JO13-2
Technische staf
Klinckenberg, Marloes (Trainer)
 
Overige staf
Goossens, Boudewijn (Teammanager)
Klinckenberg, Marloes (Teammanager)
 
Spelers
Bosch, Sem
Broek, Ninke van den
Broek, Xavier van den
Donk, Matisse van der
Goossens, Raul
Hellemons, Matisse
Helvoort, Dylano van
Hoekstra, Jesse
Huijben, Timo
Keller, Rik
Klinckenberg, Stan
Meerveld, Joep van
Popelier, Sander
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
23 mrt. 11:30 Hedel JO13-1 - Wilhelmina JO13-2 re Sportpark De Winkels
30 mrt. 09:00 Wilhelmina'26 JO13-1 - Wilhelmina JO13-2 re Sportpark De Ebbe
6 apr. 11:30 Wilhelmina JO13-2 - Nemelaer JO13-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 2e klasse 5 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 2e klasse 5 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Sarto JO13-2 11 10 0 1 30 58 9 0
2 SC 't Zand JO13-2 11 9 2 0 29 40 10 0
3 SV BLC JO13-1 11 8 0 3 24 50 23 0
4 FC Tilburg JO13-1 11 6 2 3 20 37 34 0
5 Nieuwkuijk JO13-1 11 5 4 2 19 26 16 0
6 Helvoirt JO13-1 11 6 1 4 19 31 28 0
7 FC Engelen JO13-2 10 3 2 5 11 24 24 0
8 Dongen JO13-2 10 3 1 6 10 19 32 0
9 Wilhelmina JO13-2 11 3 1 7 10 37 49 0
10 ZIGO JO13-2 11 2 3 6 9 15 31 0
11 Uno Animo JO13-1 10 0 1 9 1 18 45 0
12 CHC JO13-1 10 0 1 9 1 7 61 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 2e klasse 5 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 3e klasse 6 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
9 mrt.
NOAD'32 JO13-1
NEO'25 JO13-1
7 - 0 
9 mrt.
Nemelaer JO13-1
GDC JO13-1
3 - 5 
9 mrt.
Wilhelmina JO13-2
VCB JO13-1
5 - 2 
9 mrt.
OSC'45 JO13-1
Wilhelmina'26 JO13-1
1 - 4 
9 mrt.
Hedel JO13-1
Berkdijk JO13-1
5 - 1 
16 mrt.
GDC JO13-1
Hedel JO13-1
0 - 2 
16 mrt.
OJC ROSMALEN JO13-3
NOAD'32 JO13-1
1 - 3 
 
Stand 3e klasse 6 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Hedel JO13-1 4 4 0 0 12 20 1 0
2 Wilhelmina JO13-2 3 3 0 0 9 15 5 0
3 NOAD'32 JO13-1 4 3 0 1 9 17 7 0
4 Wilhelmina'26 JO13-1 3 2 0 1 6 10 8 0
5 GDC JO13-1 4 2 0 2 6 8 6 0
6 OJC ROSMALEN JO13-3 4 2 0 2 6 6 7 0
7 Berkdijk JO13-1 3 1 1 1 4 7 8 0
8 VCB JO13-1 3 1 0 2 3 7 10 0
9 OSC'45 JO13-1 3 1 0 2 3 5 8 0
10 Nemelaer JO13-1 3 0 1 2 1 5 9 0
11 NEO'25 JO13-1 3 0 0 3 0 1 13 0
12 Emplina JO13-2 3 0 0 3 0 2 21 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 6 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
23 mrt. 09:00 GDC JO13-1 - Berkdijk JO13-1 re Sportpark GDC
23 mrt. 10:00 NOAD'32 JO13-1 - VCB JO13-1 re Sportpark Korenzand
23 mrt. 11:30 Nemelaer JO13-1 - OJC ROSMALEN JO13-3 re Sportpark De Walzaad
23 mrt. 11:30 Hedel JO13-1 - Wilhelmina JO13-2 re Sportpark De Winkels
23 mrt. 11:30 Emplina JO13-2 - Wilhelmina'26 JO13-1 re Sportpark Empel Zuid
23 mrt. 11:30 OSC'45 JO13-1 - NEO'25 JO13-1 re Sportpark De Hambaken
30 mrt. 09:00 Wilhelmina'26 JO13-1 - Wilhelmina JO13-2 re Sportpark De Ebbe
30 mrt. 10:15 NEO'25 JO13-1 - Nemelaer JO13-1 re Sportpark De Gaard
30 mrt. 11:00 VCB JO13-1 - OSC'45 JO13-1 re Sportpark VCB
6 apr. 09:00 Wilhelmina'26 JO13-1 - Berkdijk JO13-1 re Sportpark De Ebbe
6 apr. 09:45 NOAD'32 JO13-1 - OSC'45 JO13-1 re Sportpark Korenzand
6 apr. 10:15 NEO'25 JO13-1 - Emplina JO13-2 re Sportpark De Gaard
6 apr. 11:15 VCB JO13-1 - GDC JO13-1 re Sportpark VCB
6 apr. 11:30 Wilhelmina JO13-2 - Nemelaer JO13-1 re Sportpark De Saren
6 apr. 11:30 OJC ROSMALEN JO13-3 - Hedel JO13-1 re Sportpark De Groote Wielen
10 apr. 18:30 Berkdijk JO13-1 - Emplina JO13-2 re Sportpark Kegelaar
 
Uitslagen Groep 5 08 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 5 08 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Teisterbanders JO13-1 3 3 0 0 9 10 3 0
2 OJC ROSMALEN JO13-2 3 2 0 1 6 14 5 0
3 FC Engelen JO13-2 3 1 0 2 3 11 13 0
4 Wilhelmina JO13-2 3 0 0 3 0 8 22 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 5 08 (beker)
Er is nog geen programma bekend