JO15-1
Technische staf
 
Overige staf
 
Spelers
Codrington, Ezra
Fetherston, Morris
Grefkens, Sjoerd
Jonge, Matthew de
Keizer, Jurgen
Opijnen, Sven van
Pijnenburg, Stan
Steenhuisen, Finn
Venrooij, Jesse van
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
18 apr. 12:30 FC Tilburg JO15-2G - Wilhelmina JO15-1 re AFGELAST
 
Uitslagen 2e klasse 04 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 2e klasse 04 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Helvoirt JO15-1 9 9 0 0 27 34 8 0
2 RWB JO15-2 9 7 1 1 22 30 13 0
3 Uno Animo JO15-1 8 6 0 2 18 28 11 0
4 WSC JO15-2 9 5 0 4 15 21 18 0
5 Wilhelmina JO15-1 9 4 1 4 13 25 21 0
6 Willem II JO15-1 8 3 1 4 10 20 20 0
7 OVC'26 JO15-1 8 2 2 4 8 16 22 0
8 Haarsteeg JO15-2 9 1 2 6 5 13 30 0
9 Nieuwkuijk JO15-1 8 1 1 6 4 13 29 0
10 SC 't Zand JO15-2 9 0 2 7 2 13 41 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 2e klasse 04 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 2e klasse 04 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
28 mrt.
TSV Gudok JO15-1
Willem II JO15-1
 
28 mrt.
Vlijmense Boys JO15-1
Uno Animo JO15-1
 
28 mrt.
ZIGO JO15-2
FC Engelen JO15-2
 
28 mrt.
FC Tilburg JO15-2G
WSC JO15-2
 
28 mrt.
OVC'26 JO15-1
Wilhelmina JO15-1
 
28 mrt.
Boxtel JO15-1
RWB JO15-2
 
4 apr.
RWB JO15-2
OVC'26 JO15-1
 
4 apr.
Uno Animo JO15-1
ZIGO JO15-2
 
4 apr.
WSC JO15-2
TSV Gudok JO15-1
 
4 apr.
FC Engelen JO15-2
Vlijmense Boys JO15-1
 
4 apr.
Willem II JO15-1
FC Tilburg JO15-2G
 
4 apr.
Wilhelmina JO15-1
Boxtel JO15-1
 
 
Stand 2e klasse 04 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 WSC JO15-2 4 3 0 1 9 7 2 0
2 Willem II JO15-1 3 3 0 0 8 10 6 1
3 TSV Gudok JO15-1 4 2 2 0 8 16 8 0
4 ZIGO JO15-2 3 2 1 0 7 12 5 0
5 FC Engelen JO15-2 4 2 0 2 6 12 8 0
6 Uno Animo JO15-1 4 2 0 2 6 7 6 0
7 Wilhelmina JO15-1 4 2 0 2 6 9 10 0
8 RWB JO15-2 4 2 0 2 6 6 7 0
9 Boxtel JO15-1 4 1 0 3 3 10 13 0
10 FC Tilburg JO15-2G 4 1 0 3 3 11 17 0
11 OVC'26 JO15-1 3 0 1 2 0 4 8 1
12 Vlijmense Boys JO15-1 3 0 0 3 0 2 16 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 2e klasse 04 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
18 apr. 11:00 Uno Animo JO15-1 - FC Engelen JO15-2 re AFGELAST
18 apr. 11:00 WSC JO15-2 - Willem II JO15-1 re AFGELAST
18 apr. 11:15 TSV Gudok JO15-1 - Boxtel JO15-1 re AFGELAST
18 apr. 12:30 FC Tilburg JO15-2G - Wilhelmina JO15-1 re AFGELAST
18 apr. 12:30 ZIGO JO15-2 - RWB JO15-2 re AFGELAST
18 apr. 13:00 OVC'26 JO15-1 - Vlijmense Boys JO15-1 re AFGELAST
25 apr. 13:15 Boxtel JO15-1 - WSC JO15-2 re AFGELAST
 
Uitslagen Groep 5 25 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 5 25 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 DSC JO15-1 3 3 0 0 9 6 1 0
2 Wilhelmina JO15-1 3 2 0 1 6 9 3 0
3 OJC ROSMALEN JO15-3 3 1 0 2 3 7 7 0
4 FC Engelen JO15-2 3 0 0 3 0 4 15 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 5 25 (beker)
Er is nog geen programma bekend