JO13-2
Technische staf
 
Overige staf
 
Spelers
Brok, Riley
Burgt, Devon van der
Diemel, Gies
Dooreleijers, Jan
Gaal, Rijk van
Hoevenaars, Finn
Hof, Jayden op 't
Keizer, Pascal
Mual, Nathan
Schoot, Loek van der
Vos, Justin
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
1 feb. 11:30 Wilhelmina JO13-2 - WHV JO13-2G re Sportpark De Saren
8 feb. 11:30 Prinses Irene JO13-3 - Wilhelmina JO13-2 re Sportpark De Schellen
 
Uitslagen 4e klasse 09 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 09 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OSC'45 JO13-1 11 10 1 0 31 68 8 0
2 Jan van Arckel JO13-1 11 10 0 1 30 76 20 0
3 Essche Boys JO13-1 11 9 1 1 28 74 19 0
4 OJC ROSMALEN JO13-6 11 8 0 3 24 40 33 0
5 FC Engelen JO13-3 11 6 0 5 18 41 43 0
6 Zwaluw VFC JO13-4 11 5 1 5 16 35 32 0
7 Nemelaer JO13-1 11 5 0 6 15 45 46 0
8 DSC JO13-2 11 3 2 6 11 27 32 0
9 Maliskamp JO13-1 11 3 0 8 9 20 45 0
10 Wilhelmina JO13-2 10 2 0 8 6 15 47 0
11 SCG'18 JO13-3 11 1 1 9 4 13 58 0
12 SV BLC JO13-2 10 0 0 10 0 7 78 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 09 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 5e klasse 12 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 5e klasse 12 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Avesteyn JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BMC JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Boekel Sport JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Den Dungen JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Heeswijk JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Maliskamp JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NLC'03 JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 OSS'20 JO13-5 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Prinses Irene JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SJO/VITA JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WHV JO13-2G 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 12 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
1 feb. 11:15 BMC JO13-2 - Prinses Irene JO13-3 re Sportpark De Brand
1 feb. 11:30 Avesteyn JO13-2 - Den Dungen JO13-2 re Sportpark Avesteyn
1 feb. 11:30 NLC'03 JO13-2 - SJO/VITA JO13-1G re Sportpark De Akkeren
1 feb. 11:30 Wilhelmina JO13-2 - WHV JO13-2G re Sportpark De Saren
1 feb. 12:00 Maliskamp JO13-1 - Boekel Sport JO13-4 re Sportpark Maliskamp
8 feb. 11:00 SJO/VITA JO13-1G - BMC JO13-2 re Sportpark Elzenbos
8 feb. 11:15 Den Dungen JO13-2 - OSS'20 JO13-5 re Sportpark Jacobskamp
8 feb. 11:30 Prinses Irene JO13-3 - Wilhelmina JO13-2 re Sportpark De Schellen
8 feb. 11:30 Heeswijk JO13-2 - Maliskamp JO13-1 re Sportpark De Balledonk
8 feb. 11:45 Boekel Sport JO13-4 - NLC'03 JO13-2 re Sportpark De Donk
8 feb. 13:00 WHV JO13-2G - Avesteyn JO13-2 re Sportpark De Hoef
 
Uitslagen Groep 6 08 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 08 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 FC Engelen JO13-2 3 2 1 0 7 21 2 0
2 OJC ROSMALEN JO13-4 3 2 1 0 7 16 5 0
3 Emplina JO13-3 3 1 0 2 3 7 16 0
4 Wilhelmina JO13-2 3 0 0 3 0 2 23 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 08 (beker)
Er is nog geen programma bekend