JO15-2
Technische staf
Custers, Luc (Trainer/coach)
 
Overige staf
Dartel, Henry van (Teammanager)
 
Spelers
Alders, Romano
Codrington, Ezra
Dartel, Andy van
Heijmans, Valentin
Keizer, Jurgen
Pijnenburg, Stan
Schaik, Shane van
Schmidt, Nathan
Teerink, Koen
Veneboer, Cas
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
23 mrt. 11:30 OJC ROSMALEN JO15-4 - Wilhelmina JO15-2 re Sportpark De Groote Wielen
30 mrt. 13:00 Wilhelmina JO15-2 - Emplina JO15-2 re Sportpark De Saren
6 apr. 13:00 Wilhelmina JO15-2 - Beesd JO15-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 3e klasse 07 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 07 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 MEC'07 JO15-1 11 10 1 0 31 60 9 0
2 Haaften JO15-1 10 9 0 1 27 57 5 0
3 OJC ROSMALEN JO15-6 10 9 0 1 27 55 12 0
4 Wilhelmina JO15-2 11 5 1 5 16 30 23 0
5 Nivo Sparta JO15-2 10 4 2 4 14 33 33 0
6 Beesd JO15-1 11 4 0 7 12 25 48 0
7 Teisterbanders JO15-1 10 3 2 5 11 12 24 0
8 WNC JO15-1 10 3 0 7 9 28 40 0
9 LRC JO15-2 10 3 0 7 9 15 40 0
10 Tricht JO15-2 10 3 0 7 9 17 43 0
11 RKTVC JO15-2 10 3 0 7 9 16 52 0
12 GVV JO15-1 11 3 0 8 9 15 34 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 07 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 3e klasse 5 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
9 mrt.
Leerdam Sport'55 JO15-1
Nivo Sparta JO15-2
10 - 0 
9 mrt.
GRC-14 JO15-1
Well JO15-1
2 - 0 
9 mrt.
OJC ROSMALEN JO15-4
Asperen JO15-1
1 - 8 
9 mrt.
Beesd JO15-1
Achilles Veen JO15-1
0 - 7 
9 mrt.
Theole JO15-2
Wilhelmina JO15-2
4 - 0 
16 mrt.
Asperen JO15-1
GRC-14 JO15-1
1 - 4 
16 mrt.
Achilles Veen JO15-1
Theole JO15-2
5 - 0 
 
Stand 3e klasse 5 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 GRC-14 JO15-1 4 4 0 0 12 15 2 0
2 Asperen JO15-1 4 3 0 1 9 22 6 0
3 Achilles Veen JO15-1 4 3 0 1 9 15 2 0
4 Emplina JO15-2 3 2 1 0 7 8 3 0
5 Leerdam Sport'55 JO15-1 3 2 0 1 6 17 5 0
6 OJC ROSMALEN JO15-4 3 2 0 1 6 8 10 0
7 ST Alem/RKVSC JO15-1 3 1 1 1 4 4 4 0
8 Well JO15-1 3 1 0 2 3 4 8 0
9 Theole JO15-2 4 1 0 3 3 5 14 0
10 Wilhelmina JO15-2 3 0 0 3 0 1 11 0
11 Nivo Sparta JO15-2 3 0 0 3 0 2 17 0
12 Beesd JO15-1 3 0 0 3 0 1 20 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 5 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
23 mrt. 10:00 Leerdam Sport'55 JO15-1 - GRC-14 JO15-1 re Sportpark Leerdam Sport
23 mrt. 10:00 Beesd JO15-1 - Asperen JO15-1 re Sportpark Molenzicht
23 mrt. 11:30 OJC ROSMALEN JO15-4 - Wilhelmina JO15-2 re Sportpark De Groote Wielen
23 mrt. 13:00 Theole JO15-2 - Well JO15-1 re Sportpark Drumpt
23 mrt. 14:00 ST Alem/RKVSC JO15-1 - Nivo Sparta JO15-2 re Sportpark De Oude Maas
30 mrt. 09:30 Well JO15-1 - OJC ROSMALEN JO15-4 re Sportpark De Hoef
30 mrt. 12:00 Nivo Sparta JO15-2 - Beesd JO15-1 re Sportpark De Watertoren
30 mrt. 13:00 Wilhelmina JO15-2 - Emplina JO15-2 re Sportpark De Saren
30 mrt. 14:00 ST Alem/RKVSC JO15-1 - Leerdam Sport'55 JO15-1 re Sportpark De Peperd
6 apr. 09:30 Well JO15-1 - ST Alem/RKVSC JO15-1 re Sportpark De Hoef
6 apr. 10:15 Asperen JO15-1 - Nivo Sparta JO15-2 re Sportpark Asperen
6 apr. 10:30 GRC-14 JO15-1 - Emplina JO15-2 re Sportpark Almbos
6 apr. 11:30 Achilles Veen JO15-1 - Leerdam Sport'55 JO15-1 re Sportpark De Hanen Weide
6 apr. 13:00 Wilhelmina JO15-2 - Beesd JO15-1 re Sportpark De Saren
6 apr. 13:00 Theole JO15-2 - OJC ROSMALEN JO15-4 re Sportpark Drumpt
 
Uitslagen Groep 6 37 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 37 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BVV/Timmermans Infra JO15-1 3 3 0 0 9 31 5 0
2 OJC ROSMALEN MO17-1 3 2 0 1 6 12 9 0
3 Emplina JO15-2 3 0 1 2 1 4 11 0
4 Wilhelmina JO15-2 3 0 1 2 1 2 24 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 37 (beker)
Er is nog geen programma bekend