JO15-2
Technische staf
Custers, Luc (Trainer/coach)
 
Overige staf
Dartel, Henry van (Teammanager)
 
Spelers
Alders, Romano
Codrington, Ezra
Dartel, Andy van
Heijmans, Valentin
Keizer, Jurgen
Pijnenburg, Stan
Schaik, Shane van
Schmidt, Nathan
Veneboer, Cas
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
3 jun. 19:00 Wilhelmina JO15-2 - GRC-14 JO15-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 3e klasse 07 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 07 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 MEC'07 JO15-1 11 10 1 0 31 60 9 0
2 Haaften JO15-1 10 9 0 1 27 57 5 0
3 OJC ROSMALEN JO15-6 10 9 0 1 27 55 12 0
4 Wilhelmina JO15-2 11 5 1 5 16 30 23 0
5 Nivo Sparta JO15-2 10 4 2 4 14 33 33 0
6 Beesd JO15-1 11 4 0 7 12 25 48 0
7 Teisterbanders JO15-1 10 3 2 5 11 12 24 0
8 WNC JO15-1 10 3 0 7 9 28 40 0
9 LRC JO15-2 10 3 0 7 9 15 40 0
10 Tricht JO15-2 10 3 0 7 9 17 43 0
11 RKTVC JO15-2 10 3 0 7 9 16 52 0
12 GVV JO15-1 11 3 0 8 9 15 34 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 07 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 3e klasse 5 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
8 mei
Emplina JO15-2
Achilles Veen JO15-1
2 - 2 
9 mei
GRC-14 JO15-1
Nivo Sparta JO15-2
5 - 3 
11 mei
Leerdam Sport'55 JO15-1
OJC ROSMALEN JO15-4
4 - 5 
11 mei
Beesd JO15-1
Theole JO15-2
1 - 1 
11 mei
Achilles Veen JO15-1
Asperen JO15-1
3 - 3 
11 mei
Nivo Sparta JO15-2
Wilhelmina JO15-2
5 - 1 
18 mei
Asperen JO15-1
Wilhelmina JO15-2
6 - 3 
18 mei
GRC-14 JO15-1
Achilles Veen JO15-1
4 - 1 
18 mei
OJC ROSMALEN JO15-4
Emplina JO15-2
5 - 2 
18 mei
Beesd JO15-1
ST Alem/RKVSC JO15-1
0 - 5 
18 mei
Theole JO15-2
Leerdam Sport'55 JO15-1
1 - 3 
20 mei
Emplina JO15-2
Well JO15-1
4 - 0 
21 mei
ST Alem/RKVSC JO15-1
GRC-14 JO15-1
4 - 4 
 
Stand 3e klasse 5 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO15-4 10 9 0 1 27 47 22 0
2 Emplina JO15-2 10 7 2 1 23 35 11 0
3 Leerdam Sport'55 JO15-1 10 6 2 2 20 44 23 0
4 Asperen JO15-1 10 6 1 3 19 47 22 0
5 GRC-14 JO15-1 10 6 1 3 19 32 22 0
6 ST Alem/RKVSC JO15-1 10 5 4 1 19 23 13 0
7 Achilles Veen JO15-1 10 5 3 2 18 37 21 0
8 Well JO15-1 9 2 2 5 8 9 18 0
9 Nivo Sparta JO15-2 9 2 0 7 6 23 35 0
10 Theole JO15-2 10 1 2 7 5 8 25 0
11 Beesd JO15-1 10 0 2 8 2 8 59 0
12 Wilhelmina JO15-2 10 0 1 9 1 15 57 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 5 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
25 mei 11:30 Achilles Veen JO15-1 - Well JO15-1 re Sportpark De Hanen Weide
25 mei 12:00 Nivo Sparta JO15-2 - Theole JO15-2 re Sportpark De Watertoren
25 mei 13:00 Emplina JO15-2 - Beesd JO15-1 re Sportpark Empel Zuid
25 mei 14:00 ST Alem/RKVSC JO15-1 - OJC ROSMALEN JO15-4 re Sportpark De Peperd
28 mei 19:30 Leerdam Sport'55 JO15-1 - Asperen JO15-1 re Sportpark Leerdam Sport
3 jun. 19:00 Wilhelmina JO15-2 - GRC-14 JO15-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen Groep 6 37 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 37 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BVV/Timmermans Infra JO15-1 3 3 0 0 9 31 5 0
2 OJC ROSMALEN MO17-1 3 2 0 1 6 12 9 0
3 Emplina JO15-2 3 0 1 2 1 4 11 0
4 Wilhelmina JO15-2 3 0 1 2 1 2 24 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 37 (beker)
Er is nog geen programma bekend