JO14-2
Technische staf
Goossens, Boudewijn (Trainer/coach)
 
Overige staf
 
Spelers
Bosch, Sem
Broek, Ninke van den
Donk, Matisse van der
Goossens, Raul
Hellemons, Matisse
Henkes, Timo
Hoekstra, Jesse
Keller, Rik
Meerveld, Joep van
Peperkamp, Luuk
Popelier, Sander
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
21 sep. 08:30 GJS JO14-2 - Wilhelmina JO14-2 re Sportpark Dalem
28 sep. 11:30 Wilhelmina JO14-2 - Rhelico JO14-1 re Sportpark De Saren
5 okt. 11:30 Wilhelmina JO14-2 - Beesd JO14-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 3e klasse 04 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 04 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Beesd JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BZC'14 JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Emplina JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SC Everstein JO14-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GJS JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 GRC-14 JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Haaften JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Leerdam Sport'55 JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Rhelico Jo14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Roda Boys/Bommelerwaard JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Theole JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Vuren JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Wilhelmina JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
14 WNC JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 04 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
21 sep. 08:30 GJS JO14-2 - Wilhelmina JO14-2 re Sportpark Dalem
21 sep. 10:00 BZC'14 JO14-1 - GRC-14 JO14-1 re Sportpark 't Veer
21 sep. 10:15 SC Everstein JO14-1G - Vuren JO14-1 re Sportpark sc Everstein
21 sep. 10:45 Beesd JO14-1 - Haaften JO14-1 re Sportpark Molenzicht
21 sep. 11:00 Rhelico JO14-1 - Roda Boys/Bommelerwaard JO14-1 re Sportpark Boutenstein
21 sep. 13:00 Theole JO14-1 - WNC JO14-1 re Sportpark Drumpt
21 sep. 13:00 Emplina JO14-2 - Leerdam Sport'55 JO14-1 re Sportpark Empel Zuid
28 sep. 10:00 GRC-14 JO14-1 - Beesd JO14-1 re Sportpark Almbos
28 sep. 10:30 Vuren JO14-1 - Theole JO14-1 re Sportpark Vuren
28 sep. 11:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO14-1 - GJS JO14-2 re Sportpark de Maaskant
28 sep. 11:00 WNC JO14-1 - Emplina JO14-2 re Sportpark De Korte Woerden
28 sep. 11:30 Wilhelmina JO14-2 - Rhelico JO14-1 re Sportpark De Saren
28 sep. 12:00 Haaften JO14-1 - SC Everstein JO14-1G re Sportpark Elzenbos
5 okt. 09:45 GJS JO14-2 - Leerdam Sport'55 JO14-1 re Sportpark Dalem
5 okt. 10:30 Vuren JO14-1 - WNC JO14-1 re Sportpark Vuren
5 okt. 11:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO14-1 - BZC'14 JO14-1 re Sportpark de Maaskant
5 okt. 11:00 Rhelico JO14-1 - Haaften JO14-1 re Sportpark Boutenstein
5 okt. 11:30 Wilhelmina JO14-2 - Beesd JO14-1 re Sportpark De Saren
5 okt. 13:00 Theole JO14-1 - GRC-14 JO14-1 re Sportpark Drumpt
5 okt. 13:00 Emplina JO14-2 - SC Everstein JO14-1G re Sportpark Empel Zuid
 
Uitslagen Groep 5 17 (beker)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
7 sep.
B.V.V. JO14-1
FC Engelen JO14-1
5 - 0 
7 sep.
Wilhelmina JO14-2
Emplina JO14-1
3 - 5 
14 sep.
FC Engelen JO14-1
Emplina JO14-1
5 - 2 
14 sep.
B.V.V. JO14-1
Wilhelmina JO14-2
19 - 0 
 
Stand Groep 5 17 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 B.V.V. JO14-1 3 3 0 0 9 27 2 0
2 FC Engelen JO14-1 3 2 0 1 6 12 7 0
3 Emplina JO14-1 3 1 0 2 3 9 11 0
4 Wilhelmina JO14-2 3 0 0 3 0 3 31 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 5 17 (beker)
Er is nog geen programma bekend