JO13-2
Technische staf
 
Overige staf
 
Spelers
Brok, Riley
Burgt, Devon van der
Diemel, Gies
Dooreleijers, Jan
Gaal, Rijk van
Hoevenaars, Finn
Hof, Jayden op 't
Keizer, Pascal
Mual, Nathan
Schoot, Loek van der
Vos, Justin
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
28 mrt. 11:30 Wilhelmina JO13-2 - Den Dungen JO13-2 re AFGELAST
4 apr. 11:30 Heeswijk JO13-2 - Wilhelmina JO13-2 re AFGELAST
18 apr. 11:30 Wilhelmina JO13-2 - BMC JO13-2 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 4e klasse 09 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 09 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OSC'45 JO13-1 11 10 1 0 31 68 8 0
2 Jan van Arckel JO13-1 11 10 0 1 30 76 20 0
3 Essche Boys JO13-1 11 9 1 1 28 74 19 0
4 OJC ROSMALEN JO13-6 11 8 0 3 24 40 33 0
5 FC Engelen JO13-3 11 6 0 5 18 41 43 0
6 Zwaluw VFC JO13-4 11 5 1 5 16 35 32 0
7 Nemelaer JO13-1 11 5 0 6 15 45 46 0
8 DSC JO13-2 11 3 2 6 11 27 32 0
9 Maliskamp JO13-1 11 3 0 8 9 20 45 0
10 Wilhelmina JO13-2 10 2 0 8 6 15 47 0
11 SCG'18 JO13-3 11 1 1 9 4 13 58 0
12 SV BLC JO13-2 10 0 0 10 0 7 78 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 09 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 5e klasse 12 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
14 mrt.
sv O.S.S. 1920 JO13-6
SJO/VITA JO13-1G
 
14 mrt.
Den Dungen JO13-2
WHV JO13-2G
 
14 mrt.
Avesteyn JO13-2
Boekel Sport JO13-4
 
14 mrt.
BMC JO13-2
NLC'03 JO13-2
 
14 mrt.
Heeswijk JO13-2
Prinses Irene JO13-3
 
14 mrt.
Maliskamp JO13-1
Wilhelmina JO13-2
 
21 mrt.
SJO/VITA JO13-1G
Den Dungen JO13-2
 
21 mrt.
Maliskamp JO13-1
NLC'03 JO13-2
 
28 mrt.
SJO/VITA JO13-1G
Prinses Irene JO13-3
 
28 mrt.
BMC JO13-2
Avesteyn JO13-2
 
28 mrt.
Wilhelmina JO13-2
Den Dungen JO13-2
 
28 mrt.
NLC'03 JO13-2
sv O.S.S. 1920 JO13-6
 
28 mrt.
Boekel Sport JO13-4
Heeswijk JO13-2
 
28 mrt.
Maliskamp JO13-1
WHV JO13-2G
 
 
Stand 5e klasse 12 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Den Dungen JO13-2 4 4 0 0 12 26 5 0
2 Wilhelmina JO13-2 4 4 0 0 12 20 4 0
3 BMC JO13-2 4 4 0 0 12 14 2 0
4 Heeswijk JO13-2 4 3 0 1 9 23 6 0
5 sv O.S.S. 1920 JO13-6 4 2 0 2 6 19 13 0
6 Avesteyn JO13-2 4 1 1 2 4 7 21 0
7 Maliskamp JO13-1 2 1 0 1 3 7 3 0
8 NLC'03 JO13-2 2 0 1 1 1 1 8 0
9 Boekel Sport JO13-4 4 0 1 3 1 2 13 0
10 WHV JO13-2G 4 0 1 3 1 5 19 0
11 SJO/VITA JO13-1G 2 0 0 2 0 2 7 0
12 Prinses Irene JO13-3 4 0 0 4 0 1 26 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 12 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 mrt. 11:00 SJO/VITA JO13-1G - Prinses Irene JO13-3 re AFGELAST
28 mrt. 11:15 BMC JO13-2 - Avesteyn JO13-2 re AFGELAST
28 mrt. 11:30 Wilhelmina JO13-2 - Den Dungen JO13-2 re AFGELAST
28 mrt. 11:30 NLC'03 JO13-2 - sv O.S.S. 1920 JO13-6 re AFGELAST
28 mrt. 11:45 Boekel Sport JO13-4 - Heeswijk JO13-2 re AFGELAST
28 mrt. 12:00 Maliskamp JO13-1 - WHV JO13-2G re AFGELAST
4 apr. 10:00 sv O.S.S. 1920 JO13-6 - BMC JO13-2 re AFGELAST
4 apr. 11:15 Den Dungen JO13-2 - Boekel Sport JO13-4 re AFGELAST
4 apr. 11:30 Avesteyn JO13-2 - NLC'03 JO13-2 re AFGELAST
4 apr. 11:30 Prinses Irene JO13-3 - Maliskamp JO13-1 re AFGELAST
4 apr. 11:30 Heeswijk JO13-2 - Wilhelmina JO13-2 re AFGELAST
4 apr. 13:00 WHV JO13-2G - SJO/VITA JO13-1G re AFGELAST
18 apr. 11:00 SJO/VITA JO13-1G - Boekel Sport JO13-4 re Sportpark Elzenbos
18 apr. 11:30 NLC'03 JO13-2 - Heeswijk JO13-2 re Sportpark De Akkeren
18 apr. 11:30 Wilhelmina JO13-2 - BMC JO13-2 re Sportpark De Saren
18 apr. 11:30 Avesteyn JO13-2 - sv O.S.S. 1920 JO13-6 re Sportpark Avesteyn
18 apr. 12:00 Maliskamp JO13-1 - Den Dungen JO13-2 re Sportpark Maliskamp
18 apr. 13:00 WHV JO13-2G - Prinses Irene JO13-3 re Sportpark De Hoef
 
Uitslagen Groep 6 08 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 08 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 FC Engelen JO13-2 3 2 1 0 7 21 2 0
2 OJC ROSMALEN JO13-4 3 2 1 0 7 16 5 0
3 Emplina JO13-3 3 1 0 2 3 7 16 0
4 Wilhelmina JO13-2 3 0 0 3 0 2 23 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 08 (beker)
Er is nog geen programma bekend