JO14-1
Technische staf
Wigt, Joey (Trainer/coach)
 
Overige staf
 
Spelers
Blaauw, Kenzo
Bosch, Luca
Broek, Xavier van den
Eerhart, Jessy
Fetherston, Liam
Geronimo, Paul-Mario
Gerris, Vincent
Lammers, Boris
Marsille, Guus
Schanke, Feike van
Tiebosch, Rico
Veneboer, Giel
Wifferen, Niels van
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
16 nov. 13:00 SJO Helmondia-Mulo JO14-1 - Wilhelmina JO14-1 re Sportpark de Braak
23 nov. 13:00 Wilhelmina JO14-1 - ODC JO14-1G re Sportpark De Saren
 
Uitslagen Hoofdklasse (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
2 nov.
ODC JO14-1G
Rhode/Van Stiphout Bouw JO14-1
1 - 0 
2 nov.
Brabantia JO14-1
Zwaluw VFC JO14-1
5 - 1 
2 nov.
SJO Helmondia-Mulo JO14-1
HVCH JO14-1
4 - 2 
2 nov.
Wilhelmina JO14-1
VV Trinitas Oisterwijk JO14-1
11 - 1 
2 nov.
Geldrop JO14-1
JVC Cuijk JO14-1
4 - 1 
9 nov.
VV Trinitas Oisterwijk JO14-1
Brabantia JO14-1
2 - 4 
9 nov.
JVC Cuijk JO14-1
ODC JO14-1G
3 - 1 
9 nov.
Rhode/Van Stiphout Bouw JO14-1
Geldrop JO14-1
2 - 3 
9 nov.
Zwaluw VFC JO14-1
Wilhelmina JO14-1
1 - 5 
 
Stand Hoofdklasse (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO14-1 5 5 0 0 15 30 5 0
2 Brabantia JO14-1 6 5 0 1 15 21 13 0
3 SJO Helmondia-Mulo JO14-1 4 4 0 0 12 13 5 0
4 JVC Cuijk JO14-1 6 2 1 3 7 12 21 0
5 HVCH JO14-1 4 2 0 2 6 8 12 0
6 Geldrop JO14-1 5 2 0 3 6 9 10 0
7 Rhode/Van Stiphout Bouw JO14-1 5 1 1 3 4 10 10 0
8 ODC JO14-1G 5 1 0 4 3 6 12 0
9 Zwaluw VFC JO14-1 5 1 0 4 3 10 17 0
10 VV Trinitas Oisterwijk JO14-1 5 0 2 3 2 8 22 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Hoofdklasse (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
16 nov. 11:45 Rhode/Van Stiphout Bouw JO14-1 - HVCH JO14-1 re Sportpark De Neul
16 nov. 11:45 ODC JO14-1G - Zwaluw VFC JO14-1 re Sportpark Wagenaars
16 nov. 13:00 SJO Helmondia-Mulo JO14-1 - Wilhelmina JO14-1 re Sportpark de Braak
16 nov. 13:00 Geldrop JO14-1 - VV Trinitas Oisterwijk JO14-1 re Sportpark De Kievit
23 nov. 13:00 Zwaluw VFC JO14-1 - Rhode/Van Stiphout Bouw JO14-1 re Sportpark Bergenshuizen
23 nov. 13:00 Brabantia JO14-1 - SJO Helmondia-Mulo JO14-1 re Sportpark Strijp
23 nov. 13:00 Wilhelmina JO14-1 - ODC JO14-1G re Sportpark De Saren
23 nov. 15:15 HVCH JO14-1 - JVC Cuijk JO14-1 re Sportpark De Braaken
30 nov. 11:45 Rhode/Van Stiphout Bouw JO14-1 - SJO Helmondia-Mulo JO14-1 re Sportpark De Neul
30 nov. 11:45 ODC JO14-1G - Geldrop JO14-1 re Sportpark Wagenaars
30 nov. 13:00 Zwaluw VFC JO14-1 - VV Trinitas Oisterwijk JO14-1 re Sportpark Bergenshuizen
30 nov. 15:15 HVCH JO14-1 - Brabantia JO14-1 re Sportpark De Braaken
 
Uitslagen Groep 1 3 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 3 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO14-1 3 3 0 0 9 26 5 0
2 ODC JO14-1G 3 2 0 1 6 21 7 0
3 Zwaluw VFC JO14-1 3 1 0 2 3 16 21 0
4 RKDVC Jo14-1 3 0 0 3 0 3 33 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 3 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 1 02 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 02 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 SV TOP JO14-1 1 1 0 0 3 7 0 0
2 Wilhelmina JO14-1 1 0 0 1 0 0 7 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 02 (beker)
Er is nog geen programma bekend