JO13-1
Technische staf
Biolek, Bjorn (Trainer/coach)
Jonkers, Sylvia (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Stuiver, Helmuth (Teammanager)
 
Spelers
Bounouhi, Ahmed el
Coumans, Maxim
Donk, Oscar van der
Moens, Thomas
Samood, Djayden
Schiltmans, Nick
Sluyter, Mitchel
Smits, Jaimy
Tillaart, Luuk van den
Vervoort, Luca
Weyers, Ruben
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
21 sep. 10:30 DBS JO13-1 - Wilhelmina JO13-1 re Sportpark Meerhoven
28 sep. 11:30 Wilhelmina JO13-1 - Willem II Tilburg BV JO13-2 re Sportpark De Saren
5 okt. 10:15 ODC JO13-1G - Wilhelmina JO13-1 re Sportpark Wagenaars
 
Uitslagen Hoofdklasse (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Hoofdklasse (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Best Vooruit JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DBS JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Jong Brabant JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nivo Sparta JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ODC JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oirschot Vooruit JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKTVC JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Wilhelmina JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wilhelmina Boys JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Willem II Tilburg BV JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zwaluw VFC JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Hoofdklasse (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
21 sep. 10:15 Nivo Sparta JO13-1 - Best Vooruit JO13-1 re Sportpark De Watertoren
21 sep. 10:15 RKTVC JO13-1 - Zwaluw VFC JO13-3 re Sportpark De Ridderweide
21 sep. 10:30 DBS JO13-1 - Wilhelmina JO13-1 re Sportpark Meerhoven
21 sep. 10:30 Willem II Tilburg BV JO13-2 - ODC JO13-1G re Willem II Jeugdcomplex
21 sep. 11:15 Wilhelmina Boys JO13-1 - Zwaluw VFC JO13-1 re Sportpark Naastenbest
21 sep. 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 - Jong Brabant JO13-1 re Sportpark Moorland
28 sep. 10:15 ODC JO13-1G - Wilhelmina Boys JO13-1 re Sportpark Wagenaars
28 sep. 11:15 Zwaluw VFC JO13-1 - DBS JO13-1 re Sportpark Bergenshuizen
28 sep. 11:30 Best Vooruit JO13-1 - RKTVC JO13-1 re Sportpark De Leemkuilen
28 sep. 11:30 Wilhelmina JO13-1 - Willem II Tilburg BV JO13-2 re Sportpark De Saren
28 sep. 11:30 Jong Brabant JO13-1 - Nivo Sparta JO13-1 re Sportpark Berkelseweg
28 sep. 11:30 Zwaluw VFC JO13-3 - Oirschot Vooruit JO13-1 re Sportpark Bergenshuizen
5 okt. 10:15 Nivo Sparta JO13-1 - Oirschot Vooruit JO13-1 re Sportpark De Watertoren
5 okt. 10:15 ODC JO13-1G - Wilhelmina JO13-1 re Sportpark Wagenaars
5 okt. 10:30 Willem II Tilburg BV JO13-2 - RKTVC JO13-1 re Willem II Jeugdcomplex
5 okt. 10:30 DBS JO13-1 - Zwaluw VFC JO13-3 re Sportpark Meerhoven
5 okt. 11:15 Wilhelmina Boys JO13-1 - Best Vooruit JO13-1 re Sportpark Naastenbest
5 okt. 11:15 Zwaluw VFC JO13-1 - Jong Brabant JO13-1 re Sportpark Bergenshuizen
 
Uitslagen Groep 1 03 (beker)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
7 sep.
Emplina JO13-1
OJC ROSMALEN JO13-1
5 - 5 
7 sep.
TSV Gudok JO13-1
Wilhelmina JO13-1
6 - 0 
14 sep.
TSV Gudok JO13-1
Emplina JO13-1
3 - 1 
14 sep.
Wilhelmina JO13-1
OJC ROSMALEN JO13-1
2 - 8 
 
Stand Groep 1 03 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO13-1 3 2 1 0 7 19 9 0
2 TSV Gudok JO13-1 3 2 0 1 6 11 7 0
3 Emplina JO13-1 3 1 1 1 4 13 8 0
4 Wilhelmina JO13-1 3 0 0 3 0 2 21 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 03 (beker)
Er is nog geen programma bekend