JO16-2
Technische staf
Custers, Luc (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Custers, Luc (Teammanager)
Werve, John v.d. (Teammanager)
 
Spelers
Dartel, Andy van
Dosky, Alan
Heijmans, Valentin
Janssen, Robin
Kizilcak, Dilan
Klinckenberg, Stan
Kruijf, Thom de
Kweens, Niek
Melis, Sander
Peperkamp, Rick
Roosmalen, Joey van
Sajoe, Orlando
Santos Voort, Phillipe dos
Schaik, Shane van
Slijkhuis, Rutger
Smits, Bas
Smits, Rody
Timmer, Michel
Veneboer, Cas
Vogel, Stijn
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
18 apr. 13:00 Wilhelmina JO16-2 - Emplina JO16-2 re AFGELAST
 
Uitslagen 4e klasse 05 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 05 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Nieuw Woensel JO16-1 10 10 0 0 30 94 12 0
2 DOSKO'32 JO16-1 10 9 0 1 27 65 14 0
3 Tuldania JO16-1 10 8 0 2 24 60 25 0
4 Marvilde JO16-1 10 8 0 2 24 54 19 0
5 VV Trinitas Oisterwijk JO16-2 10 5 2 3 17 37 21 0
6 VOAB JO16-2 9 4 1 4 13 39 37 0
7 SV Unitas'59 JO16-4 10 2 3 5 9 30 53 0
8 SV BLC JO16-2 11 2 3 6 9 21 70 0
9 RPC JO16-3 10 2 2 6 8 21 39 0
10 Wilhelmina JO16-2 10 2 0 8 6 15 49 0
11 Audacia JO16-1 9 1 1 7 4 12 50 0
12 Emplina JO16-3 11 0 2 9 2 22 81 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 05 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 4e klasse 2 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
28 mrt.
SV BLC JO16-2
Emplina JO16-2
 
28 mrt.
Marvilde JO16-1
VV Trinitas Oisterwijk JO16-2
 
28 mrt.
SV Unitas'59 JO16-4
VOAB JO16-1
 
28 mrt.
Audacia JO16-1
Tuldania JO16-1
 
28 mrt.
RPC JO16-3
Wilhelmina JO16-2
 
4 apr.
VV Trinitas Oisterwijk JO16-2
Brabantia JO16-1
 
4 apr.
Wilhelmina JO16-2
SV BLC JO16-2
 
4 apr.
VOAB JO16-1
Audacia JO16-1
 
4 apr.
Emplina JO16-2
RPC JO16-3
 
4 apr.
Tuldania JO16-1
SV Unitas'59 JO16-4
 
 
Stand 4e klasse 2 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 VOAB JO16-1 4 4 0 0 12 20 6 0
2 Brabantia JO16-1 3 3 0 0 9 23 1 0
3 Tuldania JO16-1 4 3 0 1 9 16 6 0
4 Marvilde JO16-1 3 2 0 1 6 11 9 0
5 VV Trinitas Oisterwijk JO16-2 3 1 1 1 4 9 6 0
6 SV BLC JO16-2 3 1 1 1 4 8 11 0
7 Audacia JO16-1 3 1 1 1 4 7 10 0
8 SV Unitas'59 JO16-4 4 1 0 3 3 14 15 0
9 Wilhelmina JO16-2 3 0 1 2 1 2 10 0
10 Emplina JO16-2 2 0 0 2 0 1 8 0
11 RPC JO16-3 4 0 0 4 0 1 30 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 2 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
18 apr. 13:00 Wilhelmina JO16-2 - Emplina JO16-2 re AFGELAST
18 apr. 13:30 Tuldania JO16-1 - VOAB JO16-1 re AFGELAST
18 apr. 14:00 Marvilde JO16-1 - RPC JO16-3 re AFGELAST
18 apr. 14:15 SV Unitas'59 JO16-4 - Brabantia JO16-1 re AFGELAST
18 apr. 14:30 Audacia JO16-1 - VV Trinitas Oisterwijk JO16-2 re AFGELAST
 
Uitslagen Groep 5 12 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 5 12 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Haaften JO16-1 3 3 0 0 9 19 1 0
2 Emplina JO16-2 3 1 1 1 4 4 5 0
3 Wilhelmina JO16-2 3 1 1 1 4 6 11 0
4 SV BLC JO16-2 3 0 0 3 0 3 15 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 5 12 (beker)
Er is nog geen programma bekend