JO16-2
Technische staf
Custers, Luc (Ass.-trainer/coach)
Janssen, Dave (Trainer/coach)
 
Overige staf
Custers, Luc (Teammanager)
Dartel, Sjef van (Teammanager)
Janssen, Dave (Teammanager)
Werve, John v.d. (Teammanager)
 
Spelers
Dartel, Andy van
Groenendaal, Milo van den
Heijmans, Valentin
Janssen, Robin
Kizilcak, Dilan
Kruijf, Thom de
Kweens, Niek
Peperkamp, Rick
Roosmalen, Joey van
Sajoe, Orlando
Schaik, Shane van
Slijkhuis, Rutger
Smits, Bas
Timmer, Michel
Veneboer, Cas
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
21 sep. 13:30 DOSKO'32 JO16-1 - Wilhelmina JO16-2 re Sportpark De Meer
28 sep. 13:00 Wilhelmina JO16-2 - VOAB JO16-2 re Sportpark De Saren
5 okt. 13:00 Wilhelmina JO16-2 - Tuldania JO16-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 4e klasse 05 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 05 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Audacia JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV BLC JO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DOSKO'32 JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Emplina JO16-3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Marvilde JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuw Woensel JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RPC JO16-3 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VV Trinitas Oisterwijk JO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Tuldania JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV Unitas'59 JO16-4 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VOAB JO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina JO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 05 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
21 sep. 12:00 Nieuw Woensel JO16-1 - RPC JO16-3 re Sportpark Bokt
21 sep. 13:00 VOAB JO16-2 - VV Trinitas Oisterwijk JO16-2 re Sportpark Van den Wildenberg
21 sep. 13:30 DOSKO'32 JO16-1 - Wilhelmina JO16-2 re Sportpark De Meer
21 sep. 14:00 Marvilde JO16-1 - SV BLC JO16-2 re Sportpark Jongelingsveld
21 sep. 14:15 Audacia JO16-1 - Emplina JO16-3 re Sportpark Audacia
21 sep. 14:15 SV Unitas'59 JO16-4 - Tuldania JO16-1 re Sportpark Bokt
28 sep. 11:00 SV BLC JO16-2 - Nieuw Woensel JO16-1 re Sportpark De Schutskamp
28 sep. 13:00 Wilhelmina JO16-2 - VOAB JO16-2 re Sportpark De Saren
28 sep. 13:00 Emplina JO16-3 - Marvilde JO16-1 re Sportpark Empel Zuid
28 sep. 13:30 Tuldania JO16-1 - DOSKO'32 JO16-1 re Sportpark den Hondsbosch
28 sep. 15:15 VV Trinitas Oisterwijk JO16-2 - SV Unitas'59 JO16-4 re Sportpark D'n Donk
28 sep. 16:15 RPC JO16-3 - Audacia JO16-1 re Sportpark Aalsterweg
5 okt. 13:00 Wilhelmina JO16-2 - Tuldania JO16-1 re Sportpark De Saren
5 okt. 13:30 DOSKO'32 JO16-1 - Marvilde JO16-1 re Sportpark De Meer
5 okt. 14:30 Audacia JO16-1 - Nieuw Woensel JO16-1 re Sportpark Audacia
5 okt. 14:45 VOAB JO16-2 - Emplina JO16-3 re Sportpark Van den Wildenberg
5 okt. 15:15 VV Trinitas Oisterwijk JO16-2 - RPC JO16-3 re Sportpark D'n Donk
5 okt. 16:00 SV Unitas'59 JO16-4 - SV BLC JO16-2 re Sportpark Bokt
 
Uitslagen Groep 5 12 (beker)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
7 sep.
SV BLC JO16-2
Haaften JO16-1
0 - 10 
7 sep.
Wilhelmina JO16-2
Emplina JO16-2
2 - 2 
14 sep.
Wilhelmina JO16-2
SV BLC JO16-2
3 - 2 
14 sep.
Emplina JO16-2
Haaften JO16-1
0 - 2 
 
Stand Groep 5 12 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Haaften JO16-1 3 3 0 0 9 19 1 0
2 Emplina JO16-2 3 1 1 1 4 4 5 0
3 Wilhelmina JO16-2 3 1 1 1 4 6 11 0
4 SV BLC JO16-2 3 0 0 3 0 3 15 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 5 12 (beker)
Er is nog geen programma bekend