JO12-2
Technische staf
Hoekstra, Frank (Trainer/coach)
 
Overige staf
Hoekstra, Frank (Teammanager)
 
Spelers
Hoekstra, Timo
Kuipers, Luca
Meilink, David
Visser, Stijn
Vroegh, Ryan
Wolfs, Jim
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
21 sep. 09:00 Herovina JO12-1 - Wilhelmina JO12-2 re Sportpark De Kol
28 sep. 10:15 Wilhelmina JO12-2 - BMC JO12-2 re Sportpark De Saren
5 okt. 12:00 FC Engelen JO12-2 - Wilhelmina JO12-2 re Sportpark Engelerpark
 
Uitslagen 3e klasse 05 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 05 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BMC JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Emplina JO12-5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Engelen JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GVV JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Herovina JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Leerdam Sport'55 JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rhelico JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKTVC JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Theole JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilhelmina JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 05 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
21 sep. 09:00 Herovina JO12-1 - Wilhelmina JO12-2 re Sportpark De Kol
21 sep. 10:00 Emplina JO12-5 - Leerdam Sport'55 JO12-1 re Sportpark Empel Zuid
21 sep. 10:15 RKTVC JO12-2 - GVV JO12-1 re Sportpark De Ridderweide
21 sep. 10:15 BMC JO12-2 - ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO12-1 re Sportpark De Brand
21 sep. 13:30 FC Engelen JO12-2 - Rhelico JO12-1 re Sportpark Engelerpark
28 sep. 09:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO12-1 - RKTVC JO12-2 re Sportpark De Peperd
28 sep. 09:30 Rhelico JO12-1 - Emplina JO12-5 re Sportpark Boutenstein
28 sep. 10:00 Leerdam Sport'55 JO12-1 - Theole JO12-2 re Sportpark Leerdam Sport
28 sep. 10:15 Wilhelmina JO12-2 - BMC JO12-2 re Sportpark De Saren
28 sep. 11:00 GVV JO12-1 - Herovina JO12-1 re Sportpark Anton Kruger
5 okt. 10:00 Leerdam Sport'55 JO12-1 - Rhelico JO12-1 re Sportpark Leerdam Sport
5 okt. 10:00 Emplina JO12-5 - Herovina JO12-1 re Sportpark Empel Zuid
5 okt. 10:15 RKTVC JO12-2 - BMC JO12-2 re Sportpark De Ridderweide
5 okt. 11:15 Theole JO12-2 - GVV JO12-1 re Sportpark Drumpt
5 okt. 12:00 FC Engelen JO12-2 - Wilhelmina JO12-2 re Sportpark Engelerpark
 
Uitslagen Groep 2 15 (beker)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
7 sep.
ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO12-1
BMC JO12-1
1 - 5 
7 sep.
Wilhelmina JO12-2
Emplina JO12-2
5 - 5 
14 sep.
ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO12-1
Wilhelmina JO12-2
6 - 0 
14 sep.
BMC JO12-1
Emplina JO12-2
8 - 3 
 
Stand Groep 2 15 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BMC JO12-1 3 3 0 0 9 20 4 0
2 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO12-1 3 2 0 1 6 15 5 0
3 Emplina JO12-2 3 0 1 2 1 8 21 0
4 Wilhelmina JO12-2 3 0 1 2 1 5 18 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 15 (beker)
Er is nog geen programma bekend