JO13-1
Technische staf
Jansen, Jordan (Trainer)
Wouters, Minck (Trainer)
 
Overige staf
Bosch, Patrick (Teammanager)
Jansen, Jordan (Teammanager)
Wouters, Minck (Teammanager)
 
Spelers
Blaauw, Kenzo
Bosch, Luca
Coumans, Maxim
Eerhart, Jessy
Fetherston, Liam
Geronimo, Paul-Mario
Gerris, Vincent
Hehanussa, Joaquin
Lammers, Boris
Marsille, Guus
Peperkamp, Luuk
Schanke, Feike van
Tiebosch, Rico
Veneboer, Giel
Wifferen, Niels van
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
25 mei 11:30 Wilhelmina JO13-1 - Wilhelmina Boys JO13-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen Hoofdklasse (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
8 mei
Wilhelmina Boys JO13-1
Best Vooruit JO13-1
0 - 7 
11 mei
Nivo Sparta JO13-1
Wilhelmina Boys JO13-1
6 - 0 
11 mei
Bladella JO13-1
Zwaluw VFC JO13-1
1 - 6 
11 mei
Brabantia JO13-1
Geldrop JO13-1
1 - 1 
11 mei
Best Vooruit JO13-1
Wilhelmina JO13-1
6 - 2 
11 mei
Rood Wit V JO13-1
EFC JO13-1
0 - 1 
18 mei
FC Engelen JO13-1
Nivo Sparta JO13-1
8 - 1 
18 mei
EFC JO13-1
Wilhelmina JO13-1
0 - 7 
18 mei
Wilhelmina Boys JO13-1
Rood Wit V JO13-1
0 - 8 
18 mei
Geldrop JO13-1
Bladella JO13-1
7 - 0 
18 mei
Zwaluw VFC JO13-1
Best Vooruit JO13-1
2 - 2 
 
Stand Hoofdklasse (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 FC Engelen JO13-1 19 16 2 1 50 87 13 0
2 Zwaluw VFC JO13-1 19 15 1 3 46 71 16 0
3 Best Vooruit JO13-1 20 12 3 5 39 57 33 0
4 Rood Wit V JO13-1 19 12 1 6 37 59 28 0
5 Wilhelmina JO13-1 19 11 1 7 34 61 41 0
6 Brabantia JO13-1 19 7 6 6 27 36 40 0
7 Geldrop JO13-1 19 6 3 10 21 41 34 0
8 Wilhelmina Boys JO13-1 19 4 3 12 15 20 79 0
9 EFC JO13-1 19 4 2 13 14 19 64 0
10 Nivo Sparta JO13-1 19 3 2 14 11 26 82 0
11 Bladella JO13-1 19 1 4 14 7 19 66 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Hoofdklasse (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
25 mei 10:15 Nivo Sparta JO13-1 - Geldrop JO13-1 re Sportpark De Watertoren
25 mei 11:00 Bladella JO13-1 - FC Engelen JO13-1 re Sportpark De Smagtenbocht
25 mei 11:00 Brabantia JO13-1 - EFC JO13-1 re Sportpark Strijp
25 mei 11:15 Rood Wit V JO13-1 - Zwaluw VFC JO13-1 re Sportpark De Korze
25 mei 11:30 Wilhelmina JO13-1 - Wilhelmina Boys JO13-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen Groep 1 00 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 00 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Unitas JO13-1 3 3 0 0 9 25 0 0
2 Wilhelmina JO13-1 3 1 0 2 3 11 11 0
3 Emplina JO13-1 3 1 0 2 3 4 15 0
4 SV BLC JO13-1 3 1 0 2 3 6 20 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 00 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 1 10 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 10 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO13-1 1 1 0 0 3 0 0 0
2 OJC ROSMALEN JO13-1 1 0 0 1 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 10 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 1 8 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 8 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 SC 't Zand JO13-1G 1 1 0 0 3 9 3 0
2 Wilhelmina JO13-1 1 0 0 1 0 3 9 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 8 (beker)
Er is nog geen programma bekend