JO15-1
Technische staf
 
Overige staf
 
Spelers
Codrington, Ezra
Fetherston, Morris
Grefkens, Sjoerd
Jonge, Matthew de
Keizer, Jurgen
Opijnen, Sven van
Pijnenburg, Stan
Steenhuisen, Finn
Venrooij, Jesse van
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
21 sep. 13:00 Wilhelmina JO15-1 - TSV Gudok JO15-2 re Sportpark De Saren
28 sep. 13:00 RKDVC JO15-2 - Wilhelmina JO15-1 re Sportpark aan de Duinweg
5 okt. 13:00 Wilhelmina JO15-1 - Haarsteeg JO15-2 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 2e klasse 04 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 2e klasse 04 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Haarsteeg JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Helvoirt JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nieuwkuijk JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 OVC'26 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKDVC JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RWB JO15-2G 0 0 0 0 0 0 0 0
7 TSV Gudok JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Uno Animo JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wilhelmina JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Willem II JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WSC JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 2e klasse 04 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
21 sep. 11:00 WSC JO15-2 - RKDVC JO15-2 re Sportpark Eikendonk
21 sep. 11:45 Willem II JO15-1 - RWB JO15-2G re Sportpark Noorderpark
21 sep. 13:00 Helvoirt JO15-1 - OVC'26 JO15-1 re Sportpark Burg.van Hovell
21 sep. 13:00 Wilhelmina JO15-1 - TSV Gudok JO15-2 re Sportpark De Saren
21 sep. 14:30 Nieuwkuijk JO15-1 - Haarsteeg JO15-2 re Sportpark Nieuwkuijk
28 sep. 11:00 RWB JO15-2G - WSC JO15-2 re Sportpark De Gaard
28 sep. 11:15 TSV Gudok JO15-2 - Willem II JO15-1 re Sportpark Dalem Zuid
28 sep. 13:00 RKDVC JO15-2 - Wilhelmina JO15-1 re Sportpark aan de Duinweg
28 sep. 13:00 Haarsteeg JO15-2 - Uno Animo JO15-1 re Sportpark Haarsteeg
28 sep. 13:00 OVC'26 JO15-1 - Nieuwkuijk JO15-1 re Sportpark Jan Truijenlaan
5 okt. 11:00 WSC JO15-2 - Uno Animo JO15-1 re Sportpark Eikendonk
5 okt. 11:15 TSV Gudok JO15-2 - OVC'26 JO15-1 re Sportpark Dalem Zuid
5 okt. 13:00 RKDVC JO15-2 - RWB JO15-2G re Sportpark aan de Duinweg
5 okt. 13:00 Wilhelmina JO15-1 - Haarsteeg JO15-2 re Sportpark De Saren
5 okt. 14:30 Nieuwkuijk JO15-1 - Helvoirt JO15-1 re Sportpark Nieuwkuijk
 
Uitslagen Groep 5 25 (beker)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
7 sep.
DSC JO15-1
Wilhelmina JO15-1
2 - 0 
7 sep.
OJC ROSMALEN JO15-3
FC Engelen JO15-2
6 - 3 
14 sep.
OJC ROSMALEN JO15-3
DSC JO15-1
0 - 1 
14 sep.
FC Engelen JO15-2
Wilhelmina JO15-1
0 - 6 
 
Stand Groep 5 25 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 DSC JO15-1 3 3 0 0 9 6 1 0
2 Wilhelmina JO15-1 3 2 0 1 6 9 3 0
3 OJC ROSMALEN JO15-3 3 1 0 2 3 7 7 0
4 FC Engelen JO15-2 3 0 0 3 0 4 15 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 5 25 (beker)
Er is nog geen programma bekend