JO17-1
Technische staf
 
Overige staf
Hanenberg, Jos van den (Teammanager)
 
Spelers
Balen, Bart van
Berhanu, Teddy
Claassen, Daan
Dosky, Araz
Habraken, Thomas
Hanenberg, Thijmen van den
Heuvel, Shan van den
Kaathoven, Xem van
Rundberg, Jarno
Sajoe, Sidney
Smits, Devin
Timmer, Michel
Vogel, Sander
Witlox, Bryan
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 nov. 13:00 Wilhelmina JO17-1 - Sleeuwijk JO17-1 re Sportpark De Saren
1 dec. 13:15 ODC JO17-2 - Wilhelmina JO17-1 re Sportpark Wagenaars
 
Uitslagen 1e klasse 4 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
7 nov.
RKTVC JO17-1
ODC JO17-2
2 - 1 
10 nov.
Tricht JO17-1
Den Dungen JO17-1
6 - 2 
10 nov.
Wilhelmina JO17-1
Emplina JO17-2
2 - 1 
10 nov.
WSC JO17-2
DSC JO17-1
2 - 5 
10 nov.
RKTVC JO17-1
BMC JO17-1
2 - 2 
10 nov.
SCG'18 JO17-1
Sleeuwijk JO17-1
0 - 0 
17 nov.
Sleeuwijk JO17-1
WSC JO17-2
4 - 0 
17 nov.
BMC JO17-1
Tricht JO17-1
3 - 5 
17 nov.
ODC JO17-2
SCG'18 JO17-1
0 - 6 
17 nov.
Den Dungen JO17-1
RKTVC JO17-1
1 - 1 
17 nov.
DSC JO17-1
Wilhelmina JO17-1
2 - 1 
 
Stand 1e klasse 4 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Tricht JO17-1 7 7 0 0 21 36 10 0
2 DSC JO17-1 7 6 1 0 19 28 6 0
3 SCG'18 JO17-1 8 4 4 0 16 20 6 0
4 BMC JO17-1 7 3 3 1 12 21 16 0
5 RKTVC JO17-1 8 3 2 3 11 12 16 0
6 Wilhelmina JO17-1 8 3 1 4 10 23 18 0
7 Sleeuwijk JO17-1 7 2 2 3 8 19 18 0
8 Den Dungen JO17-1 7 2 2 3 8 16 19 0
9 ODC JO17-2 7 1 2 4 5 8 22 0
10 Emplina JO17-2 7 0 1 6 1 3 30 0
11 WSC JO17-2 7 0 0 7 0 4 29 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 1e klasse 4 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 nov. 10:30 Tricht JO17-1 - DSC JO17-1 re Sportpark Crayenstein
24 nov. 13:00 Wilhelmina JO17-1 - Sleeuwijk JO17-1 re Sportpark De Saren
24 nov. 13:00 WSC JO17-2 - BMC JO17-1 re Sportpark Eikendonk
24 nov. 15:00 Den Dungen JO17-1 - ODC JO17-2 re Sportpark Jacobskamp
26 nov. 20:00 RKTVC JO17-1 - Emplina JO17-2 re Sportpark De Ridderweide
1 dec. 10:15 Sleeuwijk JO17-1 - Den Dungen JO17-1 re Sportpark De Roef
1 dec. 12:30 BMC JO17-1 - DSC JO17-1 re Sportpark De Brand
1 dec. 13:15 ODC JO17-2 - Wilhelmina JO17-1 re Sportpark Wagenaars
1 dec. 15:00 SCG'18 JO17-1 - Tricht JO17-1 re Sportpark Zegenwerp
1 dec. 15:00 Emplina JO17-2 - WSC JO17-2 re Sportpark Empel Zuid
8 dec. 10:30 Tricht JO17-1 - Emplina JO17-2 re Sportpark Crayenstein
8 dec. 13:30 WSC JO17-2 - ODC JO17-2 re Sportpark Eikendonk
8 dec. 13:30 RKTVC JO17-1 - Sleeuwijk JO17-1 re Sportpark De Ridderweide
8 dec. 15:00 Den Dungen JO17-1 - BMC JO17-1 re Sportpark Jacobskamp
8 dec. 15:15 DSC JO17-1 - SCG'18 JO17-1 re Sportpark Ipperakkeren
 
Uitslagen Groep 1 24 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 24 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RWB JO17-1 3 3 0 0 9 13 1 0
2 DESK JO17-1 3 2 0 1 6 16 2 0
3 Wilhelmina JO17-1 3 1 0 2 3 7 14 0
4 WSC JO17-2 3 0 0 3 0 2 21 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 24 (beker)
Er is nog geen programma bekend