JO16-1
Technische staf
Custers, Luc (Ass.-trainer/coach)
Janssen, Dave (Trainer/coach)
 
Overige staf
Custers, Luc (Teammanager)
Dartel, Sjef van (Teammanager)
Janssen, Dave (Teammanager)
Werve, John v.d. (Teammanager)
 
Spelers
Dartel, Andy van
Groenendaal, Milo van den
Heijmans, Valentin
Janssen, Robin
Kizilcak, Dilan
Kruijf, Thom de
Kweens, Niek
Peperkamp, Rick
Roosmalen, Joey van
Sajoe, Orlando
Schaik, Shane van
Slijkhuis, Rutger
Smits, Bas
Timmer, Michel
Veneboer, Cas
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
21 sep. 12:00 B.V.V. JO16-2 - Wilhelmina JO16-1 re Sportpark De Vliert
28 sep. 13:00 Wilhelmina JO16-1 - EBOH JO16-1 re Sportpark De Saren
5 okt. 12:45 SV BLC JO16-1 - Wilhelmina JO16-1 re Sportpark De Schutskamp
 
Uitslagen 2e klasse 01 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 2e klasse 01 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV BLC JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 B.V.V. JO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dubbeldam JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 EBOH JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Emplina JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Engelen JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 IFC JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ONI JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Roosendaal JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 TSC JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SV Unitas'59 JO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Vlijmense Boys JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Wilhelmina JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 2e klasse 01 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
21 sep. 10:30 Dubbeldam JO16-1 - SV Unitas'59 JO16-2 re Sportpark Schenkeldijk
21 sep. 12:00 EBOH JO16-1 - IFC JO16-1 re Sportpark Schenkeldijk
21 sep. 12:00 B.V.V. JO16-2 - Wilhelmina JO16-1 re Sportpark De Vliert
21 sep. 13:00 Emplina JO16-1 - ONI JO16-1 re Sportpark Empel Zuid
21 sep. 13:30 FC Engelen JO16-1 - ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO16-1 re Sportpark Engelerpark
21 sep. 14:30 Vlijmense Boys JO16-1 - TSC JO16-1 re Sportpark De Hoge Heide
21 sep. 14:30 SV BLC JO16-1 - Roosendaal JO16-1 re Sportpark De Schutskamp
28 sep. 10:40 IFC JO16-1 - FC Engelen JO16-1 re Sportpark Schildman
28 sep. 11:45 ONI JO16-1 - B.V.V. JO16-2 re Sportpark 't Wiel
28 sep. 13:00 Wilhelmina JO16-1 - EBOH JO16-1 re Sportpark De Saren
28 sep. 13:15 Roosendaal JO16-1 - Dubbeldam JO16-1 re Sportpark Hulsdonk
28 sep. 13:45 TSC JO16-1 - Emplina JO16-1 re Sportpark De Warande
28 sep. 14:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO16-1 - Vlijmense Boys JO16-1 re Sportpark De Oude Maas
28 sep. 14:15 SV Unitas'59 JO16-2 - SV BLC JO16-1 re Sportpark Bokt
5 okt. 10:30 Dubbeldam JO16-1 - ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO16-1 re Sportpark Schenkeldijk
5 okt. 10:30 B.V.V. JO16-2 - Vlijmense Boys JO16-1 re Sportpark De Vliert
5 okt. 11:45 Roosendaal JO16-1 - FC Engelen JO16-1 re Sportpark Hulsdonk
5 okt. 12:45 SV BLC JO16-1 - Wilhelmina JO16-1 re Sportpark De Schutskamp
5 okt. 13:00 Emplina JO16-1 - IFC JO16-1 re Sportpark Empel Zuid
5 okt. 14:15 SV Unitas'59 JO16-2 - EBOH JO16-1 re Sportpark Bokt
5 okt. 15:00 TSC JO16-1 - ONI JO16-1 re Sportpark De Warande
 
Uitslagen Groep 1 1 (beker)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
7 sep.
Wilhelmina JO16-1
ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO16-1
2 - 0 
7 sep.
Emplina JO16-1
B.V.V. JO16-1
1 - 4 
14 sep.
Wilhelmina JO16-1
Emplina JO16-1
4 - 1 
14 sep.
ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO16-1
B.V.V. JO16-1
1 - 9 
 
Stand Groep 1 1 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 B.V.V. JO16-1 3 3 0 0 9 20 3 0
2 Wilhelmina JO16-1 3 2 0 1 6 7 8 0
3 Emplina JO16-1 3 1 0 2 3 5 10 0
4 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO16-1 3 0 0 3 0 3 14 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 1 (beker)
Er is nog geen programma bekend