JO14-2
Technische staf
Baert, Yannick (Ass.-trainer/coach)
Goossens, Boudewijn (Trainer/coach)
 
Overige staf
 
Spelers
Alders, Romano
Bosch, Sem
Broek, Ninke van den
Donk, Matisse van der
Goossens, Raul
Hellemons, Matisse
Henkes, Timo
Hoekstra, Jesse
Keller, Rik
Meerveld, Joep van
Pompe, Justin
Popelier, Sander
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
29 feb. 09:45 GJS JO14-1 - Wilhelmina JO14-2 re Sportpark Dalem
7 mrt. 11:30 Wilhelmina JO14-2 - OJC ROSMALEN MO15-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 3e klasse 04 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 04 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 WNC JO14-1 10 9 1 0 28 88 15 0
2 Haaften JO14-1 9 8 1 0 25 71 9 0
3 Theole JO14-1 10 8 0 2 24 59 13 0
4 Roda Boys/Bommelerwaard JO14-1 9 7 0 2 21 48 16 0
5 Emplina JO14-2 10 5 0 5 15 36 47 0
6 BZC'14 JO14-1 10 5 0 5 15 21 32 0
7 Wilhelmina JO14-2 11 4 0 7 12 39 49 0
8 Beesd JO14-1 11 3 1 7 10 23 47 0
9 Rhelico Jo14-1 9 3 0 6 9 24 73 0
10 Vianen JO14-1 8 2 2 4 8 16 41 0
11 Vuren JO14-1 10 1 1 8 4 20 40 0
12 GJS JO14-2 9 0 0 9 0 16 79 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 04 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 3e klasse 5 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
8 feb.
GJS JO14-1
OJC ROSMALEN MO15-1
1 - 0 
8 feb.
BZC'14 JO14-1
Roda Boys/Bommelerwaard JO14-1
1 - 2 
8 feb.
FC Engelen JO14-2
Teisterbanders JO14-1
0 - 9 
8 feb.
Wilhelmina JO14-2
GVV JO14-1
1 - 5 
15 feb.
Roda Boys/Bommelerwaard JO14-1
GJS JO14-1
3 - 0 
15 feb.
FC Engelen JO14-2
Wilhelmina JO14-2
4 - 3 
15 feb.
Teisterbanders JO14-1
BZC'14 JO14-1
10 - 0 
15 feb.
OJC ROSMALEN MO15-1
GVV JO14-1
0 - 3 
 
Stand 3e klasse 5 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Teisterbanders JO14-1 3 3 0 0 9 25 2 0
2 GVV JO14-1 3 3 0 0 9 11 2 0
3 Roda Boys/Bommelerwaard JO14-1 3 3 0 0 9 10 3 0
4 GJS JO14-1 3 1 0 2 3 2 6 0
5 FC Engelen JO14-2 3 1 0 2 3 6 17 0
6 OJC ROSMALEN MO15-1 3 0 1 2 1 1 5 0
7 BZC'14 JO14-1 3 0 1 2 1 2 13 0
8 Wilhelmina JO14-2 3 0 0 3 0 6 15 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 5 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
29 feb. 09:45 GJS JO14-1 - Wilhelmina JO14-2 re Sportpark Dalem
29 feb. 13:00 GVV JO14-1 - BZC'14 JO14-1 re Sportpark Anton Kruger
7 mrt. 10:00 GJS JO14-1 - Teisterbanders JO14-1 re Sportpark Dalem
7 mrt. 10:30 BZC'14 JO14-1 - FC Engelen JO14-2 re Sportpark De Meidijk
7 mrt. 11:30 Wilhelmina JO14-2 - OJC ROSMALEN MO15-1 re Sportpark De Saren
7 mrt. 13:00 GVV JO14-1 - Roda Boys/Bommelerwaard JO14-1 re Sportpark Anton Kruger
 
Uitslagen Groep 5 17 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 5 17 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 B.V.V. JO14-1 3 3 0 0 9 27 2 0
2 FC Engelen JO14-1 3 2 0 1 6 12 7 0
3 Emplina JO14-1 3 1 0 2 3 9 11 0
4 Wilhelmina JO14-2 3 0 0 3 0 3 31 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 5 17 (beker)
Er is nog geen programma bekend