JO11-4
Technische staf
Schoot, Rick van der (Trainer)
 
Overige staf
Schoot, Rick van der (Teammanager)
 
Spelers
Bie, Kenai de
Crisinelli, Luciano
Schoot, Loek van der
Ven, Stan van der
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
1 dec. 09:00 ST Alem/RKVSC JO11-1 - Wilhelmina JO11-4 re Sportpark De Oude Maas
8 dec. 08:45 Wilhelmina JO11-4 - Vlijmense Boys JO11-1G re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 3e klasse 11 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
10 nov.
Emplina JO11-4
Taxandria JO11-3
0 - 7 
10 nov.
Wilhelmina JO11-4
Emplina JO11-2
5 - 8 
10 nov.
Haarsteeg JO11-1
Vlijmense Boys JO11-1G
2 - 6 
17 nov.
ODC JO11-3
Nemelaer JO11-2
8 - 1 
17 nov.
RKDVC JO11-2
ST Alem/RKVSC JO11-1
1 - 7 
17 nov.
Emplina JO11-2
Emplina JO11-4
7 - 2 
17 nov.
Taxandria JO11-3
Wilhelmina JO11-4
6 - 4 
 
Stand 3e klasse 11 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 ST Alem/RKVSC JO11-1 7 5 1 1 16 47 11 0
2 Taxandria JO11-3 7 5 0 2 15 32 21 0
3 Vlijmense Boys JO11-1G 6 4 0 2 12 24 24 0
4 ODC JO11-3 5 3 1 1 10 26 12 0
5 Wilhelmina JO11-4 7 3 0 4 9 34 31 0
6 Haarsteeg JO11-1 7 2 2 3 8 17 24 0
7 Emplina JO11-2 5 2 1 2 7 22 19 0
8 RKDVC JO11-2 6 2 1 3 7 22 21 0
9 Nemelaer JO11-2 5 1 0 4 3 14 33 0
10 Emplina JO11-4 7 1 0 6 3 10 52 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 11 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 nov. 08:30 Emplina JO11-4 - Vlijmense Boys JO11-1G re Sportpark Empel Zuid
24 nov. 09:00 Nemelaer JO11-2 - Taxandria JO11-3 re Sportpark De Walzaad
24 nov. 09:00 Haarsteeg JO11-1 - ODC JO11-3 re Sportpark Haarsteeg
24 nov. 10:00 Emplina JO11-2 - RKDVC JO11-2 re Sportpark Empel Zuid
1 dec. 08:30 ODC JO11-3 - Emplina JO11-2 re Sportpark Wagenaars
1 dec. 09:00 RKDVC JO11-2 - Haarsteeg JO11-1 re Sportpark aan de Duinweg
1 dec. 09:00 ST Alem/RKVSC JO11-1 - Wilhelmina JO11-4 re Sportpark De Oude Maas
1 dec. 10:00 Vlijmense Boys JO11-1G - Nemelaer JO11-2 re Sportpark De Hoge Heide
8 dec. 08:30 Emplina JO11-4 - ODC JO11-3 re Sportpark Empel Zuid
8 dec. 08:45 Wilhelmina JO11-4 - Vlijmense Boys JO11-1G re Sportpark De Saren
8 dec. 09:00 Nemelaer JO11-2 - RKDVC JO11-2 re Sportpark De Walzaad
8 dec. 09:45 Emplina JO11-2 - Taxandria JO11-3 re Sportpark Empel Zuid
 
Uitslagen Groep 3 13 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 3 13 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OSC'45 JO11-2 2 2 0 0 6 16 7 0
2 Nieuwkuijk JO11-1 2 1 0 1 3 21 14 0
3 Wilhelmina JO11-4 2 0 0 2 0 6 22 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 3 13 (beker)
Er is nog geen programma bekend