JO12-3
Technische staf
Damen, Jody (Trainer)
 
Overige staf
Damen, Jody (Teammanager)
 
Spelers
Jillab, Riyah
Melis, Dylan
Nieuwlaat, Daan
Porkoros, Matthew
Schut, Jelle
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 nov. 08:45 Wilhelmina JO12-3 - TSV Gudok JO12-3 re Sportpark De Saren
1 dec. 09:00 Achilles Veen JO12-1 - Wilhelmina JO12-3 re Sportpark De Hanen Weide
8 dec. 08:45 Wilhelmina JO12-3 - Dussense Boys JO12-1G re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 3e klasse 6 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
10 nov.
TSV Gudok JO12-4
Sarto JO12-3
6 - 10 
10 nov.
Kozakken Boys JO12-1
Dussense Boys JO12-1G
2 - 8 
10 nov.
Wilhelmina JO12-3
SC 't Zand JO12-2G
5 - 4 
10 nov.
Achilles Veen JO12-1
ONI JO12-1
3 - 6 
10 nov.
DIA JO12-3
Woudrichem JO12-2
3 - 3 
10 nov.
RKDVC JO12-2
TSV Gudok JO12-3
4 - 3 
17 nov.
Woudrichem JO12-2
Achilles Veen JO12-1
0 - 28 
17 nov.
TSV Gudok JO12-3
Kozakken Boys JO12-1
12 - 0 
17 nov.
ONI JO12-1
RKDVC JO12-2
2 - 1 
17 nov.
Dussense Boys JO12-1G
DIA JO12-3
8 - 1 
17 nov.
SC 't Zand JO12-2G
TSV Gudok JO12-4
2 - 3 
17 nov.
Sarto JO12-3
Wilhelmina JO12-3
4 - 0 
 
Stand 3e klasse 6 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Achilles Veen JO12-1 8 7 0 1 21 107 19 0
2 ONI JO12-1 8 7 0 1 21 78 10 0
3 TSV Gudok JO12-3 8 6 1 1 19 54 13 0
4 Dussense Boys JO12-1G 8 5 1 2 16 46 26 0
5 RKDVC JO12-2 7 5 0 2 15 55 21 0
6 Sarto JO12-3 8 4 1 3 13 27 40 0
7 TSV Gudok JO12-4 7 3 0 4 9 31 57 0
8 SC 't Zand JO12-2G 8 2 0 6 6 28 57 0
9 Wilhelmina JO12-3 8 2 0 6 6 30 66 0
10 Woudrichem JO12-2 7 1 2 4 5 14 72 0
11 Kozakken Boys JO12-1 7 1 0 6 3 16 56 0
12 DIA JO12-3 8 0 1 7 1 17 66 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 6 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 nov. 08:30 Kozakken Boys JO12-1 - ONI JO12-1 re Sportpark De Zwaaier
24 nov. 08:30 TSV Gudok JO12-4 - Dussense Boys JO12-1G re Sportpark Dalem Zuid
24 nov. 08:45 Wilhelmina JO12-3 - TSV Gudok JO12-3 re Sportpark De Saren
24 nov. 10:00 SC 't Zand JO12-2G - Woudrichem JO12-2 re Sportpark Bijstervelden
24 nov. 10:30 DIA JO12-3 - Achilles Veen JO12-1 re Sportpark De Gouwen
24 nov. 11:15 RKDVC JO12-2 - Sarto JO12-3 re Sportpark aan de Duinweg
1 dec. 09:00 Achilles Veen JO12-1 - Wilhelmina JO12-3 re Sportpark De Hanen Weide
1 dec. 09:15 Woudrichem JO12-2 - Kozakken Boys JO12-1 re Sportpark Het Bolwerk
1 dec. 10:15 DIA JO12-3 - TSV Gudok JO12-4 re Sportpark De Gouwen
1 dec. 10:30 ONI JO12-1 - SC 't Zand JO12-2G re Sportpark 't Wiel
1 dec. 10:30 Dussense Boys JO12-1G - RKDVC JO12-2 re Sportpark Dussense Boys
1 dec. 11:30 Sarto JO12-3 - TSV Gudok JO12-3 re Sportpark Westend
8 dec. 08:30 TSV Gudok JO12-4 - ONI JO12-1 re Sportpark Dalem Zuid
8 dec. 08:30 Kozakken Boys JO12-1 - DIA JO12-3 re Sportpark De Zwaaier
8 dec. 08:45 Wilhelmina JO12-3 - Dussense Boys JO12-1G re Sportpark De Saren
8 dec. 09:45 TSV Gudok JO12-3 - Achilles Veen JO12-1 re Sportpark Dalem Zuid
8 dec. 11:15 SC 't Zand JO12-2G - Sarto JO12-3 re Sportpark Bijstervelden
8 dec. 11:15 RKDVC JO12-2 - Woudrichem JO12-2 re Sportpark aan de Duinweg
 
Uitslagen Groep 2 62 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 62 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina JO12-5 3 3 0 0 9 26 6 0
2 TGG JO12-1 3 2 0 1 6 39 4 0
3 Wilhelmina JO12-3 3 1 0 2 3 19 23 0
4 OJC ROSMALEN JO12-6 3 0 0 3 0 5 56 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 62 (beker)
Er is nog geen programma bekend