMALEN JO11-5
Wilhelmina'26 JO11-1
0 - 4 
9 mrt.
Kerkwijk JO11-1
GDC JO11-1
1 - 10 
16 mrt.
Zwaluw VFC JO11-4
Wilhelmina JO11-3
5 - 2 
16 mrt.
GDC JO11-1
OJC ROSMALEN JO11-5
5 - 1 
16 mrt.
Hedel JO11-1
BVV/Timmermans Infra JO11-1
2 - 4 
16 mrt.
Dussense Boys JO11-1
Kerkwijk JO11-1
1 - 3 
 
Stand 4e klasse 12 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 GDC JO11-1 4 3 1 0 10 22 7 0
2 Zwaluw VFC JO11-4 4 2 1 1 7 12 10 0
3 Kerkwijk JO11-1 4 2 1 1 7 17 17 0
4 Emplina JO11-3 2 2 0 0 6 9 6 0
5 BMC JO11-2 2 1 1 0 4 13 10 0
6 Dussense Boys JO11-1 3 1 1 1 4 12 13 0
7 BVV/Timmermans Infra JO11-1 3 1 1 1 4 11 12 0
8 OJC ROSMALEN JO11-5 4 1 1 2 4 4 10 0
9 Wilhelmina'26 JO11-1 3 1 0 2 3 11 11 0
10 Hedel JO11-1 3 1 0 2 3 10 11 0
11 RKDVC JO11-2 3 0 1 2 1 10 12 0
12 Wilhelmina JO11-3 3 0 0 3 0 5 17 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 12 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
23 mrt. 08:30 OJC ROSMALEN JO11-5 - Emplina JO11-3 re Sportpark De Groote Wielen
23 mrt. 09:00 RKDVC JO11-2 - Wilhelmina'26 JO11-1 re Sportpark aan de Duinweg
23 mrt. 10:00 BVV/Timmermans Infra JO11-1 - Wilhelmina JO11-3 re Sportpark De Vliert
23 mrt. 10:15 BMC JO11-2 - GDC JO11-1 re Sportpark De Brand
23 mrt. 10:15 Hedel JO11-1 - Dussense Boys JO11-1 re Sportpark De Winkels
23 mrt. 10:30 Kerkwijk JO11-1 - Zwaluw VFC JO11-4 re Sportpark De Drie Morgen
30 mrt. 09:00 BVV/Timmermans Infra JO11-1 - Dussense Boys JO11-1 re Sportpark De Vliert
30 mrt. 09:00 Wilhelmina'26 JO11-1 - BMC JO11-2 re Sportpark De Ebbe
30 mrt. 10:15 Wilhelmina JO11-3 - Emplina JO11-3 re Sportpark De Saren
6 apr. 08:30 OJC ROSMALEN JO11-5 - RKDVC JO11-2 re Sportpark De Groote Wielen
6 apr. 08:30 Emplina JO11-3 - Hedel JO11-1 re Sportpark Empel Zuid
6 apr. 08:45 Wilhelmina JO11-3 - BMC JO11-2 re Sportpark De Saren
6 apr. 09:00 Wilhelmina'26 JO11-1 - Kerkwijk JO11-1 re Sportpark De Ebbe
6 apr. 09:00 GDC JO11-1 - BVV/Timmermans Infra JO11-1 re Sportpark GDC
6 apr. 10:00 Zwaluw VFC JO11-4 - Dussense Boys JO11-1 re Sportpark Bergenshuizen
10 apr. 18:30 Emplina JO11-3 - RKDVC JO11-2 re Sportpark Empel Zuid
10 apr. 18:30 BMC JO11-2 - Hedel JO11-1 re Sportpark De Brand
 
Uitslagen Groep 3 12 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 3 12 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina JO11-3 2 2 0 0 6 14 4 0
2 Wilhelmina JO11-3 2 1 0 1 3 8 6 0
3 Jan van Arckel JO11-1 2 0 0 2 0 2 14 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 3 12 (beker)
Er is nog geen programma bekend