JO12-2
Technische staf
Kallen, Frans v.d. (Trainer)
 
Overige staf
Kallen, Frans v.d. (Teammanager)
 
Spelers
Dooreleijers, Jan
Keizer, Pascal
Mual, Nathan
Schiltmans, Nick
Vervoort, Luca
Vos, Justin
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
23 mrt. 10:15 Haarsteeg JO12-2 - Wilhelmina JO12-2 re Sportpark Haarsteeg
6 apr. 10:15 Wilhelmina JO12-2 - Zwaluw VFC JO12-3 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 3e klasse 7 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 7 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 SCG'18 JO12-2G 10 7 3 0 24 43 19 0
2 Wilhelmina JO12-2 10 7 1 2 22 49 28 0
3 ODC JO12-2 10 6 2 2 20 62 33 0
4 FC Engelen JO12-2 9 6 1 2 19 48 29 0
5 OJC ROSMALEN JO12-4 10 4 2 4 14 41 32 0
6 Haarsteeg JO12-2 8 4 0 4 12 29 33 0
7 Emplina JO12-3 9 3 1 5 10 20 22 0
8 Zwaluw VFC JO12-3 9 3 1 5 10 24 45 0
9 TGG JO12-1 9 2 1 6 7 25 33 0
10 SV BLC JO12-2 10 2 0 8 6 26 61 0
11 Boxtel JO12-2 10 1 2 7 5 30 62 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 7 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 3e klasse 07 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
9 mrt.
Den Dungen JO12-1
OJC ROSMALEN JO12-5
10 - 2 
9 mrt.
ODC JO12-2
Jong Brabant JO12-3
3 - 0 
9 mrt.
Wilhelmina JO12-2
SC Elshout JO12-1
3 - 3 
9 mrt.
Zwaluw VFC JO12-3
DESK JO12-3M
5 - 3 
16 mrt.
DESK JO12-3M
Haarsteeg JO12-2
2 - 4 
16 mrt.
Jong Brabant JO12-3
Wilhelmina JO12-2
2 - 6 
16 mrt.
FC Engelen JO12-2
RKDVC JO12-3
2 - 4 
16 mrt.
OJC ROSMALEN JO12-5
Zwaluw VFC JO12-3
1 - 3 
 
Stand 3e klasse 07 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 ODC JO12-2 4 4 0 0 12 17 3 0
2 Zwaluw VFC JO12-3 4 4 0 0 12 20 9 0
3 RKDVC JO12-3 3 3 0 0 9 16 6 0
4 SC Elshout JO12-1 4 2 1 1 7 13 7 0
5 Wilhelmina JO12-2 4 2 1 1 7 14 14 0
6 Den Dungen JO12-1 3 2 0 1 6 15 7 0
7 Emplina JO12-5 2 1 0 1 3 11 10 0
8 Haarsteeg JO12-2 3 1 0 2 3 9 13 0
9 OJC ROSMALEN JO12-5 4 1 0 3 3 9 18 0
10 FC Engelen JO12-2 3 0 0 3 0 6 15 0
11 DESK JO12-3M 4 0 0 4 0 11 24 0
12 Jong Brabant JO12-3 4 0 0 4 0 4 19 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 07 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
23 mrt. 08:30 Den Dungen JO12-1 - SC Elshout JO12-1 re Sportpark Jacobskamp
23 mrt. 09:00 RKDVC JO12-3 - Jong Brabant JO12-3 re Sportpark aan de Duinweg
23 mrt. 10:00 ODC JO12-2 - OJC ROSMALEN JO12-5 re Sportpark Wagenaars
23 mrt. 10:15 Haarsteeg JO12-2 - Wilhelmina JO12-2 re Sportpark Haarsteeg
23 mrt. 11:15 DESK JO12-3M - FC Engelen JO12-2 re Sportpark Eikendijk
23 mrt. 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 - Emplina JO12-5 re Sportpark Bergenshuizen
30 mrt. 09:00 Jong Brabant JO12-3 - DESK JO12-3M re Sportpark Berkelseweg
30 mrt. 09:00 RKDVC JO12-3 - Emplina JO12-5 re Sportpark aan de Duinweg
30 mrt. 10:15 Haarsteeg JO12-2 - FC Engelen JO12-2 re Sportpark Haarsteeg
6 apr. 08:30 Den Dungen JO12-1 - ODC JO12-2 re Sportpark Jacobskamp
6 apr. 09:00 Jong Brabant JO12-3 - FC Engelen JO12-2 re Sportpark Berkelseweg
6 apr. 10:00 Emplina JO12-5 - Haarsteeg JO12-2 re Sportpark Empel Zuid
6 apr. 10:00 OJC ROSMALEN JO12-5 - RKDVC JO12-3 re Sportpark De Groote Wielen
6 apr. 10:15 Wilhelmina JO12-2 - Zwaluw VFC JO12-3 re Sportpark De Saren
6 apr. 10:45 SC Elshout JO12-1 - DESK JO12-3M re Sportpark Den Donk
 
Uitslagen Groep 2 13 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 13 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO12-2 3 3 0 0 9 25 11 0
2 Nivo Sparta JO12-2 3 1 0 2 3 9 12 0
3 OJC ROSMALEN JO12-4 3 1 0 2 3 12 17 0
4 Emplina JO12-4 3 1 0 2 3 12 18 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 13 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 2 39 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 39 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO12-2 1 1 0 0 3 7 2 0
2 Emplina JO12-5 1 0 0 1 0 2 7 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 39 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 5 1 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 5 1 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Best Vooruit JO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Best Vooruit JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BMC JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 BVV/Timmermans Infra JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RPC JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SDO'39 JO12-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Terlo JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Wilhelmina JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 5 1 (beker)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
30 mrt. 11:30 Terlo JO12-1 - SDO'39 JO12-1G be Sportpark Terlo